Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
3a925fc5e2a0dc47fb37f54fe03841f1
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
3a925fc5e2a0dc47fb37f54fe03841f1
Strona 126 z 128 [ Posty: 3832 ]

*< 1 ... 123 124 125 126 127 128 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: niedziela, 5 lut 2017, 14:04
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 6 lut 2017, 12:14
czujne_oko

0

0
widzieliście to ?
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 6 lut 2017, 14:33
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
WTF? :?

No co za goście...
I teraz ktoś musi tam włazić na samą górę, żeby tę flagę ściągnąć. Ja rozumiem, że niektórzy mają potrzebę pobiegania sobie do dachach, no ale kurcze... w okolicach 5:30, gdy zabrzmiał hymn Federacji Rosyjskiej i wywiesili flagę, to trochę postawiłem oczy. Gdzie była policja ja się pytam? Dwójka dzieciaków podbiła nam kraj... :roll:

Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: sobota, 4 mar 2017, 22:57
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 cze 2018, 16:32

0
S-400 to szmelc? :roll:
http://reporters.pl/5928/slepe-rakiety- ... cza-rosji/
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: piątek, 7 kwi 2017, 20:50
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

+1
w polityce jak widać po staremu :roll:

Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: piątek, 7 kwi 2017, 21:20
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
Konflikt w Syrii ostatniej nocy sie nasilil, USAzbombardowaly w Syrii pewna baze lotnicza 59 rakietami Tomahowk i ani jednej nie zestrzelily mityczne rezekomo rewelacyjne ruskie rakiety S-300 ani S-400 jakimi Rosja straszy Polske ze w terenu Kalinigradu rozwali cale nasze polskie lotnictwo i wszystko co tam lata w Polsce.

z drugiej strony jakos nie wierze ze w momencie jak wojska Asada przy wsparciu Rosjii skutecznie tluka islamistow, ze dokonaly ataku chemicznego na cywlili, bo i na co im to? Po co komus truc cywlili w miejscu gdzie sie i tak wygrywa?

The truth is out there
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: piątek, 7 kwi 2017, 21:26
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

0
Ja też nie wierzę że to Asad.
A co do S300 to może nie były aktywne, może tylko ochraniają ruskie samoloty i bazy.
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: piątek, 7 kwi 2017, 22:06
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Asad musiał by być niespełna rozumu by to zrobić, ja też w to nie wierzę.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: sobota, 8 kwi 2017, 01:31
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
W świętego Mikołaja prędzej uwierzę, niż w to, że Baszar Asad atakuje cywilów bronią VX... tak więc chyba jednogłośnie nikt z nas tutaj w to nie wierzy...

Poza tym, to moim zdaniem jakiekolwiek działania militarne bez porozumienia na linii USA-Rosja w Syrii, to totalny debilizm i kontynuacja tego co się kiedyś nie udało, a co było próbowane nim Putin nie opowiedział się po stronie Asada (czyli próba wojny, wyimaginowana broń chemiczna, itd itp.). To co odwalił Trump, to jest dla mnie totalnie niezrozumiałe. Być może jednak liberalne media mialy mimo wszystko rację, że Trump to ta sama woda po kisielu i nieobliczalny człowiek. Nie widzę ani jednego racjonalnego powodu dla takiego działania. Brawo, kuźwa, brawo. Po jednym debilu (Obama) mamy na stołku kolejnego, jeszcze bardziej nieobliczalnego... :facepalm:

Czyli niestety jest tak jak podejrzewałem, że Trump to marionetka wystawiona na pokaz i nic więcej, bo zwykłą głupotą tej decyzji o użyciu Tomahawków nie można nazwać. To nie są zabawki i bynajmniej nie petardy. Do jasnej cholery.

Czyli co? Może i nas powinien Trump zbombardować? Wszak podobno wg zachodu u nas też panuje "reżim". Nie assadowski, ale pisowski podobno, więc czemu nie? :facepalm:

Rzygać mi się chce jak słyszę o tym wszystkim...
Czy na tym świecie kiedykolwiek będzie spokojnie?

Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: sobota, 8 kwi 2017, 08:57
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Moje pierwsze wrażenie że Trump staną po tej samej stronie co Obama. Na nic wzniosłe plany gdy człowiek pomimo pozorów ma ciężką głowę, jak to zrozumieć? Asad zabija swoje dzieci bronią chemiczną, bez powodu, bez jakiejś logiki militarnej, od tak odwala atak czekając na to by amerykanie wleźli w odwecie do niego.
Jak może być spokojnie na tym świecie, jak broń niejednokrotnie jest w rękach szaleńców. Trochę starach pomyśleć co będzie jak się nagle weźmie za Koreę Północną , bo tamtym jakiś pocisk zboczy z kursu i ktoś zginie.
Patrząc na zachowanie USA to dochodzę do strasznych wniosków, bo teraz wygląda na to że w ramach pokoju amerykanie mogą sobie bombardować cały świat gdy tylko uznają że gdzieś dzieciom dzieje się krzywda. I ja naprawdę potrafię zrozumieć że jakieś środki należy podejmować aby chronić niewinnych, ale walić ze 60 rakiet w odwecie na kimś kto prawdopodobnie nic nie miał wspólnego z tym gazem. Niestety ale Max Kolonko ma rację, USA zaatakowały suwerenne państwo, bez mocnego powodu by to zrobić.

:killem: Bronić dzieci :killem: :samoboj:
Przemoc to nie jest dobre rozwiązanie, chyba że naszym światowym obrońcom tak naprawdę chodzi o coś zupełnie innego, szukając pretekstu do zwrócenia się przeciw Asadowi. Jak to jest że w tak porąbanym świecie, najbardziej racjonalnie zachowuje się Rosja, uważana za zło wcielone, bo ma inne zdanie niż lewacka część świata.

Sokrates
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: sobota, 8 kwi 2017, 09:39
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
i ten sam mechanizm co zawsze... false flag, zakłamane media i biznesowo towarzyski układ :roll:
http://www.prisonplanet.pl/polityka/gru ... p342957705
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: sobota, 8 kwi 2017, 14:11
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: sobota, 8 kwi 2017, 17:07
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Nie wiem kto ale zakładam że pierwszymi którzy wskażą winnych będzie Rosja, ale ich dowody rozejdą się po kościach lewackiego świata gdyż przecież Putin to człowiek któremu trudno ufać. Ale półświatek będzie wiedział że Rosjanie dobrze mówią.

Tak mi się zdaje że tak będzie na logikę, gdyż tylko im będzie zależeć na dojściu do prawdy, czego nie można powiedzieć o Ameryce.

Sokrates
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: sobota, 8 kwi 2017, 20:23
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Trump bedzie bronil polityki USA ale na swoich zasadach, ktore beda dobre dla USA ale niekoniecznie dobre na reszty swiata. NA swiecie jest program realizacji dorabianai sie zydowskiej finansjery nowojorskiej, i eleiminowanai konkurencji. Taka konkurencja jest Rosja i Putin, byla juz sprawa magnata Chodorkowskiego, i jego Jukosu, jak tam mieli za bezcen przejac ruskie zloza ropy, i jaka jest sprawa z Orlenem i litewskimi Mozeikami. to jest po prostu walka o surowce na jakich mozna zrobic zajebista kase. Pewne surowce sa startegiczne, ropa, gaz, rzadkie metale, ale sa i takie ktore s apotrzebvne rolnictwu bo ianczej zarcia nei bedzie. O ile nawoyz azotowe produkuej sie z powietrza, to fosforowych i potasowych tak sie nie da a zloza fosforytow i soli potasowych sa w niwielu miejscach na swiecie. Jedne z najlepszych zloz soli potasowych sa na Bialorusi, nie zmieszane z sola kamienna, unikalne. Material strategiczny, bardzo potrzebny, i stad bol --Cenzura-- wielu demokratycznych politykow, ze musza teog Lukaszenke tolerowac a ochota bierze przejac te unikalne zloza od ktorych rolnictwo zalezy
Rosja to konkurencja dla USA a utrzymuje spora baze morska w Syrii i na tym obszarze ~USa chce Rosjei wyprzec, Roisja nei da sie wyprzec z teog regionu bo straci istony dla swiata region. do tego rurociagi jakie chca prowadzic konkurecyjnie dla siebie Iran i szejki z Zatoki Perskiej przez Irak i Syrie do Europy. O to jest ta wojna.

