Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
213acdf8799ff1ef661eaf92c00b540f
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
213acdf8799ff1ef661eaf92c00b540f
Strona 4 z 6 [ Posty: 164 ]

*< 1 2 3 4 5 6 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: niedziela, 20 gru 2009, 17:27
oficer

reputacja neutralna
Oficer FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Żądło - nie wspominam za dobrze - to takie "ręce , które liczą" ....kasę w domyśle.
Też podziękowałem za pozostałe zajęcia. Głównie ze względu na osobowość "guru".
Jego metoda zadziała w moim przypadku wyłącznie z powodu osoby , która zastosowała tę technikę. Chłopak był naprawdę super. Widziałem natomiast , że nie zawsze to działa. Jak dla mnie to zbyt duża dawka przypadkowości w doborze osób.
Hipnoza - po pierwsze jest 100 % bezpieczna. Po drugie H. daje wiele możliwości,
możesz wydarzenia z przeszłości poznawać biorąc w nich udział , ale równie dobrze można je zobaczyć jako film na ekranie. W większości przypadków różne problemy z innych wcieleń można też usunąć bez cofania się w czasie.
H. z którą się zetknąłeś - ja bym nie zaryzykował wprowadzania kogoś w tak głęboki trans za pierwszym razem, ale nie widziałem, nie wypowiadam się.
Ja wolę - najpierw rozmowa, zaufanie i lekka H., potem dalej i działa.

Może poszukasz trochę i rozpoznasz jaką "kanalią" byłeś ..... jest szansa. :D :D :D
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: niedziela, 20 gru 2009, 19:30
omen

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: niedziela, 20 gru 2009, 19:46
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: niedziela, 20 gru 2009, 20:53
oficer

reputacja neutralna
Oficer FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Przykłady dzieci bronią się same. Jeśli chodzi o dorosłych to moim zdaniem wiele zależy od celu takiej terapii. Jeśli jest on mglisty i nie za bardzo wiadomo czemu służy podświadomość pozwala sobie na fantazjowanie. ( bardzo ważny jest sam terapeuta)Jeśli jednak powód regresji jest poważny i istotny pojawiają się prawdziwe wspomnienia. Jest oczywiście jeszcze klika innych czynników , ale ten uważam za najważniejszy.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: poniedziałek, 21 gru 2009, 14:28
omen

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
W linku opisano przypadek pewnego dziecka:
http://www.p_a_r_a_normalium.pl/post110757.html
I choć przypadek ten jest niewątpliwie ciekawy to
budowanie na nim tej całej ideologii inkarnacyjnej uważam
za przesadę.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: poniedziałek, 21 gru 2009, 15:19
oficer

reputacja neutralna
Oficer FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ja nie buduję całej ideologii na jednym przypadku.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: czwartek, 24 gru 2009, 22:15
Rick

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
żeby odpowiedzieć sobie na pytanie ‘Czy inkarnacja istnieje czy nie’ musicie odpowiedzieć sobie na pytania ‘czym jest człowiek a czym jest dusza?’

Pierwsze pytanie, czy człowiek jest to istota materialna która dostała duszę na czas życia na ziemi? Czy też człowiek, jest to dusza która dostała ciało materialne na czas życia na ziemi?

Pytanie drugie, czy dusza będąc cząstką żywej energii jest świadoma swojego istnienia gdy przebywa poza Ziemią, to znaczy gdy nie jest złączona z ciałem Czy też dusza wracając po śmierci człowieka do źródła, czy do Boga, miesza się z innymi cząstkmi energii w jedną całość.

Ja jestem przekonany że my wszyscy jesteśmy duszami które wypełniają ciała jak kombinezon, od momentu poczęcia do momentu śmierci. Później możemy wracać na ten sam świat ale wypełniamy wtedy inne ciało. Ponieważ dusza jest samodzielna, to znaczy oddzielona od innych dusz, i świadoma swego istnienia ona może podlegać reinkarnacji. W ten sposób może również akumulować wiedzę i wychodzić na wyższe stopnie świadomości.

