Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Avatar użytkownika Argon, Avatar użytkownika Deus
f27319d591fe606877b67aafe1263f8f
CZAT Z FN 15 października 2017 - początek o godz. 21.00! "PRZEPOWIEDNIE DLA POLSKI I ŚWIATA - ASTEROIDA, TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA I NADEJŚCIE AWATARA!"
brak nowych PW
f27319d591fe606877b67aafe1263f8f
Strona 1 z 1 [ Posty: 25 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 19 kwi 2012, 16:50
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 wrz 2017, 16:04

0
Emilcin:

1) Może lepiej byłoby po prostu utworzyć JEDEN tylko temat, odnośnie artykułów na stronie "Emilcin" i tam dawać linki do nowych artykułów? Bo nikt i tak tutaj tego nie komentuje, a 1000 tematów bez odpowiedzi jedynie zaśmieca forum i wprowadza chaos.

2) Zmieńcie szatę graficzną tamtej strony (Emilcina), bo tylko zajmuje zasoby, zwalnia kompa, a treści w tym żadnej. Ot, niepotrzebny bajer.

3) Kolorystyka Emilcina: tragiczna, ledwo co daje się odczytać.

4) Komentarze: działają raz na miesiąc, masakra.

5) Merytoryka: porażka! Czasami człowiek klika w nagłówek tylko po to, aby zobaczyć animację ufo-ka na pół strony, a pod nim 3 linijki tekstu...

..........

Forum FN:

1) Patrz pkt. 1 odnośnie "Emilcina".

2) Wiele z działów ma wciąż podpisy z początku forum, tzn. podpisy: "To jest nowy dział, szczegóły już wkrótce... " itp. Chcecie być profesjonalistami? To panujcie nad tym.

3) Banowanie. Może warto utworzyć temat pt. "Zbanowani, za co i na ile". Bo tak, jeśli człowiek dostaje bana to nie wie za co. Oczywiście - jest wysyłana wiadomość na PW, tylko niby jak user ma ją odczytać skoro nie może się zalogować na swoje konto z powodu bana?

4) Bardziej (to do modów) panujcie nad merytoryką postów, zamiast nad "ciachami!!!" odnośnie linków.

5) To samo tyczy się poprawnej polszczyzny/ortografii w postach.

6) Zwiększcie ten głupi limit 15 minut odnośnie edycji posta, bo dzięki temu robi się bajzel. Ktoś nie zdąży dopisać czegoś do posta, więc trzepie kolejnego pod spodem. Robi się niepotrzebny bajzel, a Wy, moderatorzy macie tym samym więcej roboty związanej ze scalaniem postów.

..........

Strona "FN":

1) Kompletnie niedopracowany system, nie wiem kto to tworzył, ale ja bym nawet za darmo tak niedopracowanej strony nie odebrał.

2) System komentarzy: porażka programistyczna.

3) System logowania: jak wyżej.

4) System sortowania: jak wyżej.

5) Wyszukiwarka: jak wyżej.

6) Formatowanie znaków i korekta tekstów: porażka.

7) Masa błędów w oskryptowaniu, bardzo niebezpiecnych. Dla każdego, pierwszego lepszego pseudo-hakerka cała ta stronka (tak jak i Emilcin) jest jak otwarta książka. Kilka emaili odnośnie zabezpieczeń (a raczej ich braku) wysłałem do FN. Część błędów została naprawiona, część nie. Z oczywistych względów nie będę tutaj wnikał w szczegóły.

8) Jestem w stanie wejść na Wasz cały serwer za pomocą tylko tych głupich błędów w oskryptowaniu i to nawet z komórki, nie potrzebuję nawet kompa. Wejście na serwer wiąże się oczywiście z dostępem do całego MySQL, a więc z możliwością wykasowania nawet całej bazy danych, wraz z jej kopią zapasową. Z oczywistych względów nie zrobię nic złego, bo nie jestem taki, ale niech da to Wam do myślenia. Tak niedopracowanych produktów nie udostępnia się publicznie!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 19 kwi 2012, 17:13
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Co więcej:

........

