Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
5edc951ab342bdbed5b549f46013f00b
5edc951ab342bdbed5b549f46013f00b
Strona 2 z 4 [ Posty: 99 ]

*< 1 2 3 4 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Bóg Napisane: poniedziałek, 21 gru 2009, 22:43
Paszczak
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
dzięki za linka ale to nie ta strona 8-) :P 8-) i zaręczam cię że nie jest to z katolickiej strony

ps.kolega prosił więc podałem odwołanie do aytorytetów

“Myślę, że tylko i.... człowiek mało rozumny
może być ateistą. Musimy przyznać, iż istnieje
pewna niepojęta moc, czy siła posiadająca
nieograniczoną zdolność przewidywania i wiedzę,
która, po pierwsze, sprawiła, iż cały wszechświat
zaistniał.”
Re: Bóg Napisane: poniedziałek, 21 gru 2009, 22:49
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Warto znać zdanie każdego, w ten sposób czynimy nasz świat bardziej zrozumiałym :)

Obrazek

"Nigdy nie atakuj kogoś, kogo nie możesz pokonać... Wyjdziesz na idiotę."
'SylaSS'
Re: Bóg Napisane: wtorek, 22 gru 2009, 00:31
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Całkiem możliwe, że Bogów jest wielu. Ja wierzę w jednego i jest mi z tym dobrze :D
Ale tak sobie właśnie pomyślałem, że Bóg dając przykazanie: "Nie będziesz miał cudzych Bogów przede mną." brał pod uwagę nie tylko to co od zawsze uważa kościół za oficjalne tłumaczenie, ale może miał coś więcej na myśli ?
Inne rasy ? Hmmm ?

Obrazek

'SylaSS'
Re: Bóg Napisane: wtorek, 22 gru 2009, 00:45
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Moim zdaniem to dotyczy zniknięcia starych postów, ale może się mylę :roll:

Obrazek

'SylaSS'
Re: Bóg Napisane: wtorek, 22 gru 2009, 12:32
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nasz Bóg jest jeden i jeden nasz (wszech)świat - ale Bógów może być więcej - mogą się wymieniać duszami - jeśli moja pierwsza powieść się wyda - to druga będzie właśnie o "Wojnie dusz" jaka rozgrywa się we wszechświecie globalnym.... 8-)
Zresztą ilość Bogów nie ma znaczenia - liczba jest pojęciem względnym - czy mnie kusi 100 demonów czy jeden to i tak skutek ten sam - siła się liczy! 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Bóg Napisane: wtorek, 22 gru 2009, 14:58
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Kto wyda(je) to się dopiero okaże - bo czeka u wydawców - a ich decyzja do marca połowy ma być...
:D Co do Boga i UFO to na UFO nie otrzyałrem i nie znalazłem na razie rzadnych 100% dowodów - a na obecność Boga i owszem.... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Bóg Napisane: wtorek, 22 gru 2009, 16:19
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Co racja to racja. dowodów na istnienie Boga mamy mnóstwo jak się rozejrzymy, wszystko zależy tylko od tego jak na nie patrzymy i czy jesteśmy wstanie je zauważyć.
Co do UFO... Wiele razy już pisałem że inne cywilizacje mogą istnieć, baaaaa nawet jestem przekonany że istnieją bo inaczej posługując się ziemską logiką, to byłoby czyste marnotrawstwo przestrzeni.
Nie wiem czy to dobrze przytoczę ale jak nie to Walerus mnie poprawi... Sorki ale z pamięcią u mnie krucho :)
Niedawno pokazał się artykuł, który traktował o nowym tłumaczeniu najważniejszych słów w Biblii, chodziło w nim o różnicę w tłumaczeniu:
Jest: "Bóg stworzył niego i ziemię" a niby powinno być: "Bóg rozdzielił niebo i ziemię". Zakładając że dobrze pamiętam ów tekst, powiedzcie mi... Czy tego "rozdzielenia" nie można by potraktować jako Ziemia a reszta wszechświata ? Że zrobił to po to by zagwarantować nam spokojny rozwój bez żadnych ingerencji z zewnątrz ? Co o tym myślicie ?

