Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
391fced77518cf8c356ea0b1e43d021c
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
391fced77518cf8c356ea0b1e43d021c
Strona 1 z 128 [ Posty: 3832 ]

*1 2 3 4 5 ... 128 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: niedziela, 6 gru 2009, 22:36
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
... w nadchodzącej przyszlosci majac na uwadze, ze byc moze czeka nas niebawem jakis konflikt zbrojny lub po prostu wojna, o czym wspomnial w swojej zeszlorocznej przepowiedni Krzysztof Jackowski.

Chcialbym by temat ten stanowil niejako kontynuacje tego z nieczynnego juz forum.

Jak informuje wp Iran uznal sprawe rozmow na temat swojego programu nuklearnego za zamknieta:
http://konflikty.wp.pl/kat,107158,title ... omosc.html

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: niedziela, 6 gru 2009, 22:58
Katav
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
W czasie paru dni w kwestii Iranu nie zaszły jakieś wielkie zmiany, oprócz tej, że mamy już grudzień i czas na dyplomację ze strony USA i Europy ws. Iranu dobiega końca. Władze Iranu twierdzą, że etap rozmów z MAEA ws. ich programu nuklearnego jest już zakończony, a oni nie widzą powodu by Iran nie mógł prowadzić swojego programu atomowego w iście pokojowym jego znaczeniu. Wg. moich informacji, Iran tak naprawdę dzieli już kilkadziesiąt miesięcy od zbudowania bomby nuklearnej. Irańskie władze tak naprawdę zaczynają budowę nowych ośrodkowych gdzie uran będzie wzbogacany powyżej 20% czyli do takiego stanu gdzie służy on tylko i wyłącznie celom militarnym.

http://www.niedozwolona strona.cba.pl/arty/art0298.php

Pozdrawiam
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 00:47
Man

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jesli macie racje i np. niedozwolona strona to mozemy sie spodziewac po nowym roku kuku w Iranie..
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 10:44
elvismp78
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
cisza przed burzą !!! po nowym roku chyba będzie gorąco :o ( chociaż pora zimowa ;) )

Życie jest tylko snem, długim snem !
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 11:06
Katav
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jak tak słyszę Pana Gibbsa i jego teorie o sankcjach to śmiać mi się chce! Sankcje to sobie może prywatnie wprowadzić USA a zresztą od 1979 roku od przewrotu Chomeiniego, USA zerwały stosunki dyplomatyczne jak i nałożyły wiele sankcji na ten kraj. Sankcje światowe są nierealne Panie Gibbs, przecież to że Rosja niby coś poprze to i tak nic nie daje. Pan Obama niestety nie przekonał w czasie swojej azjatyckiej podróży władz Chin do poparcia sankcji na Iran, a bez Chin nie ma sankcji!!! Co najwyżej pod groźbą sankcji po Nowym Roku może się kryć atak na instalacje jądrowe Iranu, zapewne przeprowadzone przez Izrael z logistyczną pomocą USA. Co do samego ataku, to przypominam, że w grudniu powinny być gotowe bomby MOP(nowe amerykańskie cudo do niszczenia podziemnych bunkrów) zastanawiam się czy są naprawdę gotowe?
Oczywiście cały czas podtrzymuje moje teorie z poprzedniego forum, możliwość ataku na instalacje irańskie to początek roku 2010.

Teraz troszkę z innej beczki, prawdopodobnie nastąpił przełom w dozbrajaniu palestyńczyków, wczoraj podobno pokazowo Palestyńczycy odpalili w stronę izraelskiego kibucu pociski S5K to pocisk znacznie silniejsze niż obecniej używane Kassamy, S5K to pociski, które ze względu na swój kumulacyjny ładunek wybuchowy potrafią uszkodzić nawet najgrubsze pancerze czołgów. Odpalenie tych pocisków, miało być ostrzeżeniem dla izraelskich Merkav, które w tym momencie, jeśli palestyńczycy posiadają naprawdę dużą ilość S5K będą poważnie zagrożone. Czy nastąpi przełom?

http://www.niedozwolona strona.cba.pl/arty/art0311.php
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 16:13
mrmarhol
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
środa, 29 maja 2019, 06:35

