Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
a22920ab372848496f794f8a664f1f84
a22920ab372848496f794f8a664f1f84
Strona 1 z 2 [ Posty: 36 ]

*1 2 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
życie jakie macie? Napisane: środa, 5 maja 2010, 11:16
drkidler
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
j/w
a)nędzne
b)niezłe
c)raz na wozie raz pod wozem
d)inne

u mnie raz lepiej raz gorzej

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej — Albert Einstein
Re: życie jakie macie? Napisane: środa, 5 maja 2010, 14:19
Krystian

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
e) Że jakbym mógł raz jeszcze kiedyś przezyć jakieś życie od początku, to wybrał bym swoje, jest po prostu idealne 8-)
Re: życie jakie macie? Napisane: środa, 5 maja 2010, 15:01
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 10 lip 2018, 18:36

0
Krystian napisał(a):
e) Że jakbym mógł raz jeszcze kiedyś przezyć jakieś życie od początku, to wybrał bym swoje, jest po prostu idealne 8-)

Nie wierzę.

A u mnie, z tego ubogiego wyboru chyba "b".

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: życie jakie macie? Napisane: środa, 5 maja 2010, 15:10
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
to zależy jak leży... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: życie jakie macie? Napisane: sobota, 22 maja 2010, 05:26
Yennefer
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jest takie jakie wybrałam przed narodzinami,nia łatwe bo nie lubię chodzić na skróty hehe.

Gwiezdni przyjaciele/Star Seeds
Re: życie jakie macie? Napisane: sobota, 22 maja 2010, 09:19
Playadianin

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
sobota, 16 wrz 2017, 12:07

0
Staram się odnaleźć w sobie bezkresną przestrzeń pełną światła. To jest moja podstawa, mój fundament. Zewnętrzne okoliczności mogą się zmieniać, ale umysł pozostaje nieporuszony!
Czasem mi się to udaje, czasem nie... ale doświadczam tej podstawy, wiem, że warto iść dalej w tym kierunku! :)
Re: życie jakie macie? Napisane: sobota, 22 maja 2010, 09:43
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Należy wszystko robić w kierunku dobra ,tak aby mieć to prawo wyboru .
Re: życie jakie macie? Napisane: czwartek, 26 sie 2010, 18:09
Yennefer
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nieraz trzeba zasmakować ciemnej strony,żeby docenić boską miłość :]

Re: życie jakie macie? Napisane: czwartek, 26 sie 2010, 19:42
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
A. Wciąż planuję się zabić.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: życie jakie macie? Napisane: czwartek, 26 sie 2010, 20:13
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
No i poco? ,spal żółte kalendarze ,wsiądź do pociągu byle jakiego ,Irlandia czeka ! :idea: :D :D
Re: życie jakie macie? Napisane: czwartek, 26 sie 2010, 20:17
Yennefer
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
szczyglis napisał(a):
A. Wciąż planuję się zabić.

Poczekaj chociaż do 2012 hehe :D

Re: życie jakie macie? Napisane: niedziela, 29 sie 2010, 20:47
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Szczyglis gdzie się ukrywasz !Jesteś weteranem i należysz mimo woli do Pretorii tego Forum nie ładnie tak chować się za klawiatura .
Re: życie jakie macie? Napisane: niedziela, 29 sie 2010, 20:51
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Majestic napisał(a):
Szczyglis gdzie się ukrywasz !Jesteś weteranem i należysz mimo woli do Pretorii tego Forum nie ładnie tak chować się za klawiatura .

Jestem, jestem :D

Re: życie jakie macie? Napisane: niedziela, 29 sie 2010, 21:28
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jak pięknie Cie znowu słyszeć ! :D
Re: życie jakie macie? Napisane: wtorek, 22 mar 2011, 20:33
Rick