Obrazek

'SylaSS'
Re: Bóg Napisane: wtorek, 22 gru 2009, 23:51
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 11:51

0
trzeba odróżniać BOGA od Boga uznaniowego. Kogoś kogo uznajemy za swego Boga i on dla nas jest Bogiem. Najbliższym wyjasnieniem stworzenia świata jest tzw KABAŁA. Tylko ona jest obecnie niepotrzebnie zagmatwana. Dlaczego powolujecie się tylko na Biblię. To jest ksiega jednego narodu. A ksiegi hinduskie? a staroegipskie? a innych? I jedno pomijacie. KAŻDA żywa planeta ma swego BOGA który tworzy zycie na tej planecie. Najkrócej - jest to pole morfogenetyczne danego układu gwiezdnego. I ON ma MOC i wiedzę ktora jest wiedzą sumaryczną was wszystkich. A więc wasz Bóg jest tak mądry jak sumarycznie wy wszyscy. Im więcej sie uczycie i wiecie tym mądrzejszy jest wasz Bóg i wiecej "może". ON jest waszą wiedzą. Wy swoją wiedzą go tworzycie i ON jest taki jaką wiedzę wy macie. A telewizja i wpatrywanie się w ekran ogłupia. Popatrzcie na pojęcie Boga w waszej histori. ON zawsze byl taki jaką wiedze mieli jego wyznawcy.
Re: Bóg Napisane: wtorek, 22 gru 2009, 23:54
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
jurek napisał(a):
trzeba odróżniać BOGA od Boga uznaniowego. Kogoś kogo uznajemy za swego Boga i on dla nas jest Bogiem. Najbliższym wyjasnieniem stworzenia świata jest tzw KABAŁA. Tylko ona jest obecnie niepotrzebnie zagmatwana. Dlaczego powolujecie się tylko na Biblię. To jest ksiega jednego narodu. A ksiegi hinduskie? a staroegipskie? a innych? I jedno pomijacie. KAŻDA żywa planeta ma swego BOGA który tworzy zycie na tej planecie. Najkrócej - jest to pole morfogenetyczne danego układu gwiezdnego. I ON ma MOC i wiedzę ktora jest wiedzą sumaryczną was wszystkich. A więc wasz Bóg jest tak mądry jak sumarycznie wy wszyscy. Im więcej sie uczycie i wiecie tym mądrzejszy jest wasz Bóg i wiecej "może". ON jest waszą wiedzą. Wy swoją wiedzą go tworzycie i ON jest taki jaką wiedzę wy macie. A telewizja i wpatrywanie się w ekran ogłupia. Popatrzcie na pojęcie Boga w waszej histori. ON zawsze byl taki jaką wiedze mieli jego wyznawcy.

Ależ ja odróżniam. Przekonałem się na własnej skórze że On istnieje. Nie powołuję się na Biblię chociaż ona daje masę cennych wskazówek jak żyć godnie, wiem co mnie spotkało. A czy inne planety mają swojego Boga ? Prawdopodobnie tak, a wiesz dlaczego nie wiemy o nich ? Bo nasza historia jako Rasy wyglądałaby zupełnie inaczej i co za tym idzie bylibyśmy skupieni przede wszystkim na tym aby ich poznać - nie poznając samych siebie.

Obrazek

'SylaSS'
Re: Bóg Napisane: środa, 23 gru 2009, 11:20
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
jurek napisał(a):

Osobiście na samej bilbli się nigdy nie opieram. Bóg uznaniowy - toż to czysta parodia - teoria wymyslona sama dla siebie. Bóg ma naszą sumaryczną wiedzę - toż by znaczyło, że ma naszą sumaryczną głupotę, sumaryczne wojny, gwałty, i mysli takie jak tu przedstawiane...
Wiedza Boga się nie poszerza gdyż jest on nieproporcjonalnie do nas bardziej wiedzący - mówią wszechwiedzący - wie co Ty robisz w ukryciu i na pokaz... On nie potrzebuje kumulować naszej wiedzy - bo to jemu nie jest do niczego potrzebne - On dąży do wzrostu naszej świadomości - ale sam powinien w tym pomóc - to moje skromne zdanie.
Daje nam wskazówki, pisma, proroków, wizjonerów, w końcu daje nam ducha świętego, i Anioła Stróża dla każdego z nas. On chce mieć w człowieku przyjaciela, towarzysza doli ale musi ciągle czekać aż człowiek rozwinie się na tyle w swej świadomości i rozumowaniu, iż ewolucyjnie będzie gotów być towarzyszem Boga i jego rozmówcą... a nie że się obrazi za byle co i obdarzony boskimi mocami jeszcze Mu pokaże... Zmiana mentalności pozwoli nam wejść na wyższy poziom rozwoju - może są inne rasy które już są wyżej a my wciąż bawimy się we własnym bagnistym podwórku... Kto zostanie przyjacielem Boga? Ja bym bardzo chciał... Niestety jestem jeszcze za głupi za ograniczony i co na tym etapem jest minusem - za ludzki na to.. 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Bóg Napisane: środa, 23 gru 2009, 15:14
Playadianin

