Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
da255aed4aeaa0efbcb1fcd64a8b81cd
da255aed4aeaa0efbcb1fcd64a8b81cd
Strona 1 z 16 [ Posty: 468 ]

*1 2 3 4 5 ... 16 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 20:02
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
"Bóg śpi w kamieniu, oddycha w roślinie, śni w zwierzęciu i budzi się w człowieku"
-porzekadło starohinduskie

"Inteligentny chrześcijanin wierzy, że Bóg, poprzez życie wszystkich mężczyzn i kobiet realizuje plan, a jego spełnienie będzie oznaczało, że wola Boga "dokonała się jako w niebie tak i na ziemi"... Ale jakże świat może posuwać się naprzód w sprawach duchowych, które są najważniejsze, skoro narodziny każdego nowego pokolenia zapełniają go nowymi, grzesznymi duszami o nieopanowanych, zwierzęcych skłonnościach? Doskonały świat nie nastanie nigdy, o ile ci, którzy się na nim narodzili, zamiast startować od zera, nie skorzystają z tego, czego nauczyli się w poprzednich wcieleniach. To prawda, że niewiele jest cudów i świętych, ale ich salą lekcyjną mogą być przecież inne planety, odpowiedniejsze od Ziemi. Być może musimy wyrzec się poglądu, iż ta Ziemia jest miejscem, gdzie zbierze się doskonałe społeczeństwo."
-Wielebny doktor Weatherhead

"Jesteś indywidualną istotą i musisz osobiście poznać Boga. Umierać będziesz również sam. Nie uratuje cię żadna grupa ani kościół. Sam odpowiadasz za swoje własne dobro duchowe i materialne. (...) Jeśli ktoś próbuje cię zniewolić w imię Boga, wówczas zerwij z nim od razu, ponieważ nie wie on nic o prawach miłości duchowej. Miłość duchowa uznaje indywidualną wolność wyboru oraz indywidualną odpowiedzialność."
-Jagad Guru (Chris Butler) "Wyjaśnienie reinkarnacji"

Doktryny transmigracji sekretnie nauczano od najdawniejszych czasów w małych grupach ludzi, jako tradycyjnej prawdy, która nie powinna być wyjawiona.
-Św. Hieronim "List do Demetriadesa"
itd.......
------------------------------------
Czy negowanie reinkarnacji ,nie jest świadomą manipulacją ?
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 20:13
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
A Motylek w tym wcieleniu ma dosyć przekorną naturę:) :)

Jeżeli miała bym odrzucić wiarę w reinkarnację to za dużo pytań zostało by bez odpowiedzi.

"Serce jest Świątynią Boga..."
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 20:39
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Mi te pytania nie dawały spokoju przez wiele lat.
Dzięki mojej hmmmm "przewrotnej "(jak to napisałaś )naturze ,dotarłam do reinkarnacji i paru innych odkryć ,skrzętnie skrywanych przez moje najbliższe otoczenie :)
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 20:45
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cześć Motylku, podzielam Twoje opinie... A myślałaś nad stwierdzeniem, że prawdziwi mędrcy tego świata milczą ? Jeżeli tak jest naprawdę, to co sprawia, że milczą ?
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 20:54
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witaj :)
Tak i owszem, myślałam i to sporo i zgadzam się z tym jak najbardziej.
A ,co sprawia ,że milczą ?
Uzasadnienie do tego może znajdziesz w moim wątku o kreowaniu naszej rzeczywistości ?
Milcząc też można wpływać na świat ,ale to już wyższa szkoła jazdy .
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 23:02
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
"Jak słońce oświetla cały wszechświat, tak też, będąc wewnątrz ciała, dusza oświetla je świadomością."
[Bhagavad Gita]
Wszystko jest w nas i po to żyjemy ,żeby odkryć tę "tajemnicę ",to jest nasz cel ,tak myślę .
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 23:57
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
"Angielscy duchowni, posłużywszy się już wszelkimi zdradliwymi frazesami, mającymi na celu zdyskredytowanie metempsychozy, kończą wyzywająco stwierdzeniem, że moja domniemana preegzystencja nie może obecnie mieć żadnego moralnego znaczenia, z tej prostej przyczyny, że nie pamiętam nic z minionego życia.
Co za niedorzeczne stwierdzenie! A więc, jeśli doktorowi Whale'owi podano by jakiś narkotyk wymazujący wspomnienia z młodości, żaden jego nierozważny, młodzieńczy czyn nie miałby obecnie "moralnego znaczenia"? Doktor Whale zapomina, że owe wspomnienia ukształtowały go tak samo, jak w przypadku, gdyby je pamiętał. Sąd rzadko zdejmuje z więźnia odpowiedzialność moralną, gdy ten zapewnia, że niczego nie pamięta!
Nikt z nas nie pamięta swoich najmłodszych lat. Ale każdy psycholog podkreśli ich znaczenie i wpływ, jaki na nas wywarły. Te wypadki z dzieciństwa nie przydarzyły się komuś innemu, ale nam, i chociaż zostały zapomniane, determinują wiele naszych obecnych reakcji. Prawdziwy wzór dorosłego życia jest formą nagromadzonej pamięci. Nie musimy pamiętać wrażeń umysłowych, aby na nas oddziaływały."
Wielebny doktor Weatherhead

