Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
f0fabebe36626cfe6c89e89f8af92f92
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
f0fabebe36626cfe6c89e89f8af92f92
Strona 1 z 1 [ Posty: 23 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: niedziela, 26 cze 2016, 13:19
DerGregov

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witam,
Jako, że jestem nowy na forum, na wstępie kilka słów o sobie, być może dla kogoś będzie to miało znaczenie w świetle tej historii. Mam na imię Mariusz, obecnie lat 33. Na co dzień jestem dyrektorem produkcji i właściwie w tej chwili zajmuje się tylko tym, na nic innego nie pozostaje mi czasu. Od dzieciństwa wykazywałem ponad przeciętne zainteresowanie zjawiskiem UFO oraz tematami o naturze paranormalnej. Tyle słowem wstępu.

Wybaczcie, że to co za chwilę przeczytacie może być nieco chaotyczne, ale nawet nie wiem jak to opisać i od czego zacząć Koszmar zaczął się we wczesnym dzieciństwie i trwał przez wiele lat.

Byłem małym chłopcem, w wieku może 5 lat. W owym czasie spałem w pokoju razem z babcią, ja na materacu, babcia na tapczanie. Była późna noc, prawdopodobnie grubo po północy, gdyż wszystkie nośniki światła były wyłączone. Budzę się chwilę przed. Ogarnia mnie strach, olbrzymie poczucie niepokoju, kilka sekund później moje ciało jest całkowicie sparaliżowane. Mogę jedynie ruszać gałkami ocznymi (choć tego nie jestem pewien). Postacie wchodzą przez ścianę od strony tarasu. Tak, po prostu przeniknęły przez ścianę. Próbowałem się poruszyć, odepchnąć ich ręką, całe swoje siły koncertowałem na tym podnieść rękę, ale wszystko na nic. To uczucie bezradności potęgowało przerażanie.

Niestety niewiele więcej pamiętam i z tym będzie wiązała się moja prośba o pomoc. Wydarzenia tego typu powtarzały się nawet kilka razy w miesiącu. Choć z wiekiem były co raz rzadsze, ponownie nasiliły się między mniej więcej 18, a 21 rokiem życia. Wtedy też postanowiłem, że spróbuje odkryć co się wtedy właściwie ze mną działo. W pierwszej kolejności udałem się do profesjonalnego regresera, licząc że pozwoli mi cofnąć się pamięcią do tamtych wydarzeń. Niestety mimo wielogodzinnej sesji, nie udało mi się osiągnąć stanu regresywnego. Poddałem się, ale tylko na chwilę. próbowałem odzyskać pamięć samodzielnie, stosując różne techniki medytacyjne i autohipnotyczne. Po kilku latach bezowocnej praktyki w czasie kolejnej "medytacji" ujrzałem obraz badań medycznych, jedno z nich polegało na wkładaniu do penisa jakiegoś urządzenia. Być może to mogło by tłumaczyć dlaczego do mniej więcej 8 roku życia miałem kłopot z utrzymaniem moczu. Niestety nic więcej nie udało mi się ustalić. Ponowne próby autoregrsji są rozpraszane przez dźwięk... hmm... jakby gwizdu w głowie. Coś jak bycie ogłuszonym prze petardę która wybuchła obok nas.

W tej chwili staram się zachować dystans do tych wydarzeń, nie wyciągać zbyt daleko idących wniosków i trzymać się faktów, ale tych jest nie wiele. Nie mam pewności co do natury opisywanych wydarzeń, tą mają jedynie fanatycy i fundamentaliści religijni. Jak wspomniałem na początku zawsze interesowałem się UFO, być może to zabarwiło moje wspomnienia, a może przez te wydarzenia zaczęły się moje zainteresowania? Tego nie wiem, nie jestem wstanie wykluczyć żadnej opcji.

W związku z powyższym, postanowiłem poprosić Was moi drodzy o pomoc w znalezieniu specjalisty, który pozwoli mi cofnąć się pamięcią do tamtych wydarzeń. Poszukuje, profesjonalisty, z otwartym umysłem, najlepiej sceptycznego, który pozwoli mi przeżyć to jeszcze raz, przy zachowaniu jak największego obiektywizmu. W sieci jest sporo hipnoterapeutów, ale nie spotkałem żadnego, który by miał doświadczenie w tych tematach, na doświadczeniu mi zaleź gdyż samo opowiadane o tym jest dla mnie dość krępujące. Za wszelką pomoc z góry dziękuję. Dla tych co czytają ale nie są zalogowani na forum, a mogą pomóc podaje adres email: dergregov@onet.pl