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
sobota, 16 wrz 2017, 12:07

0
Z punktu widzenia buddysty:

Budda powiedział, że wiara w Boga jest błędnym poglądem nie prowadzącym do wyzwolenia. Sfera, w której żyje Bóg/Bogowie to wciąż sfera Samsary, kołowrotu egzystencji naznaczonego cierpieniem. Życie Boga nie jest wieczne, ale jest to tak długi czas, że dla człowieka jest jak wieczność. Niestety dobra karma bycia Bogiem wyczerpuje się i pozostaje sama zła karma, a więc wakacje w Niebie się nie opłacają, bo potem pewnikiem w niższe stany egzystencji się spada (wielu Bogów widzi od samego początku co ich czeka jak wyczerpie się dobra karma i to jest wielkie cierpienie). Opłaca się natomiast wyzwolenie z Samsary.

Poza tym w buddyzmie istnieje pewna opowieść na temat Boga-Stwórcy. Otóż kiedy rozpoczyna się nowy cykl ten, którego zwiemy Bogiem-Stwórcą jest po prostu pierwszą odrodzoną istotą w nowym cyklu odrodzoną w najwyższym z nieb - jest to istota, która ma najwięcej dobrej karmy i niewiele złej. Potem odradzają się inne istoty, niżsi bogowie, Asurowie, ludzie, zwierzęta, pojawiają się też istoty w świecie duchów oraz w piekłach - wszystko na zasadzie przyczyny i skutku, żadna to kara ani nagroda! Z tego powodu zazwyczaj powstaje w tej pierwszej odrodzonej istocie iluzja, że stworzyła wszystko co jest niżej a sama jest odwieczna. Istota ta jest bardzo gościnna chce żeby wszyscy się do niej przyłączyli w jej królestwie... i przyłączają się. Cnotliwe życie i głęboka wiara z pewnością zaprowadzi nas kiedyś do Nieba i mimo, że jest tam wiele przyjemności i niewiele cierpienia to jednak te wakacje się kończą.

To tak w mega skrócie. :)
Re: Bóg Napisane: środa, 23 gru 2009, 15:51
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Playadianin - międzygalaktyczny nick normalnie :) Witaj na forum :twisted:

Obrazek

'SylaSS'
Re: Bóg Napisane: środa, 23 gru 2009, 20:38
Playadianin

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
sobota, 16 wrz 2017, 12:07

0
SylaSS napisał(a):
Playadianin - międzygalaktyczny nick normalnie :) Witaj na forum :twisted:

No cześć! Lubię Plejady, mam jakiś sentyment... and I don`t know why. :)

P.S.

Właśnie zauważyłem, że źle postawiłem przecinek (a właściwie to powinien być tam średnik) w swojej wypowiedzi:

ZAMIAST:

Otóż kiedy rozpoczyna się nowy cykl ten, którego zwiemy Bogiem-Stwórcą jest po prostu pierwszą odrodzoną istotą w nowym cyklu odrodzoną w najwyższym z nieb - jest to istota, która ma najwięcej dobrej karmy i niewiele złej.

POWINNO BYĆ:

Otóż kiedy rozpoczyna się nowy cykl; ten którego zwiemy Bogiem-Stwórcą jest po prostu pierwszą odrodzoną istotą w nowym cyklu odrodzoną w najwyższym z nieb - jest to istota, która ma najwięcej dobrej karmy i niewiele złej.

:D
Re: Bóg Napisane: środa, 23 gru 2009, 20:58
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0
Walerus - ty więcej wiesz o Bogu niż on sam. Wiesz jaki on jest, co robi i co zrobi, tylko pozazdrościć. Od tys. lat filozofowie i inni starają się "rozgryść" co to Bóg. A tu ... Proszę o więcej rozsądku.
Re: Bóg Napisane: środa, 23 gru 2009, 22:24
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
jurek napisał(a):
Walerus - ty więcej wiesz o Bogu niż on sam. Wiesz jaki on jest, co robi i co zrobi, tylko pozazdrościć. Od tys. lat filozofowie i inni starają się "rozgryść" co to Bóg. A tu ... Proszę o więcej rozsądku.

