Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
aadb65fe17c60b3b9738f0ca5f085b42
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
aadb65fe17c60b3b9738f0ca5f085b42
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie technologii kosmicznych Napisane: niedziela, 12 sie 2012, 19:52
Alex80
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Może już niektórzy z was o tym słyszeli, pojawiła się ciekawa informacja, na temat wprowadzenia przez pewna fundacje nowoczesnych technologii, a wręcz technologii kosmicznych. Co właściwie o tym myśleć, przeczytajcie sami.

- - -

Poniższy tekst jest kopią oficjalnego zaproszenia do liderów waszych rządów za pośrednictwem ich ambasady w Belgii. Te maile zaczną opuszczać fundację i zostaną przekazane do każdego ambasadora w Belgii w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Będziemy publikować nazwę kraju i używany adres mailowy, dzięki czemu można śledzić postępy w odpowiedzi waszego rządu. Od teraz to do was należy widzieć, że konsekwencje tej technologii są rozumiane w waszym kraju.

Zaproszenie pokój na świecie i uwalnianie technologii.

Po spotkaniu Fundacji Keshe z ambasadorami świata zaproszonych do Brukseli w dniu 21 kwietnia 2012 roku, teraz nasze zaproszenie wysyłamy do narodów świata za pośrednictwem ich ambasadorów i ich liderów do udziału w spotkaniu w dniu 6 września 2012 w Centrum Fundacji Keshe w Ninove, w Belgii (lub w każdym innym miejscu jakim narody wybiorą)

Jak Szanowni Państwo mają świadomość, zaprosiliśmy przedstawicieli każdego kraju na pierwszą prezentację naszej technologii w dniu 21 kwietnia 2012. Ambasadorowie niektórych krajów uczestniczyli w tym spotkaniu, inni zdecydowali się zignorować zaproszenie z powodu nacisków innych krajów i postanowili nie uczestniczyć lub wycofała się w ostatniej chwili.

Z tym drugim zaproszeniem my bezpośrednio i jednoznacznie zapraszamy przywódców waszych narodów do powołania wykwalifikowanych osób, które mogą wziąć udział w nadchodzącym spotkaniu w Fundacji w dniu 6 września w imieniu swoich rządów.

Powody tego zaproszenia i spotkania są następujące:

W dniu 21 września 2012 Fundacja Keshe uwolni pierwszą część kosmicznych technologii i systemu grawitacyjnego i magnetycznego (Magravs), które rozwinęła, dla wszystkich naukowców na świecie jednocześnie, w celu powielania i produkcji. Od tego momentu, granice międzynarodowe przestaną mieć istotne znaczenie. To dlatego, ponieważ został zbudowany i oddany do publicznego użytku pierwszy taki system lotniczy, gdzie podróż z Teheranu do Nowego Jorku będzie trwała maksymalnie 10 minut.

Nowy system lotniczy pozwoli każdemu człowiekowi, aby odbył taką samą długość podróży w tym samym czasie i prawie bez kosztów z każdego punktu na tej planecie. Statek nie będzie wykrywalny dla dzisiejszej techniki radarowej.

Kryzys energetyczny zostanie rozwiązany za jednym zamachem, a raz wprowadzona technologia w praktyce spowoduje, że zniknie władza kontrolujących energię, a przez nich obecne struktury finansowe zastaną swoje ręce puste.

Niedobór wody na świecie będą rozpatrywane i rozwiązywane niezwłocznie po przedstawieniu tej technologii do publicznej wiadomości i wydaniu naszej energetycznej i kosmicznej technologii.

Jak to zrobiliśmy?

Przez ostatnie sześć lat używaliśmy międzynarodowego systemu patentowego, aby upewnić się, że każdy naród i główni naukowcy na całym świecie mają w posiadaniu kopię naszych patentów. (Prosimy o sprawdzenie patentu europejskiego i międzynarodowe serwery pod kątem liczby pobrań)

Zapobiegliśmy więc ewentualnym blokowaniom tej technologii przez jakąkolwiek osobę lub grupę i teraz większość narodów jest w posiadaniu naszych patentów na wytwarzanie energii, systemów medycznych i podróży kosmicznych.

