Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
32d5d2fda36265304c5c399becaf4d55
32d5d2fda36265304c5c399becaf4d55
Strona 1 z 5 [ Posty: 130 ]

*1 2 3 4 5 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: niedziela, 3 sty 2010, 17:22
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dla mnie zasadniczy cel zycia :D

Oświecenie to super -rozwiązanie, coś co zawiera więcej niż wszystkie potrzebne odpowiedzi, coś, co pozwala pozostawać błogim przez cały czas.
Drogą do Oświecenia jest właściwa medytacja i szerzej właściwa praktyka duchowa. Jedną z najbardziej kompetentnych w Polsce osób w tym temacie jest Pan Leszek Żądło. To przeświadczenie nie jest efektem intelektualnych spekulacji lub nieprzytomnych zachwytów - a raczej oglądu sprawy w stanie bardzo znacznie rozszerzonej swiadomości, z którą nie próbuję dyskutować. Nie we wszystkim się zgadzam i zauważam, że nie które rzeczy to tzw `wywałki`ale 98- 99% jest czyste i poprawne.

http://ciach!

Link usunieto jako naruszajacy postanowienia Regulaminu w pkt 9, ppkt a.
Pablo El Diablo
Moderator
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: poniedziałek, 18 sty 2010, 21:03
mid85
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Odkopuję temat bo wydaje mi się bardzo ważny.
Ostatnio sporo czytam na temat obudzenia Kundalini - energii kosmosu spływającej na taką a nie inną osobę. Czy ktoś z was koleżanki i koledzy doświadczył powyższego "zjawiska"?

"Wszyscy i wszystko jest forma energii i wszyscy przynależymy do tego samego Źródła."
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: poniedziałek, 18 sty 2010, 21:24
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Temat kundalini byl poruszany tutaj: viewtopic.php?f=27&t=293.

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: środa, 20 sty 2010, 12:16
mid85
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
a no rzeczywiście ... :P sorki ;)

"Wszyscy i wszystko jest forma energii i wszyscy przynależymy do tego samego Źródła."
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: niedziela, 24 sty 2010, 13:01
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cytuj:
Max -
Dla mnie zasadniczy cel zycia :D

Oświecenie to super -rozwiązanie, coś co zawiera więcej niż wszystkie potrzebne odpowiedzi, coś, co pozwala pozostawać błogim przez cały czas.
Drogą do Oświecenia jest właściwa medytacja i szerzej właściwa praktyka duchowa.

A możesz napisać, czy i jaką stosujesz praktykę duchową ?
Nie znam osobiście Leszka Żądło, trochę jego prac czytałam i również uważam,że jest w miarę kompetentny.
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 15:30
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Rozmaicie. Wcześniej więcej medytowałem, coś jakby w temacie Zen ale urzeczywistniłem, co było do urzeczywistnienia.
Teraz zajmuję się bardziej regresingiem, EFT i afirmacjami.
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 16:58
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Max napisał(a):
Rozmaicie. Wcześniej więcej medytowałem, coś jakby w temacie Zen ale urzeczywistniłem, co było do urzeczywistnienia.
Teraz zajmuję się bardziej regresingiem, EFT i afirmacjami.

Na własny użytek ,czy zawodowo ?
Masz już jakieś osiągnięcia w tych tematach?
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 17:55
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
na razie na własny użytek. Osiągnięcia posiadam, ale dość trudno o tym pisać, tak jak trudno pisac o doświadczeniach w sferze ducha. Na pewno mam wyższe poczucie własnej wartosci, większą niezależność intelektualną i duchową, znacznie lepiej rozumiem siebie i świat. Podobno poziom rozwoju duchowego (ERD )mi się też zwiększył o ładnych pare etapów :D
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 12:43
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
A jak to się mierzy ten poziom (ERD )? :oops:
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 16:13
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
motylek napisał(a):

U mnie pewnie cienko będzie z ERD.... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 16:28
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
walerus napisał(a):
motylek napisał(a):

U mnie pewnie cienko będzie z ERD.... 8-)

Valerus znalazłam fajny artykuł na ten temat, i przy okazji dowiedziałam się jak to się bada.
http://artman33.w.interia.pl/analiza_cz ... e_erd.html
Nie dawno ktoś zdał mi relację z wyglądu moich czakr, ale nie podał tego w liczbach, nawet nie wiedziałam, że jest taka metoda :shock:
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 17:31
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ciekawy artykuł .Idę poszukać swoje wahadełko. :o