Szyglis moz ei nei wiesz ale wiel gaz\ow boojowych mozna by wyprodukowacf prostymi metodami, sam by kilak zrobil w domu w Polsce kupujac powszechnei dostepne materialy ale ilosci koncowwe nei byloby duze. Majas wieksza gotowke mozna by tego wyprodukowac wiecej. Syria jaki i Irak rozwialybron chemiczna bo ona byula tania. Byz moze jakies zapasy zostaly i to przejete przez ISIS, albo wyprodukowane obecnie. z 20 lat temu w tokijskim metrze pewna sekta rozpylila wlasnie sarin, ktory wyprodukowali domowymi metodami.
Rosja mogla naprawde zbombardowac jakies magazyny z czyms co zostalo przejete przez islamistow albo nawet obecnie wyprodukowane, bo produkcja paru takich gazow nie jest skomplikowana.

W glowie mi sie nie miesci ze armia Assada moglaby zrzucic na cywyli sarin, w miejscu gdzie ostro dokopuje sie islamistom, ze ci sie wycofuja, gdzie tu sens?

Popatrzcie jak to wyglada - atak na ISIS w Aleppo, w wykonaniu Rosji to karygodna zbrodnia, pokazywanie dzieci - ofiar, zas jak USA atakuje iracki Mosul i tez walczy z ISIS nie ma takich zdjec w mediach.

The truth is out there
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: sobota, 8 kwi 2017, 21:18
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

+2
pisałem Wam kiedyś o ludziach władzy jakie to szmaty są :roll: Naprawde nie wiem jakie to są mechanizmy ale tam "na górze" są inne zasady wogóle nie do pojęcia dla normalnego człowieka :roll: to jest gruby temat dla psychiatrów... to już nawet nie chodzi o pieniądze ... wielu z nich ma wystarczająco dużo pieniedzy - nawet nie potrafią ich wydać zresztą... to są chorzy ludzie - psychopaci którzy są gotowi na wszystko.
Czytałem kiedyś jakieś historie z korporacji co tam sie wyczynia, jak likwiduje sie konkurencje, jak walczy o pozycje, załatwia niewygodnych ludzi itd etc. zreszta sam troche widziałem .... teraz wyobrazcie sobie ze macie taką korporacje korporacji - władze... oto po latach tzw. kariery, kopania sie po jajach, walki w takiej dzungli jestescie przy najwyzszej władzy... zasady moralne? etyka? Wartości? hahaha bez jaj... jeśli jest jakaś rzecz której nie zrobisz zawsze znajdzie sie ktos inny na twoim miejscu a ty wylecisz z obiegu... przestaniesz sie liczyć... dlatego jest układ jest polityka - albo my ich albo oni nas... układy z terrorystami - luz, zbombardować jakąś wioske z cywilami - spoko, bywa... zagazować małe dzieci na potrzeby PR ... no cóż bywa ... :roll: W sumie myślałem troche naiwnie że Trump będzie inny - no ale własciwie czego mogłem sie spodziewać. Facet wchodzi w istniejący układ i co ma zrobić? Bedzie robił to samo co tamci - bedzie kolejnym figurantem albo jesli zacznie fikać to skończy jak JFK :roll:

tylko że to nie bedzie trwało w nieskończoność :roll:
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: niedziela, 9 kwi 2017, 02:13
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Smutne to co napisałeś Neo, ale niestety... nic dodać, nic ująć.
Pełna zgoda, poza ostatnim zdaniem, bo...

Dodam jedynie od siebie to, że to chyba jednak będzie trwać w nieskończoność...

Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: niedziela, 9 kwi 2017, 09:00
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: niedziela, 9 kwi 2017, 11:08
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Pięknie. Jeśli teraz Trump rozpęta wojnę z Koreą to utracę już jakąkolwiek wiarę w tego człowieka...

Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: niedziela, 9 kwi 2017, 17:24
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Akurat zliwkidowanie tego skansenu stalinowskiej komuny pod nazwa Korea Pln to powinno zdarzyc sie dawno temu jak byly ku temu mozliwosci. Jednak ten rak dalej sie rozrasta, grozi sasiadom i sie uzbraja. Pasozytuje na swiecie bo trzeba tego raka dokarmiac, dostarczac paliwa, zywnosc, a rak rosnie i grozi dalej zywicielom
Nawet wojowniczy prezydent Bush zrezygnowal z ataku na ten skansen komuny a wolal na Irak bo tam bylo mozna sie oblowic a do skansenu komuny doplacac.
Korea Pln czyli Kimea ma podobno cos z 8000 ciezkich dzial i mozdzierzy skierowanych na Seul, i sporo tej artylerii jest ukryte w tunelach wykutych w skalach, niewolnicza praca. Zniszczenie takiego czegos jest skomplikowane i bardzo kosztowne. Jesli jeden Tomahowk kosztuje 1 mln $ to prosto mozna wyliczyc ile kosztuje zniszczenie tylu tysiecy luf ciezkiej artylerii a to jest nastawione na kilkugodzinna kanonade. Zanim taki zestaw zostanie zniszczony kosztem cos 10 mld $ to kilka godzin kanonady Seul po prostu nie wytrzyma
Do tego jest podobno w Kimeii cos z 50000 super wyszkolonych zolnierzy w sztukach walki ktorzy maja wyprane mozgi od dziecka, zyjacy lepiej niz reszta narodu i jak sie wylicza w walkach wrecz trzeb az amerykanskich marines zeby takiego pokonac. ci maja byc przezuceni na kilometrey wglab Korei Pld na prymitywnych samolotach, jak za czasow braci Wright, samoloty zrobione z plotna, drewna latajace na niskich wysokosciach, tylko tyle aby te pare km wleciec na teren poludniowego sasiada, a potem ci co wyladuja robia swoje sabotaze, uszkadzac co sie da, akty terroryzmu.
z tego powodu USA nie zaczely wojny z Kimea bo sie po prostu baly o uszkodzenie swoich interesow, koszty wojny i pozniejsze koszty zjednoczenia obu Koreii
Wyslanie floty to tylko demonstracja sily, zawsze tam tak bylo i rozne cwiczenia, pogrozki

"jesli USA przekroczy nasza granice o 0.001 mm spalimy cale USA"

The truth is out there
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: niedziela, 9 kwi 2017, 17:43
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Ale to jest nieważne ile kosztuje jedna rakieta Tomahawk. Chodzi o to ile kosztuje kolejna wojna i bynajmniej nie chodzi mi tutaj o pieniądze.

Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: niedziela, 9 kwi 2017, 17:55
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Akurat wojna z Kimea raczej nie trzeba sie przejmowac. Mieszkalem rok czasu z Koreanczykiem z Seulu w jednym mieszkaniu, on mi mowil, tam jest taka polityka, ze czekaja ze komunisci z Polnocy oddadza pokojowa wladze za gora 15 lat. Takie tam jest podejscie i tym ich karmia. 2 lata temu lecialem liniami Korea Airlines, na lotnisku w Seulu dosiadla sie do mnie para mlodych Koreanczykow z Seulu i troche pogadalismy w trakcie lotu. Oni nadal czekaja ze komunisci z Polnocy pokojowo oddadza wladze za iles lat mimo ze owa doktryna zostala stworzona zanim sie oni urodzili, ale wyrazili sie ze spoleczenstwo nie chce tej wojny ze wzgledu na koszty, i straty i zdaja sobie sprawe, ze ich polnocny sasiad nie ma kasy na dlugotrwala wojne, ale w pierwszych godiznach wojny narobi im niesamitych strat ze ciezko im sie bedzie finansowo podniesc. Z tad te czekanie ze komunisci oddadza pokojowo wladze, ael to raczej beda dozywiac pasozyta

The truth is out there
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 10 kwi 2017, 00:12
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 10 kwi 2017, 05:38
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Ja tylko mam nadzieje że kolejne szaleństwo nie ogarnie świata, bo po nas (ludzkości) tylko gruzy zostaną, za dużo na świecie atomówek w rękach nieodpowiednich.

