Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
1614adf0a3e1b80050bb535c804e6d66
1614adf0a3e1b80050bb535c804e6d66
Strona 5 z 6 [ Posty: 154 ]

*< 1 2 3 4 5 6 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: piątek, 14 gru 2012, 22:53
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Bałeś się duchów :?:

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: sobota, 15 gru 2012, 22:05
Mieszko I
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
sirAzgar napisał(a):
Bałeś się duchów :?:

Nie bałem się. Mam jakoś tak dziwnie, że duchy nie wywołują u mnie lęku.
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: poniedziałek, 17 gru 2012, 15:59
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
A tak ciekawią mnie szczegóły, po obudzeniu, w biały dzień. Mnie ten temat zastanawia, sam wiem co widziałem w życiu.

Sokrates
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: poniedziałek, 17 gru 2012, 16:18
Gruzol

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
hmm śmierć to element rzeczywistości,nawet sam pan bóg umiera lub anioły,jeśli przeżyje śmierć aka reinkarnacja lub coś ala to Ok,jeśli to byłby koniec to byłoby smutno...i niefajnie.

jestem żniwiarzem...
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: niedziela, 24 lut 2013, 17:37
Darek Stopikowski

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
szczyglis napisał(a):
Jak w tytule: czy śmierć wywołuje u Was strach i czy się jej obawiacie?

Nie, nie obawiam się jej. Jestem przekonany, że śmierć fizyczna nie jest żadną śmiercią tylko rodzajem przemiany, a symbol śmierci - postać z kosą to dla mnie nic innego jak Anioł Przemiany.
Oczywiście największą przykrość podczas myślenia o własnej śmierci sprawia mi moment w którym chciałbym się wczuć w moich rodziców/ rodzeństwo itd.
Dla nich byłaby to strata i tragedia - dla mnie raczej kolejny etap na naszej drodze
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: niedziela, 24 lut 2013, 19:05
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lis 2018, 13:36

0
Darek Stopikowski napisał(a):
szczyglis napisał(a):
Jak w tytule: czy śmierć wywołuje u Was strach i czy się jej obawiacie?

Nie, nie obawiam się jej. Jestem przekonany, że śmierć fizyczna nie jest żadną śmiercią tylko rodzajem przemiany, a symbol śmierci - postać z kosą to dla mnie nic innego jak Anioł Przemiany.
Oczywiście największą przykrość podczas myślenia o własnej śmierci sprawia mi moment w którym chciałbym się wczuć w moich rodziców/ rodzeństwo itd.
Dla nich byłaby to strata i tragedia - dla mnie raczej kolejny etap na naszej drodze

Widzę Kolego, że interesują Cię "śmiertelne" tematy, bo ledwo tuż po tym, gdy się zarejestrowałeś, odpowiedziałeś w 2 tematach dotyczących akurat śmierci, z czego jeden z nich dotyczył samobójstw. Powiem Ci, że ja obecnie mam bardzo podobne zdanie - bardziej szkoda było by mi osób, które moja śmierć by zraniła, niż samego siebie. Osobiście nie boję się śmierci jako takiej, ale właśnie boję się, że moja śmierć mogła by kogoś zranić i wywrócić czyjeś życie do góry nogami. Z racji tego, że i tak kiedyś umrę (jak każdy z nas) staram się trzymać ludzi na dystans, tak aby moja ewentualna śmierć nie zrobiła na nikim żadnego wrażenia. Niestety dość mizernie mi się to udaje. Tak czy inaczej - mi generalnie śmierć "zwisa". Chciałbym jeszcze trochę pożyć, ale wcale bym się nie obraził, gdybym umarł np. za sekundę. Nie boję się - co więcej - żeby nie być gołosłownym - byłem bardzo bliski śmierci wiele razy w życiu. I nigdy się nie bałem o siebie. Można powiedzieć, że wręcz się z tą "śmiercią" zaprzyjaźniłem. I tak wszyscy kiedyś umrzemy, więc niby dlaczego się tego bać? Każdego z nas to czeka. Normalna kolej rzeczy.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: niedziela, 24 lut 2013, 19:54
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
To nie strach przed śmiercią jest straszny ale częsta agonia z nią związana

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=Ykt1nH5hXgw

Sokrates
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: niedziela, 24 lut 2013, 21:52
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
środa, 1 sie 2018, 14:25

