HYDEPARK NAUTILUS
http://forum.nautilus.org.pl/

Obcy z pustyni Atacama
http://forum.nautilus.org.pl/viewtopic.php?f=22&t=2981
Strona 1 z 2

Autor:  aleksandra137 [ czwartek, 24 sty 2013, 17:58 ]
Tytuł:  Obcy z pustyni Atacama

Amerykański badacz UFO Dr. Steven Greer powiedział na początku sierpnia 2012, że jego zespół naukowców ma ciało, najprawdopodobniej pochodzenia pozaziemskiego. Spowodowało to bardzo gorącą dyskusję i spekulacje. Istota została znaleziona na pustyni Atacama w Ameryce Południowej.Steven Greer mówi: "Po wielu tygodniach podróży, jesteśmy z powrotem i radością informujemy, że niesamowite wyniki uzyskano w trakcie naszych badań co do ewentualnego pochodzenia pozaziemskiego ciała."
Oprócz skanów tomografem i zdjęć rentgenowskich zdołano również uzyskać próbki DNA w sterylnych chirurgicznych warunkach. Te próbki będą teraz zbadane przez wiodących światowych genetyków. Rentgen i tomografia komputerowa wykazały, nienaruszoną strukturę biologiczną humanoidalnego organizmu. Dzięki możliwości obrazowania 3D udało się odtworzyć strukturę wewnętrzną tego ciała. Uczeni byli w stanie zobaczyć narządy wewnętrzne, takie jak płuca i coś, co można nazwać strukturą serca. 

Na zdjęciach widać zmumifikowane ciało...


Greer dodaje: "Te zdjęcia zostały niedawno oglądane przez główny autorytet medyczny w świecie w zakresie szkieletowych nieprawidłowości, i powiedział, że ta istota jest inna od wszystkich znanych mu szkieletów ludzkich. Wiemy też, że nie jest to starożytna forma humanoidalna, ale prawdopodobnie nie jest to też człowiek. " 

Niektórzy badacze porównują ten organizm do zdjęć obcego uchwyconego w Chile
w 2004r.
http://joy4mind.com/?p=8170
http://beforeitsnews.com/beyond-science ... 40614.html

Autor:  aleksandra137 [ wtorek, 29 sty 2013, 15:59 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Czy oni cokolwiek jedzą? :lol: :lol: :lol:


Autor:  Raskolnikow89 [ środa, 30 sty 2013, 11:53 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

aleksandra137 te zdjęcia na filmie to fake jak z Polski do Australii. Szaraki jak zwykle durnie bo siedzą w krzakach i nie wiedzą że ktoś ich nagrywa. Swoją drogą znowu ganiają bez ubrań.

Autor:  ŻyczliwySceptyk [ środa, 6 lut 2013, 14:39 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Jak to bez ubrań? Jeden jest w kapeluszu !!!

Autor:  Raskolnikow89 [ czwartek, 7 lut 2013, 13:57 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

No popatrz Życzliwy, to nasze, ziemskie Szaraki zwykle po krzakach we futrze i z uszami na głowie siedzą.

http://gellonia.sarmacja.org/parki/foto ... szarak.jpg

:lol:

Autor:  aleksandra137 [ piątek, 8 lut 2013, 21:04 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Pojawiły się nowe informacje dot. nieznajomego z pustyni Atacama.
Okazało się, że w 1996 na Uralu odkryto ciało humanoida bardzo podobnego do tego z pustyni. Osoba, która go znalazła, twierdzi, że żył jeszcze 3 tygodnie. Poniżej kilka zdjęć.

Więcej zdjęć; http://divinecosmos.com/start-here/davi ... th-america

Mają być przeprowadzone badania DNA.

Autor:  Raskolnikow89 [ sobota, 9 lut 2013, 09:22 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Szczątki małych humanoidów to jedno a nagie Szaraki we krzakach to drugie. W te pierwsze nawet jestem w stanie uwierzyć, chociaż gdyby to miała być prawda to ciężko przyjąć do wiadomości, że takie kwiatki wyciekły do publicznej wiadomości bez najmniejszej cenzury. Z doświadczenia wiem, że odpowiednie służby monitorują i reagują bardzo szybko na wszelką aktywną manifestację nieznanych sił - chociażby alarmowy przelot myśliwca nad moją miejscowością w trakcie manewrów kilku NOLi (zatoczył krąg o promieniu około 5 km po czym odleciał na wschód).

