Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
67129c26ea324537455c96c1fbcdcb6e
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
67129c26ea324537455c96c1fbcdcb6e
Strona 1 z 2 [ Posty: 43 ]

*1 2 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 26 sty 2013, 04:27
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Od zmierzchu aż do tej pory obserwowałem przez teleskop nieboskłon. Zmarzłem jak cholera, bo minus szesnaście termometr pokazuje.

Ale ja twardy jestem.

Siedziałem sobie na werandzie przeszklonej, nieogrzewanej. Teleskop wystawiony przez okno otwarte. Ostro śniegiem zawiewało.

Ale ja twardy jestem.

No i proszę sobie wyobrazić, około godziny 03.21 NIE DOKONAŁEM OBSERWACJI UFA. UF był tak bezczelny, że nie przyleciał. Nie zaobserwowałem też (to już szok!) wirów czasoprzestrzennych i PORTALI DO INNYCH WYMIARÓW.

Jest to wydarzenie bez precedensu i w związku z tym nie wklejam zdjęcia.

<url>brak zdjęcia<url>

Pozdrawiam karnawałowo
Wędrowiec

Sorrow is better than joy.
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 26 sty 2013, 07:11
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Zjawiskowe by było dla mnie nawet to jak siedzisz przy takim mrozie na werandzie przez całą noc wędrowcze, takie zdjęcie też by był dosyć ciekawe. Pozdrawiam sirAzgar ;)

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 26 sty 2013, 10:51
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wybacz Wędrowcze, lecz na wieść o tym fenomenie postanowiłem zaalarmować ekipę National Geographic, Discovery Science i TVN24. Odzew był natychmiastowy i przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wszystkie powiadomione stacje jednomyślnie nie oddzwoniły, co z pewnością oznacza, że są już w drodze.
Czekam bardzo niecierpliwie na dalszy rozwój wydarzeń, plecak, kanapki i termos już spakowane.
Poruszony sprawą znajomy od patentu do przenoszenia w czasie zobowiązał się przygotować na szybko jeden egzemplarz eksperymentalny o ciekawie brzmiącym skrócie "0,7L". Drżę z niecierpliwości, choć trochę obawiam się możliwego ubocznego efektu teleportacji, o którym wspominał sirAzgar, ale nic to.

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 26 sty 2013, 10:51
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 cze 2018, 16:32

0
wow amajzing!!!! to najlepsze zdjecie ufa jakie kiedykolwiek (nie)widziałem w moim życiu!!!!
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 26 sty 2013, 12:41
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0
To fake. Bezdyskusyjnie.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 26 sty 2013, 14:29
Raskolnikow89

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wędrowcze, obserwowałeś nieboskłon przez teleskop przy padającym śniegu :shock: ... Gratuluję pomysłowości, jeszcze nigdy
nie wpadłem na pomysł obserwowania przez choćby lornetkę chmur. Ale rób tak dalej, może masz szansę zobaczyć chemtrails, chociaż akurat ja w nie nie wierzę.

Mimo wszystko dobre chwile na wypatrywanie naszych szarych koleżków są wtedy kiedy jest akurat bezchmurne niebo. Kiedy nadarzy się taka okazja i ja pooglądam niebo :twisted: Z doświadczenia wiem że najbardziej owocne obserwacje wymagają conocnego i wielogodzinnego zadzierania głowy do góry. Fotografowanie nic nie daje bo i tak zdjęcia wychodzą kiepskiej jakości.

PS. nr 1 Ale jak przy minus 16 stopniach mógł ostro zawiewać śnieg??? To jest dopiero niesamowite chyba jednak dokonałeś obserwacji jakiejś niesamowitej siły :lol:

