Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
8aca1119573c57c4cd40bb7dc0eec0f9
8aca1119573c57c4cd40bb7dc0eec0f9
Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: wtorek, 26 cze 2012, 13:16
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 cze 2018, 16:32

0
Kolejna formacja z 25/06/2012 w hrabstwie Wiltshire

Obrazek

http://www.cropcircleconnector.com/2012 ... 2012a.html
Ostatnio edytowano wtorek, 26 cze 2012, 14:20 przez PabloElDiablo, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono tytuł.
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: niedziela, 1 lip 2012, 00:15
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
Własnie wróciłem z Alton Barnes - słyszeć o kregach, oglądać zdjecia etc to jedno ale zobaczyć na własne oczy to zupełnie coś innego ;) To jest olbrzymie, w zupełnie odludnym miejscu, wykonane z chirurgiczna precyzją ... jednym słowem masakra !!! :!:
Wrzucam pare fotek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: poniedziałek, 2 lip 2012, 17:54
piotrekk
reputacja neutralna
Neptun
Ostatnio widziany(a):
-

0
Świetne zdjęcia, dzięki za wrzucenie. Rzeczywiście, robi to wrażenie.

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują - A. Einstein.
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: poniedziałek, 2 lip 2012, 18:07
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Ja też myślę że to całkiem ciekawy piktogram aczkolwiek w porażającej większości te przekazy są dla nas nie czytelne i nie wiadomo co tak naprawdę oznaczają.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: środa, 11 lip 2012, 13:19
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
9 lipca pojawił sie w pobliżu kolejny piktogram:
Obrazek

spróbuje dostać sie na dniach w to miejsce i pstryknąć fotki :roll:
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: środa, 11 lip 2012, 15:44
Matej

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
piątek, 23 mar 2018, 18:50

0
to fascynujące..
a tutaj możiwe wyjasnienia http://www.cropcircleconnector.com/2012 ... ments.html
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: poniedziałek, 23 lip 2012, 11:34
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
byłem na miejscu.. to co widzialem to jest masakra!!! Opowiem w skrócie jak to wszystko wyglada sorry za ew. braki w skladni i emocje!!!.. jade z mobilnego internetu ze zdychajacego notebooka bez polskich znakow.... Przyjechalismy samochodem z Chippencham trasa A4 znany juz wczesniej teren, znajomy widok White Horse okolice Alton Barnes, pogoda super od kilku dni jest jak we wloszech na wakacjach niebieskie niebo lekki wiatr, parkujemy samochod w jakims totalnym mega zadupiu przy kosciele drogowskaz obok do wilcot, devices, Alton Barnes, Woodborought... wysiadamy idziemy na piechote bo jest gruntowa droga, na notebooku mam automape z zaznaczonym pkt i wspolrzednymi ze strony http://www.streetmap.co.uk/map.srf?X=41 ... &A=Y&Z=115 juz wiem ze popelnilem blad bo nie uwzglednilem drog gruntowych i zaparkowalismy za daleko... zasuwamy 1,4 km do celu, najwazniejsze co sie zawsze rzuca w oczy to to ze jest to totalne za przeproszeniem angielskie zadupie !!!! To sa wioski gdzie nie ma przystankow autobusowych najblizszy dworzec kolejowy jest 20-30 km obok... ale ok idziemy konczy sie droga gps prowadzi przez jakies lokalne drogi, piekne widoki angielskiej wsi, zywoploty etc... droga przechodzi w sciezke zaczyna sie bloto jestem totalnie up...paprany w blocie, gryza nas baki, jedna reka trzymam notebooka w drugiej plecak z aparatmi, bateriami itp jest z nami pies badger - 10letnia suczka jack russell terrier która biega jak oszalała ( tu jest duzo lisow, krolikow itp ), robie foty wkoło krzaki i lany zboza jest mega klimat ... idziemy przez jakies totalne krzaczory w oczy rzuca sie pelno sladow w blocie poprzednikow... docieramy na miejsce, zero zasiegu totalne zadupie gdzies w odali jakies budynki gospodarcze, slychac jakis kombajn do opryskow etc.. koncze bo zdycha mi bateria!!!!!!!!! cu !!!!

edit: ok jestem w domu segreguje fotki. Wyciagne jeszcze pozostale fotki ze srodka kregow - widac te rzeczy co w materialach z Discovery - pozaginane zdzbla zboz i pionowo stajace klosy, widzialem ( i slyszalem ) tez cos innego ale zostawiam to dla siebie narazie...

tu bede wrzucal i robil update'y kolejnych materialow:
http://neonaut.strefa.pl/UK/foto/cropcircles/
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: środa, 25 lip 2012, 12:26
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
jest kolejny piktogram w okolicach Windmill Hill / Avebury:

Obrazek

czekam na współrzędne i moge podskoczyć / ktoś ma jakieś życzenia ;) ?
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: środa, 25 lip 2012, 16:57
piotrekk
reputacja neutralna
Neptun
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ja chętnie czytam te relacje i oglądam zdjęcia, więc jeśli się tam wybierzesz i coś będziesz miał, wrzuć na forum. Informacje z pierwszej ręki są zawsze bardzo cenne i mile widziane.

Pzdr.

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują - A. Einstein.
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: czwartek, 26 lip 2012, 13:31
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
... aktualnie jestem w drodze do Avebury.. bede tam za ok 1 h ( w Avebury znajduje sie najwiekszy kamienny krag na wyspie z epoki neolitu ) ... tymczasem sa kolejne piktogramy:

http://​www.cropcircleconnector.com/​2012/hillbarn2/​hillbarn2012b.html
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: czwartek, 26 lip 2012, 17:48
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Neo kataloguj no normalnie robisz wielką rzecz, może poszczególne piktogramy tworzą wielką całość.

