Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
84ba1e0070b5c0682785014b497c07f9
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
84ba1e0070b5c0682785014b497c07f9
Strona 1 z 3 [ Posty: 64 ]

*1 2 3 >
Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Królestwo Boże Napisane: sobota, 23 sty 2010, 18:43
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Konepcja istnienia Królestwa, "które nie jest z tego świata" jest głównym przesłaniem nauk Jezusa. Tego co zaznaczył swoją obecnośc w tym swiecie przez dawanie Świadectwa Prawdzie. Nie mogę też nie zauwazyc, że w strych pismach, np. Starym Testamencie mamy też opis Hierarchii nie z tego świata mających nierozerwalny, odwieczny wpływ na życie ludzi tu i teraz. Od Zbuntowanych Aniołów zesłanych do nas na ziemię, po Chóry Anielskie mające stanąc w obronie tego Jedynego Centrum, które stworzyło wszystko co jest. Czy w takim razie człowiek uznając swoją władzę nad tym światem, nie dostrzegając wyższości nad sobą, nie widząc innego istnienia, słusznie pojmuje, że całe Królestwo Boże jest tylko w nim i może je osiągnąc bez pomocy sił wyższych? Czy w takim razie, wiara jest czyms co pomaga, czy szkodzi w rozwoju ludzkości?
Re: Królestwo Boże Napisane: sobota, 23 sty 2010, 20:08
greenrose

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Królestwo o którym wspominasz zaczyna swoje panowanie we wnętrzu człowieka, w jego sercu,ale żeby ono zakiełkowało,należy otworzyć się na Ewangelię, czyli na słowo Boże głoszone przez Chrystusa. Jezus przyrównał Królestwo Boże do ziarna, które jeśli upadnie na ziemię żyzną, tzn. człowieka otwartego na działanie Boże, wówczas może ono przynieść obfity plon (Mt 13,3-8.18-23). W innej przypowieści Jezus przyrównuje Królestwo Boże do ziarnka gorczycy, które, chociaż j niepozorne ("najmniejsze z nasion"), może rozwinąć się w wielkie drzewo (Mk 4,30-32). Przypowieść ta obrazuje rozwój wiary,w człowieku która jest zdolna dokonać wielkich rzeczy. "Napisano" Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: 'Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze!', a byłaby wam posłuszna" (Łk 17,6).
Wynika z tego, że wzrost Królestwa Bożego jest uzależniony od "słuchania słowa i jego rozumienia" (Mt 13,32), i wypełniania w życiu poznanej woli Bożej. Słowo Boże ma w sobie moc przemienienia zepsutego serca człowieka na podobieństwo "zaczynu" (Mt 13,33).Królestwo Boże musi najpierw zakiełkować w sercu człowieka, bo serce człowieka jest podobne do "skarbca", z którego dobry człowiek wydobywa dobro, a zły – zło: "To z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, czyny nierządne, kradzieże, fałszywe świadectwa, przekleństwa" (Mt 15,19).
"Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą" (Mt 5,8).Czyli chodzi o nasze postępowanie ,kim jesteśmy co robimy. Ci którzy znają wolę Boga są już na ziemi obywatelami Królestwa Bożego i im przypadnie zaszczyt obcowania z Najwyższym,niektórym nawet/chyba chodzi o świętych/zostaną przydzielone zaszczytne funkcje.
Re: Królestwo Boże Napisane: sobota, 23 sty 2010, 20:49
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Tak, Jezus kilkakrotnie podaje opis i wyjaśnienie tego, czym jest Owo Królestwo, podobne jest do ziarnka gorczycy(zalezy, gdzie na jaką upadnie glebę), do zaczynu w trzy miarki mąki, do drzewa figowego zrzucającego owoc, gdy dojrzeje. W dodatku mamy plony i żniwa w Czasach Ostatecznych, aby nie wytępic pszenicy wraz z chwastem, który zasiał tam niegodziwy, a dokładnie je oddzielic. "Pójdzcie błogosławieni, weźcie w posiadanie Krolestwo przygotowane Wam od założenia świata", ale mamy też.. "...ci nie posiądą Królestwa Bożego", czyli nie wszyscy okażą się gotowi na to, aby móc je zobaczyc. Rzecz w tym, czy są to tylko moralne rozważania w sensie kary i grzechu, sprawiedliwej nagrody, czy odnalezienia rzeczywistego połączenia z Bogiem i czerpania mocy z Jego zródła? Czy zostanie odbudowane, to które nam dane, a którego mamy pilnowac, aby go nie utracic, a raczej odnaleźc go w sobie i jeszcze powiększyc? Co do słów "powiedźcie tej górze.." Ja kiedys podawałam dokładny opis pewnego wydarzenia z przejściem przez głęboką wodę, gdzie nie widząc jej, uwierzyłam w odbiór rzeczywistości takiej, że jest tam maleńki stumyk i kamyki, przeszłam bezpiecznie nie rozumiejąc zagrożenia, nie powiedziałam tej wodzie-"usuń się.. tylko uwierzyłam, że jej tam nie ma, czy była to siła wiary??
Re: Królestwo Boże Napisane: niedziela, 24 sty 2010, 14:08
greenrose

