Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
8c6dde36b562865913e6b4e54d1a9c27
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
8c6dde36b562865913e6b4e54d1a9c27
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Duchy i orbs zaakceptowane przez naukę. Napisane: poniedziałek, 27 sie 2012, 18:59
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
W ostatnim numerze czasopisma "Wróżka" pojawiła się ciekawa notka informacyjna.

"Pięć lat temu podczas konferencji naukowej w Arizonie prof. Miceal Ledwith, szef Maynooth College na National University of Ireland, orzekł, że duchy istnieją i "zasługują na poważne traktowanie" Do epokowego stwierdzenia naukowca skłoniły orby - niezwykle zjawy, które na zdjęciach przybierają formę kuli bladego światła. - Na początku myślałem, że to wina drobinki kurzu na obiektywie lub jakiegoś załamania światła lampy błyskowej - opowiada inny naukowiec prof. Klaus Heinemann z NASA. Po przebadaniu tego zjawiska określił je mianem "paranormalnej inteligencji" i stwierdził, że orby są jednym z najważniejszych niewytłumaczalnych zjawisk, jakich świadkiem jest ludzkość. "
Re: Duchy i orbs zaakceptowane przez naukę. Napisane: wtorek, 28 sie 2012, 17:30
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jakie zaakceptowane przez naukę, co ty za przeproszeniem solisz? Podajesz artykuł w jakieś gazetce, którą można znaleźć na półce pomiędzy "Modną panią domu", a "Przyjaciółką", gdzie wypowiada się dwóch naukowców, którzy przypadkiem wydają książkę o orbach. Gdzie tu niby ta akceptacja?
Re: Duchy i orbs zaakceptowane przez naukę. Napisane: wtorek, 28 sie 2012, 18:18
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0
Moja dziewczyna i jej siostra czytywały "Wróżkę".
Przeglądałem to kiedyś - na całą gazetę wychodzi może jeden, góra dwa racjonalne artykuły, reszta to śmiech na sali. Nie twierdzę, że nieciekawe, bo nawet ciekawe tam historie były, ale z prawdą to miały tyle wspólnego co planeta Melmak z Układem Słonecznym. :lol:

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Duchy i orbs zaakceptowane przez naukę. Napisane: wtorek, 28 sie 2012, 18:45
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Re: Duchy i orbs zaakceptowane przez naukę. Napisane: wtorek, 28 sie 2012, 21:07
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0
10%????
Znanego nam to może i tak, ale w rzeczywistości przypuszczam, że będzie to coś ok. 0.01 % :D

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Duchy i orbs zaakceptowane przez naukę. Napisane: wtorek, 28 sie 2012, 22:05
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
No fajnie, ale popatrz, że ten człowiek, który tak się wypowiada o tych orbach, tylko przez przypadek wydaje książkę o tym zjawisku i tylko przez przypadek zarabia na niej. Ciekawe co nie? Poza tym jakim dowodem ma być odbycie się kongresu na którym było kilku naukowców z danymi ( czyżby 2?) na tę akceptację przez środowisko? Wolne żarty. I tak ocena czasopisma ma znaczenie, bo chyba jest różnica, gdy o odkryciu naukowca pisze międzynarodowe czasopismo fizyczne, a pisze jakieś pismo ezoteryczno- jakieś.
Wybacz, ale to co widzisz i próbujesz pokazać jako prawdę jest religią XXI wieku, gdzie kapłanami są ludzie piszący książki, występujący w TV śniadaniowej, a obiektem wiary nie jest Bóg, Absolut, a są nimi duszki widoczne na zdjęciach z flashem, punkciki na niebie etc.
Re: Duchy i orbs zaakceptowane przez naukę. Napisane: środa, 29 sie 2012, 08:52
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
Prawdziwa "Wróżka" to była gazeta w latach 90tych początku 2000nych, teraz to zeszło na "psy" a szkoda, kiedyś była bardzo tajemnicza, były rozkłady, kart, ziołolecznictwo, dziwne listy od czytelników (nawet mój jeden opublikowali).
Świetna gazeta - dostałam całe pudło archiwalnych numerów od cioci...i tak właściwie się zaczęła moja przygoda ze światem paranormalnym i ezoterycznym.

Mój skromny blog:
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Życie po Śmierci