Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
c842164de06baa0ccd781f188d6868f7
c842164de06baa0ccd781f188d6868f7
Strona 2 z 2 [ Posty: 40 ]

*< 1 2

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Zrozumieć islamski terroryzm ... Napisane: środa, 27 lut 2013, 18:58
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Sir, a moim zdaniem Iran powinien posiadać broń atomową.
W razie odpalenia choćby jednej głowicy np. w kierunku Izraela, po kilku sekundach przestali by istnieć. Broń atomowa to nie jest broń "do używania". To jest straszak i nic więcej. Pierwsze lepsze państwo, które by w obecnych czasach odpaliło swoje głowice po chwili już by nie istniało, gdyż odwet polegałby na tym samym, tyle tylko że ze zwielokrotnioną siłą. Każdy zdaje sobie sprawę ze skutków użycia atomu i wie jakie były by konsekwencje. I powiem Ci więcej - oni tą broń i tak prędzej, czy późńiej będą posiadać - to jedynie kwestia czasu. Co nie znaczy, że jej użyją. Posiadając atomówki staną się jedynie jeszcze mocniejszym "celem" pośród państw, które atom już posiadają. Tym samym automatycznie - na własne życzenie - sami strzelą sobie w stopę.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Zrozumieć islamski terroryzm ... Napisane: piątek, 1 mar 2013, 20:23
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Opowiem Wam ciekawą sytuację.
Kumpel właśnie jedzie do mnie w odwiedziny, jedzie busem z Wawy do Płocka.
Napisał do mnie chwilę temu z autobusu, że ma już dość jeżdzenia tymi środkami i wysłuchiwaia rozmów ludzi przez 2 godziny (to tak w skrócie, łagodnie mówiąc).

Odpisałem mu sms-a, żeby w takim razie odpalił tą bombę, którą akurat ma w plecaku, to chociaż ciekawie będzie.

Odpisał mi śmiechowo - tutaj już cytuję - "Za Allaha!"

Na co ja ekperymentalnie odpisałem - "Allah Akbar!"

Jak do tej pory nie było u mnie Policji.
Żadne helikoptery też mi obecnie nad głową nie latają.
Więc jak sami widzicie - takie to u nas służby i ich reakcje na tego typu rzeczy.
A przecież mogłem pisać prawdę i ta bomba mogła tam być naprawdę.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Zrozumieć islamski terroryzm ... Napisane: piątek, 1 mar 2013, 20:58
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 10 wrz 2018, 20:29

0
Bo tylko w Ameryce służby śledzą treść e-maili i sms-ów. U nas jedynie monitorują ogólnodostępne strony internetowe, a i tak większość czasu zajmuje im śledzenie pedofili. W zasadzie to zgadzam się z Archeozoolog - różne są fanatyzmy więc nie generalizujmy.

Bywa i tak...
Re: Zrozumieć islamski terroryzm ... Napisane: sobota, 2 mar 2013, 06:47
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Cytuj:
ak do tej pory nie było u mnie Policji.
Żadne helikoptery też mi obecnie nad głową nie latają.
Więc jak sami widzicie - takie to u nas służby i ich reakcje na tego typu rzeczy.
A przecież mogłem pisać prawdę i ta bomba mogła tam być naprawdę

Z tego co wiem to na razie monitorują talibów w Klewkach, tobą się zajmą za parę lat w wolnych terminach. ;)
Takie posty przyprawiają mnie o zgrozę, żeby nie można było sms-a wysłać prywatnie. Zresztą monitorowanie to ty już szczyglis znasz po tym jak założyłeś wątek o samobójstwie.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Zrozumieć islamski terroryzm ... Napisane: sobota, 6 kwi 2013, 19:15
Ixchel

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Służby i tak wiedzą, że terrorysci posługują się specjalnym kodem, oni nie są tak durni, jak myślicie, że posługują się takimi sformułowaniami :roll:

Odnośnie islamizacji: A mi to wszystko i tak jest obojętne, bo czy to ekstremista czy nie ekstremista, dla mnie KAŻDY islam jest nieakceptowalny. Ale maniacy tolerancji i tak doprowadzą do wyginięcia naszej kultury, więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Już za późno na działania, na cokolwiek- ŚWIAT ZACHOROWAŁ, STRACIŁ INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY.

Jedyną moją otuchą jest to, że islam zniszczy doszczętnie chrześcijaństwo, bo jego fanatyczni wyznawcy też mnie wnerwiają 8-)
Re: Zrozumieć islamski terroryzm ... Napisane: sobota, 6 kwi 2013, 20:49
Nasedo
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ixchel napisał(a):
Jedyną moją otuchą jest to, że islam zniszczy doszczętnie chrześcijaństwo, bo jego fanatyczni wyznawcy też mnie wnerwiają 8-)

Mnie wnerwiają tacy ludzie jak Ty, posługujący się ogólnikami okraszonymi językiem nienawiści. Jesteś typowym internetowym trollem. Dlatego nie wiem czy jest sens podejmować z Tobą polemikę i marnować mój cenny czas.

Jesteś ignorantem - przekreślasz wszystkich chrześcijan przez "fanatycznych wyznawców" (cokolwiek to znaczy?). Kim jest dla Ciebie fanatyczny wyznawca chrześcijaństwa? To taka osoba, która w pełni zawierzyła się Jezusowi i postępuje zgodnie z nakazami "nauki miłości"?

Dla mnie chrześcijaństwo jest pasją. Nie jest to tylko zbiór nakazów i zakazów, za których nieprzestrzeganie podskakuję z szabelką do Boga bo dał za trudne wymagania i wszystko co chrześcijańskie jest BE!

