Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
a72b1e6339941eda192f56bc0b4a5072
a72b1e6339941eda192f56bc0b4a5072
Strona 3 z 3 [ Posty: 64 ]

*< 1 2 3

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Nawiedzony dom w Turzy Wielkiej - temat zbiorczy Napisane: wtorek, 19 gru 2017, 01:03
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Arkotello napisał(a):
Tak jak myślałem...

Same here.
Czyli po prostu taka trochę zwykła patologia, bo taki obraz wyłania się z tego wszystkiego, a nie nawiedzony dom.
Ale jedno chłopakom trzeba oddać - spodziewałem się, że pójdą raczej w kierunku "tam są duchy" i zrobią materiał pod tym kątem, a zamiast tego pojechali pogadać z sąsiadami i samymi zainteresowanymi wyjaśniając sprawę w drugą stronę, więc na tym polu to zwracam im honor.
Ciekawe co Pokropska wymyśli za jakiś czas (sąsiedzi opowiadali, że to nie pierwsza ciekawa "akcja" zrobiona przez tą kobietę). Tej małej tylko szkoda, że musi w tym wszystkim uczestniczyć.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Nawiedzony dom w Turzy Wielkiej - temat zbiorczy Napisane: wtorek, 19 gru 2017, 13:30
arturo
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 7 cze 2018, 20:33

+1
Odkad zobaczylem wywiad z ta kobieta nasunelo mi sie dziwne przypuszczenie, ze wszystko to jest lipa a rodzinie chodzi o zamiane mieszkania na lepsze... I w miare uplywu czasu powoli ukladanka zaczela sie sklejac w calosc - proboszcz w czasie mszy potwierdzil wiernym tylko ze mu sie poruszyl biret na glowie i ze zadna klodka w niego nie poleciala.. kobieta stanowczo odmawia jakimkolwiek badaczom zjawisk nadprzyrodzonych zainstalowania tam sprzetu bo jak twierdzi "juz to jest zalatwione i ktos przyjedzie", egzorcystów tez nie chce bo równiez "juz to jest zalatwione i ktos przyjedzie", poza tym pomimo ze w budynku mieszkaja jeszcze dwie rodziny to sasiadów w calym tym zamieszaniu pominieto - nikt z TV nie pokusil sie o wywiad. A dlaczego? A dlatego ze w wywiadach jakie przprowadzali tam badacze (którzy bezskutecznie probowali pomoc rodzinie) otwarcie mowili to co mi sie nasunelo juz od poczatku - rodzinie chodzi chodzi o zamiane mieszkania a problemy sprawiaja juz od samego poczatku - sa bardzo roszczeniowi i nie utrzymauja dobrych stosunków z pozostalymi mieszkancami budyku.. Poza tym twierdza, ze zadnych halasów nie slyszeli a o sprawie dowiedzieli sie z mediów... no i na dodatek okazuje sie, ze w nocy swiatla zapala nie tajemnicza sila ale maz tej kobiety, ktory przyjezdza tam, pali w piecu i zostaje na noc podczas gdy reszta rodziny mieszka w przytulisku Caritasu.. (sa nagrania na YT). Wedlug sasiadów kobieta z dziecmi tez tam sie czesto pojawia mimo, ze w wywiadach dla TV mowi, ze sie boi i nie postawi w domu nogi. Podsumowywujac - klamstwa, niespojnosci, odmowa zainstalowania kamer i zadanie nowego lokum - wniosek nasuwa sie jeden - LIPA. Trzeba jednak przyznac, ze ciekawie to sobie wykonceptowala i zagwarantowala tym samym 5 minut slawy we wszystkich mediach :D

Aquila non captat muscas
Re: Nawiedzony dom w Turzy Wielkiej - temat zbiorczy Napisane: wtorek, 19 gru 2017, 17:17
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Ale jak dla mnie to jest jeden mały plus całej tej sprawy - dowiedziałem się, co to znaczy biret. :idea:

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Nawiedzony dom w Turzy Wielkiej - temat zbiorczy Napisane: wtorek, 19 gru 2017, 18:37
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
A ja musiałem teraz sprawdzić w necie co to jest ten biret.

Jak dla mnie sprawa się nie skończyła, nie chodzi o nawiedzenie, ale raczej będą brnąć jeszcze mocniej w ta historię.
Zaraz się okaże że szyby w domu wylecą, itd.
Ale to zadziwia bo jak ktoś jest na tyle inteligentny by taką historie wymyślić i medialnie nagłośnić, to musi sobie zdać sprawę że pojawi się cała masa ludzi którzy będą chcieli udokumentować to , ale jak to zrobi skoro nie ma co dokumentować.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Strona 3 z 3 [ Posty: 64 ]

*< 1 2 3

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Miejsca X