1. Obrażasz Boga tymi słowami.
2. Wkładasz Walerusowi słowa w usta których nigdy by nie powiedział.
3. Nawet jeśli się z nim nie zgadzasz należy się mu szacunek tak jak każdej istocie na tej ziemi niezależnie w co wierzy.

Każdy z nas wierzy na swój sposób w Boga, na swój sposób stara się go sobie wyobrazić jak i też zrozumieć. Nie znaczy to wcale, że ktokolwiek z nas wie cokolwiek o nim, dlaczego ? Bo żaden z nas go nie spotkał i to tylko nasze dywagacje na ten temat opierające się na tym w co się wierzy i czego się domyślamy.

Obrazek

'SylaSS'
Re: Bóg Napisane: czwartek, 24 gru 2009, 01:32
ReikarD

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie rozmawiaj z " kosmitą " bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i Cię zniszczy :lol: .

Wesołych Świąt .
Re: Bóg Napisane: czwartek, 24 gru 2009, 23:50
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
ReikarD napisał(a):
Nie rozmawiaj z " kosmitą " bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i Cię zniszczy :lol: .

Wesołych Świąt .

Echhhh.... Chciałbym poznać "kosmitów" ale inteligentnych :lol:
Tobie również Wesołych Świąt :D

Obrazek

'SylaSS'
Re: Bóg Napisane: piątek, 25 gru 2009, 06:20
Bushido

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
SylaSS napisał(a):
ReikarD napisał(a):

Wesołych Świąt .

i o czym byś znimi rozmawiał?
kompromitujesz się...
Re: Bóg Napisane: sobota, 26 gru 2009, 01:21
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0
jednej rzeczy nie wiecie. Co bedzie jutro, Wiec wasza wiedza jest ograniczona. I to dotyczy takze wiedzy o BOGU. Nie potraficie sobie wyobrazić ogromu wiedzy której nie znacie. I której nie poznacie. Bo nie jesteście w stanie jej poznać. /nie dlatego że jesteście nieukami/ Bo wiedza jest niepoznawalna, bo tyle jej jest. A TWÓRCĄ tej wiedzy jest BÓG. A więc nie mozecie poznać tego co ON tworzy a chcecie jego poznać? Dlatego proszę o rozsądek i nie mówcie że BÓG jest taki i taki i to i to zrobi czy robi bo niewiecie o nim NIC po za tym że ISTNIEJE I JEST. Sam jego twór zwany Kosmosem przerasta waszą wyobrażnię A mówicie o BOGU jak o koledze z baru, jakbyscie nie wiem ile wypili piw razem.
Re: Bóg Napisane: sobota, 26 gru 2009, 03:34
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Bushido napisał(a):
SylaSS napisał(a):
ReikarD napisał(a):

Wesołych Świąt .

i o czym byś znimi rozmawiał?
kompromitujesz się...

Kompromituję się tym, że chciałbym z nimi porozmawiać ? :lol:

Obrazek

'SylaSS'
Re: Bóg Napisane: sobota, 26 gru 2009, 22:02
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 4 wrz 2018, 19:48

0
jurek napisał(a):

Walerus wie, bo ja mu powiedziałem. Pilnie się uczył.
SylaSS napisał(a):

no bez jaj, że bóg się obraża, jak nastolatka...
SylaSS napisał(a):
Każdy z nas wierzy na swój sposób w Boga, na swój sposób stara się go sobie wyobrazić jak i też zrozumieć. Nie znaczy to wcale, że ktokolwiek z nas wie cokolwiek o nim, dlaczego ? Bo żaden z nas go nie spotkał i to tylko nasze dywagacje na ten temat opierające się na tym w co się wierzy i czego się domyślamy.

Bardzo słuszna uwaga.

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Bóg Napisane: sobota, 26 gru 2009, 22:07
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
jurek napisał(a):
Nie potraficie sobie wyobrazić ogromu wiedzy której nie znacie. I której nie poznacie. Bo nie jesteście w stanie jej poznać. /nie dlatego że jesteście nieukami/ Bo wiedza jest niepoznawalna, bo tyle jej jest.

Jurek, nie czytałeś za młodu Lema? Nie podróżowałeś z nim po kosmosie? Nie masz wyobraźni? Tylko lęk przed nieznanym?
To straszne :?
Re: Bóg Napisane: poniedziałek, 28 gru 2009, 05:56
SylaSS
reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
Heruur napisał(a):
SylaSS napisał(a):

no bez jaj, że bóg się obraża, jak nastolatka...

