Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
4fefe182f41786f8696be06165774d4e
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
4fefe182f41786f8696be06165774d4e
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Hitler i okultyzm - początki Napisane: wtorek, 22 maja 2012, 19:43
aleksandra137
Avatar użytkownika
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19
 
   
0
W regionie Appenzell w pięknej Szwajcarii, niedaleko miasteczka Stein, w opactwie Thelema żył sobie Aleister Crowley (1875 - 1947), uważany za twórcę nowoczesnego ruchu satanistycznego. Sam praktykował czarną magię i uważał, że jego misją jest zniszczenie chrześcijaństwa. Aleister Crowley miał wielu uczniów, którzy stworzyli bractwo Thelemitów. Odprawiali oni m.in msze gnostyczne, które "okraszane" były seksualnymi praktykami.

Wśród jego zwolenników był
Georg Lanz von Liebenfels (1874 - 1954 ).- dziennikarz, okultysta
Pan von Liebenfels przyjaźnił się i współpracował z
Guido von List (1848 – 1919) - ojcem narodowego okultyzmu, działał w Austrii ( mając już 14 lat w roku 1862 w katedrze sw. Stefana wyrzekł się wiary katolickiej)

Obydwaj panowie oraz kilku zainteresowanych stworzyli własną pogańską religie. W 1875 roku uczcili ten fakt obrzędem na wzgórzu pod Wiedniem zakopując 8 butelek, ułożonych w znak swastyki (później odznaka i swastyka NSDAP zostały zaprojektowane przez zwolennika von lista).

Panowie podzielili się zadaniami;
- Guido von List zajął się runami, historią okultyzmu i filologią ezoteryczną, zaś
- Lanz von Liebenfels; magią, zgłębianiem teorii rasistowskiej, oraz astrologią

Von List zarabiał jako dziennikarz i dramaturg, pisał też książki. Jego pierwsza książka "Germańskie krajobrazy mitologiczne"1891 zyskała małe, ale zamożne grono zwolenników. Właśnie dla nich von List prowadził różne prelekcje.
Z czasem grono się powiększało i w 1908 roku zawiązało się jako towarzystwo Guido Von Lista. Celem tej organizacji było wydawanie książek von Lista, które miały propagować "arminską ideologię". Guido von List w swoich książkach propagował nordyckich herosów, wysokich, jasnowłosych i niebieskookich opisanych w Germanii Tacyta.

Towarzystwo składało się m.in. z;
- Johanes Baltzli - sekretarz - wydawca czasopisma teozoficznego "Prana", uczeń Bławatskiej ("prorok" religii okultystycznych, wierzyła, że Europejczycy pochodzili od istot przypominających anioły, zwanych Aryjczykami. Sądzono, że Aryjczycy użyli tajemniczych sił psychicznych do budowy piramid, Atlantydy i sieci miast pod Antarktydą),
- Frantz Hartmann - właściciel "Prany" i znajomy Bławatskiej, jeden z przywódców organizacji Memphis i Misraim.


Von list działał głównie w Austrii, ale także w Niemczech szybko znalazł zwolenników. najważniejszym z nich był Alfred Schuler(1865-1923) - okultysta, znany również z tego, że poprzez starożytne rzymskie rytuały próbował uleczyć szaleństwo Nietzschego.
Wykładał w Dreźnie i Monachium. Właśnie w Monachium wykładał w domu pani Bruckmann, która należała do bogatej rodziny monachijskich wydawców.
Pani Bruckmann przyjaźniła się z Hitlerem, do tego stopnia, że często zapraszała go do siebie na osobiste spotkania.
To tam właśnie Hitler poznał pana Schulera.Z kolei Lanz von Liebefels w 1893 roku wstępuje do katolickiego klasztoru Heiligenkreuz, z którego zostaje z hukiem wyrzucony pięć lat później. Po tym doświadczeniu zostaje mu jednak umiłowanie do wszelkich ceremonii i wspólnoty religijnej.
Jeszcze za czasów bytności w klasztorze zakłada w 1894 roku Zakon Nowych Templariuszy.
Zakon 13 lat później otrzymuje swoją pierwszą oficjalną świątynię...Zamek Werfenstein nad Dunajcem. Powołanie świątyni uświetniło zawieszenie flagi ze swastyką.


Pytanie, skąd mieli na to pieniądze?
Zakon Nowych Templariuszy, choć nieliczny, składał się głównie z zamożnych osób! Jego struktura została zorganizowana na wzór pierwowzoru- zakonu templariuszy, a więc powstały kapituły i loże, które mieściły sie w Austrii, ale także na Węgrzech. To one finansowały działalność głównej świątyni w zamku. Adepci zakonu musieli posiadać certyfikat czystości rasowej, która badana była przez specjalną komisję złożoną z Kapłanów i Przeora. Członkowie zakonu ubrani z białe szaty odprawiali specjalne magiczne rytuały. Jednakże zazwyczaj debatowano nad tym, jak ochronić Austro-Węgry przed żydami, Czechami, Słowakami i innymi podludźmi.

Liebenfells decyduje się na wydawanie gazety - "Ostara", w której opisywał swój idealny świat:
- kastracje niepożądanych rasowo ludzi
- ciężkie kary (obozy pracy i głodowe racje żywnościowe) dla osób wchodzących w miedzyrasowe relacje seksualne
- pozbawienie niearyjczyków obywatelstwa

Hitler był w młodości wielbicielem von Liebenfelsa. Kolekcjonował czasopismo „Ostara”. Pewnego dnia zadzwonił do wydawnictwa w poszukiwaniu archiwalnych numerów gazety i wtedy poznali się osobiście. Nie wiadomo kiedy to się stało, ale Hitler został członkiem Zakonu Nowych Templariuszy.