Rozumiem, że w porządku są dla Ciebie ludzie, którzy wierzą z "przymrużeniem oka"? Czasem sobie oleją jakieś przykazanie, zaczną wierzyć w coś innego. Co to za wiara? To tak, jak bym powiedział żonie, że ją kocham i poszedł do prostytutki...

Jakąkolwiek wiarę wyznajesz, czy może wcale jej nie wyznajesz - absolutnie mnie to nie obchodzi. "Odstosunkuj się" od mojej wiary, wierz sobie dalej w "Latającego Potwora Spaghetti". Wiedz, że ja śmieję się z Twojej wiary ale mam absolutnie wyrąbane na to czy islam doszczętnie ją zniszczy. Oczekuje takiej samej postawy od Ciebie. Ty jesteś prowokatorem konfliktu w tym momencie życząc sobie zniszczenia czegoś, czemu tyle w swoim życiu zawdzięczam.

Takie jest Twoje zdanie w temacie? Spoko, pobełkotałeś coś, miałeś święte prawo się wypowiedzieć. Obraziłeś przy tym wiele ludzi, jesteś nieodpowiedzialnym dzieciakiem.

Lepiej być fanatycznym chrześcijaninem niż islamistą...
Re: Zrozumieć islamski terroryzm ... Napisane: niedziela, 7 kwi 2013, 07:16
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Cytuj:

Ty się zastanów co piszesz, nienawidzisz Islamu , a cieszysz się że Islam wyrżnie chrześcijaństwo które jest o wiele bardziej stonowane i do przewidzenia. Chrześcijańscy fanatyczni wyznawcy trochę pokrzyczą i o krzyż powalczą, podczas gdy Islamscy fanatycy by ci z miejsca łeb scyzorykiem obcięli, oprzytomniej chłopie. Chrześcijaństwo nie jest złe i ja nie boję się wyjść na ulicę i powiedzieć że biblia mi się nie podoba, a idź do krajów islamskich i powiedz coś o Koranie.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Zrozumieć islamski terroryzm ... Napisane: niedziela, 7 kwi 2013, 09:45
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
Ixchel napisał(a):

To wtedy bedziesz mial jeszcze bardziej wnerwiajacych wyznawcow i zatesknisz za chrzescijanstwem. Jak mieszkasz w Polsce to z muzumanami masz zaden kontakt ale w inych krajach juz to inaczej wyglada, juz mozesz miec muzulmanski patrol na ulicy jak to bylo ostatnio w Londynie, patrol zakazaujacy roznych rzeczy sprzecznych z islamem.Mozesz miec w pracy pokoj modlitwy, rzecz jasna muzulmanski tylko, do ktorego wspopracownicy bede w godzinach pracy chodzic sie modlic, zas sam bedziesz musial zasuwac do pracy w niedziele i swieta, zero gadki w pracy o imprezach, piciu piwa, dziewczynach, zero jedzenia wieprzowiny bo to obraza. A do tego mozesz uwslyszec, ze Koran zawiera w sobie wszelka madrosc wszechswiata i sa tam odpowiedzi na wszystkie pytania ludzkosci, a jak sie z tym nie zgadzasz to uslyszysz ze jestes niewierny pies. A do tego publiczne apele o obcinanie glow niewiernym, jak to byla ostatnio w Sydney, w Australii:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l#TRrelSST

Takze mozesz sie cieszyc ze zniszczenia chrzescijanstwa tylko co za bedziesz mial w islamie? Do kosciola mozesz nie chodzic i nikt z tego nie rozlicza, do meczetu chodzic bedziesz musial(pierwsza modlitwa o wschodzie slonca), modlic sie w pracy, dawac ofiary na meczet, skonczy sie picie alkoholi, jedzenie wieprzowiny...i nie wiem czy bedzie sie z czego cieszyc. Zachodnie spoleczenstwa tez sie cieszyly ze chrzescijanstwo sie u nich konczy, teraz jak naroslo meczetow, pokojow modlitwy w pracy, patrol muzulmanski chodzi po ulicach i zakazuje, zasilki muzulmanie wyludzaja, bomby podkladaja, to sie budza ze zdziwieniem

The truth is out there
Re: Zrozumieć islamski terroryzm ... Napisane: niedziela, 7 kwi 2013, 18:55
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 10 wrz 2018, 20:29

0
W Irlandii jeszcze do niedawna jedni chrześcijanie wysadzali innych, bo różnili się odłamami...

Bywa i tak...
Re: Zrozumieć islamski terroryzm ... Napisane: sobota, 20 kwi 2013, 21:16
Adromeda
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Sama religia jest fanatyczna, ponieważ zabrania samodzielnego myślenia, każe iść pod wytyczne, a jeżeli nie myślisz jak ci każą stajesz się odszczepieńcem, ateistą itd. Religia jest wpajana wszystkim od małego, tylko nieliczni potrafią powiedzieć nie. Zobaczcie ile się zmieniło od płaskiej ziemi, a nadal szkolnictwo maja do ..... Wiedza czyni ciebie wolnym, poznawanie ale przez samodzielne szukanie, bo tych co się cofają daleko szukać nie trzeba. Islam opiera się na cielesności oraz głupocie, tylko ci nieliczni co posiadają wiedzę rządzą tymi, co słuchają ich jak stado baranów. Luknij se na psa albo małe dziecko, na czym się ono opiera, zanim pozna więcej poprzez doświadczenie.
Strona 2 z 2 [ Posty: 40 ]

*< 1 2

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Cel Życia