Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
1a87dd1b78a39922483965cd78755cb9
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
1a87dd1b78a39922483965cd78755cb9
Strona 1 z 1 [ Posty: 24 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Hitler Napisane: czwartek, 11 lip 2013, 21:28
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
środa, 1 sie 2018, 14:25

0
Pewien pan / został później duchownym/ z rzeki Inn w Austrii wyłowił czteroletnie dziecko, tym samym ratując mu życie. W okresie pierwszej wojny światowej, w 1918 r pewien żołnierz amerykański miał na muszce swego karabinu żołnierza niemieckiego i ..odstąpił od zabicia go. I w obu przypadkach chodziło o Adolfa Hitlera. Czy to można uznać za opiekę OPATRZNOŚCI na nim? Że "ktoś" kierował nim i nim się opiekował? Aby się spełniło? Ale co? Puszczenie przez komin ileś tam milionów Żydów? Czy wytłuczenie ileś tam ludzi? Czy ukierunkowanie historii? Znana jest przepowiednia jego osobistego maga, że gdy wydawało się, że stracił wszystko, ze w ciągu miesiąca zostanie kanclerzem Niemiec. I tak się stało. W 1933 r. I rządził 12 lat. Jak dwanaście miesięcy, dwanaście znaków zodiaku itd.
Re: Hitler Napisane: piątek, 12 lip 2013, 02:09
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0
Może 12 małp jeszcze pod to podczepisz?

Idź na całość.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Hitler Napisane: piątek, 12 lip 2013, 06:24
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Ja historię lubię, ale o tym że czteroletniego Adolfa niczym jak Mojżesza z wody uratowano to nie słyszałem. :shock:
A ten żołnierz nie zastrzelił Adolfa poprzez jego urok osobisty, szkoda było strzelać do nadczłowieka, wysokiego blondyna o niebieskich oczach. :D Mnie może historia nazbyt ogólnie interesuje, że nie wchodziłem w takie szczegóły.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Hitler Napisane: piątek, 12 lip 2013, 10:07
Antybristler
reputacja poprawna
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
piątek, 8 mar 2019, 21:00

0
Dodatkowo gdy od słowa Hitler odejmie się litery h, i, l, e, r i doda litery s, z, a, a, n to wyjdzie słowo Szatan. Przypadek? Nie sądzę.

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy, bez ektoplazmy mniej ektoplazmowy, bez orbów mniej orbowy, bez Cameroonów mniej cameroonowy, a bez tajemniczych śnieżnych kul mniej tajemniczośnieżnokulowy...
Re: Hitler Napisane: piątek, 12 lip 2013, 10:12
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Re: Hitler Napisane: piątek, 12 lip 2013, 10:56
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Re: Hitler Napisane: piątek, 12 lip 2013, 13:27
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
O ile dobrze pamiętam to Faktopedia.pl
Re: Hitler Napisane: sobota, 13 lip 2013, 07:02
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ewah, czy nie sądzisz, że gdyby tak było to ministerstwo propagandy III Rzeszy nie opisało by tego ? A tak mieli problem z pradziadkiem Adolfa który był narodowości żydowskiej. Musieli to tuszować. A dziennikarz który opublikował te dane skończył w Dachau.
Ale jak sądzisz, że wiki czy faktopedia jest miarodajnym źródłem informacji to cóż :shock:

"Oskar, głupoty piszesz." Ja raczej trzymać się będę : Najpierw pomyśl, potem napisz, przeczytaj to co napisałeś i jeśli chcesz to wykasować, zrób to !.
Re: Hitler Napisane: sobota, 13 lip 2013, 09:02
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Hitler Napisane: sobota, 13 lip 2013, 18:39
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Chciałbym zainspirować Ewę do samodzielnego myślenia. Jeden z moich znajomych czasem mówi - najpierw pomyśl, potem napisz, przeczytaj to i jeśli chcesz wykasować to to zrób.

"Oskar, głupoty piszesz." Ja raczej trzymać się będę : Najpierw pomyśl, potem napisz, przeczytaj to co napisałeś i jeśli chcesz to wykasować, zrób to !.
Re: Hitler Napisane: środa, 24 lip 2013, 22:37
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Przeczytajcie w ENIGMA jesień ubiegłego roku. Hitler powiedział że nikt go nie zabije i tak było. Zamach w Monachium - Hitler niespodziewanie wyszedł kilkanaście minut wcześniej i bomba która miała go zabić zabiła innych a nie jego. Zamach w wilczym szańcu: wyszedł z tego cało. Itd. Jednak "opatrzność" go chroniła. Miał jednak jakiś cel do wypełnienia. Ja myślę że tym celem było wytępić maksymalnie dużo Żydów. Coś w rodzaju 'potopu'. Jaka by była obecnie Europa gdyby nie ta eksterminacja. To co powiedział naczelny rabin Izraela ; goje są po to aby im służyli.
Re: Hitler Napisane: środa, 24 lip 2013, 23:29
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0
Żydzi nie byli tacy źli, żeby ich jak prusaki tępić.

Bywa i tak...
Re: Hitler Napisane: czwartek, 25 lip 2013, 06:40
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Ja się kiedyś zastanawiałem jak by wyglądała Europa, gdyby nie było Hitlera. I nasuwa mi się tylko jeden wniosek, komunistyczna. Ruchy komunistyczne szalały wszędzie dość prężnie, nie mówiąc już o samej Rosji.