"Serce jest Świątynią Boga..."
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 17:53
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cytuj:
Ciekawy artykuł .Idę poszukać swoje wahadełko.
Donatko masz wahadełko ? A to się cały czas koleżanka z tym ukrywała... :lol:
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 18:28
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
http://artman33.w.interia.pl/czakry.html

Przykładowe wykresy. 36 ERD to Oświecenie(chociaż przy tych wykresach jest podane ERD tylko Krzyśka). Obecnie nie jest znany nikt oświecony, chociaż Jagadguru Kripalujji Maharajji wychodzi 35.9, podobnie Sai Baba, Ram Bomjon. Leszek gdzieś między 35.5 a 35.9(wg własnych analiz i analiz innych doświadczonych w tych analizach), gdzie dokładnie - nie mam pojęcia :D
Jest podobno trochę ludzi w Polsce na 35.

Robienie tej analilzy jest bardzo wymagające. Potrzeba co najmniej dwa lata ćwiczeń, a i potem można popełniać błędy. Podświadomość posiada bowiem swoje kody, które przesłaniają czyste widzenie badanej osoby(można komuś zawyżać ERD jak sie nam podoba lub zaniżać jak go dlaczegoś podświadomość nie polubi)
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 18:39
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
A zdradzisz nam swoją liczbę ? :)
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 18:48
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Max, a co myślisz o tym, że w przypadku Krzyśka i Leszka , te ich liczby ERD mogłyby być większe , gdyby za to co robią nie brali kasy ? Może właśnie takie ich podejście do tego, co otrzymali, ich dar hamuje, a może i nawet zacznie uwsteczniać ?
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 19:00
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Na zdradzanie dokładnej liczby akurat nie mam ochoty :D
Powiedzmy, ze jestem bliżej niż dalej , czyli gdzies za połową :D

soldado
Jesteś w sporym błędzie. Dopóki wymiana towarowa opiera się na pieniądzu, a nauczyciel ma potrzeby takie jak mieszkanie, jedzenie itp kupowane za pieniądze to MUSI zarabiać. Jaka jest inna możliwość? Że będzie pracował w fabryce nocami, a w dzień za darmo udzielał nauk ludziom. A może ma sobie to wszystko zmaterializować?
To przekonanie, że nauki powinny być za darmo bierze się albo z niewdzięczności(niedoceniania) albo z lęku, że nie zdołamy sie odwdzięczyć(przeceniania - wyobrażenia, że ta nauka jest zbyt wiele warta, żeby ją poniżać do czego takiego jak 100PLN). Jest gdzieś złoty środek, czyli właściwa wartość nauki/usługi
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 19:06
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Zarabianie na rozwoju duchowym jest korzystne jeśli robimy to z czystymi intencjami, a więc dla dobra swojego i innych - na trzeźwo i przytomnie
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 19:16
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Max, czy akurat w ten sposób MUSI sobie znajdować sposób na życie ? I brać za jedna usługę po 2,3 tysiące złotych ? Rozumiem, że to małe pieniądze dla niego, ot tak na waciki dla żony...
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 19:51
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Skąd cena 2-3 tysiące? Analizy kosztują 150PLN(pełna ARD - ponad 100 parametrów), sesje ok 100PLN/h lub taniej. To nie są kwoty zbyt wysokie, biorąc pod uwagę co się otrzymuje.

Zarabianie na tym, co się lubi najbardziej jest rozwojowe i w porządku. Jak inaczej miałoby to wyglądać ? Pracowałby w jakiejś firmie do 15-stej, wracałby do domu zmęczony, obiadek i jest 17-sta. Ile czasu miałby dla chętnych na regresing i ile miałby na to ochoty po całodziennej pracy ? Czy nie rozumiesz, że zajmując sie tylko rozwojem duchowym świadczy lepsze usługi i ma więcej czasu dla uczniów? I że uczniowie mają interes w ym, żeby za to płacic ?
gdyby zarabiał na czymś czego nie lubi lub go nudzi i nauczał za darmo to by mu ERD spadło z powodu utrzymującej się przez większość czasu nudy/nieakceptacji, albo by wcale nie doszedł do tego poziomu.
Powiem ci, że ci co nie nauczają "za pieniądze" w rzeczywistości wymagają potem różnych rzeczy - ślepego posłuszeństwa, sprzątania, przynoszenia jedzenia(to nie jest darmo), a czasami znacznych darowizn w postaci konkretnych rzeczy.
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 19:56
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
soldado napisał(a):
Max, czy akurat w ten sposób MUSI sobie znajdować sposób na życie ? I brać za jedna usługę po 2,3 tysiące złotych ? Rozumiem, że to małe pieniądze dla niego, ot tak na waciki dla żony...