0
Wojna miała wybuchnąć jak wątek na poprzednim temacie założonym przez Katava osiagnie 44 strony. Były już 42 i wątek został skasowany. Wojny nie będzie... :) A tak serio, to mam coraz większe wrażenie, że to wszystko mocno się przesunie w czasie i, że ani przed świętami, ani na początku roku nic się nie wydarzy. Chociaż, jeżeli patrzeć na to logicznie, to może jest to cisza przed burzą. Amerykanie wysyłają do Afganistanu dodatkowe 30tys. żołnierzy, NATO ma wysłać dodatkoe 5-6. Myślę, że to nie tyle ma zakończyć wojne w Afganistanie, co wystraszyć Iran. Ameryka i NATO mają teraz świetną baze wypadową na Iran w przypadku wybuchu konfliktu. Dodatkowo Amerykanie wysyłają pierwszych żołnierzy juz w przeciągu nie sepłna 2 tygodni. Bardzo im się śpieszy. Iran raczej nic nie zrobi poza dofiannsowaniem terrorystów na świecie. Z kolei ich otwarte informowanie o tym, że będzie wspierało terrorystow w walce z zachodem może wystarczyć USA do tego, żeby również pod przykrywką atomu razem z Izraelem ich zaatakować. W końcu terroryści byli wystarczającym powodem do najechania Afganistanu. Ewentualnie Izraelowi moga puścić nerwy i zaatakują pierwsi sami. W każdym razie, biorąc pod uwagę kiepskie wyposażenie militarne Iranu można przypuszczać, że oni na pewno pierwsi nie będą, a być moze, że wyslanie dodatkowych żołnierzy do ich sąsiadów ich przestraszy i zdecydują sie również w perspektywie potencjalnych sankcji na ponowną współpracę z zachodem. Jeżeli tak, to to wszystko może ciągnąć się długo i będzie przypominać zimną wojnę, gdzie skończyło się na straszeniu.

"Moją ojczyzną jest świat, a moją religią jest czynienie dobra" Thomas Paine
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 16:28
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie czujecie tej ciszy przed burzą...
No i mamy informacje z Debka o Syrii - czarnym koniu w konfliktach zachodu z Irakiem a teraz z Iranem - Syria za nos wodzi zachód - będąc anonimowym pomocnikiem wpierw Husejna a teraz Iranu...
Ciekawe ile zakładów w Syrii działa dla Iranu... - skąd ta pewność i butność Iranu?
No i ostatnia udana próba z ekspolozją głowicy w przyszłości jądrowej....
Cisza przed...
A Izrael pluje na wszystkich i na święta czeka... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 7 gru 2009, 18:13
olender

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witam kolegów

Mam nadzieje, że już nie będzie modernizacji strony... bo to chyba z tydzień trwało... Nie wiem kto robił ten kod który trzeba przepisać z obrazka ale należało by mu nogi z d... powyrywać. Tam nic nie widać. W końcu mi się udało i nie wiem jakim fuksem...

W temacie Iranu

Generalnie w tym roku na pewno nie wg Obamy... co w przyszłym... będzie wiadomo za 3 tygodnie... Jak widać z wszyscy na razie się zbroją i testują broń...

Pozdrawiam
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 07:55
ahfgoago

0

0
jak widać wszystko się opóźnia, ale przecież nie może w nieskończoność się opóźniać,obecnie to grudzień faktycznie odpada(chyba że końcówka)chyba że sytuacja nagle zmieni kierunek, ja myślę że styczeń będzie przełomowy, nowy rok więc może nowe zmiany, bo w tym roku coś się zablokowało :)
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 14:02
Seiryu
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Chyba,że teraz Jackowski ustala z Obamą szczegóły swojego tajnego planu,bo tak, wody lał, wiatrami wiał...to teraz pójdzie na wojne jako tajny agent słóżb wiwiadowczych KJabw czyli:
Krótki Jankes abstrahujący bardzo wybitnie....

Po drugiej stronie niewidzialnej ściany, ty wciąż wyczekujesz mnie!
Wiedź,że wkrótce przybędę! Ja wierzę w mój jedyny świat!
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 18:42
chrupek
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Znowu będzie jak rok temu. Na jesień 2008r. miała być wojna i nic. A Jackowski pewnie się już nigdy nie pokaże na nautilusie.
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 19:25
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
A tymczasem Iran po kilku miesiacach nieobecnosci jednego ze swoich naukowcow zorientowal sie, ze kogos brak w skladzie.
W dodatku sami napierw go przekazali w rece USA, by potem oskarzyc Amerykanow, ze im go ukradli...

