Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
9b99ba201ee7c9d26b4d5c9265fb7088
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
9b99ba201ee7c9d26b4d5c9265fb7088
Strona 1 z 1 [ Posty: 30 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Czy zostałam opętana ? Napisane: poniedziałek, 1 lut 2010, 12:59
kiriaenenko

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jakis czas temu wybralam sie wraz z kolezanka na cmentarz. Probowalysmy nawiazac kontakt z duchami tam obecnymi (ich bytnosc w tamtem dzien calkiem prawdopodobna, przeciez to bylo w swieto zmarlych...). Zatrzymalysmy sie dluzej przy jednym grobie, kolezanka stwierdzila, ze cos wyczuwa... Pozniej mialy miejsce niezwykle rzeczy - m.in. przewrocil sie znicz a nie bylo mowy o tym by ktoras z nas przez nieuwage go wywrocila, wyjasnienie, ze to sprawka wiatru takze mozna wykluczyc bo wiatru nie bylo...
Po tygodniu, moze dwoch zaczelo byc ze mna coraz gorzej... I jest tak do teraz. Prawie nic mnie nie interesuje (a wczesniej od czasu do czasu lubialam czytac rozne artykuly), jeszcze bardziej zamknelam sie w sobie... Czy to mozliwe, ze to co sie ze mna dzieje to sprawka ducha ?
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: poniedziałek, 1 lut 2010, 13:45
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie wiem czy to sprawka ducha - ale kolega kiedyś wywoływał czarną damę - talerz/atrybut mu się zaczął unosić - i to wydarzenie go odmieniło - potem mi kilka razy powtarzał - abym NIGDY nie bawił się w wywoływanie duchów... do dziś szczegółów nie znam.. 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: czwartek, 4 lut 2010, 20:45
WaterFox
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0

Myślimy że patrzymy naszymi oczami. Jednak faktem jest, że obraz który widzimy jest jedynie generowany jako obraz tego, co dociera do mózgu. Pytanie więc: na co my faktycznie patrzymy, jeżeli patrzymy na coś co znajduje się poza ciałem?
prof. Markrama
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: czwartek, 4 lut 2010, 22:30
prbeatz
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
1 listopada ma tylko znaczenie symboliczne dla ludzi, nie jest jakims specjalnym dniem w ktorym budza sie 'wszyscy zmarli', wiec to akurat nie mialo znaczenia
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: niedziela, 7 lut 2010, 02:33
kiriaenenko

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Oczywiscie sceptycy nie uwierza i beda powtarzac, ze to wyobraznia, choroba psychiczna albo bujdy.... Jakie jest prawdopodobienstwo, ze dwie trzezwe osoby, ktore nigdy wczesniej nie mialy halucynacji, przywidzen, itp w jednym czasie i miejscu nagle czegos takiego doswiadcza ? Zastanowcie sie bez uprzedzen nad tym pytaniem.
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: niedziela, 7 lut 2010, 12:56
prbeatz
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
jak bylyscie w takim miejscu, o takiej (dla was majacej znaczenie) porze, to na pewno sie nastawilyscie ze cos sie zdarzy wiec musialo sie zdarzyc, jakby to byl normalny dzien, tez bezwietrzny, cmentarz by byl pusty i znicz by sie przewrocil to byscie pewnie nawet nie zauwazyly, i na pewno nic byscie nie czuly..
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: niedziela, 7 lut 2010, 13:07
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: niedziela, 7 lut 2010, 21:32
anaba255

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sprubuj medytacji, zwróc sie do swojego wnetrza i zapytaj sama siebie; "Co sie ze mna dzieje".
Wiesz to najlepiej. Przezyj jeszcze raz ten moment na cmentarzu, przeanalizuj go, żeby zrozumieć co sie wtedy wydazyło. Uważam, że nie ma żadnych złych duchów, może tylko jakaś, psotna dusza zrobiła wam psikusa, w końcu same o to sie prosiłyście :)
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: niedziela, 7 lut 2010, 21:44
aeon

0

0
Myślę ze to nie jest opętanie , bo gdyby było to nie pisałabyś tutaj bo byłabyś całkiem gdzie indziej. To coś całkiem innego , pros opiekuna - anioła stróża o pomoc. Na uspokojenie radziłabym modlitwę.
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: piątek, 12 lut 2010, 14:20
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 cze 2018, 16:32

0
http://www.tvn24.pl/-1,1642784,0,1,szat ... omosc.html
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: piątek, 12 lut 2010, 15:05
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Noe zwróc uwagę na ostatnie zdania tego artykułu "Osoba, która bazuje nie na możliwościach ludzkich......Swiadczy je ten, który za tymi mozliwosciami się ukrywa". Bardzo dobry artykuł, warto się na tym zastanowic.
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: czwartek, 24 cze 2010, 08:18
ajka