Nie pamiętamy poprzednich wcieleń ,ale na podstawie tego co nas w życiu spotyka dobrego ,czy złego ,możemy sobie co nie co odtworzyć ,wiele zrozumieć ,naprawić i choć na przeszłość nie mamy już żadnego wpływu ,to na przyszłość tak .Nie musimy powtarzać w kółko tych samych błędów i ponosić ciągle ich konsekwencji .
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 10:35
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witaj Motylku, nie pamiętamy poprzednich wcieleń... nasza świadomość ich nie pamięta, ale już podświadomość tak. Nawet nieraz się nie zastanawiamy, skąd np. wiemy - trzeba tolerancji wobec innych ludzi... Po prostu to wiemy, że tak jest dobrze... Ta wiedza właśnie jest w nas i wynika z naszych doświadczeń z poprzednich wcieleń... My nie pamiętamy, jednak pamięta te doświadczenia nasza dusza. Na te doświadczenia możemy zwrócić uwagę mniej lub bardziej świadomie.... Milczący mędrcy... w istocie jest tak jak piszesz. Do tego dochodzi jeszcze cały czas rozwój duchowy. Każdy z nas dąży do doskonałości, poprzez wielokrotną reinkarnacje. To jest główny cel. Tym mędrcom, z całym szacunkiem do nich, jeszcze wiele brakuje do pełnej doskonałości i dlatego moim skromnym zdaniem, dążąc do tego wyciszają się. Cały czas eliminując negatywne emocje. Poprzez nagłośnienie tego co wiedzą, to tymi informacjami mogą wzbudzić u części ludzi wiele negatywnych emocji, które mogły by im przeszkadzać w dalszym rozwoju duchowym. Tak jak napisałaś... każdy z nas musi iść swoim tempem i nie wolno nikomu nic narzucać. Właśnie to narzucanie, twierdzenie, że jest tak i tak, bo ja do tego doszedłem, może wzbudzić u części osób te złe emocje, które nikomu nie będą służyć, a wręcz przyniosą odwrotny skutek. Pozdrawiam serdecznie.
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 11:56
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Soldado masz rację ,to wszystko jest ze sobą powiązane i żeby lepiej zrozumieć, trzeba mieć na uwadze rozwój duchowy jako całość. Tu rozmawiamy o reinkarnacji,ale to jest tylko jedno ogniwo w całości.
Polecam Ci ten wywiad, myślę że Cię zainteresuje, fragment:

"Pytanie: Niektórzy ludzie, podobnie jak i ty mieli szczęście przeżyć pewne szczytowe doświadczenia, w których odkryli prawdę chwili obecnej. Dla innych ten proces odbywa się dużo wolniej. Z czego wynikają te różnice?