PS. nr 2 Jak zwykle zaśmiecamy wątek.
Ostatnio edytowano sobota, 26 sty 2013, 14:32 przez Raskolnikow89, łącznie edytowano 1 raz
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 26 sty 2013, 14:30
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
Z tym to mnie Wedrowiec zastanawiasz, ze na iles lat nocnych obserwacji nieba ani razu nie widziales dziwnych obiektow na niebie.
Ja pamietam lata 90te, jako nastolatek czesto obserwowalem nocne niebo, hobbystyczne zainteresowania astronomia, i wiele razy widzialem dosc dziwnie poruszajace sie obiekty, ot slabe "gwiazdy" nagle jasnialy do powiedzmy -3mag, i bardzo szybko poruszaly sie po niebie, po czym potrafily nagle pod ostrym katem zmienic kierunek lotu. Widzialem tez raz zolty dysk dosc szybko sie poruszajacy, raz tez bladozielona kule wielkosci tarczy Ksiezyca, wszystko lecialo po niebie o wiele szybciej niz samoloty. Zachodze w glowe czym to te obiekty byly.
W sierpniu 1994 miala byc noc dosc dobrze widocznych metorow, ale slabo wyszlo, jednak tak przypadkiem, obserwowalem przez lunete galaktyke w Andromedzie, wszedl mi z boku w pole widzenia jakis obiekt, wolno poruszajacy sie, lukiem przeszedl do gwiazdy "alfa And" w okolo minute i tam ponizej tej gwiazdy go stracilem z pola widzenia, nie moglem go odnalezc. Troche osobliwa orbita jak na sztucznego satelite, a obserwacja kwadrans przed polnoca, niemalze na poludniku.
Dziwie sie ze przez lata obserwacji jeszcze ani razu nic osobliwego na niebie nie widziales. Ja widzialem w latach 90tych kazdego roku, jakies dziwne obiekty na niebie, poruszajace sie za szybko jak na samoloty, a do tego potrafily nagle pod ostrym katem zmieniac kierunek lotu

The truth is out there
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 26 sty 2013, 14:40
Raskolnikow89

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Argon pan S. Barski wysnuł teorię zgodnie z którą nasi goście myślą w kategorii " nie ma po co rozmawiać z daltonistami o kolorach " Jak dla mnie sensownie wytłumaczenie dlaczego jedni dokonują obserwacji a inni nie.
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: poniedziałek, 28 sty 2013, 00:30
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
środa, 14 lut 2018, 12:13

0

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Wątpliwość nie jest przyjemnym stanem umysłu, lecz pewność jest śmiesznym.
(Voltaire)
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 9 lut 2013, 00:53
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Pragnę kontynuować wątek, zatem informuję Forumowiczów Szanownych, że wczoraj doszło (kolejny raz!) do niesamowitego wydarzenia.
Otóż... Ręce mi drżą, pisać trudno... Ale zbieram siły i walę w klawisze - otóż wczoraj w nocy znów NIE ZOBACZYŁEM UFO!

Zatem zamieszczam brak zdjęcia:

[url]<imagiejotpegiecośtam;&niewykonaneogodziniektórejśtam#$%^ brakufo.jpg&codeandunicodechateemel*cośtamcośtaml-;.-&erljhrtior,śniegpadaminusosiemniemaufa>[/url]

Poważnie mówiąc -
Argonie, serio. Trzydzieści lat gapienia się w niebo, zero obserwacji czegoś, co choć lekko by pachniało NOL-em. Naprawdę. Może mam pecha, nie wiem. Mieszkałem w różnych miejscach - Kwidzyn, Gdańsk, Białystok, Warszawa. Wszędzie tam ciągałem ze sobą swój sprzęt, wszędzie się zajmowałem obserwacjami astronomicznymi. I nigdy nic.

Raskolnikowie, zdecydowanie brak Ci poczucia humoru ;) Przecie ten mój wpis baaaaaaaaardzo żartobliwy.

Raskolnikowie, nie gapiłem się w zachmurzone niebo, bo toć bez sensu. Prawda?
Akurat jak raz, tej nocy, niebo było czyste. Wyjątek tej zimy - tu u mnie od początku grudnia cały czas pochmurno, wiele ciekawych obserwacji poszło mi bokiem przez pogodę.
Zatem jak się bezchmurność przytrafia, to się przysysam do teleskopu, niezależnie od mrozu.

Co do śniegu - tak, akurat przy minus szesnaście ostro zawiewało śniegiem. Bo wiatr północny silny wiał. Zawiewało z dachu, z drzew, z zasp spod okna. Ale niebo było czyste.
Zważ, że napisałem - "zawiewał", a nie, że "padał".
Zmrożony, lekki puch łacno jest niesiony wiatrem, to raczej oczywiste. Nigdy nie widziałeś takiej zadymki???

Nie, nie zaśmiecam wątku - po prostu lekko luzuję, mrugam, puszczam oczko ;)

@ Pablo - już się do mnie zgłosili kolesie z Naszjonaldżografik, ale nie mogą uwierzyć, że akurat tej nocy, o tej godzinie nie przyleciał żaden UF, no i chyba filmu nie nakręcą, padalce wredne.