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Re: Królestwo Boże Napisane: niedziela, 24 sty 2010, 15:10
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Greenrose- Od początku naszej "znajomości" różnimy się w tym pojmowaniu "matrycy" :) , bo ja nie uważam siebie, tej tutaj za matryce, tylko umiejscawiam ją gdzies wyżej, gdzies poza tym światem, a jak jest naprawdę?? Kiedys moze się dowiemy. Zaczęłam czytac Księgę Urantii, nie mam jeszcze zdania na ten temat, ale zainteresował mnie ten fragment: "Umysł śmiertelnika jest doczesnym systemem intelektualnym, pożyczanym istotom ludzkim, aby go używały w czasie życia materialnego, a kiedy ludzie używają tego umysłu, akceptują lub odrzucają potencjał wiecznej egzystencji. Umysł jest prawie wszystkim tym, co macie z rzeczywistości wszechświata, tym, co podlega waszej woli a dusza – jaźń morontialna – będzie wiernie odzwierciedlać żniwo doczesnych decyzji, podejmowanych przez jaźń śmiertelnika. Świadomość ludzka spoczywa łagodnie w elektrochemicznym mechanizmie, istniejącym poniżej jej i delikatnie dotyka duchowo-morontialnego systemu energii powyżej. W swym życiu śmiertelnym, istota ludzka nigdy nie jest w pełni świadoma żadnego z tych dwu systemów; musi zatem działać w umyśle, którego jest świadoma. Wieczną egzystencję zapewnia nie tak bardzo to, co umysł pojmuje, jak to, co umysł pragnie pojąć; nie tak bardzo to, jak umysł wygląda, ale to, jak umysł pragnie wyglądać, stanowi o utożsamianiu się z duchem. Nie tak bardzo to, że człowiek jest świadomy Boga, jak to, że człowiek pragnie Boga, pozwala wznosić się we wszechświecie. Nie tak ważne jest to, kim jesteś dziś, jak to, czym stajesz się dzień po dniu i w wieczności."..
Re: Królestwo Boże Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 09:32
soldado

reputacja neutralna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Witam, Danusiu, dzieje się tak, bo nasza świadomość nas ogranicza... To co jest z naszej nad świadomości - jądra duszy, to : intuicja, sumienie i wyobraźnia... Twoje prawdziwe Ja to duch, dusza... Chodzi tutaj cały czas o rozwój duchowy... Te Twoje doświadczenia, też są z tym związane... Greenrose, do tego co napisałaś dodałbym jeszcze, że Jezus przychodzi do nas, tak jak twierdził, pod postacią wszystkich tych najmniejszych z nas... '' Wszystko co uczynicie jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili...To jest bardzo ważne, bo traktuje o sądzie ostatecznym...Potem oddzieli jednych ludzi od drugich i tym co dobrze, sprawiedliwie żyli, powie :
Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść,
byłem spragniony, a daliście Mi pić,
byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie,
byłem nagi, a przyodzieliście Mnie,
byłem chory, a odwiedziliście Mnie,
byłem w więzieniu, a przyszliście do mnie.
Pozdrawiam.
Re: Królestwo Boże Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 09:50
HenitoKisou
Avatar użytkownika
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lut 2018, 20:54
 
