Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
38674fd7ff6880888b2058de9e738b6c
38674fd7ff6880888b2058de9e738b6c
Strona 2 z 2 [ Posty: 40 ]

*< 1 2

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Kręgi zbożowe. Napisane: czwartek, 30 gru 2010, 18:42
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Zapewne cześć jest tak robiona to nie podlega wątpliwości , i nie ważne jakie, piękne,duże małe istotnym faktem jest że są prawdziwe te wczorajsze jak i te przed setek lat , a osoby trzecie zapewne jakaś ich cześć po prostu wprowadza chaos i zamieszanie , bo oto chodzi aby ośmieszyć ufologów przecież UFO nie istnieje wszędzie są balony i gaz z bagienny a miliony ludzi są psychicznie chorzy , najgorsze jest to że kamery i aparaty zaczęły chorować na psychiczne dolegliwości i urojenia !
Re: Kręgi zbożowe. Napisane: piątek, 7 sty 2011, 11:11
Barcol84
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 18 lut 2018, 14:20

0
Majestic napisał(a):
Zapewne cześć jest tak robiona to nie podlega wątpliwości , i nie ważne jakie, piękne,duże małe istotnym faktem jest że są prawdziwe te wczorajsze jak i te przed setek lat , a osoby trzecie zapewne jakaś ich cześć po prostu wprowadza chaos i zamieszanie , bo oto chodzi aby ośmieszyć ufologów przecież UFO nie istnieje wszędzie są balony i gaz z bagienny a miliony ludzi są psychicznie chorzy , najgorsze jest to że kamery i aparaty zaczęły chorować na psychiczne dolegliwości i urojenia !

Kto zupełnie nie wierzy w latające spodki, nich spróbuje pomysleć, dlaczego wszystkie o nich relacje mieszcza sie w określonym wąskim spektrum? Dlaczego brak np. obserwacji różowego, latajacego słonia na niebieskim dywanie?
A juz poważniej, dlaczego obserwowane przez teleskopy w 1961 roku w Paryżu nieznane obiekty latające, krążyły na dużej wysokości w przeciwnym kierunku do ruchu Ziemi, pomimo że w tamtych czasach nikt nie dysponował na naszej planecie na tyle silną rakietą, aby była zdolna umieścić na orbicie satelitę o ruchu wstecznym ? Nikt, z ich wyjatkiem !
Pozdrawiam.

Cechą człowieka mądrego jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać (Marcus Tullius Cicero)
Re: Kręgi zbożowe. Napisane: sobota, 8 sty 2011, 14:59
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Bardzo realne , wspomnę o wojnach gwiezdnych przed paru tysięcy lat, tu na ziemi , dziwnym by było żeby orbita około- ziemska była do końca pozbawiona sztucznych satelitów, tamtych czasów , nawet na świętych obrazkach , są przedstawione takie dziwne powiedzmy kule , i pozostało to niemal do dzisiaj jako rekwizyt , zaobserwujmy co trzymali królowie w reku, te insygnia władzy miały swoje źródło .
Re: Kręgi zbożowe. Napisane: czwartek, 25 lip 2013, 09:14
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Pan Rafał Nowicki podaje informację o powstaniu kręgu w okolicach Wylatowa. Jest lokalizacja na jego (?)stronie. Jest to pierwszy w Polsce tegoroczny krąg? Czy fundacja zamierza go zbadać ?

"Oskar, głupoty piszesz." Ja raczej trzymać się będę : Najpierw pomyśl, potem napisz, przeczytaj to co napisałeś i jeśli chcesz to wykasować, zrób to !.
Re: Kręgi zbożowe. Napisane: czwartek, 25 lip 2013, 09:54
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Oskar, a mógłbyś wstawić linka, albo wysłać prywatną wiadomość z linkiem?
Re: Kręgi zbożowe. Napisane: czwartek, 25 lip 2013, 11:19
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie wiem czy mogę www.wylatowo.org.pl jeśli są jakieś obiekcje co do podania tego linku, to proszę administrację o wykasowanie postu bez ostrzeżeń. Miałem wrażenie że pan Rafał Nowicki jest załogantem Nautilusa. Ale zamieszcza informacje na innej stronie :? więc nie wiem. Niby informacje wcześniejszą od Niego zobaczyłem na stronie głównej. Ale jest nietykieta. A skoro ocenzurowano słowo d..pa w moim poście, więc administracja działa skutecznie. ;)

"Oskar, głupoty piszesz." Ja raczej trzymać się będę : Najpierw pomyśl, potem napisz, przeczytaj to co napisałeś i jeśli chcesz to wykasować, zrób to !.
Re: Kręgi zbożowe. Napisane: czwartek, 25 lip 2013, 11:24
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
To działa skrypt, który zmienia obraźliwe słowa, np --Cenzura-- (czyt. pupa). Dzięki za link.
Re: Kręgi zbożowe. Napisane: czwartek, 25 lip 2013, 20:57
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
mancias napisał(a):
To działa skrypt, który zmienia obraźliwe słowa, np --Cenzura-- (czyt. pupa). Dzięki za link.

Dokładnie, ale kolega Oskar chyba nie obeznany zbytnio z informatyką.

***** jego pierodolona mać, ja ***** *****, zobaczyłem za oknem ***** ja ***** jebanego kosmitę. To jest tak popierdolone, że ja ***** ***** jego ***** mać.

p.s. jak widać, niektórych słów w skrypcie nie ma ;)

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Kręgi zbożowe. Napisane: sobota, 27 lip 2013, 06:53
oskar

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Prawie całkiem nie, używam go jako narzędzie. Nie wnikam w niuanse konstrukcji ani oprogramowania.

Re: Kręgi zbożowe. Napisane: wtorek, 13 sie 2013, 22:08
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 cze 2018, 16:32

0
Cytuj:
***** jego pierodolona mać, ja ***** *****, zobaczyłem za oknem ***** ja ***** jebanego kosmitę. To jest tak popierdolone, że ja ***** ***** jego ***** mać.

p.s. jak widać, niektórych słów w skrypcie nie ma ;)

:lol:

tymczasem kosmici nie próżnują:

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=rtkMrNrEMLM

Strona 2 z 2 [ Posty: 40 ]

*< 1 2

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Kręgi Zbożowe