Emilcin:

1) Połowę strony zajmuje niepotrzebna, łączo - i - zasobożerna animacja, która nie służy nikomu, a jedynie ładnie wygląda. Od strony informacyjnej, nie oczekuje się super-wypasionej grafiki, ale funkcjonalności. Wchodzilibyście na Onet, gdyby połowę strony zajmowała Wam super animacja 3D słowa "ONET" ? No i ten dźwięk, te efekty. Ostatnio przypadkiem wchodził, a mój pies leżał obok głośników. I aż podskoczył, jak załączył się dźwięk na stronie "Emilcina". Jestem przeciwny wszelakim dźwiękom na stronach WWW, chyba że za moją zgodą, domyślnie wyciszonych, z ikonką, żeby ew. sobie włączyć.

2) Animacja w ogóle przygotowana nieudolnie, przez słabego grafika. O ile facjata Ufoka i menu przygotowane nawet nawet, choć całkowicie niezoptymalizowane pod kątem działania i objętości, to słowo (logo) "Emilcin" jest w formie bitmapy, a nie wektora. Tym samym wygląda jak nieudolnie wycięty GIF z postrzępionami krawędziami. Jak Flash to flash - w dobrym tonie jest wytrasować logo do wektorów, a jako bitmapę dać jedynie to, czego nie da się wytrasować.

3) Nawigacja totalnie nieintuicyjna.

4) Zaglądając w kod strony - zero pozycjonowania. Żadnych słów kluczowych, żadnego opisu, jednym słowem - martwe "metatagi". Z takim podejściem to w Googlach wysoko nie zaistniejecie. Ratuje Was jedynie to, że jest jedynie jedna strona o nazwie "emilcin" z rozszerzeniem ".com".

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 19 kwi 2012, 17:25
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Forum FN:

1) I tu właśnie, na moim przykładzie, objawia się bezsensowna decyzja o czasie edycji posta max. 15 minut, bo gdyby nie to ograniczenie, to nie musiałbym pisać 3 postów, jeden pod drugim.

2) Nawiązując do pkt. 1., to wyobraźcie sobie sytuację: użytkownik pisze sobie posta, załóżmy, że pisze go przez godzinę, dodaje na forum i czyta, żeby sprawdzić, czy aby nie popełnił jakiś "byków". Po przeczytaniu, stwierdza, że znowu go natchnęło na pisanie i chce dopisać coś jeszcze. A więc pisze w okienku edycji, tworzy esej, pisze fajny tekst przez pół godziny, klika na "Wyślij" i ZONK. Nie można edytować! Pół godziny pisania diabli biorą. Byłem już w takiej sytuacji tutaj i powiem Wam, że tyle bluzgów poleciało wtedy w Waszym kierunku, że głowa mała...

3) W ogóle to rozwiązanie kłóci się z zasadami tzw. "netykiety", która zabrania pisania posta pod postem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 19 kwi 2012, 21:53
zaciekawiony

reputacja dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 wrz 2017, 19:56

0
To ja dodam od siebie, że projekt "Mapy X-files" został chyba porzucony zaraz po stworzeniu, bo wyświetlają się tam cztery punkty, z czego ten zaznaczony przy Warszawie nie ma opisu i linkuje do artykułu o łotweskim pseudometeorycie.

Bywa i tak...
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 19 kwi 2012, 21:58
piotrekk
reputacja neutralna
Neptun
Ostatnio widziany(a):
-

0
Na forum, coś z tego pewnie jesteśmy w stanie sprawnie uwzględnić i do tego mogę się nawet teraz odnieść

Cytuj:
1) Może lepiej byłoby po prostu utworzyć JEDEN tylko temat, odnośnie artykułów na stronie "Emilcin" i tam dawać linki do nowych artykułów? Bo nikt i tak tutaj tego nie komentuje, a 1000 tematów bez odpowiedzi jedynie zaśmieca forum i wprowadza chaos.