Jeżeli jednak ktoś uważa, że my jesteśmy ciałem które dostało duszę od Pana Boga a po śmierci ciało to rozpada się i dusza wraca z powrotem do Pana Boga i wtedy miesza się z innymi duszami w jedną całość, to reinkarnacja w tym przypadku nie istnieje. Bo co może się reinkarnować jeżeli ciało jest prochem a dusza nie jest oddzielona od innych dusz i nie jest świadomą swojego istnienia, ponieważ wróciła z powrotem do źródła i assymiliwała się z innymi duszami w jedną całość.

To tak jakby nabrać łyżkę zupy z talerza i później wlać tą łyżkę zupy z powrotem do tego samego talerza i później próbować nabrać inną łyżką dokładnie tą samą zupę która była w poprzedniej łyżce.
Chyba potraficie zrozumieć które jest oficjalne stanowisko KK w tej sprawie a które nie jest.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: czwartek, 24 gru 2009, 22:22
oficer

reputacja neutralna
Oficer FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Stanowisko to tylko punkt widzenia. W przypadku KK jedyny słuszny zresztą.
Ważniejsza jest prawda. Ona broni się sama.
Pozdrawiam Piotr.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: czwartek, 24 gru 2009, 23:03
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 11:51

0
jesteście czipem-procesorem w matrixie. podlączanym do ciała i odlączanym w momencie zgonu. Ta srebrna nić to połączenie ze swoim czipem i ta srebrna nić to kanał świetlny pojawiający sie w momencie zgonu którym się wraca do swego zapisu. jesteście zapisem w komputerze animującym własne ciało. i poprzez przezywanie zdarzeń przez ciało ten zapis sie wzbogaca. To wasze JA najwyższe.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: czwartek, 24 gru 2009, 23:33
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0

"Nigdy nie atakuj kogoś, kogo nie możesz pokonać... Wyjdziesz na idiotę."
'SylaSS'
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: sobota, 26 gru 2009, 12:34
tereck

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jasnowidzów? ASTROLOGÓW?? W krasnoludki też jeszcze wierzysz?
sYLasS dorośnij :)
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: sobota, 26 gru 2009, 12:38
oficer

reputacja neutralna
Oficer FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
A jest coś , co może cię przekonać ?
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: sobota, 26 gru 2009, 14:37
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lut 2018, 20:54

0

Jeśli coś ma zaistnieć, to zaistnieje.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: sobota, 26 gru 2009, 15:30
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: sobota, 26 gru 2009, 18:11
oficer

reputacja neutralna
Oficer FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Walczyli byśmy o przywództwo w gangu złodziei tych cukierków.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: niedziela, 27 gru 2009, 23:20
tereck

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: niedziela, 27 gru 2009, 23:24
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Tak na rozładowanie napięcia http://www.tuiteraz.com/Wedrowka_dusz_cytaty.php Pozdrawiam.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: niedziela, 27 gru 2009, 23:26
tereck

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: środa, 6 sty 2010, 10:24
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Zajebista historia o reinkarnacji
http://www.youtube.com/watch?v=6CbH7liY ... _embedded#

:D :D :D :D
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: środa, 6 sty 2010, 15:25
oficer

reputacja neutralna
Oficer FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Znam historię tego małego/dużego pilota z publikacji prasowych. To właśnie takie opowieści miałem na myśli,gdy pisałem, że bronią się same.
Sceptycy majaczą jakieś głupoty o tym przypadku jakoby rodzice chłopca sami wszystko zmyślili i ukierunkowali jego wypowiedzi w ten sposób. Bzdury , w które sami pewnie nie wierzą.
Wszyscy bezwzględnie, wszyscy jesteśmy inkarnacjami ludzi żyjących wcześniej . ( Ci, którzy rodzą się pierwszy raz pojawiają się w bardzo prostych społecznościach. )
Zdecydowanie łatwiej uwierzyć jeśli ktoś potrafi zauważyć w sobie wpływy poprzednich żywotów. Dziwne przyzwyczajenia, niechęć do kogoś lub czegoś (zazwyczaj irracjonalna nie poprzedzona żadnym negatywnym wydarzeniem w obecnym życiu), często fobie. Te elementy ma w sobie każdy ............, ale zauważa niewielu.
Już pisałem - emocje, przenosimy emocje i zachowania z nimi związane. Tracimy pamięć. Ginie ze świadomości to co było, ale pozostają elementy , które zawsze wpływają na obecne życie i wybory , których dokonujemy.
Zapytałem kiedyś kolegów (było ok. 10 osób) "co czuli kiedy poznawali swe dzisiejsze żony ? " Wszyscy bez wyjątku i na serio powiedzieli , że natychmiast wiedzieli , że to ta. Widzieli osobę ułamek sekundy i mimo to mieli pewność. Ta jedyna. Żadna inna. Ta, której szukali. Oczywiście nikomu nie przyszło do głowy , że pomimo , iż świadomie nie wiemy kogo szukamy podswiadomość wie doskonale. Zazwyczaj to kontynuacja procesu z przeszłości. (Zawsze przed narodzinami wiemy kogo szukamy. )Zamieniamy się miejscami. Raz kobieta , raz mężczyzna, aż nauczymy się życia razem. Inaczej ciężko zrozumieć drugą stronę.
No i się rozpisałem za bardzo. Kończę.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: środa, 6 sty 2010, 19:39
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: środa, 6 sty 2010, 22:55
oficer