0
Śmierć jest to zanik ruchu. Aby nie umrzeć trzeba być w ruchu. A obecna medycyna każe choremu LEŻEĆ a więc byc nieruchomym. KAŻDY kto umarł najpierw kładzie się się i leży i w tej pozycji umiera / nie dortyczy to wypadków/ . Rada - czujeś się żle, nie kładżsię ale CHODŻ - bądż w ruchu bo ruch tworzy życie. Im więcej się ruszamy tym lepiej się czujemy. Zresztą ruch tworzy życie.
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: niedziela, 24 lut 2013, 21:59
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
ewah napisał(a):
Śmierć jest to zanik ruchu. Aby nie umrzeć trzeba być w ruchu. A obecna medycyna każe choremu LEŻEĆ a więc byc nieruchomym. KAŻDY kto umarł najpierw kładzie się się i leży i w tej pozycji umiera / nie dortyczy to wypadków/ . Rada - czujeś się żle, nie kładżsię ale CHODŻ - bądż w ruchu bo ruch tworzy życie. Im więcej się ruszamy tym lepiej się czujemy. Zresztą ruch tworzy życie.

Tak. Tak, pamiętam z poprzedniego Twojego wykładu, że ruch członka w pochwie tworzy życie.
Tak czy inaczej, Panie i Panowie - oto światowy ewenement - odkryliśmy właśnie spośob na nieśmiertelność. Sposób banalnie prosty - wystarczy chodzić, a się nie umrze !!! :lol: :lol: :lol:

Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: niedziela, 24 lut 2013, 23:30
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 cze 2018, 16:32

0
aktualnie bardziej od śmierci bardziej boje sie tylko dalszego życia :?
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: poniedziałek, 25 lut 2013, 07:40
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Od dzisiaj w nocy nie śpię, od dzisiaj chodzę, tak na wszelki wypadek, aby się tylko nie położyć i umrzeć. :lol:
Ja to bym od dzisiaj w szpitalach ścieżkę zdrowia zrobił, niech pacjenci chodzą, a nie leżą, aby nie pomarli.
Ewah, wielki plus dla ciebie za poprawienie mi humoru. ;)

Sokrates
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: poniedziałek, 25 lut 2013, 13:54
JokeRR
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Szczerze muszę przyznać,że ja od dziecka nie bałam się śmierci. Do teraz się tego nie boję,a co więcej- ciekawi mnie to. Gdzieś wewnątrz mnie siedzi taka myśl,że to nie jest ostateczny koniec i będę GDZIEŚ. Nie zniknę. Moja świadomość nagle się nie skończy. Nie jest mi to obojętne zjawisko. Od kiedy dostałam komputer i możliwość podłączenia do sieci to dużo czytam,rozmawiam z ludźmi w rzeczywistości o śmierci,życiu po itd.
Nie chcę,żeby to był koniec,bo dla mnie wszystko na świecie ma sens. To i śmierć jakiś musi mieć..zwłaszcza obserwując przypadki reinkarnacji (opowieści małych dzieci,dorośli przy regresji hipnotycznej itp.).

JokeRR
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: niedziela, 19 maja 2013, 15:33
Mieszko I
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Moim zdaniem tragedią często większą niż śmierć jest zakończenie życia, a rozpoczęcie nudnej, smutnej wegetacji. Z całą stanowczością potępiam takie zachowanie ludzi, którzy izolują się od otoczenia, nie mają żadnych pasji, ani zainteresowań. Ich życie ogranicza się to pracy i siedzenia w domu przed telewizorem. I tak upływają ich dni, aż do śmierci.
ŻYJMY, A NIE WEGETUJMY !
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: niedziela, 19 maja 2013, 18:46
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Stagnacja to straszna rzecz, bez pasji zainteresowań, ciężkie.

Sokrates
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: czwartek, 15 sie 2013, 00:23
Jeszoswiesz
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Boję się nagłej śmierci, poprzez np. wylew, tętniak i takie tam. Jestem jednak w jakimś stopniu hipochondrykiem. Z drugiej strony, jestem niezmiernie ciekaw, co czeka mnie po tej drugiej stronie.
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: czwartek, 15 sie 2013, 05:32
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Kiedyś się dowiesz, jak na razie staramy się to ustalić z perspektywy żywych. :D

Sokrates
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: czwartek, 15 sie 2013, 09:05
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
Jeszoswiesz napisał(a):
Boję się nagłej śmierci, poprzez np. wylew, tętniak i takie tam. Jestem jednak w jakimś stopniu hipochondrykiem. Z drugiej strony, jestem niezmiernie ciekaw, co czeka mnie po tej drugiej stronie.