Autor:  Archeozoolog [ środa, 24 kwi 2013, 15:14 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Ten z Atacamy jest/był człowiekiem: http://www.sfora.pl/To-jednak-czlowiek- ... row-a54925

Autor:  aleksandra137 [ środa, 24 kwi 2013, 16:01 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Jednak to dziwne. Istota z Uralu jest niemal identyczna, wg świadków żyła jeszcze, kiedy ją znaleźli. Ten z Atacama wg naukowca mógł dożyć do 8 lat.
15 cm i 8 lat :?: "Naukowcy stwierdzili, że szkielet to "ciekawa mutacja" płci męskiej człowieka, który przeżył okres po urodzeniu przez okres od sześciu do ośmiu lat". Znacie takie przypadki w historii medycyny?

Autor:  Archeozoolog [ czwartek, 25 kwi 2013, 15:41 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Na pewno znamy mutacje genetyczne odpowiedzialne za niski wzrost (karłowatość). Najmniejszy człowiek świata ma 56 cm i żyje 70 ponad lat... (http://deser.pl/deser/51,111858,11236719.html?i=0),wiec możliwe ze ten malutki 15 cm człowieczek mógł dożyć lat 6, ale szczerze jest to zaskakujące i dziwne. Tutaj inny przykład niskiego człowieka: http://sandra9315.wordpress.com/ (zjedźcie na dół).

Autor:  aleksandra137 [ czwartek, 25 kwi 2013, 15:58 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Naukowcy, którzy badali tę istotę chyba sami nie wierzą w to, co odkryli. Fakty są takie, że 1) mamy 2 uderzająco do siebie podobne istoty odnalezione w 2 odległych od siebie miejscach na ziemi, 2) badana istota jest prawdziwa (nie jest to fake) i to już jest coś. Wydaje mi się, że sprawa nie jest jeszcze zamknięta.

Autor:  Wedrowiec [ czwartek, 25 kwi 2013, 16:25 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Ów człowieczek przeżył - według oficjalnego komunikatu ekipy badawczej sześć do ośmiu tygodni.
Skąd się Wam te lata wzięły?


Serdeczności
Wędrowiec

Autor:  aleksandra137 [ czwartek, 25 kwi 2013, 16:36 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Cytat z artykułu.

"to ciekawa mutacja. Bez wątpliwości był to człowiek, chłopiec. Co ciekawe z naszych badań wynika, że urodził się żywy, żył od 6 do 8 lat. Oddychał, jadł, pił... Normalnie funkcjonował. To rodzi kolejne pytania, na przykład jak duży był, gdy się urodził - zastanawia się Garry Nolan, dyrektor wydziału biologii komórek macierzystych Stanford University School of Medicine w Kalifornii."

Autor:  Wedrowiec [ czwartek, 25 kwi 2013, 17:13 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Cytat z artykułu:
"Prowadzone przez jego zespół badania opisują znaleziony na pustyni szkielet jako "interesującą mutację" osobnika płci męskiej, który przeżył po urodzeniu około sześciu do ośmiu tygodni. "Nikt oczywiście nie brał na serio opowieści o tym, że to przedstawiciel innej cywilizacji. Nie chcieliśmy jednak niczego wykluczać w na szych badaniach. Pierwotnie myśleliśmy, że być może mamy do czynienia z małpą. Okazało się jednak ponad wszelką wątpliwość, że jest to człowiek" - powiedział Gary Nolan z pracowni badań komórek macierzystych uniwersytetu Stanforda. "Oczywiście, ta istota oddychała, jadła, zachodził w niej metabolizm. Pytanie, jakiej była wielkości w momencie narodzin, jest otwarte. Tego nie wiemy" - dodał".

Zaś w oryginale jest:
Gary Nolan, director of stem cell biology at Stanford University’s School of Medicine in California, who features in the documentary, said: “I can say with absolute certainty that it is not a monkey. It is human – closer to human than chimpanzees. It lived to the age of six to eight.

“Obviously it was breathing, it was eating, it was metabolising. It calls into question how big the thing might have been when it was born."