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
życie to jedna wielka podróż. Podróże mogą być wspaniałe i również mogą być piekłem. Mimio najlepszych zamiarów nie wszystko zależy od nas samych. Towarzysze podróży potrafią zamienić naszą przyjemną podróż w piekło i na odwrót. Wybieraj tych towarzyszy bardzo uważnie. A w czasie tej życiowej podróży zbieraj jak najwięcej doświadczenia, bo to ciebie wzbogaca i uczy. Nawet jak to doświadczenie jest bolesne, to nie trwa ono wiecznie. Tylko życiowe doświadczenie możesz zabrać ze sobą do drugiego świata po śmierci. Nic nie ginie w tym wszechświecie tylko wszystko przemija, w tym my sami.
Re: życie jakie macie? Napisane: sobota, 2 kwi 2011, 05:31
Mateusz
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ostatnio pełne rozczarowań. To przede wszystkim ludzie sprawili, że świat idealny, w który chciałem tak mocno wierzyć, w który mimo różnych sytuacji wierzyłem tak długo, ten świat runął bezpowrotnie, jak po uderzeniach buldożera przestawał istnieć, pokazując fragment po fragmencie ten prawdziwy. Nagle ludzie których nazywałem przyjaciółmi, będąc gotowym zrobić dla nich praktycznie wszystko, często stawiając ich przed rodziną, okazali się całkiem obcy. Uderzający buldożer odsłaniał prawdę, okazało się, że z ludźmi których miałem za przyjaciół, nie mam choćby jednego wspólnego tematu, a nasza rozmowa ograniczała się do dialogu typu: co tam? pijemy coś? gdzie idziemy po flaszke? polej... daj szluga...obstaw pojarę, podaj zapojkę. Każdy tylko myślał jak przyciąć jakieś śmieszne 3zł, a przyjaźń przestawała istnieć gdy pojawiała się możliwość zarobienia 10zł :!: Szczerość, bezinteresowność, przyjaźń, zaufanie, lojalność, szczere intencje - wszystko te wartości w które wierzyłem, dla tak wielu nic, nigdy nie znaczyły. Zacząłem zamiast nich dostrzegać nienawiść, dwulicowość, kłamstwo, frajerstwo.. Byłem zły na siebie, na świat, na wszystko. Dzisiaj, gdybym miał wybór, to nie zamieniłbym tego prawdziwego świata, na ten idealny. Czułem złość do czasu gdy zacząłem mówić: NIE! - dla świata z którym się nie zgadzam, mówić NIE! - dla fałszywych ludzi! stanowczo i za każdym razem mówić NIE! dla wszystkiego z czym się nie zhadzam, czym gardzę. Nie mam do nikogo pretensji o to jaki jest świat, ludzie. Nie szukam winnych. Nie wpadłem w depresje, nie wybieram się do psychiatry po prozac. Ale śmieje się szczerze, gdy świat i ludzie mają do mnie pretensje. Widząc dwie drogi, jedna oznaczała, robienie na każdym kroku czegoś wbrew sobie, godzenie się na to z czym nigdy się nie pogodzę, kompromis, spełenianie oczekiwań ludzi, udział w wyścigu szczurów. Znając konsekwencje i z pełnią świadomością tego, że dla większości będę niezrozumiały, wybrałem tą drugą drogę i nie szukam już zrozumienia..

„Spytasz o cenę wolności, to usłyszysz nasz śmiech.. często wbrew, na przekór, zawsze pełen dumy.. nie złożył broni, czytaj - nie przestał myśleć…"
Re: życie jakie macie? Napisane: sobota, 2 kwi 2011, 11:57
rre
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Męczy mnie w moim życiu, że wciąż poświęcam się poszukiwaniom materialnych korzyści, pomimo wiedzy że i tak są one kompletnie ulotne.
Re: życie jakie macie? Napisane: niedziela, 10 kwi 2011, 13:59
Mateusz
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Zawsze możesz to szczerze olać.. chyba, ze masz rodzinę, dzieci. Wtedy sytuacja robi się dosyć patowa :roll:

„Spytasz o cenę wolności, to usłyszysz nasz śmiech.. często wbrew, na przekór, zawsze pełen dumy.. nie złożył broni, czytaj - nie przestał myśleć…"
Re: życie jakie macie? Napisane: niedziela, 10 kwi 2011, 14:03
rre
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Na szczęście w obecnej sytuacji nie mam, ale co zrobić? Na chleb trza mieć, a przerzucić się na dożywianie się energią kosmiczną nie jest takie proste ;)
Re: życie jakie macie? Napisane: niedziela, 10 kwi 2011, 16:15
Mateusz
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Kiedyś w "Jeździe figurowej" był typek co twierdził, że już sporo lat odżywia się tylko i wyłącznie energią kosmiczną 8-) ..a Lepper chciał go sprawdzić i dać do reality show :lol: .. jak Ci to nie pasuje, czy męczy, to chociaż spróbuj w pewnych momentach odpuścić.

Re: życie jakie macie? Napisane: niedziela, 10 kwi 2011, 21:15
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Mateusz napisał(a):
Kiedyś w "Jeździe figurowej" był typek co twierdził, że już sporo lat odżywia się tylko i wyłącznie energią kosmiczną 8-) ..a Lepper chciał go sprawdzić i dać do reality show :lol: .. jak Ci to nie pasuje, czy męczy, to chociaż spróbuj w pewnych momentach odpuścić.