Mam podobnie, taka nagła śmierć to problem, nie chciałabym nagle umrzeć np bez napisania testamentu lub uregulowania jakiś spraw, bo wiem, że to są potem same problemy dla osób najbliższych (postępowanie spadkowe, notariusze, podatki, kasa, kasa i jeszcze raz kasa).
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: czwartek, 15 sie 2013, 10:51
Antybristler
reputacja poprawna
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
środa, 17 paź 2018, 20:07

0
W najgorszym wypadku po śmierci będzie tak jak przed narodzeniem. A taki stan każdy ma już za sobą :)

Ale fakt, niefajnie tak nagle umrzeć, albo przez jakąś chorobę.

Obrazek
Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy, bez ektoplazmy mniej ektoplazmowy, bez orbów mniej orbowy, bez Cameroonów mniej cameroonowy, a bez tajemniczych śnieżnych kul mniej tajemniczośnieżnokulowy...
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: poniedziałek, 16 wrz 2013, 01:52
Ixchel

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cytuj:
W najgorszym wypadku po śmierci będzie tak jak przed narodzeniem. A taki stan każdy ma już za sobą :)
Podobnie to sobie tłumaczę, jednak nie pociesza mnie to :( ehhh wolałabym się nigdy nie narodzić niż narodzić się po to, by kiedyś umrzeć :/ bez sensu...

Edit: aha i dodam jeszcze w tajemnicy, że śmierć jest taką moją małą obsesją. Wiem, że to głupie, tracić życie na rozmyślania o śmierci, ale nic na to nie poradzę. Znam ten temat niemal z każdej perspektywy, znam mnóstwo argumentów z serii "dlaczego nie warto przejmować się smiercią", ale to wszystko i tak do mnie nie przemawia, taki to beton 8-) i zainteresowałam się różnymi forami o tematyce paranormalnej, by przekonać się, czy może jednak są jakieś jeśli nie dowody, to przynajmniej mocne poszlaki na to, że "coś" po tej śmierci jednak jest, jednak do tej pory nic mnie nie "olśniło" ani nie przekonało.
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: poniedziałek, 16 wrz 2013, 07:04
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Nie myśl o śmierci, myśl o życiu. Śmierć i tak przyjdzie niezależnie do tego,czy tego chcesz, czy nie. A tymczasem posłuchaj Jackowskiego. Jest tam pewien fragment, pod koniec wywiadu, kiedy opisuje śmierć młodego chłopaka. Spokój, to jest to, co poczuł umierając. Warto ta zapamiętać.

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=DdqmYTRFOcI

Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: sobota, 31 paź 2015, 19:33
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Listopadowe wydanie "Nieznanego Świata"jest poświęcone głównie kwestii śmierci.
Pojawił sie ciekawy artykuł;
W stanie Nowy Jork działa organizacja, która w bardzo oryginalny sposób pomaga ludziom pogrążonym w bólu po stracie bliskich. Stara się otóż zbudować most między osobami rozdzielonymi przez śmierć, pozwalając zrozumieć żyjącym, że to, co łączy ludzi nie jest ograniczone barierą przemijania. O dowodach na życie po życiu i Fundacji Rodzina na Zawsze z jej współzałożycielem, Robertem Ginsbergiem, którego do szukania kontaktu z zaświatami zmusiła osobista tragedii, rozmawia Piotr Cielebiaś.

Poniżej prezentujemy fragment publikacji zamieszczonej w listopadowym numerze NŚ (11/2015).

• Na początku chcielibyśmy poznać kilka szczegółów na temat Fundacji Rodzina na Zawsze (ang. Forever Family Foundation). Jak się to wszystko zaczęło? Słyszałem, że było blisko związane z tragicznymi wydarzeniami w pańskiej rodzinie…

– 11 lat temu żyłem jak materialista. Nie myślałem o śmierci i tym, co dzieje się po niej. Wykształcenie, wpływy kulturowe, a nawet logika nie pozwalały mi pojąć, że możliwe jest, aby ludzka świadomość przetrwała zgon. 1 września 2002 r. moja żona, Phran, obudziła mnie nad ranem. Jej twarz była blada jak ściana. Kiedy spytałem, co się dzieje, odparła: – Dzisiaj stanie się coś okropnego…

Normalnie nie zwróciłbym na to uwagi, ale pamiętałem, że już wcześniej przeczuwała niekiedy wydarzenia, które rozgrywały się potem, tak jak zapowiadała. Zawsze były to jednak sprawy pozytywne, a teraz miało dojść do czegoś, co ją wyraźnie przybiło. Potraktowałem to więc z powagą.

