Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
7ee540d7efa1607c726eb908ff371fca
7ee540d7efa1607c726eb908ff371fca
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: sobota, 6 lip 2013, 19:13
szafas98

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witam jestem tu nowy :mrgreen: nie wiem czy w dobrym dziale napisałem jeśli nie to proszę o przeniesienie
ok to do rzeczy
Jak miałem 3 lata mój tata opowiadał mi że kiedyś robił coś przy samochodzie i dla żartów powiedział mi żebym podał mu klucz o jakimś numerze ja bez wahania podałem mu go on się zdziwił pomyślał że to zbieg okoliczności więc powiedział żebym dał mu inny klucz i ja też bez wahania go podałem zawsze jak potrzebował jakiś klucz to ja mu go podawałem nie było by w tym nic dziwnego tylko ze ja w wieku 3 lat nie umiałem ani pisać ani czytać i nie znałem cyfr
mało tego potrafiłem określić każdą markę samochodu sam to pamiętam czy to ford fiat audi bmw nawet takie mniej spotykane jak lamborghini czy ferrari do tej chwili nie wierzę że coś takiego mogłem wiedzieć w wieku 3 lat pamiętam jak dziś chodziłem po drodze z kuzynem o rok starszym i mówiłem mu jaka marka samochodu jedzie ulica to wszystko jest dla mnie niesamowite i do tej chwili nie mogę tego pojąc teraz mam 15 lat i pamiętam dużo niesamowitych rzeczy z okresu wieku 3-5 lat jakie mnie spotkały czy według was może to być związane z moim przeszłym wcieleniem czy to tylko zbieg okoliczności proszę o odpowiedź i dziękuję za przeczytanie moich wypocin :D
Re: Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: sobota, 6 lip 2013, 19:28
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Witaj.
Dla mnie zbieg okoliczności to jak się spotyka na ulicy kogoś kogo dawno nie widziałem. Trudno nazywać w ten sposób wiedzę jakiej mieć nie powinieneś, może to naturalnie wyjaśniać reinkarnacja {tyle że nie wszyscy w nią wierzą}. Nikt ci nie powie co to było, może miałeś w dzieciństwie bardzo dobrą pamięć do samochodów?

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: poniedziałek, 8 lip 2013, 12:44
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Grom to wie.
Ja od najmniejszych lat wykazywałem niesamowite zainteresowanie wszelkimi maszynami. Podobno jak byłem malutki to wprawiałem w osłupienie nawet swojego ojca, który z zawodu jest mechanikiem. Ojciec pracuje w całkowicie innym zawodzie, bo w przemyśle chemicznym, więc od niego nauczyć się tego wszystkiego nie mogłem. Do tego od małego okropne koszmary senne ze spadaniem z bardzo dużej wysokości, z jakiś wielkich konstrukcji/maszyn/dźwigów i niesamowity strach, tuż przed uderzeniem o ziemię. Lęk wysokości mam do dziś, a mam już trzydziestkę na karku. To co dla innych jest banalnym wyjściem na taras i spojrzeniem w dół - dla mnie wiąże się z panicznym lękiem, zawrotami głowy i uginaniem się kolan. Nawet na filmy nagrane na wysokościach nie mogę patrzeć, bo od razu mam zawroty głowy, mimo iż są one irracjonalne. Kto wie, może kiedyś wypadłem z jakiegoś dużego dźwigu i roztrzaskałem się o beton, a być może skoczyłem sam, bo i takie sny - że to ja sam skaczę mam od dziecka. Co ciekawe, prawie zawsze jest to upadek do wody, więc może był to jump z jakiegoś ładnego mostu. ;) Kto wie, może kiedyś byłem jednym z tych, co corocznie podbijają statystyki na Golden Gate ;).

