Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot], Google [Bot]
dc50826094067d4e1cced466acc3fcfc
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
dc50826094067d4e1cced466acc3fcfc
Strona 15 z 16 [ Posty: 468 ]

*< 1 ... 12 13 14 15 16 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: czwartek, 30 gru 2010, 17:06
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Musi być jedna uniwersalna świadomość ,i to we wszystkim co nas otacza , nauka rozbija atom , i jakoś im to się nie udaje szukają najmniejszej cząstki , i zapewne nie znajda jej albo jak to bywa obejdzie się jakąś teoria i to wszystko .
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: czwartek, 30 gru 2010, 18:29
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Widzisz Nuta to jest prawdziwe oblicze tego zamkniętego świata , w przypadku OOBE jest to sprawa marginesowa ponieważ ostatnie lata pokazały ta prawdziwa rzeczywistość i potrzeba nieco czasu aby jednostki uświadomiły to sobie , ale to wygląda tak z Polskiego punktu widzenia , jak wiemy Polska atakowała nie raz, tak zwane kraje laickie , osobiście mam wiele kontaktów w rożnych krajach , i o dziwo niemal każdy jest gdzieś zrzeszony niemal każdy dba pośredni albo bezpośredni sposub o swoja egzystencja duchowa , ale w opinii tej mafii religijnej to bezbożnicy heretycy ,poganie ,ateiści i zboczeńcy wszystko wyniesione do apogeum potępienia .W Polsce krążą legendy jakie to kraje!pozbawione,opieki pana , należy zwrócić uwagę że w tych krajach państwo nie wykłada miliardów które gdzieś się ulatniają , owszem są podatki i dotacje ale ten pieniądz wraca z powrotem do budżetu i podatników .
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: czwartek, 30 gru 2010, 18:42
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Nuta czekam :ugeek: Co do filmiku to niestety tak przeżarty katolickim archaizmem że aż strach. Co do mnie to nie zauważyłem żadnych negatywnych objawów tych podróży, co więcej najczęściej zdarzały się w chwilach gdy byłem naprawdę owładnięty samymi uczuciami pozytywnymi, radością ,miłością, formą duchowej czystości bo nie wiem jak to inaczej nazwać.
Jest to podróż duchowa i naturalna. Nazywając ją okultyzmem pozostał by nam już tylko różaniec i podporządkowanie się władzy kościoła. Niestety ten filmik jest wypowiedzią strony katolickiej na temat oobe ,gdyż mówił to człowiek w pełni nawrócony na ta wiarę, więc nic nowego się nie dowiedziałem na ten temat. A okultyzm i magie znam, aż dziwne że nie nazwali tego satanizmem (który na marginesie też znam). Bywałem na spotkaniach katolickich gdzie uczono że wszystkie wisiorki które nie odnoszą się do katolicyzmu pochodzą od szatana, indyjskie dzwoneczki nad drzwiami przywołują złe duchy, samo zainteresowanie tematem może doprowadzić do opętania demonicznego. Co można jeszcze dodać do wizerunku świata w którym spojrzenie na atrakcyjną kobietę już jest traktowane jak grzech. Nawet ateizm jest grzechem, tak to wyjaśnia Katechizm Kościoła Katolickiego. Nie potrafiłbym natury ludzkiej pogodzić z prawami natury katolickiej, niby miłość, ale wyprzeć się samego siebie i swojej ludzkiej natury?

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: czwartek, 30 gru 2010, 19:08
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wspaniale te Wasze komentarze , czuje się powiewem, Ludzi Nowej Ery !
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: sobota, 1 sty 2011, 08:43
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: sobota, 1 sty 2011, 12:29
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: sobota, 1 sty 2011, 15:13
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Największym dramatem jest to że brak tej świadomości sprawia, że człowiek nie widzi sensu istnienia, nie napędza go ta siła której wcale nie musi rozumieć. Ludzie mają coraz częściej depresje z coraz bardziej błahych powodów. Myślę że w obecnej rzeczywistości, częstym dobrobycie, wszechobecnej technice i często ślepej nauce która niszczy ten duchowy pierwiastek w każdym z nas mamy coraz mniej miejsca na refleksje. Zastanawia mnie czy ta regresja i wewnętrzne wyniszczenie jest tylko pozorem? Czy można się naprawdę w jakiś sposób cofnąć w rozwoju duchowym, a może to tylko pozór i poprzez te niemal świadome wepchnięcie w ciemność nadal jakoś rozwijać i wzrastać?

Fajnie motylku to opisałaś.