Jako ojciec trójki dzieci przez cały następny dzień śledziłem, co się z nimi dzieje. Najstarszy syn, który uczył się w college’u, spędzał ostatni dzień w pracy. Dzień później miał wyjechać na stancję. Cały dzień wydzwaniałem do córki, która tydzień wcześniej rozpoczęła naukę, by upewnić się, że wszystko u niej w porządku. Najmłodsza córka, tak jak syn, pracowała dorywczo.

Dzień, który miał przynieść nieszczęście, zakończył się dla nas kolacją w miejscowej restauracji. Dzieci odjechały potem do domu własnym samochodem, a ja z Phran zatrzymaliśmy się jeszcze w sklepie.

Mniej więcej milę przed domem zauważyliśmy na drodze potworny wypadek. Po chwili z przerażeniem odkryliśmy, że brały w nim udział nasze dzieci…

W tamtym momencie nasze życie zmieniło się na zawsze. Córkę zabrano do szpitala, ale zmarła. Syn został przetransportowany śmigłowcem do innej placówki z poważnymi obrażeniami mózgu.

Dwa miesiące później, kiedy doszedł do siebie i został wypisany ze szpitala, zacząłem obsesyjnie szukać wyjaśnień tego, skąd moja żona wiedziała, że coś się stanie. Nie miało to dla mnie najmniejszego sensu. W międzyczasie otarliśmy się o rodzaj kontaktu ze zmarłą córką, ale nie chciałem nad tym myśleć, ani tego drążyć.

Zacząłem czytać. Przewertowałem setki stron książek, a nawet kontaktowałem się z uczonymi, którzy badali tego typu zjawiska. W międzyczasie zapisaliśmy się z żoną na terapię dla rodziców, którzy stracili dzieci, jednak za każdym razem, kiedy poruszaliśmy sprawę życia po życiu, prowadzący nas uciszał.

Inni rodzice również byli zainteresowani tym tematem, ale poglądami i doświadczeniami musieliśmy wymieniać się na parkingu, po terapii. Tam uświadomiliśmy sobie, że potrzebna jest organizacja, która będzie przybliżać społeczeństwu istnienie dowodów na życie po śmierci.

• Czy na terapiach dla osób pogrążonych w bólu i żałobie wspomina się w ogóle o dowodach na pośmiertną egzystencję?

– Specjaliści od zdrowia psychicznego są zwolennikami tradycyjnego modelu terapii zachęcającego pacjentów do przecięcia więzi, które łączą ich ze zmarłym, i życia dalszym życiem. Dla mnie nie ma to sensu, bo uważam, że wiara w to, iż życie się nie kończy, jest najlepszym typem terapii. W końcu, jeśli uznamy, że ukochana osoba nie odeszła, lecz istnieje nadal, tylko w innej formie, daje to ogromną nadzieję, dzięki której możemy zmienić wiele w swoim życiu.

Ale nawet w środowisku terapeutów zachodzą pewne zmiany. Niektórzy zaczęli zachęcać pacjentów do kontynuowania uczuciowych związków ze zmarłymi bliskimi. Lekarze ci kontaktują się niekiedy z naszą fundacją, pytając o dowody potwierdzające hipotezę przetrwania śmierci i o to, jak wykorzystać je w swojej praktyce. Do przełomu jeszcze długa droga, bo większość terapeutów podąża utartymi ścieżkami, ignorując dowody istnienia zaświatów albo je przemilczając.

Myślę, że kiedy psychiatrzy zaczną rozumieć fakt, że stany bliskie śmierci (ang. near-death experiences, NDE) czy spotkania z duchami to element szerszego kontinuum naszego życia, zacznie się również zmieniać świadomość zwykłych ludzi....

http://www.nieznanyswiat.pl/nieznany-świat/aktualności-nś/1350-rnz2

Może doczekamy sie czasów, kiedy w szkołach zacznie wykładać sie prawdy o życiu i po-życiu.
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: wtorek, 24 lis 2015, 19:29
Stefan00