W ten sposób metody stosowane w przeszłości, aby zapobiec międzynarodowemu rozwojowi zostały ominięte i teraz wszystkie narody mają taką samą okazję pracować razem, aby zobaczyć, że ta technologia została opracowana w sposób bezpieczny. Głównym punktem jest to, że nasza technologia ma być swobodnie dostępna dla każdego rządu na rzec wszystkich obywateli. Nasz system opracowaliśmy tak, że każdy naród może mieć dostęp do takiej ilości energii, wody i żywności jakiej potrzebuje, a także nowe metody opieki zdrowotnej i transportu, a wszystko to bardzo niskim kosztem.

Zgodnie ze statutem Fundacji Keshe wszystkie jej technologie są własnością narodów świata. Patenty są aktywami każdego człowieka na tej planecie i nie może być zgłoszone roszczenie przez żadną osobę lub organizację, czy też naród. Oznacza to, że wszystkie dochody generowane przez technologię należą do narodu, który z niego korzysta.

Wydamy listę krajów zaproszonych na spotkanie w dniu 6 września 2012 i pełne adresy mailowe, na które wysłaliśmy zaproszenia, więc będzie wiadomo, że wasz rząd o tym wie i koto będzie uczestniczył w tym spotkaniu.

Do tego czasu maile będą wysyłane do waszych ambasad a kopie będą zamieszczane na forum Fundacji oraz na stronie internetowej, dzięki czemu obywatele będą świadomi oferty, jaka została im przedstawiona. Wtedy będzie wiadomo wam jak jest reakcja na nie, jak i Fundacji i my będziemy zbierać nazwiska delegatów mianowanych, a wasi urzędnicy wiedzą gdzie i jak się spotkać.

Po tym spotkaniu, prezentacja w dniu 21 września 2012 będzie pierwszym krokiem w programie nauczania w Fundacji Keshe aby dzielić się wiedzą i umieścić ją w ręce ludzi na całym świecie. Kiedy te nowe technologie i ich zalety będą znane opinii publicznej, przywódcy każdego narodu będą musieli zdecydować, jak mają zamiar realizować wdrożenia ich dla dobra wszystkich.

W tym momencie pojawią się dwie opcje: albo będziemy działać razem, aby zmieniać życie na lepsze każdego na ziemi poprzez prawidłowe wzorce postępowania, albo zaawansowane narody świata zobaczą w bliskiej przyszłości napływ imigrantów w dziesiątkach tysięcy uciekających do wielkich miast.

Jesteśmy gotowi przedstawić technologię waszym przedstawicielom w każdym otoczeniu, aby mogli zrozumieć jego znaczenie i jakie zmiany przyniesie. Od teraz możemy się upewnić, że żadne dziecko lub dorosły nie umrze z pragnienia czy głodu i że żaden naród nie zostanie zaatakowany przez inny, ponieważ potencjalne militarne zastosowania nowej technologii są tak horrendalnie destrukcyjne, że nie będziemy mieć innego wyboru, jak przyjąć, że walka o zasoby planety jest już przeszłością.

Nie było w tym nic złego w ochronie majątku narodowego, ale teraz jako liderzy małych regionów Ziemi jesteście odpowiedzialni, aby zobaczyć, że jej zasoby są dostępne do podziału, a z pomocą naszych technologii wszyscy mają spełnione podstawowe potrzeby energii, wody, żywności i opieki zdrowotne.

Fundacja Keshe nie bierze pod uwagę kolor skóry, narodowość, religię czy przynależność polityczną, a tym samym nasze wezwanie wychodzi do każdego rządu do powołania zespołu naukowców, aby przyjść i zobaczyć nasze technologie na żywo. Następnie mogą zdecydować czy korzystać z nich czy też nie. Jeśli zignorujecie to zaproszenie, wasz naród wkrótce nie będzie mieć innego wyboru, jak iść śladem narodów, które zdecydowały się rozwijać. Apelujemy do waszych narodów, aby rozpoczęli proces współpracy jak najszybciej, ponieważ podczas, gdy ten system jest w pracy, granice, które oddzielają jeden kraj od drugiego, nie będą miały żadnego znaczenia.

