Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
9291b90190eb6f2f5c82eda2a66098b5
9291b90190eb6f2f5c82eda2a66098b5
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Życie i prawo do życia Napisane: piątek, 15 lis 2013, 16:43
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 16 lip 2018, 19:16

0
Kto ma prawo do życia? Każdy? A jeżeli żyją ci co nie mają prawa do życia? Bandyci, złodzieje, zbrodniarze, mordercy, politycy. Czy ich działania to coś dobrego? Nie sadzę aby to BÓG ich sankcjonował. Więc kto? No chyba ten "drugi" popularnie zwany szatanem. Więc może "koniec świata" to może koniec ich życia. KONIEC ICH ŚWIATA. W obecnych czasach za wszystko trzeba płacić. Tylko jedna rzecz była / jest ? / za darmo. ŻYCIE. Więc może koniec świata to koniec życia za darmo. I za nie TRZEBA będzie płacić. I to tyle ile się tego życia zużywa. Biedak zużywa go minimalnie ale bogacz - o to już bardzo dużo. A jak płacić? Każdy będzie miał / ma / limit. Bogaczowi starczy na np. 5 lat a biedakowi np. na 15 lat. Bo bogacz więcej zużywa życia. Jak to obliczyć? No chyba prosto. Ile kto ma pieniędzy. Im masz ich więcej- krócej żyjesz. Bo żaden bogacz nie wzbogacił się pracą rąk własnych. Tylko obrabował innych. Jeżeli ma być sprawiedliwość BOSKA to tak powinno być. Czy będzie? Zobaczymy. Prognozowanie końca świata o czymś świadczy. Koniec jest ZAWSZE początkiem NOWEGO. Więc koniec 21.12.12 zapoczątkował coś nowego. Czego? --???
Re: Życie i prawo do życia Napisane: piątek, 15 lis 2013, 17:35
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Niczego.

Widzę, że Ewah znowu zapomniałaś wciąć tabletek.
No i brawo - odkryłaś po raz drugi Amerykę.
Za życie trzeba płacić? Naprawdę nie wiedziałem.
Poza tym, na jakiej to niby podstawie odbierasz ludziom prawo do życia?

Cytuj:
A jeżeli żyją ci co nie mają prawa do życia? Bandyci, złodzieje, zbrodniarze, mordercy, politycy.

Pomordowałabyś ich wszystkich?
Automatycznie stałabyś się morderczynią, a więc idąc Twoim tokiem myślenia utraciłabyś prawo do życia.

PS. Ty naprawdę wciąż wierzysz w ten bzdurny koniec świata?
Hahahahaha :)

PPS.
ewah napisał(a):
Bo żaden bogacz nie wzbogacił się pracą rąk własnych. Tylko obrabował innych.

A to bardzo ciekawe, bo mam kilku przyjaciół, którzy doszli do celu swoją własną ciężką pracą i ambicjami.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Życie i prawo do życia Napisane: sobota, 16 lis 2013, 14:29
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
ewah napisał(a):
Prognozowanie końca świata o czymś świadczy. Koniec jest ZAWSZE początkiem NOWEGO. Więc koniec 21.12.12 zapoczątkował coś nowego. Czego? --???

U ewah nic nowego sie nie zapoczatkowalo. Zadne wnioski wyciagniete ze guru tylko kase wyciagal wciskajac kity nt rozmaitych wariantow konca swiata.
Ostatnio prad na Sloncu mial sie tego dnia skonczyc.

Czym guru straszy na 13.13.2013? Kaze nowe bunkry kupowac czy te z zeszlego roku sa nadal dobre?