To jest do rozważenia, ale taki podział istnieje też na stronie Emilcin.com i wprowadza to jakiś porządek.
Odnośnie tych grafik, to ja mam podobne odczucie, bo mi strasznie zarzynają one Firefoxa. Żeby włączyć Emilcin.com i dodać tutaj nowe artykuły, muszę odpalić Operę, bo w niej jestem jeszcze w stanie wyświetlić tą stronkę (stary komputer).

Cytuj:
2) Wiele z działów ma wciąż podpisy z początku forum, tzn. podpisy: "To jest nowy dział, szczegóły już wkrótce... " itp. Chcecie być profesjonalistami? To panujcie nad tym.

Ta drobnostka tyczy się jednego działu, tego

Apel FN
Zapraszamy do dyskusji – uwaga, to nowy dział na forum! /szczegóły wkrótce/

I to nie jest z początku forum, ale z jego "granatowej" przebudowy. Zapewne zostanie to bez zbędnej zwłoki skorygowane przez Admina.

Cytuj:
4) Bardziej (to do modów) panujcie nad merytoryką postów, zamiast nad "ciachami!!!" odnośnie linków.

5) To samo tyczy się poprawnej polszczyzny/ortografii w postach.

Domyślam się nawet których z ostatnich dyskusji to dotyczy. Uwierz, że w takich sytuacjach upominamy poprzez PW. Staramy się nie usuwać postów bez wyraźnej potrzeby, bo to niekiedy przynosi odwrotny skutek. Podobnie z ewentualnym karaniem - dajemy sobie na to czas i często najpierw to konsultujemy.

Cytuj:
6) Zwiększcie ten głupi limit 15 minut odnośnie edycji posta, bo dzięki temu robi się bajzel. Ktoś nie zdąży dopisać czegoś do posta, więc trzepie kolejnego pod spodem. Robi się niepotrzebny bajzel, a Wy, moderatorzy macie tym samym więcej roboty związanej ze scalaniem postów.

Ten limit został włączony na mój wniosek i uważam, że dobrze, że on jest. Bez tego była możliwość, że po ewentualnej krytyce jakiegoś posta/tematu, autor mógł sobie dowolnie zmienić treść dyskutowanego i skrytykowanego posta, co by zupełnie wypaczyło obraz dyskusji. Przede wszystkim z takiego powodu, na wielu forach takie ograniczenie istnieje. U nas zdarzyło się np., że jakiś "obrażony" tak sobie edytował swoje wcześniejsze posty, pisząc w nich bzdury.
Dlatego ja jestem za utrzymaniem tego limitu, ale nie widzę przeszkód, żeby ten czas wydłużyć.

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują - A. Einstein.
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 1 lut 2013, 20:23
Antybristler
reputacja poprawna
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 wrz 2017, 18:21

0
Cytuj:
Ten limit został włączony na mój wniosek i uważam, że dobrze, że on jest. Bez tego była możliwość, że po ewentualnej krytyce jakiegoś posta/tematu, autor mógł sobie dowolnie zmienić treść dyskutowanego i skrytykowanego posta, co by zupełnie wypaczyło obraz dyskusji. Przede wszystkim z takiego powodu, na wielu forach takie ograniczenie istnieje. U nas zdarzyło się np., że jakiś "obrażony" tak sobie edytował swoje wcześniejsze posty, pisząc w nich bzdury.

Limit naprawdę denerwuje. Przedstawiony jako argument przypadek jest tak skrajny, że śmiem stwierdzić, iż trafić się może rzadziej niż raz do roku. Natomiast potrzeba edytowania posta jest o wiele, wiele częstsza.

Forum jest ogólnie mało przejrzyste, ale da się to jeszcze znieść.

Obrazek
Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy, bez ektoplazmy mniej ektoplazmowy, bez orbów mniej orbowy, bez Cameroonów mniej cameroonowy, a bez tajemniczych śnieżnych kul mniej tajemniczośnieżnokulowy...
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 1 lut 2013, 20:34
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Faktycznie owe 15 minut było trochę niewystarczające, co zaobserwowałem po ilości podwójnych postów jednego autora, sprawa załatwiona, jest już 60 minut.