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: poniedziałek, 8 lip 2013, 12:59
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 19:35

0
Pytanie mam do was, chcielibyście pamiętać swoje poprzednie życie?
Re: Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: poniedziałek, 8 lip 2013, 13:03
Antybristler
reputacja poprawna
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
sobota, 2 cze 2018, 10:28

0
Teraz czuję się gorszy, bo ja nigdy żadnych specjalnych zdolności nie miałem :(

Reinkarnacji nie zaprzeczam. Najwyżej moje poprzednie wcielenie żyło w jakiejś dawnej epoce :D

Obrazek
Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy, bez ektoplazmy mniej ektoplazmowy, bez orbów mniej orbowy, bez Cameroonów mniej cameroonowy, a bez tajemniczych śnieżnych kul mniej tajemniczośnieżnokulowy...
Re: Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: poniedziałek, 8 lip 2013, 13:36
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
aleksandra137 napisał(a):
Pytanie mam do was, chcielibyście pamiętać swoje poprzednie życie?

Absolutnie nie.
Kto wie co tam się mogło kiedyś wydarzyć i co mogłem nabroić. Mogłem być bogatym, szczęśliwym człowiekiem, lub równie dobrze mogłem przymierać głodem, albo zarzynać kobiety i dzieci bagnetami na jakiejś wojnie...
Nie chciałbym wiedzieć. Ludzie chodziliby ze spraną doszczętnie psychiką, gdyby pamiętali takie rzeczy.
Uważam, że taka blokada pamięci jest jak najbardziej na miejscu, a to że czasem się coś komuś przypomni, to moim zdaniem jedynie mały "error w systemie".

Re: Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: poniedziałek, 8 lip 2013, 13:47
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 19:35

0
Też tak uważam :) Co jeśli twoja obecna matka była wcześniej np. twoją córką :)
Lepiej nie wiedzieć.
Jednak kiedy osoba boryka się z jakimś niewytłumaczalnym lękiem, np. boi się wody, wysokości, czasami zbadanie przeszłości pozwala na wyzwolenie się z tej "choroby".
Re: Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: poniedziałek, 8 lip 2013, 22:03
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
A ja chciałbym pamiętać, może uzyskał bym trochę nurtujących mnie odpowiedzi dotyczących moich zainteresowań i charakteru.

Sokrates
Re: Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: poniedziałek, 8 lip 2013, 23:13
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
sirAzgar napisał(a):
A ja chciałbym pamiętać, może uzyskał bym trochę nurtujących mnie odpowiedzi dotyczących moich zainteresowań i charakteru.

Zbyt niebezpieczne Sir.
Zakładając, że np. Twoje poprzednie życia były jedną wielką traumą (a przecież mogło tak być u każdego z nas) to z Twojej psychiki i emocjonalnej równowagi (o ile taką masz, bo ja nie ;)) zrobiło by się w momencie jedno wielkie bagno, z którego ciężko byłoby Ci się wygrzebać. Psychiatryk, albo strzał w łeb - jedno z dwóch w finale.
Ludziom ciężko jest się pozbywać pojedynczych tylko wspomnień, a co dopiero wyobraź sobie teraz, że takich wspomnień dostałbyś nagle miliardy. Paćka z mózgu gwarantowana.

Re: Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: czwartek, 11 lip 2013, 20:15
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
środa, 1 sie 2018, 14:25

0
Szczyglis a nie masz czasami wrażenia ,że to ktoś wyrzuca cię, wypycha i spadasz ?
Re: Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: piątek, 12 lip 2013, 02:12
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
ewah napisał(a):
Szczyglis a nie masz czasami wrażenia ,że to ktoś wyrzuca cię, wypycha i spadasz ?

Nie. Zawsze skaczę sam, zazwyczaj uciekając przed czymś.

Re: Czy to moze być związane z reinkarnacja ? Napisane: piątek, 12 lip 2013, 06:12
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Cytuj:
Ludziom ciężko jest się pozbywać pojedynczych tylko wspomnień, a co dopiero wyobraź sobie teraz, że takich wspomnień dostałbyś nagle miliardy. Paćka z mózgu gwarantowana.

Mi wystarczyła by wiedza kim byłem i co robiłem, nie koniecznie odzyskując świadomość tamtych chwil.

Sokrates
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Życie po Śmierci