The truth is out there
Re: Życie i prawo do życia Napisane: niedziela, 16 mar 2014, 17:21
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Oczywiście każdy ma prawo do życia. Tylko KTO mu to prawo dał? Jest Sejm. Ustanowił np. że za ukradzenie batonika o wartości 2,99 zł idzie się do więzienia na dwa lata. A za ukradzenie milionów jest się szanowanym bizmesmenem. Tylko jeden ma prawo do życia w więzieniu a drugi na Bahamach. Każdy ma prawo do życia. Jeden jako niewolnik a drugi jako pan. Czy taki świat ma prawo trwać? Świat jako taki trwa, ale TREŚĆ świata -nasze życie może się zmienić bo sądzę że dotychczasowa treść naszego życia pochodząca od tzw. szatana Zło kończy się a zaczyna nowe tzw.dobro pochodzące od tzw. Boga. Nie wiem kim jest szatan i nie wiem kim jest Bóg ale to tak jak w polityce : prawica i lewica. Yin..Yang. Dotychczas rządził Yin a teraz zaczyna Yang. Następują zmiany. A jak będzie? Zobaczymy.
Re: Życie i prawo do życia Napisane: poniedziałek, 17 mar 2014, 16:29
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Świat o jakim piszesz i hierarchiczny podział na "panów" i "niewolników" był od zarania dziejów. Przez tysiące lat tak było. I zaręczam, że ludzie kiedyś też podobnie myśleli - "że to niesprawiedliwe i że tak nie może być". Uważasz, że te czasy są w jakiś sposób wyjątkowe w tej materii? Otóż nie. Tak było zawsze, przez stulecia zmieniła się jedynie "forma". Nic się nie zmieni, ani za naszego życia, ani za życia naszych pra-pra wnuków, tak samo jak nic się nie zmieniło za naszych pra-pra dziadków. Czas chyba Ewah się z tym pogodzić, prawda? Nie masz przecież chyba 14 lat, żeby wierzyć w głupoty, że świat jest piękny, różowy i pełen skowronków, prawda? Świat to syf - im wcześniej się z tym pogodzisz, tym lepiej. I żadne zmiany nie następują i nigdy nie nastąpią. Życzeniowe myślenie, nierealne do spełnienia.

PS. Uważasz, że ludzie mają prawo do życia?
To jest czcze gadanie. Tylko na papierze i tylko w razie pokoju.
Tak naprawdę, ani Twoje, ani moje, ani nikogo tutaj życie nie znaczy NIC dla ludzi na górze. Jesteśmy mięsem. Niczym więcej. Mięsem, które ma tyrać za tych "na górze". A jak się nie sprawdzisz to idziesz "na śmietnik". Taki jest świat, tu nie ma żadnych praw, ani przywilejów jeśli nie jesteś "elitą". Cała ta bajka o prawach człowieka to...bajka.

Radzę otworzyć oczy i nie patrzeć przez różowe okulary.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Życie i prawo do życia Napisane: niedziela, 8 cze 2014, 05:13
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Szczyglis - dopiero teraz odczytałam twoje.Masz rację że tak jest. Ale po to ludzie robią rewolucję aby tak nie było. Ale po rewolucji znów wraca stare. Jaki z tego wniosek? Jest "ktoś" "coś" kto nie dopuszcza do zmian dla niego niekorzystnych. I ten "KTOŚ" dysponuje czymś co można nazwać życiem. GIGABAJTY życia. Każdy ma ich określoną ilość do wykorzystania. I każdy chciałby ich jak najwięcej. Ale jest "KTOŚ" kto decyduje o ilości tych gigabajtów życia. KTO? Ale tak jak mam w Mobile Wifi ok. 16 gigabajtów na miesiąc za określoną kwotę. Czy nie jest tak z życiem. Mam ok. 100 gigabajtów na miesiąc i jak siedzę spokojnie to mi to wystarcza. Ale gdybym zaczęła występować przeciw systemowi np. matrixowi to zaczęto by mi obcinać limity gigabajtów życia ogólnie bądź tylko w określonych tematach . I tracę pracę. Dochody. Środki do życia itp. Jestem potulna. Akceptuje to co jest - jestem nagradzana . Zarabiam. Mam środki finansowe. Mogę podróżować. Mam dobrobyt bo służę SYSTEMOWI. Który decyduje o wypełnianiu moich gigabajtów życia. Czym one są wypełniane. BIEDĄ CZY BOGACTWEM. Kto jest tym decydentem czym moje życie ma być wypełnione.?
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Cel Życia