Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
17b0e4ec7eba2dde79b0c6c3f9c0a7be
17b0e4ec7eba2dde79b0c6c3f9c0a7be
Strona 2 z 2 [ Posty: 37 ]

*< 1 2

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Kręgi, symbole i komunikacja obcej cywilizacji Napisane: poniedziałek, 21 cze 2010, 10:46
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
neo - ja chcę więcej! :D 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Kręgi, symbole i komunikacja obcej cywilizacji Napisane: poniedziałek, 21 cze 2010, 10:54
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 11:51

0
vayha - telepatia jest jak telefonia komórkowa /identycznie/ tylko bez komórki.
Re: Kręgi, symbole i komunikacja obcej cywilizacji Napisane: poniedziałek, 21 cze 2010, 13:39
gayiari

reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
vayha napisał(a):
gayari - bardzo zaintrygowało mnie jedno zdanie w twojej wcześniejszej wypowiedzi ...

Z powodu offtopu pozwoliłem sobie przenieść dyskusję na temat telepatii do tematu Kierunki rozwoju człowieka, który znajduje się tutaj:

http://www.forum.nautilus.org.pl/viewtopic.php?f=25&t=809&p=16367#p16367

Na tematy związane z tematyką genetyki / DNA w kręgach zbożowych odpiszę poniżej.

Pozdrawiam.
Re: Kręgi, symbole i komunikacja obcej cywilizacji Napisane: czwartek, 24 cze 2010, 18:02
vayha
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
gayari - ale w sumie nie napisałeś nic o ukrytym znaczeniu tego piktogramu... gdzieś w sieci widziałem jego analizę, gdzie dodatkowo kolejne punkty, w których rozpoczynały się kręgi oznaczone były nazwami poszczególnych planet naszego układu słonecznego.

Tak czy inaczej właśnie oglądałem sobie taki filmik na yt o kręgach

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=Tfo7aOakXfc

i mam do Ciebie pytanie w zwiazku z jednym z kręgów

Jakie liczby przekazuje krąg w po lewej stronie tej formacji?

tetrahedron.jpg
tetrahedron.jpg [ 42.44 KiB | Przeglądane 2175 razy ]
Re: Kręgi, symbole i komunikacja obcej cywilizacji Napisane: czwartek, 24 cze 2010, 20:18
gayiari

reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
-

0
vayha napisał(a):
gayari - ale w sumie nie napisałeś nic o ukrytym znaczeniu tego piktogramu... gdzieś w sieci widziałem jego analizę, gdzie dodatkowo kolejne punkty, w których rozpoczynały się kręgi oznaczone były nazwami poszczególnych planet naszego układu słonecznego.

Rozgryzałem na bieżąco teorię z tym związaną i zastanawiam się, czy faktycznie jest sens o tym pisać. Muszę się nad tym poważnie zastanowić.

Cytuj:
i mam do Ciebie pytanie w zwiazku z jednym z kręgów

Jakie liczby przekazuje krąg w po lewej stronie tej formacji?

Moim zdaniem nie chodzi w tym przypadku o liczby, mimo, że zapis faktycznie wygląda podobnie jak krąg pi. Ciekawą koncepcję przedstawiono w powyższym filmie. Ja osobiście nie zajmuje się zbyt mocno techniką opartą o akustykę, ale idea jest zacna.
Moim zdaniem mamy tutaj wiele informacji. Pierwszy górny okrąg przedstawia ideę związku promienia i okręgu. Drugi - po prawej przedstawia, że środek okręgu jest równy PI i jest centralnym środkiem rotacji. Całość moim zdaniem przekazuje w sposób geometryczny całość podstawy teorii geometrycznych w przestrzeni Euklidesa oraz najprawdopodobniej określa podział diatoniczny dźwięków. Proszę zerknąć - starożytna Lambdoma Pitagorasa:

Obrazek

Jeśli znajdę trochę czasu na to, to opiszę więcej.
Re: Kręgi, symbole i komunikacja obcej cywilizacji Napisane: czwartek, 5 sie 2010, 16:16
vayha
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
gayiari - pisz proszę!
Re: Kręgi, symbole i komunikacja obcej cywilizacji Napisane: niedziela, 27 lis 2011, 21:07
remek1983

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Obrazek
Zero matematyki - prosta zasada.
Budowa galaktyki. Wielkość gwiazd i proporcjonalnie ich układów względem odległości od czarnej dziury.
Jest tym samym wiadome, znając położenie przykładowo naszego układu planetarnego w Mlecznej Drodze, gdzie należy się kierować, aby ją opuścić czy wejść w jej głąb. Podróż to tylko zaczątek. Musi być jasny jej cel.
Im większa gwiazda, tym większa energia. Energia, która może zasilić większy układ planetarny - planety i ich księżyce. Energia gwiazd to nie tylko ciepło, światło czy czasem elektryka. To naturalna energia, która życie daje, podtrzymuje lub ODBIERA.
Sam piktogram w takim wydaniu można rozumieć, jako przybliżony szkic mapy. :)
Strona 2 z 2 [ Posty: 37 ]

*< 1 2

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Kręgi Zbożowe