reputacja neutralna
Oficer FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jaki rasizm ? Nic takiego do głowy , by mi nie przyszło.

A jednak za bardzo się rozpisałem. ;)
Chemia , hormony itd. , a czemu jedno ma kolidować z drugim ?
To dwa różne aspekty tego samego wydarzenia.
Wcale nie miałem na myśli idyllicznych związków bez rozwodów (byłoby zbyt pięknie)
opisywałem tylko odczucia osób.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: środa, 6 sty 2010, 23:16
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 11:51

0
każdy kto żyje tworzy tzw ZAPIS CIĄGŁY. Tak jakby kamera filmowała / z metra z lewej strony nad głową/ i mikrofon zapisywał dżwięk. Taka kronika. Zapis życia ciała. I dokonujemy tego zapisu i on jest NASZ, poprzez ciała w których jesteśmy każdorazowo , żyjąc. I ten zapis ogladamy w momencie zgonu. i jeżeli np oficer 13 grudnia całował dziewczynę to na zawsze jest w zapisie to. I po tys lat on w innym ciele odczytuje to i widzi siebie jakiegoś innego. I to regresing.
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: czwartek, 7 sty 2010, 09:17
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: czwartek, 7 sty 2010, 22:02
oficer

reputacja neutralna
Oficer FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: piątek, 15 sty 2010, 12:10
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: piątek, 15 sty 2010, 22:06
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: piątek, 15 sty 2010, 22:41
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: sobota, 16 sty 2010, 10:56
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Pytania Ty zadałeś ,więc Tobie odpowiedziałam, a z książką nie będę dyskutować.
Książka nie jest ani dokumentalna ,ani historyczna . Nie wiem ile autor wplótł tam własnej fantazji, żeby obrazowo przedstawić to , co jest po tamtej stronie. Nie biorę nigdy dosłownie żadnych książek, czytając konfrontuję z własnymi doświadczeniami i odczuciami. Staram się złapać sens .
Biblia też opiera się na takich "bajkach" ,które się potem dzieciom na religii opowiada. Wiele ludzi wierzy w nie potem do końca życia ,a one miały jedynie znaczenie symboliczne.
A czytałeś " Rozmowy z Bogiem " ? Jeśli nie to również polecam ,do ściągnięcia na chomikach. Tej książki też nie biorę dosłownie, ale ze zdecydowaną większością teorii w niej zawartych się zgadzam. Czytałam ją tak jakbym sama ją napisała .
Re: Reinkarnacja wierzyć czy nie ? Napisane: sobota, 16 sty 2010, 11:36
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Motylek- a wiesz, dlaczego niektóre "bajki" są wciąż powtarzane i aktualne? Myślę, że temu, gdyz zawsze znajdzie się, ktoś- kto, właśnie odczuje, zobaczy, zauważy podobne i jakby przez to, znowu zaczynają ożywiac się tamte historie. To, że uwierzysz w to co sama znasz, może byc bardzo nierozwojowe, bo mozna zadac sobie, też takie pytanie- dlaczego tak mało wiem?
Strona 4 z 6 [ Posty: 164 ]

*< 1 2 3 4 5 6 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Życie po Śmierci