Ustawiliśmy scenę na zmianę kursu dla ludzkości i w najbliższych miesiącach zobaczymy go. W niedalekiej przyszłości ludzie zdadzą sobie sprawę, że jesteśmy tutaj, aby służyć sobie nawzajem, a nie by mu służono, gdyż wszystkie zasoby będą dostępne dla wszystkich w tym samym czasie i tym samym stopniu.

MT Keshe

Założyciel i dyrektor opiekuńczy Stichting the Keshe Foundation

Źródło: http://www.keshefoundation.org/en/media ... technology

http://soulowicz.wordpress.com/2012/07/ ... j-energii/

<<< Książka roku "Wielki Bój" . >>>
Re: Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie technologii kosmiczn Napisane: niedziela, 12 sie 2012, 21:48
Krystian

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Najwyższy czas na to aby ktoś poukładał ten burdel na którym żyjemy. Zobaczymy, czy Majowie mieli rację odnośnie 2012, czy o co chodzi z Twoim postem ;)
Re: Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie technologii kosmiczn Napisane: niedziela, 12 sie 2012, 22:20
PabloElDiablo
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Super technologia. Bez szczegółów podanych szeroko oceniam że autor tych owych rzekomych technologii dostarczających wody, energii i żywności raczej mieszka w dobrym szpitalu psychiatrycznym i niezbyt często ma możliwość korzystania z komputera...

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie technologii kosmiczn Napisane: poniedziałek, 13 sie 2012, 00:14
Alex80
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Zgadza się, ja tez się zastanawiam co to w ogóle za fundacja, ciekawe na ile te informacje są realne, że oni rzeczywiście kontaktują się z ambasadorami wszystkich krajów, chyba będzie bardzo ciężko to sprawdzić, przecież to był by hit medialny, chyba wszystkie media o tym by mówiły na świecie, jak by to była prawda. Już wyobrażam sobie reakcje tej całej kliki, co trzyma łapska na złożach energetycznych na świecie, przecież oni by ich chyba pozabijali, bo przecież do mafia i masoneria trzyma łapska na tym.

<<< Książka roku "Wielki Bój" . >>>
Re: Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie technologii kosmiczn Napisane: czwartek, 20 wrz 2012, 18:50
Alex80
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Pojawił się nowe wieści, ale po angielsku -

The world peace invitation and release of technology: The 2nd international presentation: How to become an axis of evil

http://www.keshefoundation.org/en/media ... es-of-evil

<<< Książka roku "Wielki Bój" . >>>
Re: Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie technologii kosmiczn Napisane: poniedziałek, 24 wrz 2012, 17:15
Alex80
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Ta owa fundacja keshe twierdzi, że przekazali Iranowi super zaawansowana technologie, to rzeczywiście ciekawe, choć ciekawe ile z tego co mówią jest prawdy -

- - -

V Konferencja Wolnych Ludzi - Dionizy Pietrońhttp://www.youtube.com/watch?v=p0xTzmoTdQ4&feature=plcp

- - -
Irańczycy otrzymali super technologie od fundacji keshe
http://www.monitor-polski.pl/iranczyk-k ... ludzkosci/
- - -


- - -
Iran / The Keshe Foundation - The rise of the AntiChrist System is here NOW

<<< Książka roku "Wielki Bój" . >>>
Re: Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie technologii kosmiczn Napisane: środa, 21 lis 2012, 02:37
Krystian

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
sa jakies newsy o rozpowszechnianiu technologii?
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Energia Przyszłości

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników
Skocz do:  
Szukaj:
Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg


wysyłanie...czekaj...


Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
upgraded by szczyglis /2017/ v. 3.13 | 22.12.2017 [ Dziennik zmian ]
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Strefa czasowa: UTC + 1
[ Time : 6.092s | 32 Queries | GZIP : Off ]