Soldado , czytałam wczoraj Twoje posty na temat majątków Watykanu i duchownych i w kontekście tych co czytam teraz, zapachniało mi trochę hipokryzją .....czy jestem w błędzie?
Cytuj:
Evunja napisała
Cytuj:
I jak często się zdarza powraca odwieczny temat pieniędzy. Czy więc wytykając Watykanowi że posiada bogactwa oznacza to zazdrość? Mi nie przeszkadza to że Kościół posiada majątek.

Soldado
Tobie nie przeszkadza, mi nie przeszkadza, ale wielu osobom będzie przeszkadzać, jak Ty , czy ja dojdziemy w życiu do czegoś. Będzie nas na wiele stać, będziemy żyć na pewnym poziomie, będziemy jeździć na wczasy, modnie się ubierać, mieć lepszy samochód, dom itd. Ty i ja nikomu nie zazdrościmy, ale jest bardzo wielu takich ludzi, którzy zamiast zakasać rękawy, albo pomyśleć co mogą w życiu zrobić, żeby było lepiej , to wolą zazdrościć tego wszystkiego innym... a co dopiero sobie mogą takie osoby myśleć o Watykanie i jego bogactwie... Jest mi ich trochę żal... pomyśl sobie.... Takie osoby dzięki temu wpędzają się w taki stres, że tracą dużo pieniędzy na środki uspokajające, tabletki, krople na serce itd. :lol:

:?:
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 20:16
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Max napisał
Cytuj:
Skąd cena 2-3 tysiące? Analizy kosztują 150PLN(pełna ARD - ponad 100 parametrów), sesje ok 100PLN/h lub taniej. To nie są kwoty zbyt wysokie, biorąc pod uwagę co się otrzymuje.
Leszek za przeprowadzenie egzorcyzmu, właśnie tyle bierze, a z kolei jeśli chodzi o Krzyska, to nie zapomnę jak jeszcze na starym forum, ktoś opisał dokładnie miejscowość i pewne zdarzenie, jak szukał zaginionego chłopaka, który już nie żył i jak właśnie taką kwotę wziął od biednej rodziny, która musiała się zapożyczyć - wziąć kredyt, by mu zapłacić... Motylku, tak jesteś w błędzie... Jeżeli duchowni w KK, skupili by się bardziej na tym co robią, niż na pobieraniu pieniędzy od wiernych, to ten kościół całkiem inaczej by dzisiaj wyglądał... Jezus powiedział do Apostołów, o darze, który otrzymali - darmo otrzymaliście i darmo dawajcie... mnie nie boli, to, że akurat Kościół ma tak duży majątek, że być może i Leszek i Krzysiu też mają...Nikomu tego nie zazdroszczę... moje pytanie odnosiło się do tego daru, czy przypadkiem nie robią najzwyczajniej w świecie błędu i nie rozwijają się słabiej, niż by mogli, albo przez to stoją w miejscu... Czy nie przedkładają za bardzo dobra materialne nad rozwój, bo to on powinien być najważniejszy... I w związku z przytoczonym przez Ciebie powyższym tekstem, muszę cię zapewnić, że nie biorę żadnych kropel na serce, czy leków, z tego tytułu :lol: :lol: :lol:
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 20:32
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
I jesteś pewien, że ludzie, którzy krytykują KK za sprzedawanie świętych sakramentów nie kierują się tym co Ty ?
Dlaczego uważasz, że inni to z zazdrości robią ?
Skoro Tobie chodzi tylko o wartości duchowe, to nie wykluczone ,że innym również.
Jezus akurat przepędził kupców ze świątyni i choćby z tego powodu ludzie czują się zniesmaczeni tym, co się tam obecnie wyprawia.
Z jednej strony KK przekonuje ,że te sakramenty są człowiekowi do zbawienia koniecznie potrzebne ,a z drugiej strony każe sobie za nie słono płacić .
Bez usług Leszka, czy Krzyśka można się obejść.
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 20:36
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Z tego, co wiem to Leszek nie zajmował się egzorcyzmowaniem(w sensie oficjalnego świadczenia takiej usłługi) tylko odsyłał do egzorcystów, a sam badał czy ktoś jest opętany, czy nie. Badanie kosztowało chyba 20 PLN. Dziś już tego nie robi, bo stwierdził, ze musi sie dostrajać do ciężkich energii i nie ma na to ochoty. Polecani przez niego egzorcyści żądali za usługę ok 250PLN.