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 6 sie 2013, 14:07
zaciekawiony

reputacja dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 wrz 2017, 19:56

0
Gdy chcę wyszukać stronę fundacji przez wyszukiwarkę, to obok nazwy strony wyświetla się "strona glowna" - czy na prawdę nie da się tego zamienić na :"strona główna"?

Bywa i tak...
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 9 sie 2013, 10:51
Argon

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 wrz 2017, 20:32

0
Przy wysylaniu wiadomosci prywatnych, mozna wyslac komus zalaczony plik, jednak jaki? proba wyslania zdjecia jako .jpg nie udala sie, wysylanie takich plikow jest blokowane. To co mozna dolaczyc i wyslac?

The truth is out there
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 3 paź 2013, 10:18
georges11

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Mam takie pytanie, Czy Fundacja zapadła już w zimowy sen?. Tyle miało być różnych relacji, chociażby ze strefy ,,11" i z wielu różnych innych rozpoczętych projektów. Główna strona nie zmienia się od dłuższego czasu. Tyle się przecież ciekawych i ważnych rzeczy dzięje na świecie a tu nic. Apeluje odezwijcie się.
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 3 paź 2013, 21:00
Antybristler
reputacja poprawna
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 wrz 2017, 18:21

0
No i gdzie obiecany ShoutBox? Obecnie nie da się na luzie pogadać na forum bez robienia offtopicu - a to bardzo nieżółwiowe jest :(

Obrazek
Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy, bez ektoplazmy mniej ektoplazmowy, bez orbów mniej orbowy, bez Cameroonów mniej cameroonowy, a bez tajemniczych śnieżnych kul mniej tajemniczośnieżnokulowy...
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 9 lis 2013, 13:01
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Chyba nigdy się nie dowiemy gdzie się podział shoutbox , bo admin, który miał to wprowadzić jakoś wyparował...? Do tej pory nie mam pojęcia czy zaktualizował nasze forum, bo nie poinformował o tym.

W każdym razie...ja mam inny problem. Od niedawna jestem posiadaczką pierwszego w życiu smartfona z wi-fi. Problem pierwszy - nie ma aplikacji na smartfona, a w dobie każdej dobrej szanującej się witryny internetowej aplikacje na smartfony, czy inne urządzenia na androidzie były by wielce wskazane - taki miły gest dla osób, które używają tego typu urządzeń.

Oczywiście można radzić sobie bez aplikacji, np wpisując adres strony FN do wyszukiwarki w telefonie/tablecie i stamtąd tj ze strony FN wejść na nasz hydepark. No i tu pojawia się problem, ponieważ jeśli jako tako strona forum działa na telefonie bez przybliżania, to o ile chcemy już wejść w konkretny dział i temat pojawiają się tzw schody. Mianowicie, cale forum-strona po przybliżeniu rozjeżdża się. Litery działów są malutkie, albo gigantyczne, a tematów np. małe. Nie umiem tego inaczej opisać - najlepiej jakby ktoś kto ma smartfona spróbował wejść przez przeglądarkę na forum i przybliżył stronę główna forum.
Czy to się da jakoś naprawić? bo nie sadze, ze to mój smartfon - inne fora i strony przybliżają mi się równomiernie bez dziwnych zmian w wielkości liter...
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 9 lis 2013, 13:09
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Bo to już dość stara wersja skryptu PHPBB jest.
Nowsze wersje nie mają problemów z wyświetlaniem się na komórkach.

PS. A napisanie appki pod Androida proste nie jest, jeśli ktoś w tym nie siedzi.
Bawiłem się kiedyś SDK od Googla.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 12 lis 2013, 08:51
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Mam pytanie: czy i gdzie mogę sprawdzić jakie mam hasło na forum? Chyba nie ma takiej opcji jak przypomnienie hasła? Nie znalazłam, jest tylko zmiana hasła na nowe, a przypomnienie już działającego?
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 12 lis 2013, 13:57
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Nie da rady.
Hasła są zahaszowane (jednokierunkowe szyfrowanie funkcją skrótu).
Hashe są w bazie SQL, w tabeli zazwyczaj 'phpbb_users'.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 16 lis 2013, 18:33
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
To jest maksymalnie denerwujące, czasami trzeba czekać minutę przez to głupie zabezpieczenie przed floodowaniem:

