Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Avatar użytkownika Victor72
8c06f4ae5c24e81d1d44bef96f45fd2e
8c06f4ae5c24e81d1d44bef96f45fd2e
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Efekt Hutchinsona Napisane: wtorek, 1 maja 2012, 21:19
tabtwo

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jak to jest prawdą, że w 2001 roku to się stało. To już nie nie dziwą UFO Amerykańskiej armii.

http://www.youtube.com/watch?v=WK-BziiId_0
Re: Efekt Hutchinsona Napisane: sobota, 16 cze 2012, 13:11
Rafał
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Chciałbym zaznaczyć ze wszelkie wynalazki z antygrawitacją, bronią plazmatyczną, niebieski laser itd zostały wykradzione bądź sprzedane.
Nikolai Tesla kiedys powiedział ze "przyszłość jest wasza, ale teraźniejszość jest moja"
jego pomysły z których wiele ich poszło z nim do grobu zostają dopiero odkrywane przez innych.
Cewka tesli i inne sprawy to pikuś. Teraz kombinują jak przesłać prąd bezprzewodowo podczas gdy Tesla przesłał go 100 lat temu. Trzymając silnik elektryczny w rękach 26 mil od źródła prądu zdołał go uruchomić tracąc przy tym tylko 5% na przesyle prądu.
wiec jak czytam ze usa to usa tamto to mnie krew zalewa.
wszystkoi jest skradzione i baaaaaardzo powoli pokazywale swiatu....co by nie za szybko bo technologia zwiariuje.
To samo z silnikami antygrawitacyjnymi Wrilla - niemca, które zostały wynalezione przed 1932. potem powistał wrill 2 i 3. Poczytajcie o słynnym DIE GLOCKE (chyba tak się pisze).
Ech..Szkoda gadac. Wszystko 3m sie na propagandzie i oszustwie - Po co????
Re: Efekt Hutchinsona Napisane: sobota, 16 cze 2012, 16:12
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 sty 2018, 18:39

0
Myślę, że po to , aby:

a) ludzie żyli w nieświadomości i głupocie

b) jeśli ludzie żyją w nieświadomości i głupocie, łatwiej jest ich kontrolować (bo nie będą się stawiać, bo nie będą zadawać pytań)

c) jeśli łatwo jest kontrolować ludzi, łatwo kontrolować zyski płynące z ich pracy (zyski = kasa i dobrobyt)

wniosek taki: nałożyć klapki na oczy i zmusić do patrzenia w jednym kierunku, co by nikt się zbytnio nie wychylił z szeregu, bo jeśli ludzie patrzyliby na świat bez tych klapek, już dawno zrozumieliby wiele rzeczy, a tych co obecnie trzymają się przy władzy i pieniądzach pozbyliby się na dobre, a przecież nikt nie chce stracić majątków, kasy i stanowisk.
Re: Efekt Hutchinsona Napisane: poniedziałek, 18 cze 2012, 10:24
Rafał
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Tu się jak najbardziej zgodzę. Tymbardziej, że zjawisko jak ja to nazywam " Ustawiania pustaków" jest widoczne nawet u mnie w pracy.
Niestety jestem człowiekiem dociekliwym, dokładnym, szczegółowym i niestety nie pozwolę sobie na próby manipulowania m,ną czy moja pracą, ale niestety nie mam na to wpływu. jest coraz gorzej, ale wracając do tematu jak widzę awanse pustaków czy jakies pochwały ludzi pałętających się to mnie szlak trafia. Czy nie moze byc normalnie w tym popier... kraju?
Najwidoczniej nie. niestety ja nie dam rady tego zmienić wqrwia mnie to niemiłosiernie.
Złodziejstwo, szubrastwo, przekręty i kombinatorstwo.
Uczciwy człowiek pracujący uczciwie nie dorobi się. Oszusta i obiboka jeszcze awansują.
Szkoda gadać.
Za duzo pytań - źle
Za mało pytań - źle
Za dużo zrobisz albo wiesz - źle
za mało wiesz - źle
O co komon?
Re: Efekt Hutchinsona Napisane: poniedziałek, 18 cze 2012, 12:19
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
a może po prostu nie robić nic...choć to też pewnie będzie "źle"...

