Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Avatar użytkownika Adasiowy, Avatar użytkownika neo, Avatar użytkownika szczyglis
d219b6a34aeb9809447943b98db863bc
CZAT Z FN Data najbliższego czatu z FN wkrótce zostanie podana! ""
brak nowych PW
d219b6a34aeb9809447943b98db863bc
Strona 72 z 72 [ Posty: 1069 ]

*< 1 ... 68 69 70 71 72

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Mieliscie dziwne sny --- podzielcie sie nimi . Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 11 lip 2017, 12:37
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
piątek, 21 lip 2017, 18:45

0
Dziwny miałem sen dziś nad ranem.
Nie dość, że w końcu udało mi się dziś przespać jak człowiek, to:

- pierwszy raz w życiu przyśniła mi się jedna sprawa, która nigdy mi się przyśnić nie chciała
- pierwszy raz w życiu przyśniła mi się jeszcze przy okazji inna sprawa, którą z racji tej pierwszej dobrze zapamiętałem.
Ta druga sprawa to zamachy terrorystyczne. Pierwszy raz śniło mi się coś takiego. Konkretnie to we śnie oglądałem wiadomości (tak jakby, bo jednocześnie też tak jakbym był na miejscu - wiadomo jak to jest we śnie) i relacje z ich skutków. Wynikało z tego, że były jednocześnie zamachy na całym świecie i co ciekawe w całej Polsce. Było dużo służb, straży, sprzątanie tego wszystkiego, gdzieś mówili o zawalonym bloku no i co też ciekawe były mówione nazwy miejscowości, gdzie to się stało - jakieś dziwne nazwy. Nie pamiętam ich, bo były naprawdę jakieś dziwne, takie niszowe, a potem zadzwonił telefon i ktoś zaczął mówić, że były zamachy w Nowym Jorku i St. Petersburgu. Ot taki sen, dziwny, bo ani o żadnych zamachach wczoraj nie myślałem, ani nic, spokój przecież jest w miarę ostatnio, no i jak mówię - jak świat światem nigdy nie miałem żadnych snów o terrorystach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Mieliscie dziwne sny --- podzielcie sie nimi . Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 16 lip 2017, 13:07
Neva

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 20 lip 2017, 22:55

0
Mieszkam w jednym mieszkaniu z jakas obca rodzina.
Ma sie cos wydarzyc - katastrofa naturalna? Moze zmiana klimatu?
Ludzie wyjezdzaja.
Widze namioty (niektorzy mieszkaja w namiotach?).
Re: Mieliscie dziwne sny --- podzielcie sie nimi . Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: środa, 19 lip 2017, 01:00
zaciekawiony

reputacja poprawna
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
piątek, 21 lip 2017, 13:14

0
Śniła mi się globalna katastrofa wywołana przez samonadmuchujące się foliowe torebki. Takie torebki nadmuchiwały się powietrzem jak balony, i rosły i rosły i wkrótce na ulicach nie było miejsca na samochody i ludzi. Świat uratował facet który odkrył że można je zawiązywać w specjalny sposób, że się już nie nadmuchują. Mój mózg się chyba bardzo nudzi.

Bywa i tak...
Re: Mieliscie dziwne sny --- podzielcie sie nimi . Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: środa, 19 lip 2017, 07:41
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 16 lip 2017, 11:27

0
:) zabawne

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Strona 72 z 72 [ Posty: 1069 ]

*< 1 ... 68 69 70 71 72

POKŁAD GŁÓWNY Oto moja Historia