Sokrates
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 10 kwi 2017, 12:29
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Tymczasem wg Rosji, podobno tylko kilka z tych Tomahawków wtedy trafiło. Czyżby jednak ichniejszy S-400 jednak zadziałał? Ten system wystrzeliwuje ok. 40 rakiet w jednym cyklu, więc tak jakby rachunek by się zgadzał. 8-) Czyli ogólnie albo Tomahawki to szmelc, albo zadziałał system przeciwrakietowy, albo wszyscy kłamią. Tak w ogóle są też głosy, że tam w tej Syrii mogło w ogóle nie być żadnego ataku chemicznego, bo filmy z tego ataku są coraz częściej podważane.

PS. Nagranie z rosyjskiego drona, które udostępniło kremlowskie ministerstwo po ataku Tomahawkami:

Rzeczywiście, nie widać tam zbyt wielu zniszczeń.

Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 10 kwi 2017, 12:46
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
oczywiście że kłamią wszyscy równo. W dzien po ataku oglądałem pierwyj ostankino TV a tam ze wogóle połowa tomahawków nie doleciała, ze zaledwie 3 samoloty i to szkolne zniszczone itp itd. Na zdjeciach bazy w necie widac konkretne zniszczenia i porozwalane budynki i inne cele + to co relacjonują syryjczycy ze rozpierducha konkretna :roll: Co do ataku chemicznego to zobaczcie se tego linka 3 posty wyżej... totalna ściema i machloje z terrorystami starej clintonowej :roll:
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 10 kwi 2017, 12:50
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

0
A na dodatek, skoro z tej bazy miał startować samolot z bronią chemiczną, to zapewne więcej by tego tam składowali.
Ale jakoś po zbombardowaniu tomahawkami nikt nic nie mówił o skażeniu chemicznym okolicy.
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 10 kwi 2017, 13:14
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Chemikiem nie jestem, ale z tego co wiem to sarin jest niebezpieczny, gdy jest rozpylony, bo inaczej jako cięższy od powietrza osadza się przy podłożu (m.in. z tego powodu zamach w Tokio dobre kilka lat temu miał "tylko tyle" ofiar). Siłą więc rzeczy przywalenie w zbiorniki z sarinem rozpyliłoby to w okolicy (i bynajmniej nie zniszczyło tego). Tutaj nie pasuje do siebie kompletnie nic. Ściema jak nic.

Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: poniedziałek, 10 kwi 2017, 13:28
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
... jeszcze dodam ze sarin i gazy VX to kategoria tzw. broni binarnych. Taki gaz najlepiej zsyntetyzowac na miejscu ataku z dwóch raczej obojetnych toksycznie składników poprzez zwykłe zmieszanie komponentów... dla sarinu jest to reakcja estryfikacji difluorku metylofosfonowego izopropanolem - nie jest prawdą że hgw jakie laboratorium jest potrzebne do stworzenia tych substancji - każdy zakład produkujący herbicydy czy pestycydy mógłby przejsc na produkcje tego typu substancji ( tu bardziej chodziłoby o zapewnienie srodków bezpieczeństwa, ochrony toksykologicznej, szczelnosci, warunków przechowywania, transportu itp ) :roll:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sarin
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: czwartek, 27 kwi 2017, 09:29
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 11:51

0
Faktycznie Amerykoizrael przygotowuje się do III wojny św. zakończonej całkowitym zniszczeniem życia na tej planecie. W związku z tym /wg. mojej wiedzy / od teraz będą ingerować tzw . UFO niszcząc to co od amerykanów i żydów. Jak będzie ? Zobaczymy. Wiem że mają pełną swobodę działania.
Re: Rozważania wojenne, czyli czego możemy sie spodziewac... Napisane: czwartek, 3 sie 2017, 18:56
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

+1
tu jest mniej więcej opisana sytuacja o co aktualnie kaman z sankcjami na Rosje:

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-poli ... a-handlowa

nie mam jakoś siły z powodu upalów rozwodzić sie nad tym - generalnie kto umie czytać oraz ogląda inne stacje niż msm ten wie jak mocno Rosja i Władimir Władymirowicz muszą być wkurzeni ( i są :roll: ) i do czego to moze doprowadzic :roll:
Strona 126 z 128 [ Posty: 3832 ]

*< 1 ... 123 124 125 126 127 128 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Krzysztof Jackowski