Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot], Majestic-12 [Bot], Avatar użytkownika Victor72
565a5726759b3c56ccd18decb5a306ea
565a5726759b3c56ccd18decb5a306ea
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Porywające amatorskie nagranie z okolic Strefy 51 Napisane: piątek, 18 lis 2011, 03:23
Unununium

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Chciałem podzielić się z Wami linkiem do filmiku, który jak sądzę dokumentuje niesamowitą przygodę, jaką przeżyła w 2008 roku trójka mężczyzn (chyba ojciec + syn + kolega syna), kiedy to postanowili podjechać do Strefy 51, najbliżej jak tylko możliwe do tajnego kompleksu, o którym tylko nieliczni raczą wiedzieć co się tam działo i teraz dzieje.

http://www.youtube.com/watch?v=f_Nt0jgGNek

Jeżeli ktoś tego filmu jeszcze nie widział, to chciałem uprzedzić, że chwilami ogląda się go jak świetny film akcji.

W sieci jest jeszcze kilka innych amatorskich filmików o podobnej tematyce, lecz ja nie spotkałem się jeszcze z ciekawszym. Nie wykluczam że i lepsze istnieją. Jeżeli takie znacie to proszę podzielcie się.
Re: Porywające amatorskie nagranie z okolic Strefy 51 Napisane: piątek, 18 lis 2011, 11:06
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 cze 2018, 16:32

0
Czy oni oszaleli ?? Prezcież odrazu widac ze te dwie napotkane laski to projekcje holograficzne albo MIBy - wystarczy zobaczyć jak tej jednej sie skóra pomarszczyła na łokciu.... Pozatym ten czarny van.. znam doskonale mentalnosć amerykańskich emerytek bo 4 lata przepracowałem w Wall-marcie na dziale z diet supplements dla seniorów ... One nigdy nie jeżdzą takimi vanami!!!
Re: Porywające amatorskie nagranie z okolic Strefy 51 Napisane: czwartek, 24 lis 2011, 21:52
Scptk

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
neo napisał(a):
Czy oni oszaleli ?? Prezcież odrazu widac ze te dwie napotkane laski to projekcje holograficzne albo MIBy - wystarczy zobaczyć jak tej jednej sie skóra pomarszczyła na łokciu.... Pozatym ten czarny van.. znam doskonale mentalnosć amerykańskich emerytek bo 4 lata przepracowałem w Wall-marcie na dziale z diet supplements dla seniorów ... One nigdy nie jeżdzą takimi vanami!!!

Jak dla mnie to dwie materialistyczne babcie z pomarszczoną skórą na rękach a że mają akurat auto w kolorze czarnym to nie świadczy od razu o MIBACH. Film rzeczywiście ciekawy z pięknymi widokami
Re: Porywające amatorskie nagranie z okolic Strefy 51 Napisane: czwartek, 24 lis 2011, 22:17
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Hm.
Jak dla mnie, to jest to bardzo wielka, bardzo piękna ściema:-)
Przecież na pierwszy rzut oka, przy pierwszym oglądaniu widać, że cała rzecz pracowicie (choć po amatorsku) wyreżyserowana, zaplanowane każde ujęcie, konsekwentnie realizowany scenariusz.

Fajna zabawa, ale trudno (nie sposób wręcz) brać to na serio.

Serdeczności
Wędrowiec

Sorrow is better than joy.
Re: Porywające amatorskie nagranie z okolic Strefy 51 Napisane: piątek, 25 lis 2011, 01:17
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Ja w ogóle do dziś nie załapałem co w tym filmie jest takiego wyjątkowego...

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Miejsca X