Potrzebna jest globalna rewolucja - powstanie, ale obecnie nikomu nie chce się nic zdziałać w tym kierunku. Ludzie jakby pogodzili się z tym losem robią bo muszą za coś żyć, a narzekać i mieć pretensje jest zawsze łatwo i nigdy to nic nie kosztuje (oprócz pogorszenia swojego własnego nastroju).
Myślę, że za naszych "dziadów" taka sytuacja w PL i na świecie skończyła by się wielką rewolucją, bo wtedy ludzie mieli jakieś idee, liczył się honor, czyny, a teraz co się liczy...kasa i obłuda, nikomu już na niczym nie zależy...
Syndrom 3 razy Z: zarobić, zapić, zapomnieć...
Re: Efekt Hutchinsona Napisane: poniedziałek, 18 cze 2012, 20:52
Rafał
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
fakt, ale syndrom Z mnie nie dotyczy chyba :)
Re: Efekt Hutchinsona Napisane: wtorek, 19 cze 2012, 09:41
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Rafał nie pisałam z tym syndromem o Tobie, pisałam ogólnie, mnie ten syndrom tez nie dotyczy, ale widzę go poprzez różne obserwacje, poprzez rozmowy ze znajomymi w Polsce i nie tylko itd.
Re: Efekt Hutchinsona Napisane: wtorek, 19 cze 2012, 16:03
Rafał
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
to i Ja miałem na myśli :), ale nie napisałem. Szkoda gadać na ten temat. Jest ogromny.
Nasz naród jest jak średniej klasy "kowalski" z syndromem Z.
Pokaż się a nie daj się, niech zobaczą jak sie żyje, niech widzą jak się robi.
Potem - jakoś to będzie, ale obawiam się ze - znowu będzie ocet i musztarda na półkach.
Ale to nie jest miejsce na nasze bolączki prawda?
Niebawem ...się okaże...co dalej.
Re: Efekt Hutchinsona Napisane: wtorek, 19 cze 2012, 17:53
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
środa, 1 sie 2018, 14:25

0
Świat jest taki dla nas jakim go widzimy. Zmnieniając siebie zmieniamy świat. I zmianę świata przeprowadzamy zmnieniając siebie. Nie oglądajmy TV, nie kupujmy itd a świat jaki jest sam padnie i wtedy można zbudować nowy.
Re: Efekt Hutchinsona Napisane: środa, 20 cze 2012, 06:26
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Cytuj:
Świat jest taki dla nas jakim go widzimy. Zmnieniając siebie zmieniamy świat. I zmianę świata przeprowadzamy zmnieniając siebie. Nie oglądajmy TV, nie kupujmy itd a świat jaki jest sam padnie i wtedy można zbudować nowy

ewah ładnie powiedziane, tak jak byś czytała "Boską Matrycę". Czemu zmieniając siebie zmieniamy świat, odpowiedz jest prosta bo to my jesteśmy światem.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Efekt Hutchinsona Napisane: środa, 20 cze 2012, 08:37
Rafał
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
sirAzgar napisał(a):
Cytuj:
Świat jest taki dla nas jakim go widzimy. Zmnieniając siebie zmieniamy świat. I zmianę świata przeprowadzamy zmnieniając siebie. Nie oglądajmy TV, nie kupujmy itd a świat jaki jest sam padnie i wtedy można zbudować nowy

ewah ładnie powiedziane, tak jak byś czytała "Boską Matrycę". Czemu zmieniając siebie zmieniamy świat, odpowiedz jest prosta bo to my jesteśmy światem.

pamiętajmy ze zmieniając siebie - zmieniamy tylko i wyłącznie postrzeganie świata przez Nas a nie świat - to jest nic innego jak oszukiwanie samego siebie - Froyda poczytajcie.
Zmieniam siebie jako jednostkę która nic nie wnosi. Do zmiany świata potrzeba MAS, ludzi chętnych.
Obcy od dawna mówią o zmianie świata...tzn ziemii. O dbanie o jej dobra - ale My ludzie. Chcąc byc najlepszymi prowadzimy wojny - udowadniamy samym sobie coś....ale co?
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Energia Przyszłości