Pozdrawiam serdecznie
Ps. Raskolnikowie - ja nie jestem "duchowym daltonistą", przeciwnie wręcz - ja bym (serio) bardzo chciał zobaczyć na oczy własne jakiś NOL. To frapujące doświadczenie musi być, tak mniemam.

Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 9 lut 2013, 07:49
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
No to masz pecha, ale trzymam za ciebie kciuki. Oby ta cierpliwość została nagrodzona. Ja mam już odruch ciągłego gapienia się w niebo, podczas gdy moi znajomi w glebę i jak widzę to ich bardziej dziwi że mogę coś tam ciekawego zobaczyć niż ich podeszwy butów. Ale jak kiedyś pisałem ja widziałem coś co o zjawisko nol się ociera, więc patrze z jeszcze większą uwagą.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: środa, 24 kwi 2013, 10:45
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ech...
Czasy takie, że jak sobie sam człowiek nie zrobi, to żaden kosmita czy kosmonauta mu nie pomoże.

Serdeczności
Wędrowiec

Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: niedziela, 2 cze 2013, 22:34
Antybristler
reputacja poprawna
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
piątek, 8 mar 2019, 21:00

0
Jest!!!
W końcu mi się udało zrobić zdjęcie NOL'a.
Proszę, oto link: http://img822.imageshack.us/img822/5262/nolt.jpg
Trzeba zwrócić uwagę, iż nolowi na głównym planie towarzyszą różne tajemnicze obiekty na niebie.

Wędrowcze, w końcu i Tobie się trafi bliskie spotkanie :)

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy, bez ektoplazmy mniej ektoplazmowy, bez orbów mniej orbowy, bez Cameroonów mniej cameroonowy, a bez tajemniczych śnieżnych kul mniej tajemniczośnieżnokulowy...
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: niedziela, 2 cze 2013, 23:07
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Osz Ty szczęściarzu! Takiego UFA to chyba nawet Bilu Mejer nigdy nie złapał :D :D :D

Serdeczności
Wędrowiec

Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: niedziela, 2 cze 2013, 23:30
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ależ, co Wy gadacie, w mojej krainie tysiące ich, NOLów owych...
Jeżdżą i jeżdżą, ale rzadko latają.
A jak już latają, to zazwyczaj piszą o tym na czerwonym pasku w TVN24 :)

A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: poniedziałek, 3 cze 2013, 00:06
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
No tak, ów UF ma tablice rejestracyjne warmińsko - mazurskie. Śmiem podejrzewać, że auto Pablo - Diablo też nosi etykietkę NOL :evil:
Pablo - przyznaj się! To Ty i Twoja Navarra odpowiadacie za większość (a może i wszystkie) UFÓW manifestacje w tej części Polski! Zdemaskowałem Cię - jesteś Kosmitym!

Serdeczności
Wędrowiec

Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: poniedziałek, 3 cze 2013, 00:39
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wędrowcze, no tego się po Tobie nie spodziewałem...
Nie jestem żadnym Kosmitym!
...jestem Kosmitę.
Całe szczęście, że ludzie tego nie zauważajom, a może nawet nie zauważom.... :D

Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: poniedziałek, 3 cze 2013, 19:48
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
JA tez fotke zrobilem:

Takze juz fotke zrobiona z bliska mamy

The truth is out there
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: poniedziałek, 3 cze 2013, 22:43
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: środa, 4 cze 2014, 19:01
Zagórski