Co Ty masz z tym Lepperem ? ;)

Re: życie jakie macie? Napisane: niedziela, 10 kwi 2011, 22:40
Mateusz
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
To chyba z podświadomej tęsknoty do niego, Renaty Begger i całej Samoobrony. To były czasy, włączałeś tvn24 i nie musiałeś nawet nic jarać, jeden z lepszych kabaretów jakie widziałem.. ale jak to mówią to se ne vrati :lol: .. ale dobrze wychwyciłeś ;)

Re: życie jakie macie? Napisane: niedziela, 3 lip 2011, 12:09
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 16 lip 2018, 19:16

0
Czy nie uważacie że zakochanie to utrata własnej woli? I zaczyna nami kierować ten w którym jesteśmi zakochani. I wtedy on /ona/ decyduje o naszym życiu. I my stajemy się w jakiś sposób niewolnikiem tego w kim jesteśmi zakochani. I sądzę że nie tylko zakochujemy się w żywej osobie ale np w pieniądzach, starociach, samochodzie. itd A w zabijaniu? No np myśliwi albo wojskowi i inni bandyci. A jak nami rządzą ci ZAKOCHANI we władzy nad nami? No i różnej maści dyktatorzy począwszy od tych domowych. Oni kochają władzę nad nami a jak kochają wiedzięć wszystko o nas? Spowiedż i inne podsłuchy. I to wszystko z milości.
Re: życie jakie macie? Napisane: niedziela, 3 lip 2011, 12:44
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
No nie, nie porównuj miłości do drugiej osoby z miłością do pieniędzy, czy polowania..

Re: życie jakie macie? Napisane: niedziela, 3 lip 2011, 13:44
człowiek
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
drkidler napisał(a):
j/w
a)nędzne
b)niezłe
c)raz na wozie raz pod wozem
d)inne

u mnie raz lepiej raz gorzej

Odpowiedz sobie,czymże jest życie,potem przemyśl temat.
Wróć do problemu swego życia,jeszcze raz przemyśl...i jeszcze raz.
Wszystko zweryfikuj i uznaj za humor stworzenia.Wysil się,puść bąka i uśmiechnij się do cudu stworzenia przez siebie samego,czegoś co wprawiło cię w dobry nastrój.
...i napisz wnioski!

Samo życie jest ciągłością doświadczania,tu też błędnym jest twierdzenie,że możliwe jest bycie dobrym,lub gorszym.

Ja nie narzekam na swe,tym sposobem zawyżam statystyki i robię to z premedytacją i na złość "jęczącym".

Pozdrawiam

CO MI DAŁ DUCH - CUD ŁAD I MOC
Re: życie jakie macie? Napisane: piątek, 2 wrz 2011, 01:00
Niedzwiedz_Janusz
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ewah ,a powiedz mi kto kieruje życiem kogo jak obie osoby są w sobie zakochane? :D :D :D Bo idąc tą logiką nikt nie kieruje tylko obie osoby kręcą się w kółko :D :D
Re: życie jakie macie? Napisane: piątek, 2 wrz 2011, 12:44
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 cze 2018, 16:32

0
obecnie stoję na rozdrożu... mam dwie drogi do wyboru - wiem że tylko jedna jest właściwa.. waham się - wiem że to trochę potrwa... miałem już dosyć dotychczasowego fałszywego życia ... teraz poszukuje prawdy i prawdziwego sensu.. nie jest łatwo, ale polecam naprawdę - zróbcie ten krok a w końcu uwolnicie się od tego co Was zniewala i zabija.
Ostatnio edytowano piątek, 2 wrz 2011, 18:47 przez Archeozoolog, łącznie edytowano 1 raz
Powód: literówka, ortografia
Re: życie jakie macie? Napisane: sobota, 3 wrz 2011, 00:37
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 16 lip 2018, 19:16

0
A jak są w sobie nawzajem zakochani to mają swój własny świat w którym żyją i tam nie ma kierującego tylko RAZEM. Wspólnie.
Re: życie jakie macie? Napisane: sobota, 3 wrz 2011, 21:02
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 10 lip 2018, 18:36

0
Człowiek z natury jest egoistą. Ludzie łączą się w pary, bo tak im będzie łatwiej żyć, miłość jest tylko drogowskazem z kim się związać. Jednak dobitnym tego przykładem (pierwszej części mojego zdania) jest fakt, iż gro ludzi starszych łączą się w pary z rozsądku - czyli w jakiś sposób zapewniają sobie lepszą przyszłość, wykluczając tym samym samotność i noszenie problemów tylko na jednych barkach.
Miłość - nie wiem co to jest, w sensie definicyjnym, ale wiem, że jednostce bardzo ułatwia życie i nadaje mu sens.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: życie jakie macie? Napisane: czwartek, 13 gru 2012, 11:42
Mieszko I
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witam, Forumowiczki i Forumowiczów.
Moje życie, no cóż raz na wozie raz pod wozem ,ale muszę przyznać, że mam mnóstwo przygód i zdarzeń, o których nigdy nawet nie śniłem ;)
Strona 1 z 2 [ Posty: 36 ]

*1 2 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Cel Życia