Leonard Jacobson: Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Podejrzewam, że ma to coś wspólnego z podróżą duszy i poprzednimi życiami. To, co mogę powiedzieć na pewno to fakt, że zarówno ci, którzy doświadczyli pewnych niezwykłych doświadczeń, jak i ci, którzy przechodzą proces stopniowego przebudzenia, kończą dokładnie w tym samym miejscu. Nikt nie jest lepszy czy gorszy. Miejsce, w którym zbiegają się wszystkie drogi jest TU i TERAZ. Tak naprawdę, wiele osób, które doświadczyły niezwykłych stanów utknęło w nich i …

Pytanie: ...i teraz myślą, że są kimś wyjątkowym?
Leonard Jacobson: Tak, dokładnie! Ci ludzie wierzą, że są kimś nadzwyczajnym i próbują podtrzymać to w sobie. A zwykle to wkracza ich ego, które utożsamiając się z wcześniejszymi przeżyciami, sądzi, że jest oświecone. Prawda jest taka, że wszystkie szczytowe doznania nie różnią się niczym od innych doświadczeń. Są czymś, co przychodzi i odchodzi. Właściwym pytaniem byłoby raczej, – Kto tego doświadcza? Kim jest ten, który doświadcza tych stanów? Poza wszelkim doświadczeniem JA JESTEM tym, który doświadcza! Kiedy zdamy sobie z tego sprawę, przebudzimy się....."http://www.mandalashanti.com/
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 12:15
ahfgoago

0

0
sensem życia jest żeby robić ale żeby się nie narobić, ale to już wiecie.
co do reinkarnacji to w poprzednim wcieleniu byłem szalonym psychiatrą i torturowałem swoich pacjentów i teraz mam uszkodzoną psychikę od narodzin, ale to już wiecie.
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 13:49
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 4 wrz 2018, 19:48

0
A jeżeli reinkarnacja istnieje, oczywistym warunkiem jest inkarnacja w człowieka, to dlaczego nie pamiętamy tego co było, tym kim byliśmy ?
Ja uważam, ze nie tchnienie życia to pierwszy impuls w mózgu płodu, a koniec to śmierć. Nicość była wcześniej i nicość będzie później.
Świat to novum, czy jest tu miejsce na reinkarnację, a może we wszechświecie jest miejsce na ascendencję.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 15:11
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cytuj:
A jeżeli reinkarnacja istnieje, oczywistym warunkiem jest inkarnacja w człowieka, to dlaczego nie pamiętamy tego co było, tym kim byliśmy ?

Bo karta pamięci zostaje w mózgu, my nie jesteśmy naszym ciałem,ani naszym mózgiem. Mózg umiera razem z ciałem. Wiecznie żyje tylko nasze Wyższe Ja.
Tak to rozumiem.
W środkowym zdaniu trochę się pogubiłam :)
A z ostatnim się zgadzam ,ale to jako produkt końcowy.
(Możesz to bardziej rozwinąć ?)
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 15:19
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Reinkarnacja - no niebardzo - chyba że niektórzy za karę - a reszta życie po życiu.. 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 15:33
supernaut
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nikt nigdy nie dowie się co jest po śmierci oprócz niego samego. Bo tam nie ma nic oprócz tego kto tam jest. Totalna pustka. I to co w nicości zobaczy, będzie każdego z osobna decyzją. Wydaje mi się że każdy z nas pozna taką prawdę i każdy zobaczy to co sam sobie przygotuje poprzez własne życie i jego ocenę. Każdy będzie swoim katem bądź wyzwolicielem. Każdy w pustce zobaczy swoje życie, albo i nic nie zobaczy bo jego życie to pustka.
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 18:36
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Motylku, napisałaś przykład
Cytuj:
"Pytanie: Niektórzy ludzie, podobnie jak i ty mieli szczęście przeżyć pewne szczytowe doświadczenia, w których odkryli prawdę chwili obecnej. Dla innych ten proces odbywa się dużo wolniej. Z czego wynikają te różnice?