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
sobota, 6 sty 2018, 04:28

0
Dobre pytanie.
Ja osobiście śmierci się nie boję, przez pewien okres mojego życia bałem się jej ale od jakiegoś czasu inaczej spoglądam na śmierć.
Kiedy doświadczyłem swoje pierwsze OOBE nie miałem żadnych wątpliwości że dusza istnieje, zawsze to wiedziałem. Kiedy zaczynałem zagłębiać się w tematy duchów i tym podobnych rzeczy, natrafiłem na bardzo ciekawą książkę o śmierci klinicznej "Życie po Życiu" Raymonda Moodiego ,gdzie dobrze przedstawione jest to zjawisko. W skrócie gdy człowiek umiera doświadcza czegoś właśnie jak OOBE z taką różnicą, że po opuszczeniu ciała trafia do "nieba". Ci którzy tam byli opisują niesamowity spokój jaki ich ogarniał, twierdzili że nie chcieli wracać do naszego świata i niektórzy z nich byli nawet wściekli na lekarzy że przywrócili ich do życia.
Po śmierci nasze pytania znikają i wszystko staje się jasne, nagle człowiek posiada wiedzę o której wcześniej nie miał pojęcia więc myślę że nie ma się czego bać. To tylko przejście w inny lepszy świat a nasze życie codzienne ma nas przygotować na to przejście. Oczywiście każdy pracuje swoimi uczynkami na to gdzie trafi po śmierci, takie jest moje zdanie. Jest jeszcze kwestia samego bólu związanego z umieraniem, tutaj oczywistą sprawą jest to że każdy chciałby umrzeć szybko i spokojnie.
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: wtorek, 24 lis 2015, 19:38
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Ja się już w ogóle nie boję. To czeka każdego z nas, dziwnym by było, żeby się tego bać.
Lepiej naturalnie, jeśli to przyjdzie dość szybko, a nie w fizycznym cierpieniu. Ale to, że przyjdzie - tego nikt z nas nie uniknie. Ja chyba przestałem się bać, jak się na zywo na śmierć napatrzyłem. Po prostu przyjąłem to do siebie, że to sprawa nieunikniona. Przy okazji - ja nie wierzę w żadne nieba, czy piekła.

PS. Moody'ego to tu chyba każdy zna :)

Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: poniedziałek, 30 lis 2015, 18:31
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wszyscy się boimy śmierci. Świadomie czy podświadomie próbujemy ten lęk zrekompensować, najlepiej szczęśliwą wizją życia po życiu czy czymś równie pięknym i bezbolesnym. Nieuchronnie zadajemy sobie pytanie o sens życia, o sens naszej nazbyt krótkiej egzystencji.
Sądzę że martwimy się całkiem niepotrzebnie.
Życie rozwija się tak burzliwie właśnie dzięki śmierci i przemijaniu. Śmierć jest tym motorem napędowym rozwoju i widzianej dookoła różnorodności. Ludzkość czeka wieczny rozwój i nieskończone możliwości właśnie dzięki przemijaniu. Co przy nieśmiertelności było by niemożliwe - nigdy nie zeszlibyśmy z drzew.
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: poniedziałek, 30 lis 2015, 19:02
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Kiedyś miałam taki sen / wizję, że leżę już w trumnie i słyszę spadającą ziemię na wieko. Ogarnął mnie tylko spokój. Z relacji osób, które przeżyły swoją śmierć prawie wszyscy mówią właśnie o wszechogarniającym spokoju.
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: poniedziałek, 30 lis 2015, 19:42
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ci co zamarzają w górach mówią także o błogości jaka ich ogarnia, ale nic z tego duchowo nie wynika. DMT i inne endorfiny są masowo uwalniane właśnie w tym celu by nie bolało. Tunel to niedotlenienie, światłość - nie wiem na razie ale...
Wybierać rodzaju śmierci raczej nie mamy szans - chyba że eutanazja.
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: poniedziałek, 7 mar 2016, 18:11
Mistyk
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
nie boję się Śmierci bo nigdy nie Umrę :D wręcz przeciwnie przez wieczność będę cieszył ryj xD
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: wtorek, 8 mar 2016, 10:40
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Mistyk napisał(a):
dobre pytanie,trochę się jej boję ale to nieuniknione,czy coś jest potem to wielka tajemnica.

Mistyk napisał(a):
nie boję się Śmierci bo nigdy nie Umrę :D wręcz przeciwnie przez wieczność będę cieszył ryj xD

Mistyk, czy Ty sam do siebie piszesz, czy jakieś rozdwojenie osobowości? 8-)

Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: sobota, 12 mar 2016, 14:23
Mistyk
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
śmierć następuję każdej nocy kiedy zasypiamy,i zawsze budzę się po niej.

// edit by szczyglis:
Mistyku, nie zauważyłeś, że gadasz sam do siebie?
Re: Czy boicie się śmierci? Napisane: niedziela, 25 wrz 2016, 13:54
meizu

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie boje się :angel:
Strona 5 z 6 [ Posty: 154 ]

*< 1 2 3 4 5 6 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Życie po Śmierci