W liście do jednego z członków Liebenfels pisze;
„...pewnego dnia przekonasz się,że on, a poprzez niego i my, odniesie zwycięstwo i zapoczątkuje ruch, który sprawi, że świat zadrży...”


I tak to się zaczęło....


Na podstawie książki”Szatan i swastyka” Francisa Kinga.
Warto przeczytać;http://www.[Strona-Niezgodna-z-Regulaminem]/topic/21398-hitler-i-tajny-kult-satanistyczny-w-samym-sercu-nazistowskich-niemiec/
Re: Hitler i okultyzm - początki Napisane: środa, 23 maja 2012, 05:26
Nieistotne
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Jak wiadomo nie od dzis żydzi obsesyjnie niewawidzą i Jezusa Chrystusa jak i jego wyznawców. Tą deklarowaną nienawiść widać w wielu ich modlitwach i, niech was nie zwodzą kłamstwa, w postaci Jeshua odtwarzaczu proroctwa Jezusowego. Ale do rzeczy.


Hitler jak wiadomo miał kontakty z satanistami tez nienawidzacymi chrzescijan. Logiczne się wydaje iż machina wojenna nazistów po zabezpieczeniu sobie militarnch i surowcowych tyłów zostanie zwrócona przeciwko tymże chrześcijanom. I tak sie też stało, w 1941 Hitler zaatakował Rosję. Nie niech was nie mylą kłamstwa rozpowszechniane w mediach o konflikcie Hitler-Stalin. To była planowa ustawka by wymordować mieszkańców wschodniej Europy - tych prawdziwych Biblijnych chrześcijan. Tych potomków Królestwa SiS gdzie Bogowie po raz drugi zeszli na ziemie po Wielkim Potopie kładącym kres podbojom szatanowi YHW i jego czarnym jak smoła żydowskim judeosodomitom.


Tradycje tamtego kosciołą pielegnuje Cerkiew Prawosławna (z wyłączeniem unickich odstepców kontrolowanych przez watykan). To przeciwko Słowianom żydowska (2) bestia znana jako ZION podnosi po raz kolejny swół łeb. To dlatego jest wiele "przemówień" nawołujących do ostatecznego wymordowania "słowiańskich podludzi". To dlatego Hitlerowi tak dobrze układała sie współpraca z "chrzescijańskim" podobno KK.

I będziesz im przewodzić by nie szukali odpowiedzi kim są.
I będziesz ich zwodzić by nigdy nie poznali swej prawdziwej mocy.
I będziesz ich straszyć by bali się śnić o świecie w jakim chcieliby żyć.
Re: Hitler i okultyzm - początki Napisane: środa, 23 maja 2012, 17:58
aleksandra137
Avatar użytkownika
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19
 
   
0
Dopisze jeszcze jeden ciekawy wątek tej historii.

W roku 1924 pojawił kolejny numer się czasopisma „Spojrzenia w przyszłość” (rocznik), poświęcony przepowiedniom. Czasopismo było wydawane przez Elsbeth Ebertin, astrologa i grafologa.
Kilka miesięcy wcześniej otrzymała ona list z Monachium z prośbą o postawienie horoskopu pewnego mężczyzny. List zawierał datę i miejsce urodzenia, nic więcej. Pani Elsbeth po przeprowadzeniu badania, była pod wielkim wrażeniem. Postanowiła umieścić tą charakterystykę w nowym wydaniu czasopisma.

„Człowiek czynu, ur.20.04.1889, z urodzeniowym słońcem w dwudziestym dziewiątym stopniu Barana, może się wystawić na osobiste niebezpieczeństwo przez nierozważne działanie...jego konstelacje wskazują , ze człowiek ten będzie traktowany niezwykle poważnie; jego przeznaczeniem jest odegrane w przyszłych zmaganiach roli Fuhrera. Człowiek , o którym myślę ...ma zgodnie z przeznaczeniem poświęcić się dla narodu niemieckiego i stawić czoło wszystkim przeciwnościom z hartem i odwaga, nawet gdyby była to sprawa życia lub śmierci i dać impuls niemieckiemu dążeniu do wolności..."

Pani Elsbeth chciała osobiście poznać Hitlera, pojechała nawet do Monachium. Opisała go potem:
”Był jak ktoś nawiedzony, jak medium,jak nieświadome narzędzie wyższych mocy”.

Hitler uwierzył w tą przepowiednię (niestety) i nikt nie był już w stanie przeszkodzić mu w dążeniu do wielkości.
Sama Elsbeth Ebertin została najwyżej cenionym astrologiem w Niemczech.Polecam jeszcze http://m.newsweek.pl/spoleczenstwo,magi ... 9,2,1.html
Re: Hitler i okultyzm - początki Napisane: środa, 23 maja 2012, 21:00
sirAzgar
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30
 
   
0
Kiedyś czytałem tą książkę, rzuca ciekawe światło na pewne aspekty i wierzenia Hitlera i jego otoczenia.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Tajemnice Historii

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników
Skocz do:  
Szukaj:
Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg


wysyłanie...czekaj...


Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
upgraded by szczyglis /2017/ v. 3.13 | 22.12.2017 [ Dziennik zmian ]
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Strefa czasowa: UTC + 1
[ Time : 5.608s | 33 Queries | GZIP : Off ]