Sokrates
Re: Hitler Napisane: czwartek, 25 lip 2013, 10:22
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

0
A dlaczego przypuszczenie, że opatrzność go chroniła.
Może to szatan chronił swojego pomocnika?
Re: Hitler Napisane: czwartek, 25 lip 2013, 21:08
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Hitler Napisane: czwartek, 25 lip 2013, 21:08
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Hitler Napisane: sobota, 27 lip 2013, 07:46
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Każdy jakiś jest, zadziwia mnie jeden fakt z czasów wojny. Dlaczego nigdy nikt nie zrobił nalotu bombowego na obóz koncentracyjny. Wystarczyło przecież zbombardować budynki murowane, czy trakcje kolejową.
Jakoś dziwne jest to,że ci czyli amerykanie tak często wznoszą larum w sprawach Żydów nigdy czegoś takiego nie zrobili.
Co by to zmieniło ? zapewne kilka tysięcy osób miała by odroczoną egzekucje z braku personelu wykonawczego.Przez conajmniej pół roku można było coś z tym fantem zrobić. Przykre jest, że nikt o tym im teraz nie powie. A przecież Karski przekazał im te informacje.Te czyli że istnieją obozy koncentracyjne....

Re: Hitler Napisane: sobota, 27 lip 2013, 10:58
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0
Na dobrą sprawę aż do "wyzwolenia" nikt na zachodzie nie dowierzał, że jest to coś więcej niż obóz pracy. Zresztą wolano bombardować obiekty przemysłowe nić różne takie ośrodki - raz w niemczech zrobiono nalot na fabrykę V2 ale bomba spadła obok i trafiła w baraki z więźniami.

Bywa i tak...
Re: Hitler Napisane: sobota, 27 lip 2013, 11:23
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
to sprawa z Penemunde , zbombardowali wszystko i byli to Brytyjczycy. A o tym co się dzieje w obozach dokładnie wiedzieli ,bo Brytyjczyków na bieżąco informowała AK, a do stanów poleciał specjalnie Karski na spotkanie z Rooseveltem. We wrześniu 1944 roku wszystkie główne cele były już oznaczone, Rosjanie zbliżali się do Wisły. Ba nawet gdyby taki Oświęcim zbombardowano w styczniu lub lutym 45 już by był efekt. Baraki doskonale się odróżniają od budynków murowanych.
Chodzi o hipokryzję - wy Polacy jesteście współodpowiedzialni bo nic nie robiliście , my Amerykanie jesteśmy O'K bo opiekujemy się państwem Izrael.

Re: Hitler Napisane: niedziela, 28 lip 2013, 07:13
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0

Mój skromny blog:
Re: Hitler Napisane: niedziela, 28 lip 2013, 10:26
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Gdyby to był mały obóz, zapewne podzielał bym tę opinię ale to jest ogromny obszar. Budynki znacząco się od siebie różną . Te wartościowe są zbudowane z cegły, pokryte dachówką . Linia kolejowa jest znakomicie widoczna z powietrza.

To są zdjęcia z lat 40, widać nawet z 1000 m granice obozu. zdjęcia są czarno białe więc nie oddają w pełni tego co widzi pilot

Dlatego dobrze zobaczyć film współczesny
http://youtu.be/kRGfVmMOXGc

Gdyby zbombardowano cokolwiek przekaz byłby jasny- wiemy co tam robicie i was za to osądzimy.
Nie było po prostu woli takiego działania, to działo się gdzieś tam na wschodzie, bezimienni ludzie nikogo nie obchodzą .

Re: Hitler Napisane: niedziela, 28 lip 2013, 12:55
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Re: Hitler Napisane: środa, 28 sie 2013, 19:55
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jakoś Anglicy potrafili zbombardować siedzibę gestapo w Danii , zniszczyli przy okazji szkołę podstawową, kilkoro dzieci zginęło, ale zniszczyli akta część więźniów przeżyła i uciekła . Pozostanie tam było dla nich wyrokiem śmierci. Potrafili również zbombardować więzienie w Nancy ,część więźniów uciekła około 250 tym co polegli wystawili pomniki.
W okolicach Auschwitz nie było baterii przeciwlotniczych, a w sąsiedztwie więzienia w Nancy było lotnisko z samolotami i to na dodatek myśliwskimi.
Bombardowań dokonywały Moskity z wysokości kilkudziesięciu metrów .
I tak naprawdę nic nie stało na przeszkodzie by 44 roku zniszczyć część murowaną obozu , krematoria ,linię kolejową. Obniżyć lot mogły nawet duże bombowce . Skoro B17 był w stanie na tyle celnie zrzucić bomby by zatopić manewrujący statek , trafić w most z wysokości 8 000 m to raczej nie tu tkwił problem .
Po prostu kogo obchodzili jacyś tam Polacy ,Żydzi ,czy Inni.

Re: Hitler Napisane: czwartek, 5 wrz 2013, 00:25
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
A mnie się wydaje że była zgoda na wybicie maksymalne Żydów. I stąd takie a nie inne reakcje aliantów.
Strona 1 z 1 [ Posty: 24 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Tajemnice Historii