Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
3feb5d4db3b05631a74b18e4be2b1d84
3feb5d4db3b05631a74b18e4be2b1d84
Strona 2 z 2 [ Posty: 34 ]

*< 1 2

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Jestem specjalistą od celu życia - proszę zadawać pytania. Napisane: niedziela, 24 sty 2010, 12:58
Krystian

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
vayha napisał(a):
Pytanie:
Co możesz zrobić żeby wstawać o zamierzonych godzinach rano?

hehe ;) jak bym wiedział to bym nie pytał... jak wczesniej budzik ustawię, to wyłączę go i tak dalej śpię... włączyć tv, czy muzyki nie mogę, bo bym całą rodzinę obudził...
Kiedyś dałem komórkę z budzikiem na stół, dalej od łóżka, żebym musiał wstać chcąc wyłączyć... Niż się zebrałem to wibracje komórki spowodowały, że spadła na podłogę i się wyłączyła :D

vayha napisał(a):
Zadanie:
Znajdz kogoś kto dostał się już do szkoły pilotów przez internet - jakieś forum etc. Zapytaj go jakich rad mógłby ci udzielić aby pomóc Ci w rekrutacji. Jakie wymaganie dokładnie trzeba spełnić? Im więcej uda ci się zapytać osób tym lepsze informacje otrzymasz. Bedziesz dzieki temu mógł postawić sobie konkretne pomniejsze cele do osiągnięcia tego, który jak twierdzisz jest nadrzędny. Pomożesz w ten sposób w realizacji własnym marzeniom.

Właśnie otwieram forum wymarzonej uczelni...
Re: Jestem specjalistą od celu życia - proszę zadawać pytania. Napisane: poniedziałek, 1 lut 2010, 19:16
vayha
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
kiriaenenko napisał(a):
Co bym chciala zmienic w swoim zyciu... Sa takie dwie rzeczy... Chcialabym byc taka jak dawniej kiedy bylam lubiana, szanowana, pewna siebie, wygadana... To sie niestety pozniej zepsulo, bardzo zepsulo.... :( .

Dokładnie w czym jest różnica? Proszę żebyś opisała to zagadnienie dokładniej.

Dodatkowo wynotuj kilka sytuacji (minum 3) z których przeżywania czerpiesz wyjątkową przyjemnosć.

kiriaenenko napisał(a):
Druga rzecz to praca, chcialabym moc wytrzymac w jakiejs pracy bo do tej pory nie dawalam z tym rady.. A to naprawde wazna rzecz bo razem z mamą mamy duze klopoty finansowe... I pozatym praca dalaby mi pieniadze na przyjemnosci.

Co chciałabyś w ogóle robić w życiu? Czym się zajmować?
Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu, proszę wykonaj zadanie, o które poprosiłem także Heruura -czyli misję wszystkich misji.

1) Kiedy byłam małym dzieckiem, w wieku wczesnoprzedszkolnym, chciałam być__________________ kiedy dorosnę, ponieważ chciałam (robić zajmować się, działać, być) ______________________________________________

2) Zanim opinie lub sugestie innych, często ważnych dla mnie osób, stały się dla mnie drogowskazem, chciałam (robić, mieć, być)___________________________

3) Rzeczy, które wychodzą mi bez wysiłku, to____________________________

4) Ludzie, którzy o mnie mówią (nawet jeśli się z tym nie zgadzam lub tego nie doceniam), najbardziej lubią we mnie_______________________________ i podziwiają_________________________________________________

5) To co mnie często ekscytuje, angażuje i ożywia, to_______________________ __________________________________________________________

6) Emocja, która jest dla mnie tajemnicą, a jednocześnie mam pojęcie, że ją odnajduję (w poezji, sporcie, muzyce, filmach, potrawach, podróżach) to______________

7) Prawdziwym spełnieniem, gdybym mógła poprosić o to czarodzieja lub złotą rybkę, byłoby_____________________________________________________

8) To, co czynie moje życie wartościowym i potrzebnym, to __________________ _____________________ dlatego że_____________________________

9) Chciałabym, żeby inni odczuwali w mojej obecności______________________

10) Gdybym znalazła się nieoczekiwanie na bezludnej wyspie i nie miała nic, to miałabym jednak_____________________________________________________
Re: Jestem specjalistą od celu życia - proszę zadawać pytania. Napisane: wtorek, 2 lut 2010, 09:23
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 10 lip 2018, 18:36

0
vayha napisał(a):
A co dobrego jest w grze na kompie?

