Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
b1851da3c6d975da877d7a61a5bef5b4
b1851da3c6d975da877d7a61a5bef5b4
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Ania Przybylska Napisane: poniedziałek, 6 paź 2014, 13:49
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Kojarzycie tą aktorkę?

Obrazek

Umarła wczoraj, była niewiele starsza ode mnie, miała 35 lat.
Rak trzustki. Pamiętałem ją jeszcze z młodych lat, bodajże ze "Złotopolskich", gdzie grała policjantkę. Zagrała też w wielu dobrych polskich filmach,m.in. w "Ciemna strona Venus". Szkoda dziewczyny, bardzo sympatyczna kobieta, niesamowicie pozytywnie nastawiona do życia, miałem kiedyś przyjemność z nią porozmawiać. Cudowna dziewczyna. Chciała żyć, rak ją wykończył...

Zawsze jak umiera ktoś, kogo znałem, szczególnie, gdy jest to ktoś wartościowy i w młodym wieku, nachodzą mnie refleksje. Wszyscy jesteśmy równi wobec Kostuchy, nie ważny jest status materialny, każdy jest równy, warto o tym pamiętać. Wczoraj ktoś inny, a jutro to może być każdy z nas... Nie ma znaczenia, czy jesteś dobry, czy zły, śmierć nie rozróżnia pojęcia dobra, ani zła...

Jaki jest więc ten cel życia?
Nie ma żadnego celu. Jedynym celem jest...umrzeć.
Wszystkich nas zjedzą robaki, prędzej, czy później.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Ania Przybylska Napisane: poniedziałek, 6 paź 2014, 13:50
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
W sumie to była moja jedna z ulubionych aktorek, ciepła miła osoba, jak zwykle tacy odchodzą najszybciej. Naprawdę mi przykro.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Ania Przybylska Napisane: poniedziałek, 6 paź 2014, 14:37
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Taka jeszcze jedna refleksja związana ze śmiercią Ani:

Wydaje się, że miliony na koncie mogą dać szczęście i nieśmiertelność.
Goovno prawda.

Steve Jobs:
Obrazek
Rak trzustki, założyciel Apple, jedna z najbogatszych osób na planecie - miliarder. Kasa nie pomogła, rak go zabił.

Whitney Houston, światowej sławy wokalistka.
Przedawkowanie narkotyków, milionerka.
Obrazek

Michael Jackson, król muzyki POP.
Przedawkowanie leków, miliarder.
Obrazek

Tony Scott, brat Ridleya, reżyser odpowiedzialny m.in. za "Ostatniego skauta" i "Gliniarza z Beverly Hills", "Człowieka w ogniu", "Fana", "Top Guna" i "Prawdziwy romans" - samobójstwo. Skok z mostu. Miliarder.
Obrazek

Ewa Sałacka
Polska aktorka, też do biednych nie należała.
Dziwna śmierć - reakcja alergiczna po ugryzieniu pszczoły - udusiła się.
Obrazek

Heath Ledger
Milioner, świeżo przed galą Oscarową za rolę Jokera w Batmanie (dostał Oscara), znaleziony martwy w hotelu, prawdopodobnie przedawkowanie.
Obrazek

James Dean
Kariera przed nim, młoda gwiazda, ginie w swoim Porshe.
Obrazek

Jacek Chmielnik, znacie go z "Vabanku" i "Kingsajzu".
Ginie w dziwny sposób, wchodzi boso w kałużę pod napięciem. Razi go prąd, nie przeżywa.
Obrazek

Zbigniew Cybulski
Niesamowity aktor, wpada pod pociąg na planie filmu w którym miał w biegu wskoczyć do ruchomego składu. Z człowieka nie ma co zbierać.
Obrazek

Michael Schumacher
Obrazek
Jeszcze żyje, ale jest warzywem.
Wielokrotny mistrz świata w F1, miliarder.
Uderzony w głowę podczas jazdy na nartach, po człowieku.

Można by wymieniać w nieskończoność...

Re: Ania Przybylska Napisane: poniedziałek, 6 paź 2014, 20:25
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 15 lip 2018, 13:16

0
Ania...
Moja pierwsza myśl, że pewni ludzie nie powinni odchodzić w ogóle. Dają tyle światła...
Re: Ania Przybylska Napisane: poniedziałek, 6 paź 2014, 20:32
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
aleksandra137 napisał(a):
Ania...
Moja pierwsza myśl, że pewni ludzie nie powinni odchodzić w ogóle. Dają tyle światła...