W jego cenniku dziś nie ma takiej usługi jak egzorcyzm, ani badanie na opętanie.
Ale jeszcze go zapytam z ciekawości.

Myślę, że może w tym chodzić o to, że kiedys powiedział, że w Ameryce Południowej cena egzorcyzmu to więcej niż miesięczne dochody i biorąc pod uwagę syf z jakim musi się zmierzyć egzorcysta to cena uzasadniona - i ktoś sobie to zrozumiał tak, że on tyle zarabia na tym
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 21:34
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cytuj:
Max -
Na zdradzanie dokładnej liczby akurat nie mam ochoty :D
Powiedzmy, ze jestem bliżej niż dalej , czyli gdzies za połową :D

Rozumiem .
Piękny avatarek ;)
Pisałeś, że kiedyś medytowałeś, a teraz zajmujesz się afirmacjami, czy łączysz je z medytacją, czy już wcale nie medytujesz ?
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: środa, 27 sty 2010, 15:04
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Motylek napisał
Cytuj:
I jesteś pewien, że ludzie, którzy krytykują KK za sprzedawanie świętych sakramentów nie kierują się tym co Ty ?
Dlaczego uważasz, że inni to z zazdrości robią ?
Skoro Tobie chodzi tylko o wartości duchowe, to nie wykluczone ,że innym również.
Jezus akurat przepędził kupców ze świątyni i choćby z tego powodu ludzie czują się zniesmaczeni tym, co się tam obecnie wyprawia.
Z jednej strony KK przekonuje ,że te sakramenty są człowiekowi do zbawienia koniecznie potrzebne ,a z drugiej strony każe sobie za nie słono płacić .
Bez usług Leszka, czy Krzyśka można się obejść.
Oczywiście nie można uogólniać, ale jak już słyszę, jak ktoś mówi o majątku tego, czy tamtego, to już mi się pisząc ładnie robi niedobrze, żeby tego inaczej nie nazwać :? Miałem kilka razy tą przyjemność zetknąć się z osobami duchownymi z prawdziwego zdarzenia i dlatego w tej materii, uważam, że też nie można uogólniać, że KK każe sobie słono płacić za sakramenty... Uważam, że jeżeli chcemy iść do kościoła, to powinniśmy to robić wyłącznie dla siebie... nie dla sąsiadów, żeby się pokazać, nie dla księdza , żeby nas widział i wreszcie nie dla tego, jakim człowiekiem jest ksiądz, bo to tylko człowiek i on też będzie za wszystko rozliczony...
Max napisał
Cytuj:
Z tego, co wiem to Leszek nie zajmował się egzorcyzmowaniem(w sensie oficjalnego świadczenia takiej usłługi) tylko odsyłał do egzorcystów, a sam badał czy ktoś jest opętany, czy nie. Badanie kosztowało chyba 20 PLN. Dziś już tego nie robi, bo stwierdził, ze musi sie dostrajać do ciężkich energii i nie ma na to ochoty. Polecani przez niego egzorcyści żądali za usługę ok 250PLN.

W jego cenniku dziś nie ma takiej usługi jak egzorcyzm, ani badanie na opętanie.
Ale jeszcze go zapytam z ciekawości.

