Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
6e70a5ccf56679086faacaa727870521
6e70a5ccf56679086faacaa727870521
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Tunel, w którym straszy... Napisane: czwartek, 30 wrz 2010, 14:39
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 sty 2018, 18:39

0
Obok Dworca Warszawa Zachodnia w pobliżu Ronda Zesłańców Syberyjskich jest tunel, w którym prawdopodobnie znajdowała się komora gazowa z czasów II Wojny Światowej.
Słyszałam kiedyś, ze w tym tunelu straszy. Podobno ludzie czują czyjąś obecność w nim, niektórzy boją się przejść przez tunel.

Osobiście nie byłam. Osoby, które mieszkają w Warszawie - słyszeliście coś o tym? Może znacie kogoś kto mógłby potwierdzić owe rewelacje?

Link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Warschau_%28KL%29
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: czwartek, 30 wrz 2010, 16:58
BlueAngel333
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 4 cze 2018, 21:19

0
Archeoozolog Ty to masz tematy , skąd Ty je wynajdujesz ? Byłam kilkanaście razy w Warszawie i mam tam sporo rodziny ale nigdy o czymś takim nie opowiadali , może po prostu nie interesują taka tematyka . Temat bardzo ciekawy.

pozdrawiam

"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: czwartek, 30 wrz 2010, 18:10
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Znam ta historie ,to z okresu wojny ,ponoć gazowano tam ludzi ,są tam dusze katów i ich ofiar .
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: czwartek, 30 wrz 2010, 18:29
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Blue tą historię niedawno sobie przypomniałam oglądając, któryś z odcinków Sensacji XX wieku.
Dlatego chciałam zweryfikować czy to bujdy, że tam straszy, czy jednak prawda. Swoją droga to dobry temat dla FN, mogliby się tam przejść/przejechać ze swoim sprzętem nagrywającym i zrobić jakiś reportażyk..,ale jak ich znam pewnie zaraz usłyszymy, że nie ma na to czasu :lol:

ps: Majestic powiedz coś więcej!
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: niedziela, 3 paź 2010, 16:18
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Tu mam znalazłem najnowsza relacje , http://www.youtube.com/watch?v=dq8Ch04UsK4
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: niedziela, 3 paź 2010, 16:27
BlueAngel333
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Majestic przez Ciebie nie będę spać w nocy :?

Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: niedziela, 3 paź 2010, 16:31
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie obawiaj się! nikt Ciebie nie ruszy wiesz że jestem Bogiem ! :D
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: niedziela, 3 paź 2010, 17:13
BlueAngel333
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Majestic napisał(a):
Nie obawiaj się! nikt Ciebie nie ruszy wiesz że jestem Bogiem ! :D

A nie wiem :?

W moich stronach mówiło się , że na naszych ziemiach są zakopane ciała niemieckich żołnierzy i podobno straszyło miedzy innymi w naszym gospodarczym domku . Nie wiem na ile to jest prawda , ale to opowiadano mi jak byłam dzieciakiem i fakt faktem domek został o wiele później postawiony . W tym domu jest ciągle zimno , czy to zima czy lato ! Kiedy przebywałam w tym domu dziwnie się czułam ale jedno pamiętam że nigdy tam nie chciałam też spać i na szczęście nie spalam a to przeświadczenie mam do dziś .

Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: niedziela, 3 paź 2010, 17:41
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
No widzisz, gdyby ktoś się tam znalazł z prawdziwa dusza to by te dusze odprawił do ich świata ,ale ci co maja monopol na wiarę, są szatanami i maja to gdzieś ,zwykła owca niema prawa znać prawdziwego oblicza świata musimy sobie sami radzić i wszystko odkrywać ,ostatnio parę tygodni temu widziałem reportaż ,a mianowicie w pewnym ogrodzie rosnące rośliny wydzielały dziwny sok taka maż poza tym były inne fenomeny ,okazało się że były tam mogilny zbiorowe z czasów wojny .
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: niedziela, 3 paź 2010, 18:29
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Majestic dzieki wielkie za linka! Faktycznie ciekawa relacja. Trzeba by bylo moze tam msze odprawic, albo chociaz poswiecic - moze by pomoglo? W takim miejscu gdzie zginelo tylu niewinnych ludzi nagromadzona energia bedzie dlugo sie utrzymywac...niestety.
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: niedziela, 3 paź 2010, 19:21
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Oczywiście ale kto to zrobi ? same diabły w religiach i innych sektach im na rękę takie miejsca ciemnota się boi i jest posłuszna przecież to trwa już dziesiatki lat to nie jest sprawa od wczoraj ,ale jak belzebub ma wygonie belzebuba .
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: wtorek, 5 paź 2010, 13:01
PogromcaRodsow