Tych którzy zmyleni tytułem wątku spodziewali się więcej szczegółów przepraszam. Podzielę się nimi, jak tylko uda mi się je ustalić.
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: niedziela, 26 cze 2016, 19:27
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0

Bywa i tak...
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: niedziela, 26 cze 2016, 19:35
DerGregov

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wiedziałem, że pierwszą odpowiedzią będzie paraliż senny :) Taką wersję również muszę brać pod uwagę. Generalnie miałem go wiele razy, nic przyjemnego, ale odczucia jakie temu towarzyszą są zupełnie inne, niż te które pamiętam. No ale kto wie, jest to na pewno jedna z prawdopodobnych wersji. Nie wspomniałem o jednej rzeczy, którą sobie "przypomniałem". w czasie tych "badan" o wwierceniu czegoś w kość piszczelową. Po sprawdzeniu nogi okazuje się, ze mam tam bliznę, z małym ubytkiem tkanki pod skórą.
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: niedziela, 26 cze 2016, 22:05
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
I w jaki sposób bierzesz tą możliwość pod uwagę?

Halucynacje podczas paraliżu są wytworem umysłu i trwają tyle ile świadomość, czyli kończą się po ponownym zaśnięciu lub zupełnym wybudzeniu. Regresje hipnotycznie nie wydobędą z pamięci nic więcej, najwyżej jakieś nowe konfabulacje mózgu.

Bywa i tak...
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: niedziela, 26 cze 2016, 22:20
DerGregov

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
w jaki sposób biorę pod uwagę? W taki, że może jest to forma paraliżu z którą wcześniej się nie spotkałem. Tu różnica polegała na tym, że tuż przed paraliżem byłem całkowicie wybudzony, moja świadomość i ciało, mogłem sie poruszać, po czym po chwili następował paraliż.

W paraliżach sennych, które miałem scenariusz był inny, budziłem się już sparaliżowany, moja świadomość był rozbudzona, ciało ciągle spało. Rzeczywiście tedy też doświadczałem dziwnych i nieprzyjemnych halucynacji.

Kiepski hipnoterapeuta wydobędzie jedynie konfabulacje- zgoda.
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 02:16
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 5 lut 2019, 22:00

0
To co charakterystyczne dla paraliżu sennego opisałeś w swoim doświadczeniu. Czyli niemożność poruszania ciałem, dziwne postaci czy świsty, dźwięki itp. Zauważ, że miałeś wtedy kilka lat, byłeś małym chłopcem i kompletnie nie wiedziałeś co Cię spotyka. Jako małe dziecko nie mogłeś słyszeć o czymś takim jak paraliż przysenny, mogło to więc jakoś wpłynąć na odbiór tych zjawisk. Również doświadczyłem ileś razy paraliżu i w pierwszych doświadczeniach byłem spanikowany. Bałem się, że już tak zostanie, że uwięziony zostałem w ciele. Później mój stosunek do tego się zmienił. Ja bym również przychylił się do tej wersji. Przede wszystkim działo się to w związku ze snem. Być może wersji paraliżu są setki, a Ty doświadczyłeś kilku z nich trochę inaczej niż pozostałe. Czasem też jest tak, że po paraliżu ludzie doświadczają OOBE lub świadomych snów.
Nie wiem czy potrzebni Ci są hipnoterzy. Może znacznie lepsze będzie po prostu zaakceptowanie tego i wyluzowanie. Ciekawi mnie jaką medytację robiłeś, czyli konkretnie co. Jakaś wizualizacja, skupienie, kontrola myśli, próba powrotu do tych zdarzeń? Jak to robiłeś?
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 05:06
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0
Od bardzo dawna nie miałem już rewelacji związanych z paraliżem, ale doskonale pamiętam jak to wyglądało. Było to na tyle realne zjawisko, że też wtedy dałbym sobie rękę i głowę uciąć, że było to coś więcej, mimo, iż były to zwykłe paraliże. Strach, panika, przerażające doświadczenie. Zwłaszcza gdy jest się młodym i nie do końca wie co się dzieje. Nie ma się czego w tym obawiać, a co najlepsze jest to ciekawa furtka do świadomego snu, mimo iż miłe to nie jest. Poczucie czyjejś obecności, rozrywanie głowy, przerażający pisk w uszach - to jednak jedynie zwykły paraliż. Okropne to, ale to zwykłe, naturalne zjawisko. Przechodziłem je nie raz. Nie ma się czego w tym bać, ba - to można nawet kontrolować, o ile przełamie się strach.