http://konflikty.wp.pl/kat,107158,title ... omosc.html

Amerykanie za tymczasem chwala sie obecnoscia w rejonie swojego nowego niewidzialnego dla radarow samolotu bezzalogowego. Mogacego bez problemu unosic sie nad terytorium iranskim, choc nie tylko...

http://www.niedozwolona strona.cba.pl/arty/art0315.php

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 22:38
BlueAngel333
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 11 lut 2019, 16:30

0
Witam !

Ja i tak nie wierze ze bedzie jakakolwiek wojna ! Jesli by przyjac zalozenie iz istnieja inne wymiary moze tam juz sie to wszystk orozpoczelo ale nie tu . Mysle ze Pan Jackowski jak i Nostradamus widzieli przyszlosc ale nie koniecznie dotyczaca naszego wymiaru . Bo przeciesz przyszlosc w kazdej chwili sie zminia i byc moze stad te niejasnosci .

pozdrawiam

"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: wtorek, 8 gru 2009, 23:13
termi75
reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
Zgadzam się z BlueAngel333.
Kiedys na starym forum był dział "czym są przepowiednie" i tam zwróciłem uwagę dlaczego jasnowidzenie żadko potwierdza się w faktach.
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 00:41
olender

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Niech i będzie dział z wróżkami... w tym dziale opieramy się na informacjach... mogą być strzępki informacji ale weryfikacja od nas zależy...

Pozdrawiam
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 08:55
pazuzu

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie jest to jednak wszystko polityczne gdybanie oparte na zwyczajnej analizie, nie zaś na cudownych wizjach? Przecież każdy, kto przygląda się scenie politycznej może wysnuwać takie wnioski jak Jackowski. Nie trzeba być prorokiem.
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 12:38
Maniek

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Podsumuwując poprzedni wątek Katav miał jednak rację :D ....w tym roku na szczęście nie doczekamy się wojny, bo nikt nie chce w sezonie świąteczno-noworocznym prowokować nowej fali kryzysu ekonomicznego......
Każda ze stron zdaje sobie sprawę, że ta wojna pośrednio lub bezpośrednio doprowadzi do nowego kryzysu finansowego i generalnie ekonomicznego i dlatego USA z Izraelem poufnie doszły do wniosku, że nie ma co rozkręcać sprawy w okresie, kiedy dzięki świętom BŻ, handel kwitnie, a zyski na całym świecie idą w górę, niech się ludzie jeszcze pocieszą.......
A to, że w przyszłym roku wojna będzie, dla nikogo nie ulega wątpliwości, mam wrażenie, że cały kończący się rok, to w Azji i USA dyplomatyczne, militarne i logistyczne przygotowania do konfliktu zbrojnego na dużą skalę, karty wielkiego brydża zostały już rozdane, teraz tylko wszyscy czekają na hasło - time to play.....W zamierzeniach działania wojenne mają się toczyć w powietrzu i na morzu, ale zważywszy na obecność wojsk jankeskich u sąsiadów Iranu i zapewnie dużą skalę działań odwetowych ze strony Iranu, mniejsze lub większe działania lądowe są bardzo prawdobodobne, decyzja Obamy o wysłaniu tysięcy żołnierzy do Afganistanu tylko zwiększa groźbę takiego obrotu zdarzeń( bo w sukces w Afganistanie już nikt poważnie nie wierzy)...... :oops:
Co do Jackowskiego, to myślę, że jego wizje były trafne, tylko nie dopasował je do odpowiedniego czasu, a to się u jasnowidzów często zdarza. Zresztą mówił kilkakrotnie, że obecny kryzys będzie miał fazę uspokojenia do tego stopnia, że wszyscy będą na nim kłaść krzyżyk, po czym nagle łupnie na maksa - to jest wciaż realna perspektywa....
Podsumuwując cieszmy się okresem światecznym i napawajmy się świętami i Sylwestrem, bo 2010 rok może być ciężki pod wieloma względami, a najlepsze dopiero przed nami...... :|
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 12:39
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Na razie to co się dzieje na świecie to jedne wielkie podchody, jedni malują strzałeczki i chowają listy a inni ich szukają i chcą złapać... Koniec końców i tak dowiemy się w ostatniej chwili, politycy lubią zaskakiwać... szczególnie Ci od których wiele zależy.
A Pan Jackowski ? No cóż... Nie znam się na jasnowidzeniu więc mogę tylko przypuszczać że są pewne odmiany tego daru/zdolności. On specjalizuje się w odnajdywaniu ludzi zaginionych z dobrym skutkiem /posiada dowody/, być może przewidywanie katastrof nie jest jego konikiem i dlatego się myli.
A wojna ? Na wojnę zawsze przyjdzie czas...