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Mogłabys pójść raz jeszcze nad ten sam grób i zapalic znicz, zmówić modlitwę za spokój duszy tej osoby...myślę,że nic Cie nie opętało, gdyby to było opetanie, rzeczywiście nie pisałabyś na forum, bo byś nie była w stanie racjonalnie myśleć...

open your eyes and free your mind
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: czwartek, 24 cze 2010, 09:30
gayiari

reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
Paktowanie, czy przywoływanie, to część powoływania bytu z własnej świadomości, która ma siłę sprawczą. Jeśli wierzysz w przywoływany byt, lub jakąś ideę, to staje się ona tym silniejsza im więcej atrybutów i lęków jej nadajesz. Kolejne manifestację twoich lęków tym bardziej się utrwalają im więcej doświadczasz niewyjaśnionych dla Ciebie zdarzeń.

Pomoc najczęściej bierze się z wiary w coś co może pomóc. Silna wiara egzorcysty manifestuje się tym, że jego wola jest silniejsza od Twojej woli. W dodatku Ty przyjmujesz część tej siły i podświadomie sama pozbywasz się niechcianego bytu, którego zresztą sama powołałaś.

Takie byty to nic więcej jak lęki przed tym czego się nie rozumie i obawia, mimo że manifestują się one w sposób materialny. Brak kontroli nad własnym życiem i brak wiedzy przede wszystkim, na temat tego kim się jest, powoduje powoływanie tych części nas samych których się boimy lub których się wypieramy. Byty mogą być zarówno dobre jak i złe, ale wszystko to jest tylko nauką, aby zaakceptować je jako część siebie, czyli jako część swojej świadomości, a nie jako coś zewnętrznego.
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: poniedziałek, 5 lip 2010, 08:02
ajka

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0

open your eyes and free your mind
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: wtorek, 11 sty 2011, 21:51
Nasedo
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Kochani pomóżcie! Jestem bardzo otwartym umysłem, szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, szukam prawdy. Macie dużą wiedzę, może potraficie odpowiedzieć na moje pytania. Ostatnio słyszałem autentyczną historię opętania w moim mieście stąd moja niepewność i zwątpienie.

Opętanie - pochodzi od szatana, demonów, dlaczego tylko moc egzorcysty z krzyżem przegania złego ducha?
Czyż to nie dowód na prawdziwość Kościoła Jezusowego?
Czy opętania mają miejsce w krajach niechrześcijańskich i jak się to opanowuje?

Czy może opętanie jest działaniem zbłąkanego ducha człowieka?
Wobec tego, skąd ta siła, skąd znajomość języków, skąd ta nienawiść?
Przecież człowiek po śmierci widzi światło i czuje miłość oraz przygotowuje się do kolejnej inkarnacji?

Bardziej interesuje mnie zdanie osób nie związanych z religią katolicką. Osób otwartych. To nie jest żaden atak. Ja sam nie jestem związany blisko z religią, jestem obojętny, interesuje mnie duchowość człowieka.
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: środa, 12 sty 2011, 01:50
gayiari

reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: środa, 12 sty 2011, 16:16
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lut 2018, 20:54

0

Jeśli coś ma zaistnieć, to zaistnieje.
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: środa, 12 sty 2011, 17:13
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
HenitoKisou, o dziwo tym razem zgadzam się z Tobą. A właśnie. Czy znasz "Rathma, Biała Księga"? Jeśli tak, to co o tym myślisz?
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: środa, 12 sty 2011, 17:26
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Z jednej strony , demonizm wyrósł sam z siebie , to znaczy te same przyczyny są skutkiem zwalczania , prościej to tak jak telewizor aby go wyłączyć potrzeba pasującego pilota ,Cały świat ma to zjawisko .Sam problem jest sam w sobie niewyczerpalny ,reinkarnacja to nie wszystko , światy pośrednie , itd , i nawet niesamowite przywiązanie do powłoki fizycznej ,materialnej, tego wymiaru .
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: środa, 12 sty 2011, 18:02
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: środa, 12 sty 2011, 20:32
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Widziałem kiedyś w akcji egzorcystę ze świata islamu , powiedział on że najgorsze demony i inne Drakule :lol: są z religii chrześcijan i ma z nimi najwięcej problemów ,tak, tu widać wspólne punkty .
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: środa, 12 sty 2011, 20:44
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lut 2018, 20:54