Tak jak Sir napisał - niestety tych najlepszych szlag trafia jakoś najszybciej. Skurw***li co biegają po ulicach z maczetami jakoś Kostucha zabrać nie chce...
Mi się osobiście nie chciało wierzyć z początku w jej śmierć. Wiedziałem, że coś tam kiedyś miała problemy zdrowotne, ale nie wiedziałem, że aż takie. Szkoda mi jej niesamowicie, uwielbiałem tą dziewczynę. Nie była w żaden sposób ze mną spokrewniona, ale jak napisałem - kiedyś miałem okazję ją poznać i wymienić kilka ciepłych słów plus uwielbiałem ją jako dziewczynę i aktorkę, więc zabolało...

Re: Ania Przybylska Napisane: poniedziałek, 6 paź 2014, 21:20
Ratownik

reputacja neutralna
Orbita Jowisza
Ostatnio widziany(a):
-

0
Złego diabli nie biorą.

Nowy wpis na blogu "Szpieg Barbie i inni w twoim domu."
Do Celu, przez lata, przez wieki
Re: Ania Przybylska Napisane: czwartek, 9 paź 2014, 11:03
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
szczyglis napisał(a):
Tak jak Sir napisał - niestety tych najlepszych szlag trafia jakoś najszybciej.

Wiekszosc gwiazd ekranu szlag trafia najszybciej ale chyba tykona ich wlasne zyczenie, bo jak sie zacpali, zachlali to sami sobie zaszkodzili. Lubie glos jaki ma Freddy Mercury, no ale co on wyrabial - chodzil do najgorszych klubow, gdzie seks zbiorowy, kazdy z kazdym, rozne zboczenia, nawet nie wiedzial od kogo sie zarazil HIV, i bywalcy tych klubow tez juz nie zyja.
Jak ktos umarl na raka no to co innego,ale wielu ludzi umiera na raka i to w mlodym wieku.
Ja mysle nad tym, na co takim ludziom miliardy, jak umra i tego nie wezma.
W jakies madrej ksiedze juz dawno temu pisano - "Na tamten swiat ze soba wezmiesz tylko to co za zycia bliznim dales". Na co ten ped dorabiania sie, aby zaspokoic potrzeby zyciowe, najesc sie, napic, mieszkac w domu a nie pod mostem, nie potrzebne sa miliardy.

The truth is out there
Re: Ania Przybylska Napisane: poniedziałek, 13 paź 2014, 16:13
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 15 lip 2018, 13:16

0
Echosonda z głównej strony dot. śmierci Ani jest dla mnie osobiście bardzo pocieszająca. Większość ludzi nie uznaje na szczęście jej śmierci za niesprawiedliwość Boga. Jednak co innego mnie poruszyło w tym wszsytkim.

Fragment z wpisu kapitana FN.
Myślę, że w przypadku jej śmierci ludzi bardziej poruszyło co innego. Została ona bowiem obdarzona przez naturę wyjątkową urodą, której zazdrościły miliony kobiet w całej Polsce i która jest powszechnie uważana za "warunek pełnego szczęścia". Ale ona miała jeszcze więcej - jej dobra passa przełożyła się także na udaną rodzinę (udany związek, bardzo ładne dzieci), a także - mie ma co kryć - przyzwoite pieniądze. Nie jest żadną tajemnicą, że za jeden kontrakt reklamowy brała kwotę często kilkakrotnie przewyższającą ilością to, czego większość czytelników tabloidów nie będzie w stanie zarobić pracując często przez całe życie. A takich kontraktów miała sporo i mimo mijających lat cały czas pojawiały się nowe. Jeśli ludzkie życie uznać za grę, w której chodzi o wyglądanie możliwie najdłużej pięknie i młodo, wysoko punktowane jest założenie udanej, kochającej się rodziny i zarobienie przyzwoitej ilości pieniędzy, to ta dziewczyna była naprawdę w polskiej czołówce.

Masa ludzi pisząc o śmierci Ani pisała, że za młoda i za ładna. Aha, czyli gdyby nie była młoda i ładna już to byłoby sprawiedliwiej? już do przyjęcia?
Ona była przede wszystkim prawdziwa i to trzeba byłoby podkreślać, bardzo mało takich osób pozostało.
Re: Ania Przybylska Napisane: wtorek, 14 paź 2014, 07:38
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

0
To, że ludzie żałują, że zmarła jako młoda i ładna, to trochę podejście jak do maskotki.

A może jej próba dobiegła końca - została obdarzona takim wyglądem fizycznym i taką profesją, które zachęcają do sięgnięcia "ciemnej strony mocy", a ona się temu oparła, przeszła również próbę cierpienia w chorobie.

Zdała egzamnin i teraz jest o poziom, a może i kilka poziomów wyżej i cieszy się nagrodą, którą otrzymuje.
Re: Ania Przybylska Napisane: piątek, 17 paź 2014, 10:13
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 sty 2018, 18:39

0
Do listy dodam Patrick'a Swayze - też rak trzustki go wykończył...aktor znany z filmów "Dirty Dancing" czy "Uwierz w ducha"...
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Cel Życia