Serdeczności
Wędrowiec

Autor:  aleksandra137 [ czwartek, 25 kwi 2013, 18:51 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

No widzisz, chaos informacyjny. W innym artykule lepiej to ujęli;

The Sirius team is calling the creature “Ata,” and claim that their analysis has revealed that the mysterious humanoid is male and survived 6 to 8 years, post-birth.

http://www.openminds.tv/sirius-filmmake ... d-age-980/
------------------------

Wynika z tego, że przeżył do 8 lat. Mam takie pytanie; jeśli to chłopiec / człowiek musiałby mieć kogoś (rodzice?), kto opiekowałby się nim przez ten czas. Przecież nie przeżyłby sam. Wg naukowców "chłopiec" jadł, pił, czyli normalnie funkcjonował. W takim razie powinni być jacyś świadkowie.
Odnaleziono go na pustyni, gdyby nawet "chłopiec" zmarłby, czy nie lepiej go po prostu pochować, a nie zostawiać na pustyni? A co z drugim niemalże identycznym humanoidem z Uralu? To wszystko jest po prostu nielogiczne, moim zdaniem. Ciekawe, czy dowiemy się kiedyś prawdy.

Autor:  zaciekawiony [ czwartek, 25 kwi 2013, 19:07 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Nielogiczne to jest wyszukiwanie takich newsów, które zamiast miesięcy mówią o latach i wywodzenie z tej wersji sprzeczności.

Jeśli znaleźli go na pustyni, to mógł leżeć tam od wielu lat. To po prostu zdeformowany wcześniak, którego ciałko wyschło na wiór i dlatego tak dziwnie wyglądało. Małe dzieci nie mają zarośniętych ciemiączek czaszki - po wyschnięciu i spłaszczeniu, pozostałe kości czaszki nadały całości taki właśnie intrygujący wydłużony wygląd. Ciało z Uralu to zapewne także zasuszony wcześniak - a jeden jest bardzo podobny do drugiego, bo należą do tego samego gatunku.

Autor:  aleksandra137 [ czwartek, 25 kwi 2013, 20:35 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Ok, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości podam link do oryginału raportu.

http://siriusdisclosure.com/evidence/atacama-humanoid/

Fragment:

"Jednak najbardziej zaskakujące zakończenie jest takie, że humanoid dożył 6 - 8 lat. Oceniano poprzez analizę nasadowej płytki w kolanach i porównując je do normalnych ludzi w różnym wieku. "
However, the most startling conclusion to date is that Dr. Lachman concluded the humanoid lived to be 6- 8 years of age. - See more at:


Pełny oryginalny raport dr Lachman jest tutaj;
http://siriusdisclosure.com/wp-content/ ... report.pdf

"Klinicznie, zważywszy, że to humanoid żył wiele dziesięcioleci temu (dokładna data nie jest znana) trudno jest zrozumieć, jak 6 cali niemowlę lub dziecko mogło żyćdo 6-8 lat w tak odległej i niezabudowanej części świata. Nawet w dzisiejszym najlepszym Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka nie bylibsmy w stanie utrzymać taki okaz przy życiu. Jako lekarz jestem zaskoczony, jak mały i kruchy to humanoid jest. Medycznie rzecz biorąc, jeśli jest to tylko zdeformowane ludzkie ciało, nie wydaje się możliwe, że żył 6-8 lat. Przemawiając jako lekarz, j wątpię, że żyłby 6 godzin.

Biorąc pod uwagę, jak dawno temu żył , jak by to dziecko żyło? A z kim? Oczywiście istnieje wiele więcej pytań niż odpowiedzi w tym momencie.

Tajemnica jest dodatkowo potęgowana przez sprawozdania Ramona Navia-Osorio Villar i jego współpracowników, którzy podróżowali po regionie i zbierali informacje od lokalnych tubylców z obserwacji UFO dot. bardzo małych istot żywych, które pasują w ogólnym opisie do tego humanoida. Istnieją również doniesienia, że ​​inne nienaruszone humanoidy mogą być przechowywane w różnych odległych miejscach. Raporty te nie zostały potwierdzone, jednak.

Konieczne jest, aby zrobić dużo więcej dokładnych badań w tej sprawie. Praca nad DNA jest naprawdę w jego początkowej fazie, musimy podjąć naukową ekspedycję na pustynię Atacama, aby zobaczyć, czy jest więcej przykładów tego humanoida-i czy rzeczywiście nie jest to związane z działalnością UFO / ET w tym regionie "

Autor:  Archeozoolog [ piątek, 26 kwi 2013, 07:25 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama


Autor:  Wedrowiec [ piątek, 26 kwi 2013, 19:55 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Dokładnie jak wyżej.
Z tego wniosek, że mamy do czynienia z klasycznym chaosem informacyjnym, nie wiadomo które "sprawozdanie" jest prawdziwe, nie ubarwione przez kolejne osoby wrzucające info na kolejne portale, serwisy.
Dla mnie najbardziej prawdopodobna i uprawniona jest wersja z sześcioma - ośmioma tygodniami a nie latami.
Stwierdzenie, że to na sto procent człowiek, i że żył sześć do ośmiu lat jest kompletnie absurdalne.
Mnie sprawa nie intryguje na tyle, bym się chciał zagłębiać, ale jak kto uparty, to może napisać do Nolana i zapytać.
gnolan@stanford.edu


Serdeczności
Wędrowiec

Autor:  aleksandra137 [ wtorek, 13 sie 2013, 13:26 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Przy okazji dyskusji o MUFON z Las Vegas pojawiła się krótka informacja dot. naszego "ufoludka".

Dr. Steven Greer, a trauma doctor by trade, will talk about the discoveries of a prominent Stanford scientist who studied the skeleton and DNA of the Atacama Humanoid: a 6-inch skeleton found in Chile's Atacama Desert. About 9 percent of the skeleton's DNA remains unexplained.

"We're not saying it's E.T.," Greer said. "It is clearly not a human."
Nie twierdzimy, że jest to E.T, ale na pewno nie jest to człowiek."

9 procent szkieletu DNA pozostaje niewyjaśniona.

http://www.lasvegassun.com/news/2013/ju ... symposium/

Autor:  aleksandra137 [ środa, 14 sie 2013, 15:55 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Trzeci "egzemplarz" znaleziono w kwietniu tego roku w Iranie. Zwróćcie uwagę na jego głowę. Bardzo podobny do pozostałych.


http://www.phantomsandmonsters.com/2013 ... -iran.html

Autor:  Archeozoolog [ czwartek, 15 sie 2013, 09:09 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama


Autor:  oskar [ piątek, 16 sie 2013, 08:02 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

W sumie istnienie obcych tej wielkości potwierdza incydent w Zdanach, takie istoty mogły go pilotować ;)
Czy jest możliwe by bylo to zaginione plemię Smerfów?

Skoro ten szkielet jest tej samej konstrukcji co normalnego ludzia, tylko pomniejszony i odmłodzony do wieku płodowego to po co kombinować z ufokami.

Autor:  Archeozoolog [ niedziela, 18 sie 2013, 19:30 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Możemy kombinować, bo:

1) nie wiemy czy ludzki płód w tak młodym stadium rozwoju mógł się po śmierci w tak dobrym stanie zachować?

2) nie wiemy nic o rasach obcych, może są takie malutkie, a może są gigantyczni...

Autor:  Archeozoolog [ poniedziałek, 19 sie 2013, 16:15 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Przypadkowo ktoś dzisiaj wrzucił to oto zdjęcie, na jedną z grup archeologicznych na Facebooku.
Szkielet pochodzi z okresu średniowiecza i można go oglądać w Monastery Museum w AEbelhot, w Danii.Autor:  aleksandra137 [ sobota, 17 sty 2015, 17:17 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

W 1996 roku w okolicach Kysztymia na Uralu rosyjscy naukowcy natrafili na ślad nieznanego dotąd nauce materiału genetycznego. Badacze spekulują, że hipotetycznie może być on pochodzenia pozaziemskiego. Ta teoria ciągle nie została jednak zweryfikowana.
http://sensacje.wp.tv/i,Istota-o-DNA-ni ... a#m1633051

Autor:  stefan12 [ niedziela, 18 sty 2015, 17:23 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Ja nie widzę problemu w zbadaniu tych znalezisk. Skoro bada się DNA mumii sprzed paru tysięcy lat, to co za problem ze zbadaniem tych "humanoidów" i wszystko będzie jasne.
Pytanie czy w przypadku odkrycia, że to obce DNA, zostanie to opublikowane.

Nie mogę zrozumieć, dlaczego świadomość faktu, że nie jesteśmy sami miałaby być ukrywana. Co takiego by się zmieniło gdyby ogłosić, że to był alien?

Autor:  diora [ poniedziałek, 19 sty 2015, 17:19 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

Ciekawe to co piszecie.

Autor:  PabloElDiablo [ poniedziałek, 19 sty 2015, 18:35 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama

A i owszem.
Witaj na pokładzie dioro :)

Autor:  aleksandra137 [ poniedziałek, 19 sty 2015, 21:19 ]
Tytuł:  Re: Obcy z pustyni Atacama


Strona 1 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/