0

Jeśli coś ma zaistnieć, to zaistnieje.
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: środa, 12 sty 2011, 21:16
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: środa, 12 sty 2011, 22:04
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: środa, 12 sty 2011, 22:47
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Poco te insynuacje pod moim adresem , nikogo się nie czepiam , proszę najpierw przeczytać pierwsze posty , odpowiadam wyraźnie na zapytanie i czyjeś wątpliwości , Nie czepiam się ani katolików ani innych , widzę że najlepiej jest się czepiać tych co się niby czepiają ,Wracając do tematu nadmienię że egzorcysta tej konkurencyjnej wiary , musiał poprzez opętanego pytać z kim ma do czynienia , i bardzo mi przykro że chrześcijanie egzorcyści maja inne metody , o ile wiem nieznajomość tego tematu doprowadziła dużo opętanych nawet do śmierci .I jeszcze jedno nigdzie nie napisałem o jakiś stopniach zła ! Powiedział że te chrześcijańskie są najgorsze bo są ciężkie do wypędzenia obojętnie jak to rozumieć gdzie tu bzdury ??????Ja to widzę jako szykany pod moim adresem , i proszę o opinie biegłych w tym konkretnym poście , bo mi się nie podoba wyciąganie zdań z kontekstu i jednostronne formułowanie oskarżeń .
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: środa, 12 sty 2011, 23:54
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: czwartek, 13 sty 2011, 16:56
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Odpowiem tak wszystkie religie to wymysł , a wiec niema jakiegoś stopniowania zn mojej strony lepsza gorsza nijaka , stawiam wszystko na równi .Co do tego szamana od zwidów zdałem tylko relacje za co powinno się raczej podziękować ,określił to tak dosłownie że największy problem to z katolickimi demonami i innymi szczygami bo nie chcą opuszczać jego klijetow , wiernych itd ,Osobiście też odniosłem wrażenie że ich wampiry są potulne a katolickie czy coś tam ,są bardziej jadowite , ale z tego widać że są obeznani i muszą z tym obcować skoro maja problemy ze strony konkurencji ,niewiernych .Nie jestem biegły akurat w sprawie konkretnych egzorcyzmów , ale osobiście wyłącznie prywatnie że w każdej religii istnieją takie ciemne strony i w każdej wierze są co najmniej podobne ale nie jednakowe demony , dlatego podzielam niejako wypowiedz tego szeryfa od wilkołaków .Tym bardziej że ich kultura jest kilka razy starsza i było wystarczajaco duszo czasu aby to zmaterializować w wierzeniach ,
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: czwartek, 13 sty 2011, 17:18
Nasedo
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi, dowiedziałem się czegoś nowego.
A co jeśli wszyscy się mylimy? Jeśli jest pan zła, którego nie pojmujemy i który robi nas w "bambusa" i bawi się nami? Nikt nam na to nie odpowie... Pozostaje nam opierać się na intuicji, a ta, podpowiada mi tą pozytywną wersję... a może to też element "zabawy" złego?
Stare Kościelne hasło: "Największym sukcesem szatana, jest to, że przekonał ludzi o tym, że nie istnieje" może jednak jest prawdziwe? Jedno jest pewne opętania są faktem zatrważającym, przykład A.Michel z Niemiec.
Jestem "niepraktykującym" katolikiem (czyli w doktrynie nie jestem katolikiem), uważam, że Kościół nie prowadzi do duchowego rozwoju, a raczej pełni funkcję "psychologa dla mas". Z racji, że nie potrzebuję wsparcia i pomocy nieśmiało szukam nowych dróg rozwoju, mimo tego, że gdzieś tam wewnątrz obawiam się tego. Dlaczego się obawiam, bo podświadomie boję się. Może szatan jest takim "batem" dla ludzi. "Zrób tak bo inaczej spotka się kara!" a powinno być "zrób tak jeśli masz ochotę"... Dlatego podziwiam ludzi którzy potrafili pójść śmiało własną drogą. Jak mawiał wielki człowiek Jiddu Krishamurti:

Prawda to kraina bez dróg. Żadna organizacja, żadna religia, żaden nauczyciel nie mogą do niej doprowadzić. Ludzie patrzą na świat przez pryzmat swoich myśli i swojej przeszłości. Tym samym jesteśmy niewolnikami myśli i czasu. Myśl jest zawsze ograniczona i nigdy nie odpowiada całkowicie rzeczywistości, prowadzi więc do cierpienia. Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję.
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: czwartek, 13 sty 2011, 17:38
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nasedo, nie szukaj u innych odpowiedzi na swoje pytania, bo właśnie na nie odpowiedziałeś (sam sobie) i to jest prawda. Twój świat jest taki jakie są Twoje przekonania. Jeśli uwierzsz, że jesteś opętany, to tak się stanie. Jesteśmy tym, co wierzymy że jesteśmy. Naszą rzeczywistość tworzymy my sami.
Re: Czy zostałam opętana ? Napisane: czwartek, 13 sty 2011, 17:57
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sonia 33 ma racje , wszystko to świat bajek , tam gdzie opowiadają o belzebubie i on tam jest ,z energii można wszystko ulepić , bo energia to wszystko , Nasedo szkoda szarych komórek na religie , i pośredników niepewnych albo fałszywych ,i szkoda czasu , osobiście proponuje Metody Bruna Greninga tankować czysta energie prosto od źródła , a to załatwi cala resztę .
Strona 1 z 1 [ Posty: 30 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Życie po Śmierci