   
0

Jeśli coś ma zaistnieć, to zaistnieje.
Re: Królestwo Boże Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 14:50
walerus
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Królestwo Boże Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 16:34
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Walerus wydaje mi się, że te kolejne etapy nie są tylko wymysłem, a takie stopniowe wspinanie się jednak istnieje. Soldado- co do słów "Jezus przychodzi..." ja kojarze ze wskazaną przez Niego drogą, jak postępowac, kiedy stajemy się w pełni "człowiekiem", z jakimi intencjami też okazujemy tą swoją dobroc, którą rozpoznac jest nie raz trudno, lecz mozna przez różne nieoczekiwane sytuacje, w których rzeczywiście się sprawdzamy. Wskazuje na to w tych słowch, gdzie mówi o tych, którzy juz tutaj odebrali swoją nagrodę, więc czemu jej oczekują w Niebie oraz w tych, że także niegodziwiec spłaca swój dług, dlatego wszelka pomoc musi wyjśc z serca bez jakiejkolwiek innej przyczyny, byc bezwarunkowym impulsem.
Re: Królestwo Boże Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 18:00
ReikarD

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Danuta , mówiłem eh , ale może racja . Powodzenia !
Re: Królestwo Boże Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 19:23
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
ReikarD- Mnie nie chodzi o przekonywanie kogokolwiek, ale interesuje mnie np. jeszcze taki fakt, dlaczego lekceważy się wiadomosci ze starych pism, a wszystko próbuje się zaczynac "niby odkrywac" od nowa? A moze tak skorzystac z tego co mamy i posunąc się chociaz o krok naprzód? Jest tyle opisów "Królestwa Bożego" Weźmy np. Psalmy Daniela potem Objawienie Sw. Jana - tam jest wiele podobieństw, ale nie tylko, podobno w księdze Tory i w wielu innych mozna odnaleźc bardzo podobne opisy, które na pewno nie pochodzą z tego świata, więc co przedstawiają? "I udałem się do siódmego nieba,... a potem zobaczyłem jakby drzwi otwarte w Niebie..." i zobaczyłem co ma się wydarzyc po czas czasów"- (przepraszam za niedokładności, ale piszę z pamięci).
Re: Królestwo Boże Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 19:44
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Re: Królestwo Boże Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 20:06
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Relatysta - przepraszam Cię bardzo, ale czy ja tu piszę coś o prawach i obrzędach, czy o wiadomościach o kontaktach z innym światem? Choc tamte tez pewnie po części świadczą o ówczesnym pojmowaniu przez ludzi tych "zjawisk", w czym aż tak bardzo się nie różnimy w czasach dzisiejszych i to jest dopiero. :)?
Re: Królestwo Boże Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 20:48
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
A może znasz jakiś sposób rozróżnienia fałszu od prawdy? Dlaczego z Danikena się śmieją że coś w Biblii znalazł, czego oni nie chcą wiedzieć. Przecież każdy kij ma dwa końce. Ja nie mam takiego sposobu i dla tego podchodzę sceptycznie. Czy to już jest przestępstwo, czy musimy poczekać aż Sejm to wkrótce uchwali? ;)
Re: Królestwo Boże Napisane: poniedziałek, 25 sty 2010, 21:53
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Daniken tez był oskarżany o brak wiary w Boga, czemu sam osobiście zaprzeczył, ja się nie smieję, bo odkrył wiele śladów i myślę, że bardzo interesujących, widzisz Wedy - bogactwo w tym temacie, do których tak chętnie sięgał Daniken, czytałam wiele jego książek i może też przez to zainteresowałam się uważniej swoimi doświadczeniami, legendami i samą Biblią. Kłamstwo i Prawda- no cóż cały czas chodzi o prawidłowe rozpoznanie. Jako pierwszy kierunek do prawdy wskazał Jezus- w to mocno ufam, w kazdym słowie objawia, gdzie ona jest i jak jej szukac. Mało to razy, dosadnie, wyzwał Faryzeuszy, uczonych w piśmie, nazywając ich obłudnikami? "Mają oczy i uszy i nie widzą i nie słyszą"- no tylko załamac ręce.
Re: Królestwo Boże Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 08:55
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Re: Królestwo Boże Napisane: wtorek, 26 sty 2010, 10:05
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
To, że powtarzają się identyczne zdania u różnych ewangelistów może świadczyc o tym, że korzystali oni z wcześniejszych zapisów, z jednego źródła, ale też kazdy z nich ma jakby swój punkt widzenia, myśl przewodnią skupioną bardziej wokół różnych wydarzeń, które tym samym szerzej opisują, co bardziej świadczy o ustnym przekazie. Jakby nie było, uważam Jezusa za Kogos więcej niż zwykłego człowieka, tak też był postrzegany- jako Bóg i dlatego bano by się zmieniac Jego słowa, myślę, że są wiernie odtworzone, mogło też byc ich dużo więcej, takich które nie przeszły specjalnie lub przez zapomnienie. Tak co do tej hierarchii w Wszechświecie, zainteresował mnie np. Archanioł Gabriel, w chrzescijaństwie pojawia się własnie jako zwiastujący Maryi Pannie narodzenie Jezusa, ale i w islamie tez jest wysłannikiem Boga przewodnikiem proroka Mahometa, a takze u Daniela w ST jako ten, który tłumaczy sens wizji o baranie i koźle, cały czas przejawia się tu szczera chęc udzielenia pomocy w wyjaśnianiu, w objawieniu wiedzy, prawdy, sensu.
Re: Królestwo Boże Napisane: wtorek, 17 maja 2011, 21:15
badsung

