Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Majestic-12 [Bot]
808049f403693dd90b2adec1c69b81a1
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
808049f403693dd90b2adec1c69b81a1
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Ufo albo? Poznań Kobylnica - Janikowo 31.05.2014 Napisane: czwartek, 19 cze 2014, 20:27
_Maciej_

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cześć, wrzucam moją pewną obserwacje. Ciekawi mnie wasza opinia.

Pod koniec maja nagrałem krótki film, najpierw widziałem dziwny obiekt którego kształtu nie mogę określić ale raczej owalny, o kolorze dziwnym tzn raz jakby ciemny raz metaliczny, jakoś się to mieniło i zwyczajnie pomyślałem że to balon na hel który się urwał na wolność (niedaleko odbywała się impreza lotnicza dla dzieci) . ... tak więc w pierwszej chwili nie wyciągnąłem aparatu . Ale obiekt ten stopniowo wznosił się i wznosił i po chwili mówię (jak już był ledwo widoczny.. bo tak wysoko) a... nagram film, zobaczę może coś na kompie się uda z tego wyłowić... wyciągnąłem smartfona i nagrałem krótki film w full hd. na ekranie telefonu obiekt nie był w ogóle widoczny nacelowałem na oko oraz podparłem telefon o pobliski płot firmy aby nie latał zbytnio... zrobiłem rownież lekki zoom w telefonie (optyczny). ale nie przez cały film. Dość dobrze udało się wycelować w to miejsce ponieważ punktem odniesienia były chmury. Wrzuciłem na yt oryginał filmu plus kilka lekko przerobionych (filtr oraz klatka na sekundę slow motion). Niestety kompresja youtube oraz późniejsze przeróbki mogą i wpływają na jakość szczególnie że jest to samo w sobie ledwo widoczne. Oczywiście ciemne punkty przelatujące to muchy i inne robaczki więc na to nie zwracać uwagi :) . Zaniechałem podawania linków na youtube ze względu na tą kompresję i podaje linki do bezpośredniego pliku/ów do ściągnięcia.

WYBRANY FRAGMENT ---> http://ufopolska.pl/filmy/ufopoznan/discobez.avi

FRAGMENT ZWOLNIONE FILTR ---> http://ufopolska.pl/filmy/ufopoznan/discofiltr.avi

FILTR I ZWOLNIONE TEMPO ---> http://ufopolska.pl/filmy/ufopoznan/wolnoooo.avi

LINK CAŁY FILM ŹRÓDŁOWY 290mb ----> http://ufopolska.pl/filmy/filmcaly.mp4

Tutaj wrzucam screeny błyski 4 sztuki :)

Błysk 3 i 4 tworzy wyraźnie zarys "czegoś".

Błysk 2 jest słabo widoczny.

Co ciekawe błysk 4 wyraźnie nie jest w lini prostej jak gdyby mieliśmy naiwnie założyć że to samolot ten nie mógłby wykonać takiego zwrotu poza tym tak samolot raczej nie wygląda.

Teraz inna część filmu i dziwne "zarysy" czegoś ;)

I na koniec wisienka zdjęcie tego co najpierw najprowdopodobniej było tym "balonem" który widziałem a którego nie zdążyłem nagrać...

I moje powiększenie

Re: Ufo albo? Poznań Kobylnica - Janikowo 31.05.2014 Napisane: czwartek, 19 cze 2014, 20:32
_Maciej_

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Oraz wolno 1 klatka na s

http://ufopolska.pl/ufo/wolno1klatka.avi
Re: Ufo albo? Poznań Kobylnica - Janikowo 31.05.2014 Napisane: piątek, 20 cze 2014, 21:28
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0
Nie chcę cię martwić, ale na ostatnich zdjęciach nie widać nic. Natomiast zaznaczone przez ciebie "zarysy czegoś" wydają mi się zwykłymi fluktuacjami tła.
W efekcie z całej obserwacji pozostaje tylko mały metaliczny obiekt, który może być balonem.

Bywa i tak...
Re: Ufo albo? Poznań Kobylnica - Janikowo 31.05.2014 Napisane: piątek, 20 cze 2014, 21:34
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Niestety, ja także nic nie widzę.
TO może być cokolwiek, nawet latająca reklamówka, sporo takich zdjęć się tutaj przewinęło.
Ale i tak dzięki za wrzucenie zdjęć :)

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Ufo albo? Poznań Kobylnica - Janikowo 31.05.2014 Napisane: sobota, 21 cze 2014, 02:07
_Maciej_

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Tak jak mówisz to może być fluktuacja tła, ale te ostatnie zdjęcie - to jest bardzo wysoko reklamówka odpada - to co to może być?
Ostatnio edytowano sobota, 21 cze 2014, 02:16 przez _Maciej_, łącznie edytowano 1 raz
Re: Ufo albo? Poznań Kobylnica - Janikowo 31.05.2014 Napisane: sobota, 21 cze 2014, 02:08
_Maciej_

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
a i te błyski - nie idące w lini prostej co to może być?
Re: Ufo albo? Poznań Kobylnica - Janikowo 31.05.2014 Napisane: sobota, 21 cze 2014, 02:16
_Maciej_

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0

jest tu kszałt "niepełnego trójkąta" (te końcówki ala) a środek to dziwny zarys i w środku kółeczko prawie idealne. Jakieś koncepcje ? Czy ktoś widzi tu to co ja ? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi !
Re: Ufo albo? Poznań Kobylnica - Janikowo 31.05.2014 Napisane: sobota, 21 cze 2014, 12:13
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0
Dla mnie to strzęp chmury.

Bywa i tak...
Re: Ufo albo? Poznań Kobylnica - Janikowo 31.05.2014 Napisane: sobota, 21 cze 2014, 13:17
_Maciej_

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Ufo