Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
ad31e9d40cf32bb538df7e4082271979
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
ad31e9d40cf32bb538df7e4082271979
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
MAPY APOKALIPSY - TAK MA WYGLĄDAĆ ZIEMIA PO CZEKAJĄCYM NASZĄ Napisane: środa, 13 lut 2019, 10:05
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
środa, 19 cze 2019, 14:52

0

Poważny amerykański dwutygodnik o tematyce biznesowej FORBES opublikował szokujący artykuł o niezwykłych zakupach miliarderów, którzy przygotowują się do armagedonu. Ale w tym artykule pojawia się coś więcej: mapy po zagładzie!

...

Link: https://www.nautilus.org.pl/artykuly,36 ... nasza.html

DATA PUBLIKACJI: Środa, 13 luty 2019 08:50:40 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: Środa, 13 luty 2019 09:05:27
Re: MAPY APOKALIPSY - TAK MA WYGLĄDAĆ ZIEMIA PO CZEKAJĄCYM N Napisane: czwartek, 14 lut 2019, 07:35
Megan

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
sobota, 1 cze 2019, 13:32

0
Witam, smutna ta mapa. Mam nadzieję, że jest przekolorowana, przecież naród polski miał się ocalić się. Tym razem popieram decyzję o wyłączeniu komentarzy, fajnie jest poznać opinie innych zalogantow, każdy ma swoje doświadczenia i nie raz czegoś więcej można się dowiedzieć. Ale to co jeden Pan robił to po prostu żenujące. Skąd w ludziach tyle nienawiści?
Re: MAPY APOKALIPSY - TAK MA WYGLĄDAĆ ZIEMIA PO CZEKAJĄCYM N Napisane: czwartek, 14 lut 2019, 22:06
Kejti8
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
piątek, 8 mar 2019, 06:05

0
Witaj Megan, w końcu jakaś koleżanka "po jajnikach" ;)
Moim zdaniem to troszeczkę jeszcze uda nam się pożyć, przynajmniej ja bym chciała :)

Pozdrawiam gorąco :)
Re: MAPY APOKALIPSY - TAK MA WYGLĄDAĆ ZIEMIA PO CZEKAJĄCYM N Napisane: czwartek, 14 lut 2019, 22:58
Megan

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Miło mi ciebie poznać. Poza nami nikogo tu nie widać, miałam nadzieję, że z braku komentarzy ludzie się pojawią.
Re: MAPY APOKALIPSY - TAK MA WYGLĄDAĆ ZIEMIA PO CZEKAJĄCYM N Napisane: czwartek, 14 lut 2019, 23:14
Megan

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Niewątpliwie będziemy świadkami tych wydarzeń, osobiście widziałam asteroidę i falę wody w przekazie. Trzeba się cieszyć każdą chwilą, bo zegar tyka.
Re: MAPY APOKALIPSY - TAK MA WYGLĄDAĆ ZIEMIA PO CZEKAJĄCYM N Napisane: piątek, 15 lut 2019, 15:12
Kejti8
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):

0
Dziękuję, mnie również bardzo serdecznie miło poznać Ciebie Megan. Faceci się zmyli, przejmiemy forum, chyba na to wygląda ;) Miewasz jakieś wizje Megan, opowiesz o tym? Ciekawią mnie takie rzeczy, aczkolwiek ja uważam, że raczej nic złego się nie stanie, staram się podchodzić do życia optymistycznie :)

Pozdrawiam mocno!
Re: MAPY APOKALIPSY - TAK MA WYGLĄDAĆ ZIEMIA PO CZEKAJĄCYM N Napisane: piątek, 15 lut 2019, 19:24
Megan

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Witaj Kejti8, kobiety rządzą ;). Mam czasem takie sny, jakby to nazywać, chyba prorocze. Jakoś raz w tygodniu. Raczej dotyczące mojego otoczenia, rodziny, znajomych. Podam Ci parę przykładów. Śni mi się siostra z dzieckiem na ręku, drugiego dnia siostra w otoczeniu małych dzieci. Pierwsza myśl rano siostra jest w ciąży. Pytam się jej, ona zaprzecza, za dwa tyg.okazuje się, że miałam rację. Dodam, że jej drugą ciążę tak samo przewidziałam i wszystkie inne w rodzinie. Sama sie dowiedziałam, że
jestem w ciąży w śnie, z koleżanką byłam na porodówce w śnie, a rano sms, że urodziła wcześniej. Śnił mi się śmiertelny wypadek tuż przed domem kuzyna, stałam tam razem z nim. Rano mama dzwoni, że narzeczona kuzyna zginęła o 8 rano w wypadku. Moje sny dotyczą też zwykłych spraw jak mandaty, sprawy w pracy, relacje z partnerami znajomych i rodziny. Czasami dostaję odpowiedzi na pytania. A czasem rozmawiam ze zmarłymi. Mogłabym długo pisać, ale chyba nudzę. Mąż jest sceptykiem, ale w moje sny wierzy.
Re: MAPY APOKALIPSY - TAK MA WYGLĄDAĆ ZIEMIA PO CZEKAJĄCYM N Napisane: piątek, 22 lut 2019, 12:00
Kejti8
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):

0
Re: MAPY APOKALIPSY - TAK MA WYGLĄDAĆ ZIEMIA PO CZEKAJĄCYM N Napisane: piątek, 22 lut 2019, 13:42
pudzian
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
środa, 6 mar 2019, 20:41

0
Z tydzień temu miałem ciekawy sen. Jakbym oglądam schemat z zaznaczonym epicentrum trzęsień ziemi na kamczatce. Miałem takie wrazenie ze od tego zacznie sie wiele trzęsień. Zobaczymy czy to cos warte.
Re: MAPY APOKALIPSY - TAK MA WYGLĄDAĆ ZIEMIA PO CZEKAJĄCYM N Napisane: sobota, 23 lut 2019, 11:06
Kejti8
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):

0
Pudzianie, ja bardzo rzadko miewam sny katastroficzne, częściej zdarzają mi się takie dotyczące sytuacji osobistych i rodzinnych, sprawdzają się prawie zawsze, natomiast snów dotyczących kataklizmów nie miewam prawie w ogóle, dlatego jestem optymistycznej myśli, że nic złego się nie stanie :)

Pozdrawiam mocno!
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Artykuły ze strony FN