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Po pierwszym wyjaśnieniu wizji Daniela dotyczącej barana i kozła Gabriel najprawdopodobniej uważał, że wizja ta wróżyła ludzkości zagładę, ze względu na sprawę kozła, który w wizji wyniósł się nad Księciem Zastępu po czym się uniżył. Uważam że Gabriel uznał zachowanie się kozła za "chaotyczne". Z powodu "negatywnej" w oczach Gabriela wizji przyszłości, którą ukazał Danielowi, po ponownym przybyciu do proroka powiedział, że był w mocy króla Persji. Ja wiążę to ze wschodnią ideą "szukania szczęścia po śmierci", z resztą Gabriel mówi, że baran wyobraża m.in. króla Persji. Wizja Daniela przedstawia wielkiego barana broniącego dostępu do mitycznej rzeki życia (Ulaj), a wiemy, że to właśnie wschodni guru starają się przekonać ludzi do pokładania nadziei w życiu ducha po śmierci ciała. Gabriel mówi, że z pomocą przybył Mu Książe, który został ustanowiony dla naszego dobra. Książe Michał ugruntował pierwsze wyjaśnienie Gabriela wizji o baranie i koźle, oraz obiecał, że przybędzie Mesjasz, który pokona śmierć. Zachowanie się Michała Jezus określa jako "skrócenie dni ostatnich"(wizja Daniela mówi o 2300 wieczorach i porankach od zniesienia ofiary ustawicznej i ustanowienia obrzydliwości sprowadzającej spustoszenie, natomiast w drugim wyjaśnieniu jest 1290 dni). Tezę o negatywnej wizji przyszłości ludzkości w pierwszym wyjaśnieniu Gabriela dot. wizji o baranie i koźle, potwierdzają słowa Mesjasza, który powiedział, że "gdyby dni ostatnie nie były skrócone, to nie przeżyłoby żadne ciało"
Wydaje mi się Danuto, że po Swoim zachwianiu Gabriel zrekompensował się w przypadku Marii i Mahometa.
Jeśli chodzi o Królestwo Boże, to Bóg jest Duchem, więc aby należeć do Jego Królestwa należy odrodzić się z Ducha, co musi być poprzedzone śmiercią ciała, więc do KB należeć będą, Ci którzy zmartwychwstaną, pierwszym jest Jezus.
Inaczej wygląda sprawa Królestwa Niebios, które jest najpotężniejszym królestwem w "kosmosie", mowa tu o Ludzie Świętym (księga Daniela). Królestwo Niebios bowiem można pochwycić bez konieczności umierania, o czym z resztą mówi sam Mesjasz.

Każde słowo dobre będzie, jeśli Miłość widzisz wszędzie!
Radek Badsung
Re: Królestwo Boże Napisane: środa, 25 maja 2011, 23:34
Mit
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Ludzie są naiwni i zawsze tacy byli, jak obiecają nagrodę to się kolejka ustawia...

-huraaaa dają wejściówki do królestwa niebieskiego, fajnie a co trzeba zrobić?
-Wierzyć w nie
-i co jeszcze...
-nic, można oddawać pokłony obrazom lub gnębić niewiernych, zionąć agresją na tych, którzy nas krytykują, można być również obojętnym na los sąsiadów, tego co nas otacza, od czasu do czasu dać na cele charytatywne. Można również interpretować Biblię jak nam się podoba, przede wszystkim rozwijać się duchowo
- no to luz, czyli nic nie trzeba robić :twisted:

Kto z tych ludzi uwierzył by w Boga gdyby nie było NAGRODY.
Ludzkość lub wybrani do królestwa niebieskiego, a to dobre :D czym sobie trzeba zasłużyć na takie wyróżnienie? Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ludzie czekają na wybawienie i na królestwo boże? Dlaczego jest im tak źle? :shock:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 11 lip 2011, 16:48 przez Mit, łącznie edytowano 1 raz
Re: Królestwo Boże Napisane: środa, 25 maja 2011, 23:40
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40
 