Tu nie chodzi o to czy Bóg się obrazi czy też nie... Ale nie słusznie kierowane pod jego adresem tezy mają prawo go obrazić, chyba nie kumasz...

Obrazek

'SylaSS'
Re: Bóg Napisane: poniedziałek, 28 gru 2009, 08:46
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Nadajesz bogu przymioty ludzkie, a bóg ma tę przewagę, że jeżeli istnieje to jest niepoznany.
I wybacz, ale jeżeli bóg ma się obrażać, to w ogóle jakiś jest, co najmniej dziwny. I dość mało boski.

Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Bóg Napisane: poniedziałek, 28 gru 2009, 11:11
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0
Relatysta - Lema czytalem i polecam każdemu. Co do BOGA to co napisal Herurur. Nadajemy BOGU przymioty ludzkie i wg tego go oceniamy. A tak nie jest. Oceniamy świat wlasnymi zmysłami. I sądzimy że wszyscy inni tak samo widzą. A tak nie jest. np daltonista. I jesteśmy pewnego rodzaju daltonistami w ocenie BOGA. Bo tą ocenę tworzymy na podstawie naszych uczuć. I domniemywań. Jeżeli powiem : telewizor, to każdy wyobrazi sobie ten który zna, A więc wizerunek BOGA w każdym tworzy wiedza jaką "wpompowano" w niego w szkole, na lekcji religi. A czy to wizerunek prawdziwy?
Re: Bóg Napisane: poniedziałek, 28 gru 2009, 11:13
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
jurek napisał(a):
Jeżeli powiem : telewizor, to każdy wyobrazi sobie ten który zna, A więc wizerunek BOGA w każdym tworzy wiedza jaką "wpompowano" w niego w szkole, na lekcji religi. A czy to wizerunek prawdziwy?

Super przykład...Całkowicie odzwierciedla sytuację.

Re: Bóg Napisane: poniedziałek, 28 gru 2009, 16:02
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
jurek napisał(a):
Relatysta - Lema czytalem i polecam każdemu. Co do BOGA to co napisal Herurur. Nadajemy BOGU przymioty ludzkie i wg tego go oceniamy. A tak nie jest. Oceniamy świat wlasnymi zmysłami. I sądzimy że wszyscy inni tak samo widzą. A tak nie jest. np daltonista. I jesteśmy pewnego rodzaju daltonistami w ocenie BOGA. Bo tą ocenę tworzymy na podstawie naszych uczuć. I domniemywań. Jeżeli powiem : telewizor, to każdy wyobrazi sobie ten który zna, A więc wizerunek BOGA w każdym tworzy wiedza jaką "wpompowano" w niego w szkole, na lekcji religi. A czy to wizerunek prawdziwy?

Bardzo mądre przemyslenia.Też się zgadzam z tym co Jurek napisał.

"Serce jest Świątynią Boga..."
Re: Bóg Napisane: poniedziałek, 28 gru 2009, 16:22
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Donata i na tym wartałoby poprzestac, nie rozpatrywac tematu Boga w poznanych pojęciach. "Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, co dla nas przygotował" ...
Re: Bóg Napisane: poniedziałek, 28 gru 2009, 18:19
relatysta

reputacja neutralna
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
-

0
jurek napisał(a):
A więc wizerunek BOGA w każdym tworzy wiedza jaką "wpompowano" w niego w szkole, na lekcji religi. A czy to wizerunek prawdziwy?

danuta napisał(a):
Donata i na tym wartałoby poprzestac, nie rozpatrywac tematu Boga w poznanych pojęciach.

Tak trzymać brawo.
Zacznijmy od schowania na strych wszystkich "natchnionych" pism, opisów staro i nowo testamentowych, Bhagawadgita i takich tam...
Teoretyzujmy mentalnie... A właściwie nie, po co skoro to i tak na pewno fałszywy pogląd.
Pisałem już wcześniej że "...nasze wyobrażenie Boga ewoluuje wraz z nami. Tak było jest i Będzie".
Zostawmy historie w spokoju i twórzmy własny, nam prawdziwy i przydatny, świat.
Re: Bóg Napisane: poniedziałek, 28 gru 2009, 18:26
danuta

reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Relatysta po co chowac, niszczyc i co na nowo tworzyc od zera?? Odkąd to świat jest mądrzejszy od tych "pism natchnionych", bo według mnie to nawet do teraz nie potrafi ich zrozumiec, a gdzie tam, dopiero przewyższyc? :D
Strona 2 z 4 [ Posty: 99 ]

*< 1 2 3 4 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Religie