Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
3c2b8eaf663ee692b8acc514ffca0cb2
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
3c2b8eaf663ee692b8acc514ffca0cb2
Strona 1 z 2 [ Posty: 42 ]

*1 2 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: środa, 26 maja 2010, 15:51
allachabdar
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Z pewnego źródła wyczytałem jak zrobić cyrograf: Należy posiadać kartkę papieru, pióro i coś ostrego co potrafiło by przebić skórę. Kiedy ma się już niezbędne narzędzia, przecinami swoje ciało w takim miejscu gdzie będzie wydobywała się krew i piszemy piórem słowa do cyrografu co jakiś czas maczając pióro we krwi.
Słowa są zazwyczaj takie,

" że wyżekasz się chrztu, Jezusa Chrystusa jako swojego jedynego Pana i swojego imienia a także piszesz, że wszystko robisz będąc tego kompletnie świadomym, następnie, że Lucyfera od teraż uznajesz za swojego Boga i władcę a dowodem na to jest ten cyrograf pisany własną krwią, po czym piszesz dalej jakie chcesz otrzymać dobra od szatana.

Próbował z was już coś takiego? Może znacie przypadki z tym związane, jeśli tak to opisujcie je w tym temacie. Myślicze, że to prawda czy znowu jakiś tam zabobon ?

i czy ma ktoś może dostęp do jakiegoś przykładowego cyrografu :?:
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem ? prawda czy fałsz? Napisane: środa, 26 maja 2010, 15:58
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
odradzam... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem ? prawda czy fałsz? Napisane: środa, 26 maja 2010, 16:05
sarna

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Zwariowałeś chłopie?
Czy ty zdajesz sobie sprawę z tego co tu napisałeś? :(
Ręce opdają :cry:
Nie baw się w to!
Zdobywaj środki do życia uczciwą pracą a nie paktowaniem z diabłem!
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem ? prawda czy fałsz? Napisane: środa, 26 maja 2010, 16:25
mrmarhol
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
środa, 29 maja 2019, 06:35

0
ja bym tego nie robił...

"Moją ojczyzną jest świat, a moją religią jest czynienie dobra" Thomas Paine
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem ? prawda czy fałsz? Napisane: środa, 26 maja 2010, 16:35
lufa
reputacja neutralna
Orbita Jowisza
Ostatnio widziany(a):
-

0
choć w to raczej nie wierzę to odwagi by mi chyba nie starczyło na taki czyn hehe
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem ? prawda czy fałsz? Napisane: środa, 26 maja 2010, 17:13
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
W tym problem lepiej obchodzić to z daleka ,widziałem relacje chorego na nowotwór ,powiedział że oddal by dusze aby wyzdrowieć i wyzdrowiał ,ale wierzyciel długo nie czekał nie wiem jak się to skończyło ,ale to coś mglista pul przejrzysta postać nachodził go dzień i noc ,nie wiem ale to chyba było w strefie 11 .
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem ? prawda czy fałsz? Napisane: piątek, 28 maja 2010, 09:16
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
Lepiej tego nie robic. Ogolnie to rposilabym moda o wyciecie z pierwszego posta "przepisu" na palt z diablem. Jeszcze ktoś go wypróbuje i dopiero będzie...

Moja kolezanka snila kiedys ze to diable proponowal jej pakt, w zamian za oddanie duszy miala rozkochac w sobie milosc z liceum. Oczywiscie w snie nie zgodzila sie i diabel wiecej jej nie nachodzil ale powiedziala mi ze to najgorszy koszmar senny jaki miala w zyciu... :?

Mój skromny blog:
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem ? prawda czy fałsz? Napisane: piątek, 28 maja 2010, 10:56
Sceptyk

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nawet jeśli przyjmiemy, że świat duchowy nie istnieje, to tak czy owak takie praktyki mogą wyrządzić duże szkody w psychice. Jeśli sam fakt tego ceremoniału ma dla Ciebie otoczkę tajemnicy (mimo, iż uważałbyś to za zabobonny obrzęd) to wpłynie to w pewien sposób na Twoją podświadomość. Coś jak efekt placebo. Możesz mieć przez to np. nieprzyjemne sny.
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem ? prawda czy fałsz? Napisane: piątek, 28 maja 2010, 11:18
Playadianin

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
sobota, 16 wrz 2017, 12:07

0
Demony istnieją naprawdę. Nie jest może identycznie jak w chrześcijaństwie, że Bóg, upadli aniołowie, niebo, piekło itd., ale na pewno są to potężne i bardzo niebezpieczne istoty. Także odradzam paktowanie z nimi. Nawet zwracając się ku siłom pozytywnym nigdy nie mamy pewności czy to faktycznie pozytywna istota czy demon.
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: piątek, 28 maja 2010, 22:36
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Powiem jedno jak ktoś jest skończonym niedowiarem to niema prawa się bać, droga jest otwarta ,ale osobiście odradzam .
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: piątek, 28 maja 2010, 22:47
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: piątek, 28 maja 2010, 22:54
thor