   
0
Dlaczego im tak źle?
Bo wierzą w "Boga", a nie w Boga.
A różnica jest taka, że ten "Bóg" nie istnieje, bo ten oto "Bóg" to wymysł ludzi i dogmatów jakie stworzyli.
Prawdziwy Bóg (siła stwórcza Wszechświata) ma w dupie, czy przed nim klękasz, czy wieszasz na nim psy. A już na pewno śmieje się widząc te wszystkie zapatrzone w kler duszyczki, które składają pokłony do ścian i wyśpiewują śmieszne pieśni w tak zwanych kościołach... Gdyby było inaczej, to byłby po prostu skończonym idiotą. A będąc idiotą nie byłby w stanie stworzyć tak skomplikowanej struktury jaką jest Wszechświat i wszystko co w nim zawarte.
Dlatego im tak źle. Bo ten "Bóg" nie istnieje i nie pomoże, a na to liczą. Jak trwoga to do Boga. Zamiast wziąć życie we własne łapska, to tylko nic nie warte paciorki i błaganie "Panie dopomóż"....

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Królestwo Boże Napisane: czwartek, 26 maja 2011, 10:44
badsung

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Ludzie nie powinni, negatywnie osądzać(zatracać) swoich bliźnich, lecz raczej znajdować głębsze(trudniejsze do znalezienia i zbawiające) znaczenie ich pozornie odpychających słów i czynów.

Mat 7:13-14 nwt-pl "(13) "Wchodźcie przez ciasną bramę: gdyż szeroka i przestronna jest droga prowadząca do zagłady i wielu jest tych, którzy nią wchodzą, (14) natomiast ciasna jest brama i wąska droga prowadząca do życia i niewielu jest tych, którzy Ją znajdują."

Każde słowo dobre będzie, jeśli Miłość widzisz wszędzie!
Radek Badsung
Re: Królestwo Boże Napisane: czwartek, 26 maja 2011, 14:48
Mit
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Re: Królestwo Boże Napisane: czwartek, 26 maja 2011, 15:27
badsung

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0

Każde słowo dobre będzie, jeśli Miłość widzisz wszędzie!
Radek Badsung
Re: Królestwo Boże Napisane: czwartek, 26 maja 2011, 16:08
Mit
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Ostatnio edytowano poniedziałek, 11 lip 2011, 16:51 przez Mit, łącznie edytowano 1 raz
Re: Królestwo Boże Napisane: czwartek, 26 maja 2011, 16:29
badsung

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0

Każde słowo dobre będzie, jeśli Miłość widzisz wszędzie!
Radek Badsung
Re: Królestwo Boże Napisane: czwartek, 26 maja 2011, 16:40
Mit
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
badsung, szkoda, że się nie odniosłeś do reszty mojej wypowiedzi...
Ostatnio edytowano poniedziałek, 11 lip 2011, 16:49 przez Mit, łącznie edytowano 1 raz
Re: Królestwo Boże Napisane: czwartek, 26 maja 2011, 17:02
badsung

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0

Każde słowo dobre będzie, jeśli Miłość widzisz wszędzie!
Radek Badsung
Re: Królestwo Boże Napisane: czwartek, 26 maja 2011, 17:17
Mit
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Ostatnio edytowano poniedziałek, 11 lip 2011, 16:50 przez Mit, łącznie edytowano 1 raz
Re: Królestwo Boże Napisane: czwartek, 26 maja 2011, 20:56
BlueAngel333
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 11 lut 2019, 16:30
 
   
0
Posty nie dotyczące tematu zostały usunięte i proszę nie powracać do offtopic .

Blue Angel 333
Moderator

"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"
Re: Królestwo Boże Napisane: środa, 1 cze 2011, 12:39
Nieistotne
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0

I będziesz im przewodzić by nie szukali odpowiedzi kim są.
I będziesz ich zwodzić by nigdy nie poznali swej prawdziwej mocy.
I będziesz ich straszyć by bali się śnić o świecie w jakim chcieliby żyć.
Strona 1 z 3 [ Posty: 64 ]

*1 2 3 >
Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Cel Życia

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników
Skocz do:  
Szukaj:
Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg
cron


wysyłanie...czekaj...


Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
upgraded by szczyglis /2017/ v. 3.13 | 22.12.2017 [ Dziennik zmian ]
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Strefa czasowa: UTC + 1
[ Time : 4.846s | 42 Queries | GZIP : Off ]