Jest to naturalne zjawisko, niemiłe, ale normalne.
Nie szukajmy diabłów i kosmitów, tam gdzie ich nie ma.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 08:51
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Matka mojego przyjaciela miała paraliż senny, a on sam w tym czasie się przebudził i zobaczył nad nią postać czegoś. Dziwna zbieżność? Ja tak naprawdę wiem co to jest paraliż (też w dzieciństwie miewałem), nauka tłumaczy to bezdechem, ale bym tego tak sobie nie zlekceważył. Wiem że jestem tu w mniejszości, no ale taki jestem łatwowierny :)
U mnie w rodzinie w Chełmie był taki przypadek że jak nigdy nie mieli takich objawów, to jednej nocy w tym samym pokoju dwie osoby na raz miało paraliż, czuli przy tym jakby ktoś im siadał na piersi, silny ucisk. Znowu dziwna zbieżność. ?

Fenomen paraliżów nie został wcale tak dokładnie zbadany, by wysuwać stu procentowe wnioski.

A teraz pytanie do DerGregov
czy miałeś przy okazji lęki przed szpitalami, szybami wind, silne krwotoki z nosa, sny o lataniu, podczas paraliżów uczucie bólu jakby coś w ciebie właziło, lęk wysokości, fascynacje gwiazdami ? O moczu już mówiłeś, i ja miałem podobny problem do 7 roku życia.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 09:00
MAG

reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 cze 2018, 20:02

0
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 09:11
MAG

reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 11:29
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Na ilu to forach już był zamieszczony ten sam tekst?

:spam:

Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 12:03
MAG

reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
:spam:
:(
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 13:25
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Może nie jest spamerem, tylko nie chciało mu się pisać dwa razy i założył identyczny wątek na dwóch forach coby albo znaleźć szybciej poradę, alko z innego jeszcze powodu. Ten drugi zresztą założył też wczoraj.
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 19:34
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
I tam mu odpisali to samo - że to paraliż senny.

Bywa i tak...
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 19:57
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Ja nie raz też tak kiedyś robiłem i tekst wklejałem na różnych, bo mi się dwa razy pisać nie chciało. A temat mnie jakiś interesował.

Sokrates
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: poniedziałek, 27 cze 2016, 20:17
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: wtorek, 28 cze 2016, 10:55
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
Czy to prowokacja czy nie, on opısuje dokladnıe etapy tzw *wzıec* lub *uprowadzen nocnych* przez obcych - problem wlasnie polega na tym, ze one w wiekszosci zaczynaja sie takim paralizem sennym/nocnym i ciezko jest rozroznic czy to paraliz de facto czy jednak wziecie. Generalnie tego typu przypadki byly publikowane w kwartalniku UFO (lata 90te), ktorego redaktowrem byl p. Rzepecki - jesli dobrze pamietam nazwisko - publikowal regresje hipnotyczne , ktore prowadzila (niezyjaca juz dr Turner ?).

Mój skromny blog:
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: wtorek, 28 cze 2016, 13:24
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Spotkałem się z opiniami że relacje wzięć dlatego są w wielu punktach zgodne z paraliżem sennym, bo są paraliżem który przeszedł w sen.

Bywa i tak...
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: wtorek, 28 cze 2016, 16:40
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Ja bym nawet wysnuł taką hipotezę, że te wzięcia relacjonowane przez tysiące ludzi (ponoć miliony) po prostu są mylone z paraliżem sennym i hipnagogami. Być może dalej pojawiają się wizje wzięć lub coś podobnego. Ale czy to są realne wzięcia przez obcych? Równie dobrze można stwierdzić, że to demony, które przybierają postać obcych i dobierają się do kogoś we śnie. Albo - to tylko sen. Czyli doświadczenia podobne, a interpretacje mogą być różne.
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: wtorek, 28 cze 2016, 18:42
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0

Mój skromny blog:
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: wtorek, 28 cze 2016, 19:16
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Dziwne podczas halunów z paraliżem nie pojawiają się smerfy czy królewna śnieżka tylko podobne postacie brane za obcych lub duchy.

Sokrates
Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: wtorek, 28 cze 2016, 20:01
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Moje spotkanie z UFO- prośba o pomoc. Napisane: wtorek, 28 cze 2016, 20:14
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Zwykle widoczny jest tylko zarys postaci, cień o złych proporcjach ciała, źródłem sugestii może być wąski cień w kącie, interpretacja zależy od człowieka, od tego co skojarzy mu się z zagrożeniem. Na amerykańskich stronach o paraliżu widziałem relacje ludzi, którzy w takim stanie widzieli włamywaczy, było też trochę doniesień o wampirach.

Bywa i tak...
Strona 1 z 1 [ Posty: 23 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Ufo