Obrazek

Przy okazji - nie wiem kto tym zarządza od strony technicznej, ale pytanie do admina: robicie backupy tego forum? Warto by było raz na jakiś czas zrobić backup bazy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 16 lis 2013, 18:39
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie wiem czy ktoś tu w ogóle zagląda z administracji (czerwony kolor), oprócz mnie i Pabla chyba nikt, a my nie mamy dostępu niestety...:/ Sama mam problem - muszę wieki czekać, na "upload" moich odpowiedzi tzn. one same w sobie szybko się ładują, ale strona przeładowuje się z prędkością żółwiową...na innych przeglądarkach niż firefox nie mam tego problemu, co ciekawe nie występuje on również na przeglądarce w smartfonie (a tam tez mam firefoxa).
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 16 lis 2013, 19:02
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
U mnie jest podobnie po dodaniu posta, choć nie zawsze.
Używam głównie Chrome'a, więc to nie wina przeglądarki.
Obczaiłem natomiast sposób na to - po dodaniu posta, gdy przekierowuje Cie do tematu, wystarczy zerknąć na pasek adresu i usunąć link do zakładki, tj.

Np.
Cytuj:
...p=47303#p47303

To co pogrubione usuwasz i przeładowywujesz stronę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 16 lis 2013, 20:58
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 17 sie 2017, 14:37

0
ja jak wysyłam post to nie czekam aż się załaduje bo faktycznie tu jest problem z czasem. Ja klikam po dodani u posta od razu na nowe wiadomości i już jest załadowane.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 21 sty 2014, 15:14
Argon

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Slowo "i.n.frastruktura" w roznych przypadkach jest na jakiejs czarnej liscie, po raz kolejny wyswietla mi sie w moich postach jako "infrastruktura". Dziwne.
Musialem kropki wstawic miedzy literami bo nie przepuszcza

The truth is out there
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 21 sty 2014, 15:27
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Tak się dzieje, gdyż słowo to zawiera słowo "infra", a to jest na czarnej liście dla silnika Forum.

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 21 sty 2014, 15:50
Argon

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Domyslam sie dlaczego
Na czarnej liscie jest slowo i.n.f.r.a bo to konkurencyjne forum

The truth is out there
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 23 gru 2014, 01:51
sufler666

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Argon napisał(a):
Domyslam sie dlaczego

Nie tylko dlatego. Na I.n.f.r.z.e, P.a.r.a.n.o.r.m.a.l.i.u.m oraz p_a_r_a_n_o_r_m_a_l_n_e.pl jest dość duża krytyka Fundacji Nautilus. A Nautilus krytyki nie lubi, nazywa ją "szkalowaniem". Dlatego wymienione nazwy są dodane do forumowej listy słów cenzurowanych.
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 25 gru 2014, 02:17
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
sufler666 napisał(a):
Argon napisał(a):
Domyslam sie dlaczego

Nie tylko dlatego. Na I.n.f.r.z.e, P.a.r.a.n.o.r.m.a.l.i.u.m oraz p_a_r_a_n_o_r_m_a_l_n_e.pl jest dość duża krytyka Fundacji Nautilus. A Nautilus krytyki nie lubi, nazywa ją "szkalowaniem". Dlatego wymienione nazwy są dodane do forumowej listy słów cenzurowanych.

Nie zauważyłem, żeby na Para normalne krytykowali FN.
Raczej wytykają błędy, żadnego szkalowania tam nie uświadczyłem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Kilka propozycji Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 26 gru 2014, 22:31
sufler666

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Szczyglisie, właśnie problem w tym że wytykanie błędów Fundacja Nautilus również uznaje za "szkalowanie". Była już cała masa takich przypadków, o czym zresztą wspominają w swoich wpisach tu i ówdzie osoby związane z wymienionymi przeze mnie internetowymi mediami.
Strona 1 z 1 [ Posty: 25 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD GŁÓWNY Propozycje zmian