Leonard Jacobson: Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Podejrzewam, że ma to coś wspólnego z podróżą duszy i poprzednimi życiami.
To może tez wyniknąć z determinacji danej osoby w dążeniu do stania się lepszym - ale nie od innych ludzi... duchowo lepszym dla siebie samego... UCZYMY SIĘ DLA SIEBIE A POMAGAMY INNYM...
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 18:59
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
walerus napisał(a):
Reinkarnacja - no niebardzo - chyba że niektórzy za karę - a reszta życie po życiu.. 8-)

Coś takiego jak kara istnieje tylko w naszym obecnym materialnym wymiarze.
Tak ,jak pieniądze i różne przedmioty, którymi się otaczamy. W momencie gdy opuszczamy nasze materialne ciała, opuszczamy całą materialną rzeczywistość, pojecie kary też.
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 20:56
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cytuj:
. UCZYMY SIĘ DLA SIEBIE A POMAGAMY INNYM...

A może to właśnie jest sensem naszego życia na Ziemi ?
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 21:57
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
motylek napisał(a):
UCZYMY SIĘ DLA SIEBIE A POMAGAMY INNYM...

No to ja jeszcze dodam swoje przemyślenie i trochę jeszcze rozwinę ,,Pomagając innym pomagamy też SOBIE, ucząc innych SAMI się też uczymy.

Lubię tak czasami dodać coś od siebie :) :)

Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 22:09
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
O tym, że pomagając innym, pomagamy PRZEDE WSZYSTKIM sobie, też pomyślałam ,ale ......nie chciałam, żeby to wyszło odemnie ;)
O pomaganiu innym, już raz dość obszernie się wypowiedziałam. Wszystko wraca do nas, tak to dobre, jak i złe, jak nie w tym życiu, to w następnym.
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 22:56
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Kazda jednostka ludzka wypełnia twórcze zadanie nie tylko dla dobra swojej duszy-całości, ale także dla wszystkich dusz. Fascynacja światem zewnętrznym powoduje, że nadrzędna misja inkarnacyjna często zostaje przeoczona albo też całkowicie zapomniana. Wtedy dopiero do akcji wkracza dusza. Największą osobliwością świata ziemskiego jest to, że świadome cząstki boskiego źródła, wprowadzone do świata iluzji, przejściowo same uważają się za "Boga". mówiąc inaczej Ziemia jest sceną, na której można sobie "grzeszyć', tzn. tworzyć własne wizje bez oglądania się na Porządek Kosmiczny. Właśnie tym pochłonięta jest ludzkość tylko że wynikające z tego konsekwencje, kiedy wracają do stwórcy jako "odpady" sprawiają mu o wiele mniej radości. Kiedyś jednak musi dojść do frontalnego zderzenia z Porządkiem Kosmicznym, jest to uwarunkowane prawem przyczyny i skutku.

Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 23:19
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Prawo przyczyny i skutku :
"Uwolnienie się od prawa.
Trzeba pamiętać, że prawo przyczyny i skutku odnosi się wyłącznie do perspektywy nieświadomości.
Jest to prawo fizyczne, a nie duchowe. Kreowanie za pomocą myśli miejsca do parkowania lub jakichkolwiek fizycznych zjawisk, których pragniemy, jest tylko manipulacją energią i ma niewiele wspólnego z duchowością.

Z drugiej strony, jeśli naprawdę porzucimy schematyczne myślenie, utrwalone poglądy, potrzebę kontrolowania świata – a świadomie poddamy się biegowi rzeczy – wiedząc, że miłość boska jest wszechobecna – wyjdziemy poza prawo przyczyny i skutku. Zrozumiemy wówczas, że karma istnieje tylko w nieświadomym umyśle.
W boskiej świadomości nie ma ani karmy, ani przyczyny ani nieuniknionego skutku.

Na bazie : Colin Tipping – o prawie przyczyny i skutku :

http://zenforest.wordpress.com/2008/03/11/prawo-przyczyny-i-skutku/
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: środa, 9 gru 2009, 10:20
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Więc Ja, jak zwykle jeszcze coś dorzucę :?