"Nigdy nie atakuj kogoś, kogo nie możesz pokonać... Wyjdziesz na idiotę."
'SylaSS'
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 12:40
Maniek

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
A odnośnie stosunku Chin do programu nuklearnego Iranu, polecam dobrą analizę:

Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 12:57
termi75
reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
Czekam kolejnego przednoworocznego wywiadu udzielonego przez pana Krzysztofa Jackowskego "Gazecie Pomorskiej".
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 13:03
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 13:18
Maniek

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ja Ciebie też witam czcigodny Walerusie.............. :)

Póki co zostaje czekać i cieszyć się ostatnimi tygodniami spokoju, odliczanie się zaczęło, a może to się nawet skończyć III wś..............
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 14:05
zenek

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dziś rano w TVP Info podali informację, że Izrael kupuje od USA ponad 70 sztuk nowoczesnych myśliwców 5 generacji F-35. Zakup ma się wiązać z prawdopodobnym przyszłym konfliktem zbrojnym z Iranem.

Pozdro

To nie jest moje ostatnie słowo...
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 14:39
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0

'SylaSS'
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 14:50
Katav
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Potwierdzam to co powiedział Zenek, rzeczywiście dzisiaj w przeglądzie prasy na TVP Info z rana Jarosław Kulczycki, czytał artykuł o zakupieniu przez Izrael bombardujących myśliwców F-35. Ta informacja oznacza, że jeśli miałoby dojść do ataku na Iran, to wątpię by miał nastąpić w 2010 roku. Ciekawe kiedy Amerykanie dostarczą im te myśliwce? Czy piloci już się szkolili w USA? Czy dopiero będą? Zresztą przeszkolenie do zrobienia nalotu nowymi samolotami zapewne zajmie sporo czasu. Myślę jednak, że zakup tych samolotów ma być modernizacją izraelskich sił powietrznych w programie JSF czyli powolne zastąpienie F-16 nowym nabytkiem. Do programu JSF włączeni są prawie wszyscy posiadacze F-16 w Europie oczywiście bez Polski.

Atak na Iran zostanie przeprowadzony obecnymi samolotami.
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 15:06
olender

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ja się bardzo cieszę że Polska nie uczestniczy w tym programie zakupu super myśliwców... Mamy naprawdę poważniejsze wydatki... Zwłaszcza że w naszym kraju praktycznie nie ma już obrony terytorialnej...
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 15:30
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Czołgów możemy się spodziewać stary... Czołgów :twisted: I to w wersji T2 :twisted:

'SylaSS'
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 15:58
BlueAngel333
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 11 lut 2019, 16:30

0
Wierzac w to co podaje TV to hmmm .... dawno by nas nie bylo na swiecie!
Naprawde wspolczuje osoba ktore wierza w TV. Czy Wy tego nie czuejcie ??? Nic sie nie stanie .
Odnosnie Pana Jackowskiego nie mam zalu ze sie myli, bo sama doswiadczam wizji i jest ciezko okreslic kiedy i w jakim momecie one sie spelnia. Natomiast mam takie ktore pokazuja mi cos na kilkanascie minut przed spelnieniem. Czasem widze cos czego nie mamw Tym swiecie wiec zakladam ze to co widzialam musi dotyczyc innego wymiaru; wiec tak tez tlumacze nietrafnosci Pana Jackowskiego.

"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: środa, 9 gru 2009, 16:00
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Rudy da radę i prezydent z szabelką powieszony na szelce na lufie i krzyczący to strzela kałach, a to tygrys a to... boli mnie brzuch juz.... a Rydzyk już pewnie ma swoją armię i wspomoże moherowy ruch swój - ostatnio prosił o datki - pewnie na dodatkowe zbrojenia i helikoptery... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: czwartek, 10 gru 2009, 02:20
Seiryu
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0

Po drugiej stronie niewidzialnej ściany, ty wciąż wyczekujesz mnie!
Wiedź,że wkrótce przybędę! Ja wierzę w mój jedyny świat!
Strona 1 z 128 [ Posty: 3832 ]

*1 2 3 4 5 ... 128 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Krzysztof Jackowski