Sokrates
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: niedziela, 2 sty 2011, 11:32
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: niedziela, 2 sty 2011, 18:31
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: niedziela, 2 sty 2011, 20:12
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 3 sty 2011, 02:08
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 3 sty 2011, 14:33
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 3 sty 2011, 19:13
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 3 sty 2011, 19:52
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 4 sty 2011, 01:43
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 4 sty 2011, 04:08
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ostatnio edytowano wtorek, 4 sty 2011, 12:26 przez piotrekk, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Scalono posty
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 4 sty 2011, 08:57
Alicja
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Reklama o której wspominasz Sonia33 to reklama podprogowa, która jest zakazana w wielu krajach także w Polsce.

http://www.tajemnice-snu.blogspot.com/
Sen to fascynująca podróż w głąb siebie ...
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 4 sty 2011, 13:00
piotrekk
reputacja neutralna
Neptun
Ostatnio widziany(a):
-

0
Z reklamami podprogowymi zaczęto eksperymentować w latach 50. i 60. Dziś rzeczywiście są zakazane w większości krajów, choć niektórzy twierdzą, że wcale one nie działają. Kiedyś testowałem siebie, czy taki przekaz na mnie wpłynie. W przekazie były ukryte obrazki zwierząt, no i raczej tych obrazków nie odebrałem. Jakieś poglądowe informacje są na wikipedii
http://pl.wikipedia.org/wiki/Percepcja_podprogowa

PS Sonia33, wysłałem Ci PW (Prywatną Wiadomość) z wytłumaczeniem jak pisać i cytować posty.

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują - A. Einstein.
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 4 sty 2011, 16:18
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 4 sty 2011, 21:10
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: środa, 5 sty 2011, 18:26
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Piotrekk dziękuję za instrukcję. Ciekawe wypowiedzi. Te tematy szczególnie mnie interesują. Zresztą tego dowodzi moja tu obecność. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i wszystkim życzę szczęśliwego Nowego Roku. :)
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: czwartek, 6 sty 2011, 19:04
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: piątek, 7 sty 2011, 12:31
Barcol84
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 24 wrz 2017, 12:17

0

Cechą człowieka mądrego jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać (Marcus Tullius Cicero)
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: niedziela, 9 sty 2011, 16:35
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: niedziela, 9 sty 2011, 21:32
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dawno tu nie pisałam , chociaż czytam, czytam :oops: , i też bym chciała napisać czym według mnie jest ,,miłość bezwarunkowa. Takie moje własne pojmowanie.
Wiec jak wygląda ? Jest to miłość do wszystkiego takim jakie ono jest, jest to miłość gdzie nie dostrzega sie już że coś jest dobre , czy złe , widzi się tylko życie , wspaniałe , niepowtarzalne życie , kreacje , jej niepowtarzalną głębie gdzie każde zdarzenie ma swój sens i cel . Nie ma niewłaściwych emocji, wszystkie się je przyjmuje i przeżywa całym sobą, bo wszystkie są właściwe. Pokochać i zaakceptować swoją złość, bunt a nawet nienawiść, poczuć radość z tego że ,,wróg'' nagle przestał być wrogiem. Radość z przeżytej każdej chwili. Bo wszystko co nas spotyka jest niepowtarzalną lekcją, nauką i mądrością.
I tego bym sie włąśnie chciała nauczyć. :roll:

"Serce jest Świątynią Boga..."
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: niedziela, 9 sty 2011, 23:45
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nutko droga- ja bym sobie kupiła porządny wałek i go z tej miłości sześc razy dziennie lała, i najprędzej uciekał by gdzie pieprz rośnie. :o
A tak na poważnie ta osoba nie była by żadnym moim wrogiem, dużo by można było pisać dlaczego taka osoba w ten sposób sie zachowuje , jak nic ma problemy, mam na myśli oprawce czyli tego co bije. Nasuwa sie pytanie dlaczego taką osobę bym pokochała? co ta osoba swoim zachowaniem chce mi przekazać. I żeby znaleźć odpowiedź trzeba co nie co wiedzieć , może np. poczytać o Radykalnym Wybaczaniu ? I wiem tez że podnosząc swoją samoakceptacje to taka osoba w mojej przestrzeni nie mogła by egzystować , czyli nasze drogi samoistnie by sie rozeszły. 8-) Każde by odegrał swoją role, jak dla mnie był by to tylko jakiś przekaz mówiący o moim stosunku do samej siebie.

"Serce jest Świątynią Boga..."
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 10 sty 2011, 19:30
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 10 sty 2011, 20:49
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Współczuje naprawdę , proponuje coś nowoczesnego , coś co śladów nie zostawia ciche spokojne .
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 10 sty 2011, 21:32
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
E tam od razu ślady , on na podświadomość ma działać , a nie na skórę ;) :D
A ściślej mówiąc , to tylko symbol tego , że kobieta nie musi być workiem treningowym i też może się obronić .
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: sobota, 4 cze 2011, 14:31
Karalucha
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Może, ktoś mi pomoże w odpowiednim ustosunkowaniu się do idei reinkarnacji?
Otóż jak najbardziej wierzę, że moje obecne życie jest tylko małym etapem na mojej drodze. Ale od razu łzy mi napływają do oczu jak myślę o tych wszystkich ludziach, których kocham, na których mi zależy, którzy nie rozwijają się i do niczego nie dążą. Jestem młoda, a już teraz trudno mi się pogodzić z faktem, że 'potem' mogę nie spotkać tych ludzi, którzy są ważni w moim obecnym życiu.
Jak sobie z tym poradzić? Bo dla mnie jest to naprawdę bardzo trudne :cry:
Strona 15 z 16 [ Posty: 468 ]

*< 1 ... 12 13 14 15 16 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Życie po Śmierci