To czego nie ma w rzeczywistości, możliwość zwycięstwa, niepodważalnego i ostatecznego.
vayha napisał(a):
Co musi się stać abyś miał stan, w którym nie chcesz odchodzić od książek?
Tego nie wiem, w tym Twoja rola :)
vayha napisał(a):
Czym może być odpowiednia motywacja?

Chęcią osiągnięcia ów zwycięstwa.
vayha napisał(a):
Co musi się wydarzyć abyś mógł zadowolić samego siebie?

Tego jeszcze nie wiem, bo nic takiego nie osiągnąłem.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Jestem specjalistą od celu życia - proszę zadawać pytania. Napisane: wtorek, 2 lut 2010, 17:12
kiriaenenko

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
"kiriaenenko napisał(a):
Co bym chciala zmienic w swoim zyciu... Sa takie dwie rzeczy... Chcialabym byc taka jak dawniej kiedy bylam lubiana, szanowana, pewna siebie, wygadana... To sie niestety pozniej zepsulo, bardzo zepsulo.... :( .

Dokładnie w czym jest różnica? Proszę żebyś opisała to zagadnienie dokładniej."

Trudno mi opisac na czym polega roznica.... Pamietam, ze czulam sie pewna siebie, czulam taka jakby lekkosc w kazdej chwili... Swiat wydawal sie pociagajacy i latwy.

"Dodatkowo wynotuj kilka sytuacji (minum 3) z których przeżywania czerpiesz wyjątkową przyjemnosć."

Po pierwsze lezenie... Uwielbiam sie wylegiwac. Druga czynnoscia, z jakiej czerpie wyjatkowa przyjemnosc jest spanie.. Mam zazwyczaj ciekawe sny. Trzecia czynnoscia jest jedzenie. Lubie jesc i moge sobie na to pozwolic bo nie mam zadnych sklonnosci do tycia. A pozatym to bedzie ogladanie telewizji... Lubie sobie cos niecos obejrzec. I piata czynnosc, z jakiej czerpie przyjemnosc to.... uzywki... Nie zawsze daja mi przyjemnosc ale czesto tak jest.

"Co chciałabyś w ogóle robić w życiu? Czym się zajmować?
Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu, proszę wykonaj zadanie, o które poprosiłem także Heruura -czyli misję wszystkich misji."

1) Kiedy byłam małym dzieckiem, w wieku wczesnoprzedszkolnym, chciałam być_____nie pamietam kim____________ kiedy dorosnę, ponieważ chciałam (robić zajmować się, działać, być) ______________________________________________

2) Zanim opinie lub sugestie innych, często ważnych dla mnie osób, stały się dla mnie drogowskazem, chciałam (robić, mieć, być)_____sportsmenką______________________

3) Rzeczy, które wychodzą mi bez wysiłku, to_______leżenie, zazywanie uzywek, jedzenie, ogladanie tv_____________________

4) Ludzie, którzy o mnie mówią (nawet jeśli się z tym nie zgadzam lub tego nie doceniam), najbardziej lubią we mnie_____nie wiem co we mnie lubia__________________________ i podziwiają_________________________________________________

5) To co mnie często ekscytuje, angażuje i ożywia, to_____nie ma takiej rzeczy__________________ __________________________________________________________

6) Emocja, która jest dla mnie tajemnicą, a jednocześnie mam pojęcie, że ją odnajduję (w poezji, sporcie, muzyce, filmach, potrawach, podróżach) to______________

7) Prawdziwym spełnieniem, gdybym mógła poprosić o to czarodzieja lub złotą rybkę, byłoby__________koniec zła na swiecie___________________________________________

8) To, co czynie moje życie wartościowym i potrzebnym, to ______to, ze jestem wazna dla mamy____________ ___________ dlatego że_____________________________

9) Chciałabym, żeby inni odczuwali w mojej obecności______sympatie do mnie, zainteresowanie moja osoba________________

10) Gdybym znalazła się nieoczekiwanie na bezludnej wyspie i nie miała nic, to miałabym jednak_____________spokoj sumienia, ze teraz moge sie bez skrupołow zabic________________________________________
Strona 2 z 2 [ Posty: 34 ]

*< 1 2

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Cel Życia