Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
5ce76a39d0605ea506b235bbbc362fb3
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
5ce76a39d0605ea506b235bbbc362fb3
Strona 2 z 2 [ Posty: 34 ]

*< 1 2

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Jestem specjalistą od celu życia - proszę zadawać pytania. Napisane: niedziela, 24 sty 2010, 12:58
Krystian

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Jestem specjalistą od celu życia - proszę zadawać pytania. Napisane: poniedziałek, 1 lut 2010, 19:16
vayha
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Jestem specjalistą od celu życia - proszę zadawać pytania. Napisane: wtorek, 2 lut 2010, 09:23
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 30 kwi 2019, 17:16

0

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Jestem specjalistą od celu życia - proszę zadawać pytania. Napisane: wtorek, 2 lut 2010, 17:12
kiriaenenko

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
"kiriaenenko napisał(a):
Co bym chciala zmienic w swoim zyciu... Sa takie dwie rzeczy... Chcialabym byc taka jak dawniej kiedy bylam lubiana, szanowana, pewna siebie, wygadana... To sie niestety pozniej zepsulo, bardzo zepsulo.... :( .

Dokładnie w czym jest różnica? Proszę żebyś opisała to zagadnienie dokładniej."

Trudno mi opisac na czym polega roznica.... Pamietam, ze czulam sie pewna siebie, czulam taka jakby lekkosc w kazdej chwili... Swiat wydawal sie pociagajacy i latwy.

"Dodatkowo wynotuj kilka sytuacji (minum 3) z których przeżywania czerpiesz wyjątkową przyjemnosć."

Po pierwsze lezenie... Uwielbiam sie wylegiwac. Druga czynnoscia, z jakiej czerpie wyjatkowa przyjemnosc jest spanie.. Mam zazwyczaj ciekawe sny. Trzecia czynnoscia jest jedzenie. Lubie jesc i moge sobie na to pozwolic bo nie mam zadnych sklonnosci do tycia. A pozatym to bedzie ogladanie telewizji... Lubie sobie cos niecos obejrzec. I piata czynnosc, z jakiej czerpie przyjemnosc to.... uzywki... Nie zawsze daja mi przyjemnosc ale czesto tak jest.

"Co chciałabyś w ogóle robić w życiu? Czym się zajmować?
Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu, proszę wykonaj zadanie, o które poprosiłem także Heruura -czyli misję wszystkich misji."

1) Kiedy byłam małym dzieckiem, w wieku wczesnoprzedszkolnym, chciałam być_____nie pamietam kim____________ kiedy dorosnę, ponieważ chciałam (robić zajmować się, działać, być) ______________________________________________

2) Zanim opinie lub sugestie innych, często ważnych dla mnie osób, stały się dla mnie drogowskazem, chciałam (robić, mieć, być)_____sportsmenką______________________

3) Rzeczy, które wychodzą mi bez wysiłku, to_______leżenie, zazywanie uzywek, jedzenie, ogladanie tv_____________________

4) Ludzie, którzy o mnie mówią (nawet jeśli się z tym nie zgadzam lub tego nie doceniam), najbardziej lubią we mnie_____nie wiem co we mnie lubia__________________________ i podziwiają_________________________________________________

5) To co mnie często ekscytuje, angażuje i ożywia, to_____nie ma takiej rzeczy__________________ __________________________________________________________

6) Emocja, która jest dla mnie tajemnicą, a jednocześnie mam pojęcie, że ją odnajduję (w poezji, sporcie, muzyce, filmach, potrawach, podróżach) to______________

7) Prawdziwym spełnieniem, gdybym mógła poprosić o to czarodzieja lub złotą rybkę, byłoby__________koniec zła na swiecie___________________________________________

8) To, co czynie moje życie wartościowym i potrzebnym, to ______to, ze jestem wazna dla mamy____________ ___________ dlatego że_____________________________

9) Chciałabym, żeby inni odczuwali w mojej obecności______sympatie do mnie, zainteresowanie moja osoba________________

10) Gdybym znalazła się nieoczekiwanie na bezludnej wyspie i nie miała nic, to miałabym jednak_____________spokoj sumienia, ze teraz moge sie bez skrupołow zabic________________________________________
Strona 2 z 2 [ Posty: 34 ]

*< 1 2

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Cel Życia