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
religia poto jest by trzymac ludzi w garsci. a straszy dlatego w tym tunelu poniewaz jest tam skupisko energii zmarłych, podobne miejsce jest w świnoujściu na wydmach są opuszczone bunkry podobno były w nich egzekucje , straszy i to mocno,, nieraz coś za ręke łapało stale podmuch zimnego powietrza gdy było ciepło. i takie tam, czy te bunkry są nie wiem bo ostatni raz w świnoujściu bylem w 2002 roku bylem jeszcze w 2005 ale na jeden dzien odwiedzic znajoma ale bunkrow nie sprawdzalem

drugie zbiorowisko bunkrów jest(lub już było*) obok dawnej granicy polsko niemieckiej na wydmach,

trzecie miejsce było niedaleko tzw młynu , (chyba każdy z was przynajmniej raz był w świnoujsciu to wie ocb :) ) też za wydmami ....resztki piętrowego budynku tzn schoy które sie kończą na 1 pietrze czegoś, żadnych ścian, tylko te wysokie schody , był kawałek samego budynku tzn dwie trzy ściany, po środku betonowy słup z którym połączone schody kawałek posadzki ? oraz takie duże wkopane coś w ziemie ,tunel z jednym tylko wejściem trapezowaty dość wysoki, może na czołgi? , co do stanu to nie wiem bo szystko widziałem w 2002 roku.

*z tego co słyszałem to apartamenty mieli budowac na terenah gdzie stały bunkry
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: wtorek, 5 paź 2010, 20:07
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
PogromcaRodsow napisał(a):
z tego co słyszałem to apartamenty mieli budować na terenach gdzie stały bunkry
Podobnie jak w Malborku na podzamczu przecież nie tak dawno znaleziono szkielety kilku tysięcy ludzi właśnie na placu budowy planowanego hotelu .Jednym słowem dobrej nocy można życzyć lokatorom w przyszłości ? :twisted:
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: wtorek, 12 paź 2010, 23:28
trojwymiarowy

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
na mazurach w okolicach dawnych fortów też straszy , ciekawe miejsca są na śląsku, olkuszu białymstoku na pewnej stronie mozna znaleść opisy takich miejsc jednak zachowajcie ostrożność, budynki są nie tylko nawiedzone
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: środa, 13 paź 2010, 19:10
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
trojwymiarowy napisał(a):
na mazurach w okolicach dawnych fortów też straszy , ciekawe miejsca są na śląsku, olkuszu białymstoku na pewnej stronie mozna znaleść opisy takich miejsc jednak zachowajcie ostrożność, budynki są nie tylko nawiedzone
Jaka strona możesz za grypsować albo dać koordynaty ?
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: niedziela, 26 maja 2013, 21:44
Mieszko I
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witam,
obecnie mieszkam w Warszawie i byłem w omawianym miejscu, aczkolwiek niczego nie wyczułem, nie zobaczyłem. Osobiście wierzę w duchy, ale uważam, że duchy po śmierci trafiają do zaświatów. Bardzo żadko zdarza się, aby pozostawały na Ziemi i niepokoiły żywych. Oczywiście zdarzają się spotkania ludzi żywych ze zmarłymi, ale wydaje mi się, że są to zazwyczaj spotkania z duchami z zaświatów, a nie błąkającymi się po Ziemi.
Pozdrawiam
Re: Tunel, w którym straszy... Napisane: niedziela, 23 cze 2013, 07:26
fredziorro

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Poszukajcie sobie o nawiedzeniu na ul. Olszewskiej w Warszawie...
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Miejsca X