Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
d1e9e7f4877c1974bbeae486f369c059
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
d1e9e7f4877c1974bbeae486f369c059
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
Zadanie dla czytelników? Odebrać „szóstym zmysłem” Napisane: sobota, 12 gru 2009, 01:12
Westerplatte

0

0
Już w najbliższą sobotę organizujemy kolejny z naszych eksperymentów z postrzeganiem pozazmysłowym. Wszystkich zainteresowanych tym eksperymentem zapraszamy do "chwili koncentracji" punktualnie o godzinie 21.00

Cały artykuł:
http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=1971
Re: Zadanie dla czytelników? Odebrać „szóstym zmysłem” Napisane: sobota, 12 gru 2009, 12:12
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ja wymiękam... postrzeganie zmysłowe to już nie lada wyczyn - a poza zmysłowe - to już czysta iluzja... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Zadanie dla czytelników? Odebrać „szóstym zmysłem” Napisane: sobota, 12 gru 2009, 13:33
BlueAngel333
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 11 lut 2019, 16:30

0
Czytajac ten artykul widzialam NautMobil-a. ;p Nie wiem czemu no ale ok nie wazne .

"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"
Re: Zadanie dla czytelników? Odebrać „szóstym zmysłem” Napisane: niedziela, 13 gru 2009, 21:03
Barcol84
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 24 wrz 2017, 12:17

0
Ja sie trochę zasmuciłem, bo przypomniało mi sie o tym dop. 15 min po czasie. :(
Jednak lubie takie eksperymenty i próbowałem sie mimo to skupić. Może to tylko moja wyobraźnia, ale wydawało mi sie że widzę jakby taki wir, cos w rodzaju cyklonu widzianego w przekroju lub od środka. Wydawało mi sie ponadto , żę ten obraz jest w tonacji niebieskiej. no ale zobaczymy. :)

Cechą człowieka mądrego jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać (Marcus Tullius Cicero)
Re: Zadanie dla czytelników? Odebrać „szóstym zmysłem” Napisane: poniedziałek, 14 gru 2009, 09:19
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Zadanie dla czytelników? Odebrać „szóstym zmysłem” Napisane: poniedziałek, 14 gru 2009, 20:29
444

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Chodzilo o obraz Matejki na ktorym jest facet w futrzanej czapce z szabla.

Edycja
ps. Udalo mi sie wyslac komentarz z Opery Mini z ktorej na ogòl korzystam. Jeszcze wczoraj bylo to niemozliwe. Z dnia na dzien widac jakies postepy w funkcjonowaniu strony.
Re: Zadanie dla czytelników? Odebrać „szóstym zmysłem” Napisane: poniedziałek, 14 gru 2009, 20:51
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
To był ołówek :twisted:

"Nigdy nie atakuj kogoś, kogo nie możesz pokonać... Wyjdziesz na idiotę."
'SylaSS'
Re: Zadanie dla czytelników? Odebrać „szóstym zmysłem” Napisane: poniedziałek, 14 gru 2009, 22:20
evunja

reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
A co tam wogóle było? jak już po fakcie, to może by zdradzono nam co mieliśmy odebrać.
Ja się dowiedziałam na czas, jakieś dwie godziny przed emisją, ale oczywiście mądra głowa zapomiała :cry:
Wcześniej wydawało mi się że widzę jakąś wiązkę światła, ale to może od monitora bo za długo siedziałam :mrgreen:
Re: Zadanie dla czytelników? Odebrać „szóstym zmysłem” Napisane: wtorek, 15 gru 2009, 17:12
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0

"Nigdy nie atakuj kogoś, kogo nie możesz pokonać... Wyjdziesz na idiotę."
'SylaSS'
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Artykuły ze strony FN