Myślę, że może w tym chodzić o to, że kiedys powiedział, że w Ameryce Południowej cena egzorcyzmu to więcej niż miesięczne dochody i biorąc pod uwagę syf z jakim musi się zmierzyć egzorcysta to cena uzasadniona - i ktoś sobie to zrozumiał tak, że on tyle zarabia na tym
Jeżeli jest tak, jak piszesz, odnośnie Leszka to zwracam honor... ale i tak moje pytanie dalej pozostaje.... Czy powinno się brać opłatę, za tego rodzaju usługi ? Czy to nie ogranicza tak naprawdę rozwoju duchowego danej osoby ? Czy taka osoba, powiedzmy, że miałaby jakiś inny biznes, który przynosiłby jej bardzo duże pieniądze, zajmowałaby się tego typu praktykami za darmo.... to czy taka osoba nie rozwijała by się bardziej duchowo ? To mnie po prostu bardzo ciekawi...
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: środa, 27 sty 2010, 16:23
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Moje zdanie jest takie ,że sakramenty i usługi ezoteryczne za kasę , są warte dokładnie tyle samo .
Tyle ,że usługa ezoteryczna a sakrament, to nie to samo i jeśli już... to za udzielenie sakramentu, nikt nie powinien wziąć ani grosza, w żadnym wypadku...
Widzę Soldado ,że stawiasz ezoterykom dużo większą poprzeczkę niż zawodowym duchownym ....
Ezoteryk niejednokrotnie jest jasnowidzem, bo odkrył w sobie dar i nie jest człowiekiem zbyt rozwiniętym duchowo, co nie powinno mieć miejsca w przypadku księdza, bo ksiądz w tym kierunku studiuje kilka lat i składa śluby, powinien więc być bardziej świadomy, a jak jest w praktyce .? Każdy z nas ma swoje doświadczenia.
Z tego co ja wiem , to wraz ze zrobieniem zawodu z osiągnięć rozwoju duchowego, kończy się nasz rozwój duchowy .
To jest osobisty wybór każdego ezoteryka. Nie jest to nie etyczne ,czy naganne, ale zainteresowany rozwojem, w tym miejscu się zatrzymuje.
Jeśli staje się zachłanny i zaczyna dbać wyłącznie o kasę, to upadnie jeszcze niżej niż każdy zwykły śmiertelnik w takiej sytuacji. Im wyżej się zachodzi ,tym głębiej się spada w razie zboczenia z drogi.
KK nie jest tu wyjątkiem Soldado.
A jeśli chodzi o korzystającego z tych usług, to tak samo powinien wybierać uczciwego ezoteryka, jak i uczciwego księdza, albo wcale nie korzystać z pośredników .
Takie jest moje zdanie.
Wybrałam to drugie rozwiązanie i niech każdy martwi się o siebie.
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: środa, 27 sty 2010, 16:43
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
soldado
Z mojego punktu widzenia to wygląda tak : miałem w swoim życiu trochę stanów poszerzonej świadomości, w tym jeden, w którym moja świadomość zlała się całkowicie w jedno z Nadświadomością na dość długi czas (wiele godzin). W tym stanie widziałem, niby diament na dłoni, że pobieranie pieniędzy za wyświadczone usługi w zakresie pomocy duchowej itp, jest [b]WŁAŚCIWE[/b]. Po tym doświadczeniu jest to dla mnie tak naturalne i oczywiste, że nie zamierzam z tym dyskutować.
Natomiast to na ile jestem zdolny ciebie do tego przekonać to już inna sprawa. Przed tym doświadczeniem też miałem co do tego różne wątpliwości i art. Leszka Żądło tylko częsciowo je rozwiewały.

motylek
na ten moment to idzie głównie EFT i pozytywne myślenie, głównie celem samouzdrawiania. Medytacje połączone z wizualizacją zawsze sprawiały mi problemy(i na razie ich zbyt intensywnie nie ćwiczę), a medytacje zazen ukończyłem z sukcesem i na razie do nich z pewnych powodów nie mam ochoty wracać.
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: środa, 27 sty 2010, 16:44
Max
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
A avatar stąd
http://[Strona-Niezgodna-z-Regulaminem]/galeria-mandal,18.html :D
Re: Rozwój duchowy i Oświecenie Napisane: środa, 27 sty 2010, 16:59
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Motylek napisał
Cytuj:
Jeśli staje się zachłanny i zaczyna dbać wyłącznie o kasę, to upadnie jeszcze niżej niż każdy zwykły śmiertelnik w takiej sytuacji. Im wyżej się zachodzi ,tym głębiej się spada w razie zboczenia z drogi.
Myślę, że to jest odpowiedź, z którą zgodziłbym się...

Max napisał
Cytuj:
Z mojego punktu widzenia to wygląda tak : miałem w swoim życiu trochę stanów poszerzonej świadomości, w tym jeden, w którym moja świadomość zlała się całkowicie w jedno z Nadświadomością na dość długi czas (wiele godzin).
Czy piszesz o regresingu hipnotycznym ?
Strona 1 z 5 [ Posty: 130 ]

*1 2 3 4 5 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Cel Życia