Tylko ten, kto nauczy się bez osądzania przyjmować codzienne sytuacje i zamiast narzekać, zacznie stawiać pytania, dostanie od losu szansę zrozumienia zawartych w nich informacji. Jest bez znaczenia, czy początkowo będą one rejestrowane według starych wzorców np. przez negatywne odczucia i odbierane jako nieszczęścia.Jeżeli na rejestrowane wydarzenia nauczymy się za którymś razem patrzeć jak na informacje,wówczas mamy szansę uzdrowić zaistniałe blokady .

Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: środa, 9 gru 2009, 10:41
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Gdzieś ok. rok temu trochę zajmowałam się metodą Radykalnego Wybaczania metodą C.Tippinga, opierając sie jedynie na informacjach zawartych w internecie, ale bardziej skuteczna jest chyba praca grupowa. Ciekawe doświadczenie.

Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: środa, 9 gru 2009, 10:56
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
A to może również słyszałaś , lub wiesz coś więcej o hawajskiej metodzie wybaczania - Ho'oponopono ?
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: środa, 9 gru 2009, 11:27
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cytuj:
Cytuj:
. UCZYMY SIĘ DLA SIEBIE A POMAGAMY INNYM...

A może to właśnie jest sensem naszego życia na Ziemi ?
Motylku, znasz odpowiedź :D Tak naprawdę chcesz tylko dla tej odpowiedzi potwierdzenia :D Poprzez uczenie się tej lekcji, którą jest życie, rozwijamy się duchowo, a poprzez rozwój duchowy dążymy do Doskonałości, którą jest Bóg... poprzez pomoc innym, także rozwijamy się duchowo... Czyż nie jest większa przyjemność w dawaniu i patrzeniu, gdy komuś tym sprawimy radość ? Nawet gdy tylko chodzi o jakąś drobną rzecz ?
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: środa, 9 gru 2009, 11:55
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sama nazwa nie jest mi obca więc musiałam jakieś ogłoszenia o tej metodzie czytać.Ale jeżeli jest coś w internecie to z chęcią poczytam.

Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: środa, 9 gru 2009, 12:10
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Soldado-
Wszyscy tak na prawdę jesteśmy jedną i tą samą energią ,jesteśmy różni i oddzieleni tylko w tym naszym materialnym świecie ,więc wszystko co dobrego zrobimy dla innego człowieka, w głębi duszy i tak na prawdę zrobimy dla siebie, ze złem jest tak samo. Wybór należy do każdego z nas i tu wolna wola ma pole do popisu.
Ty jesteś innym ja.
Tak rozumiem słowa Jezusa gdy powiedział o miłości bliźniego, "kochaj bliźniego swego jak siebie samego". (Tylko ja rozumiem to bez wyjątków z największymi kanaliami na czele)
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: środa, 9 gru 2009, 12:11
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
donata napisał(a):
Sama nazwa nie jest mi obca więc musiałam jakieś ogłoszenia o tej metodzie czytać.Ale jeżeli jest coś w internecie to z chęcią poczytam.

Za chwilę coś Ci podrzucę :)
Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: środa, 9 gru 2009, 12:38
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dzięki. Chyb czeka mnie bardzo dynamiczny następny rok :? Więc muszę trochę bardziej popracować nad sobą.Oj ta moja duszyczka to nie lubi za długo stagnacji, chyba lubi jak sie coś dzieje :shock:

Re: Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens Napisane: środa, 9 gru 2009, 12:44
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
"Reinkarnacja - życie tylko wtedy ma sens" - Życie zawsze ma sens, takie jest moje zdanie. Nie zależnie czy reinkarnacja istnieje czy też nie.

Obrazek

"Nigdy nie atakuj kogoś, kogo nie możesz pokonać... Wyjdziesz na idiotę."
'SylaSS'
Strona 1 z 16 [ Posty: 468 ]

*1 2 3 4 5 ... 16 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Życie po Śmierci