Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
d4bbb78d55425253dffdeb46057b58f1
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
d4bbb78d55425253dffdeb46057b58f1
Strona 2 z 2 [ Posty: 42 ]

*< 1 2

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: niedziela, 15 sie 2010, 09:54
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Na początek jednak potrzebna jest wiara , żeby się o tym przekonać na własnej skórze .
Trzeba uwierzyć w to że to jest możliwe , pozwolić zaistnieć pewnym zjawiskom i wtedy doświadczenia jakie zbierzemy stają się już wiedzą i faktem . Niektórzy nie muszą się nad tym zastanawiać , bo ich charakter i cechy wrodzone pozwalają im na zaistnienie tych zjawisk , bez żadnego w to zaangażowania . Są jednak ludzie , którzy na początek muszą zmienić swoje podejście do tego tematu i odrobinę zaufać sobie i swoim możliwościom , żeby przekonać się , że to tak działa.
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: niedziela, 15 sie 2010, 10:01
jkk

0

0
Nie wiara ale otwarty umysł, nauka i doświadczenie. Gdybyś miała rację to szkoła (nauka) wyglądałaby jak jedna wielka lekcja religii - "wierz i nie pytaj dlaczego, uwierzysz to zrozumiesz, nigdy nie poznamy prawdy" i temu podobne banialuki.
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: niedziela, 15 sie 2010, 10:15
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Powiem jedno gdyby wszyscy poszli droga :D Motylka :D nie było by problemów z wizualizacja pozytywnej energii ,bo wiara w to co robimy jest niczym innym ,jak pisanie prawdziwego adresu ,to jedna sprawa druga to to że są wysyłane też negatywy ,a to znaczy że te energie się nawzajem niwelują ,mówimy o zbiorowych modłach ,medytacjach jak są autentyczne to cały ten potencjał ma dużą sile przebicia jak wysokie napięcie .
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: niedziela, 15 sie 2010, 10:22
jkk

0

0
Majestic - Wiedza (brak wiary) nie wyklucza pozytywnej energii ani nawet modlitwy. Wiara tym się różni od wiedzy, że niesie ze sobą element wątpliwości. Dlatego wiedza jest skuteczniejsza, nawet w modlitwie :)
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: niedziela, 15 sie 2010, 10:24
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: niedziela, 15 sie 2010, 10:30
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
jkk nie zaprzeczę, a czy wiedza nie jest wiara ,skoro bierzemy to za pewnik, to w to wierzymy ,nie kładę nacisku na modlitwę czy coś tam, chodzi o efektywna metodę i skuteczność .
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: wtorek, 14 wrz 2010, 12:51
PogromcaRodsow

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
a czy wystarczy sam palec i papier?
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: wtorek, 14 wrz 2010, 19:00
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Pogromca, sprzedajesz ? :o :twisted:
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: środa, 15 wrz 2010, 10:31
PogromcaRodsow

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
nie ! kupuje :D
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: środa, 15 wrz 2010, 12:11
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 30 kwi 2019, 17:16

0
Nie kumam :)

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: środa, 15 wrz 2010, 17:49
PogromcaRodsow

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
poprostu chciałem sie zapytać bo koleżanka chce do szkoły na lekcje religii jakieś info
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: środa, 15 wrz 2010, 18:42
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
To kwestia uwierzenia w to i poważnego postanowienia ,nie trzeba rekwizytów !i wcale to nie musi być ten z rogami :lol: to prawie mit ,jest dużo rzeczywistości obok nas i wampirów energetycznych żyjących w rożnych zaświatach ,religia ,diabeł itd to odwieczna propaganda kk, :lol: właśnie do straszenia dzieci szkolnych ,a to jeszcze bardziej mobilizuje te negatywne energetyczne stwory . :o :twisted:
Strona 2 z 2 [ Posty: 42 ]

*< 1 2

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Życie po Śmierci