Sokrates
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: czwartek, 26 lip 2012, 22:11
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
jestem w Avebury - megaklimat.. planuje zostac na noc. Mam 65% baterii i zasieg 2g szykuje sie nocleg w kregach :)
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: piątek, 27 lip 2012, 15:24
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
Wlasnie wrocilem po calej nieprzespanej nocy i mega przygodach :P Do Avebury dotarlem okolo 19:00 bo oczywiscie musialem sie wrocic / telefon od kobiety ze klucze zostawila /. Wysiadam - patrze na rozklad wlasnie przyjechalem ostatnim autobusem - swietnie - Zapowiada sie nocleg poza domem! Na szczescie jest ciepło i bez opadow. Biore plecak z gratami i zasuwam w teren. Robie rundke wokół Avebury po trasie turystycznej wytyczonej przez megality ( naprawde super miejsce warto zobaczyc bardziej niz stonehenge ). Zapada zmrok ide do lokalnego pubu jest godzina 22:00 troche turystów głownie angole, troche niemców, słucham jednym uchem co tam gadaja saczac lokalnego ciderka, odpalam internet sprawdzam gps ok 23:00 biore klamoty i 'ide w teren". Dotarcie na miejsce zajmuje mi ok. 30 min. po drodze mijam tabliczki z nazwami miejsc, typowe widoki, zabudowania farmerskie... jest totalna cisza zero zywej duszy.. właze na pole - nic niema! :roll: Potem okazalo sie ze bylem moze z 10m od miejsca ale spoko wracam do Avebury szukac miejsca do przenocowania znajduje jakis barak tyle ze.. nie chce mi sie spac :) Biore wiec klamoty i strzelam tak z 20 kilometrowa trase po okolicy - super sprawa tylko troche ciemno ale klimat jest... ok 4 zaczyna switac wiec postanawiam wracac do punktu poszukiwan. Udaje sie w strone Windmill Hill spotykam jakiegos farmera z labradorem obowiazkowy mały small talk i pokazuje mi droge - ide na wzgórze ogladam wschod Slonca... jest tez oczywiscie czarny helikopter... W poblizu widze dwa samochody - campera ( czyzby Nautilius mysle sobie ;) ) i niebieskie kangoo. Na samochodzie widze jakis charakterystyczny emblemat podchodze zrobic zdjecie wlaczam aparat szlysze jak ktos sie ogarnia i przez uchylone okno o cos pyta.. ja sie pytam o emblemat i o kregi zaczynamy rozmawiac, pytam czy jest badaczem itp, sam opowiadam mu o nautiliusie etc.. Po jakiejs pólgodzinnej gatce gosciu daje mi wizytowke i okazuje sie ze to niejaki Randell z Holandii / http://www.randell.nl/deel%201.html / - wlasnie to jest fajne tutaj ze spotyka sie ciekawych i zakreconych pozytywnie ludzi / ... nastepnie pokazuje mi te kregi na polu na ktorym bylem zeszlej nocy ide ogladam robie foty jest 7 rano pakuje manele i spadam na poranny autobus.... Ogólnie wyprawa udana -jakos wieczorem wrzuce zdjecia tylko ogarne temat / pozdro dla wszystkich! :P
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: piątek, 27 lip 2012, 22:12
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
fotki z wyprawy:
http://neonaut.strefa.pl/UK/foto/cropci ... ndex2.html
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: sobota, 28 lip 2012, 14:49
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
... i mamy kolejny piktogram - Devizes / Wiltshire:
http://www.cropcircleconnector.com/2012 ... 2012b.html

Obrazek
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: niedziela, 29 lip 2012, 20:42
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Naprawdę ekstra materiał

Sokrates
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: poniedziałek, 30 lip 2012, 19:51
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
Hej - zaczynaja sie zniwa wkrotce sezon zostanie zakonczony - moge jeszcze obskoczyc okolice gdyz jest masa kolejnych piktogramow w Wiltshire. Tylko powiedzcie co chcecie zebym oblukal albo na co zwrocil uwage! :!: Po wszystkim napisze co o tym mysle bo mam jakies swoje przemyslenia na ten temat :geek:
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: poniedziałek, 6 sie 2012, 01:18
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):

0
... i kolejny: Avebury Stone Circle, Wiltshire. Reported 1st August

http://www.cropcircleconnector.com/2012 ... shots.html

Obrazek
Re: Formacja z Milk Hill, niedaleko Alton Barnes w Wiltshire Napisane: wtorek, 7 sie 2012, 09:28
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 sty 2018, 18:39

0
neo napisał(a):
Hej - zaczynaja sie zniwa wkrotce sezon zostanie zakonczony - moge jeszcze obskoczyc okolice gdyz jest masa kolejnych piktogramow w Wiltshire. Tylko powiedzcie co chcecie zebym oblukal albo na co zwrocil uwage! :!: Po wszystkim napisze co o tym mysle bo mam jakies swoje przemyslenia na ten temat :geek:

Najlepiej abyś spróbował wejść w taki piktogram, zrobił zdjęcia "od środka", zrobił zbliżeniowe zdjęcia tych źdźbeł <- czy faktycznie jak to się mówi, są wygięte a nie złamane.
Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Kręgi Zbożowe