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wędrowcu/Wędrowcze.
Z tego co się orientuję, to 99,9% obserwacji UFO było naocznych + ewentualnie lornetka. Nie spotkałem się z przypadkiem, żeby ktoś zobaczył UFO w teleskopie. No bo się nie da, po prostu. Jeżeli ustawisz ogniskową na gwiazdy, to jak ty chcesz zobaczyć NOL'a? A jak ustawisz teleskop bliżej, to i tak twoje oko nie będzie w stanie wychwycić przelatującego szybko obiektu. Nawet Ćmy.
To, że Ty często obserwujesz niebo, nie znaczy, że przez 30 lat obserwacji MUSIAŁBYŚ widzieć UFO w całej okazałości.
Jesteś tylko jednym z 7 miliardów ludzi na tym świecie, a UFO widziały setki milionów ludzi, a "prawdziwe" UFO parę milionów ludzi.
To, że TY akurat nic nie widziałeś przez 30 lat obserwacji, to naprawdę znaczy tylko tyle, że nic nie widziałeś. I nic więcej.
Ale jeżeli na tej podstawie formułujesz wnioski, że UFO to wymysł, przewidzenia itd., to TYLKO twoja interpretacja, że UFO nie istnieje, bo TY go nie widziałeś.
Nie jesteś nikim wyjątkowym, spośród miliardów ludzi żyjących na tym świecie - nie musiałeś widzieć czegoś, co inni widzieli.
I nie neguj tego, i nie pisz, że każda obserwacja to "fejk", bo inni widzieli, a TY od trzydziestu lat z teleskopem skierowanym w niebo nie widziałeś. Z takim podejściem, to nigdy nic nie zobaczysz. Być może nie jest ci dane nic zobaczyć, albo akurat w tym miejscu, gdzie patrzysz, nie latają.
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: środa, 4 cze 2014, 19:59
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ależ ja nie neguję istnienia zjawiska Niezidentyfikowanych Obiektów Latających! Są obserwacje, są zdjęcia, których jednoznaczne wytłumaczenie w świetle obecnej nauki wydaje się być niemożliwe.
Z tym, że stoję na stanowisku takim - nie wiemy, co to jest. Nie mamy żadnych niepodważalnych dowodów, że to wytwory obcej, pozaziemskiej cywilizacji. I niezmiernie irytują mnie ci wszyscy, którzy w każdym przelatującym owadzie, w każdym bliku światła, w każdym trefnym pikselu widzą "dowody na istnienie Obcych".

"UFO" jako pojazdy "Obcych" to nie kwestia WIEDZY. To kwestia WIARY.

Serdeczności
Wędrowiec

Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: czwartek, 5 cze 2014, 19:36
Zagórski

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: czwartek, 5 cze 2014, 22:07
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: piątek, 6 cze 2014, 17:50
Zagórski

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: piątek, 6 cze 2014, 20:42
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Niestety, ale z tego co wiem, to Wędrowiec nie neguje zjawiska UFO, chociaż nie wiem, bo w jego umyśle nie siedzę. Sam pomimo tego, że jestem do szpiku kości zły... znaczy się sceptyczny, nie neguje UFO, ba nawet mam materiały z IMGW z przelotem UFA. Natomiast stawianie równości pomiędzy niezidentyfikowanym obiektem latającym (UFO) a pojazdem kosmitów (UFO) to nadużycie i rzeczywiście kwestia wiary. Mojego zdania nie zmieniłyby obserwacje UFO, ba nawet gdyby było na moim podwórku. Jedyne co by zmieniło moje podejście to przysłowiowa kupa marsjanina, czyli dowód.
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 7 cze 2014, 00:02
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Kupiłem gumisia.

Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 7 cze 2014, 10:33
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
środa, 1 sie 2018, 14:25

0
To jest tak jak z wiernością kobiety. Trzeba wierzyć bo nie można udowodnić.
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 7 cze 2014, 15:45
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0
Mam wrażenie że Zagórski rozumuje UFO=Pojazd kosmitów. Tymczasem skrót ten oznacza jedynie niezidentyfikowane obiekty latające. Zatem owszem, nie negujemy że są obserwacje niemożliwych do zidentyfikowania obiektów, lecz zarazem nie sadzimy aby były to pojazdy obcych cywilizacji.

Aha. Raz złapałem UFO w teleskopie - gołym okiem wyglądało jak odległy obiekt zmieniający kształt, raz kulisty, raz podłużny, raz jak hantle a zaraz jak punkt, bardzo jasny na błękitnym niebie. Teleskop stał na balkonie gdzie go zostawiłem po nocnej obserwacji. W teleskopie obiekt przestał być niezidentyfikowany, okazał się bowiem długim pasem białej foli którą okrywa się niektóre uprawy. Pas mógł być długi na jakieś 10-15 metrów. skręcany wiatrem co chwila przybierał inny kształt i był na tyle daleko, że gołym okiem nie dało się zobaczyć co to jest.

Bywa i tak...
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 7 cze 2014, 16:37
Zagórski

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Oczywiście, że w postach do Wędrowca piszę o UFO, jako o pojeździe kosmitów/obcej cywilizacji.
Myślałem, że to jasne, iż nie chodzi mi o latające balony :cry:

Jak mam inaczej nazwać "prawdziwe" Ufo? PUFO? :oops:
Re: NIESAMOWITY BRAK ZDJĘCIA UFO Napisane: sobota, 7 cze 2014, 16:48
Zagórski

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Strona 1 z 2 [ Posty: 43 ]

*1 2 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Ufo