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Według mojego prywatnego zdania :
Zło jak i dobro to tylko wyuczony stan umysłu, a demony są przypisywane głownie złu tak samo jak i anioły dobru i viceversa , bo to czego człowiek nie umie ogarnąc rozumem , nadrabia wiarą, w której ma swoją przysłowiową opokę , której zawierza swoje istnienie.
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: sobota, 29 maja 2010, 19:17
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Thor to nie sprawa wiary czy rozumu to są rzeczy niemal materialne .
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: środa, 23 cze 2010, 18:13
LunaExoriens
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
I ja odradzam takowych praktyk. O ile ktoś wierzy w życie pozagrobowe, oceni, czy ważniejsza jest wieczność, czy doczesność, nawet ta najbardziej, wydawałoby się, udana. Trudno w to uwierzyć, zgoda, ale według mnie taki pakt jest możliwy
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: środa, 23 cze 2010, 18:57
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 11:51

0
czy chodzi o moderatora?
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: środa, 23 cze 2010, 21:30
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lut 2018, 20:54

0

Jeśli coś ma zaistnieć, to zaistnieje.
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: czwartek, 24 cze 2010, 06:46
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ech, Henito jestem zaskoczona ;)
Bardzo dobry cytat , umiejętne przekształcanie energii. Zamiast w myślach walić w kogoś piorunami , lepiej tą energię spożytkować na coś , co przyniesie nam korzyść i zadowolenie z siebie.

"Serce jest Świątynią Boga..."
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: środa, 30 cze 2010, 15:56
PogromcaRodsow

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
takie rzeczy nie powinny miec miejsca, a publikacje takich rzeczy to tragedia . w mojej rodzinie był podpisany cyrograf tzn podpisywały go dwie osoby ale wtedy kiedy mnie jeszcze na świecie nie było, jakie są skutki tego cyrografu? dziwne odgłosy w domu stukania , otwieranie sie szafy itp. a wizualnie to pojawiaja sie dziwne mgielki , ja odczuwam skutki tego cyrografu jak i starsza siostra. takie zabawy to poważne niebezpieczeństwo nie bawiłem sie w to i nikomu NIE POLECAM!! bo potem po egzorcystów bedziemy wołali o pomoc a jak poznaja prawde niewiem czy pomoga.
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: piątek, 23 lip 2010, 09:34
LunaExoriens
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Co do tego cytatu, to nie wiem, czy mówimy o tych samych demonach. Cytat mówi o bytach astralnych, twórca tego tematu chyba o diable w ścisłym znaczeniu chrześcijańskim, a nie do końca sądzę, że w obu przypadkach postępuje się tak samo.
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: piątek, 23 lip 2010, 13:48
lufa
reputacja neutralna
Orbita Jowisza
Ostatnio widziany(a):
-

0
ja mam podejrzenia, że tiamant opętał jakiś czarnuch. bełkocze coś po niewiadomojakiemu a brzmi to dość siarczyście. boję się, że chce mi coś zrobić :cry:
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: piątek, 23 lip 2010, 13:51
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
bój się bój... :twisted: :mrgreen: 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: wtorek, 10 sie 2010, 18:45
PogromcaRodsow

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
właściwie o co można poprosić ? bo nie rozumiem tego. co może dnam pan z rogami dać za duszę?
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: wtorek, 10 sie 2010, 19:35
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Maybacha , radio i gorąca wodę z chłodzenia czeluści piekielnych ! :twisted: :lol:
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: wtorek, 10 sie 2010, 19:59
lufa
reputacja neutralna
Orbita Jowisza
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: wtorek, 10 sie 2010, 21:11
greenrose

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: środa, 11 sie 2010, 19:18
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
A tak poważnie coś w tym jest ! i też nie radze bo jak z niepowarzonego życzenia ,stanie się poważny fakt to już za późno ,pomijając nazewnictwo ,definicje źródła tego faktu ,należy stwierdzić że są negatywne moce być moze w miedzy światach które czyhają na nasza życiowa energie po wszystkie czasy !
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: niedziela, 15 sie 2010, 09:27
jkk

0

0
Diabeł jest takim samym wynalazkiem ludzkości jak bóg. Zakorzeniony głęboko w psychice może wyrządzić poważne szkody. Niejako na własną prośbę.
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: niedziela, 15 sie 2010, 09:34
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Oczywiście nie chodzi o samego z kopytami czy też rogami widzimy co chcemy ,chodzi o płaszczyznę energetyczna zaprojektowana przez myśl to najsilniejsza energia jaka dysponujemy na co dzień .
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: niedziela, 15 sie 2010, 09:40
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Diabeł nie jest nam do niczego potrzebny , bez jego pośrednictwa , można sobie spełniać życzenia . Wystarczy tylko uwierzyć w tę możliwość tak mocno , jak niektórzy wierzą w istnienie i moc diabła , czy Boga .Tym czasem ludzie łatwiej potrafią uwierzyć w coś takiego jak diabeł , niż w to , że sami mają moc i wpływ na swoje życie .
Re: Co sądzicie o pakcie z diabłem? Prawda czy fałsz? Napisane: niedziela, 15 sie 2010, 09:45
jkk

0

0
Masz rację Majestic - myśl może poruszyć nawet materię.
Motylek - nie chodzi jednak o wiarę ale o wiedzę, że tak jest :)
Strona 1 z 2 [ Posty: 42 ]

*1 2 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Życie po Śmierci