Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
d2066d598dffc54d5f530fa6f3e7feb2
d2066d598dffc54d5f530fa6f3e7feb2
Strona 1 z 2 [ Posty: 32 ]

*1 2 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: piątek, 3 sty 2014, 22:52
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Silnik który wytwarza elektryczność poprzez prace, silnika magnetycznego, który za darmo się kręci. Którego budowę przedstawiłem w innym temacie.

http://www.informatium.fora.pl/images/g ... 068-wm.png

Składa się z wielu silników magnetycznych, Silnika Wagowego ( mojej konstrukcji )

Poprzez kręcenie wokoło "klamki" silnika, która przelatuje nad otworami, w silniku w których jest pole magnetyczne które w powietrzu utrzymuje, walec magnetyczny który w dodatku wiruje, wprawia walce w ruch który bez hamowania napędu silnika magnetycznego, uderzają z dużą częstotliwością w Silniki Wagowe, które przez zmienność obciążenia generują prąd.

W innych tematach postaram się wyjaśnić jeszcze inne moje wynalazki i pomysły.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: piątek, 3 sty 2014, 22:57
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 2 kwi 2018, 11:18

0
Zrób jeden temat zamiast 15.

Bywa i tak...
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: piątek, 3 sty 2014, 23:01
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
To jest kolejny silnik, ale znacznie rozbudowany od magnetycznego. Dlatego napisałem o nim w innym temacie. Magnetyczny jest w stanie stworzyć jedynie prace, a ten potrafi tworzyć prąd, za chwile napisze kolejne tematy. Powiem wam kilka rzeczy których być może nie wiedzieliście. Nie musicie mi wierzyć z czasem się przekonacie sami.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 03:38
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
Panie piękny, trollowanie to nie tutaj. Jak byś miał technologię nie z tej ziemi, pobierającą mniej energii, niż wydala, to raczej byś się nie bawił w podchody.

Na moje oko to Cię banan czeka, ale w sumie z ciekawości poczytam co tam jeszcze pisałeś w innym "tropikach" :)

PS. Trochę przejrzałem, kombinujesz cały czas, to się chwali, ale z fizyką lekko na bakier u Ciebie Kolego.
Ale fajnie, że kombinujesz, mi to się podoba akurat i choć to nie ma moim zdaniem racji bytu, to mi się podoba, że coś tam dłubiesz po swojemu. Rób swoje, o ile to Twoje i kombinuj dalej. Choć się z Twoimi założeniami nie zgadzam, to kombinuj, kibicuję Ci, masz moje poparcie :)

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 04:06
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 20 maja 2018, 00:25

0
PilotPL napisał(a):
To jest kolejny silnik, ale znacznie rozbudowany od magnetycznego. Dlatego napisałem o nim w innym temacie. Magnetyczny jest w stanie stworzyć jedynie prace, a ten potrafi tworzyć prąd, za chwile napisze kolejne tematy. Powiem wam kilka rzeczy których być może nie wiedzieliście. Nie musicie mi wierzyć z czasem się przekonacie sami.

PPS. Poczytałem więcej - niestety, ale anuluję to co wyżej napisałem.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 10:29
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie wiem dlaczego uważacie że trolluje. Prowadzę własne fora. Z powodu że bardzo lubię Nautilusa, gdy dowiedziałem się że znajduje się tutaj forum, postanowiłem że się tutaj zarejestruje. I tak wam mówię rzeczy które są logiczne, ale nieprawdopodobne, dlatego nie wierzycie w to co mówię. Chociaż podałem wam dokładną budowę, która działa, w dodatku od 5 miesięcy od kiedy zbudowałem ten silnik nie zauważyłem żeby działał słabiej. Mówię o magnetycznym bo tego nie wybudowałem z braku pieniędzy. Ale z wiedzy o pierwszym jestem pewny co do tego silnika, ponieważ wykorzystuje tamten.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 12:21
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Idź do Urzędu Patentowego, będziesz bogaty, bo to co piszesz brzmi jak perpetuam mobile, czyli coś co nie powinno istnieć.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 12:59
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
takie coś już na pewno istnieje. I właśnie z tego powodu nie mam po co tam pójść.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 13:55
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Perpetuam mobile nie istnieje, więc śmiało idź. Obecna znana nam fizyka nie dopuszcza do siebie teorii jakoby można było uzyskać taką maszynę.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 14:04
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Obecnie znana nam fizyka jest prymitywa. Czy według ciebie wiemy na jej temat wszystko ? Czy fakt że dopiero myślimy o niej od kilkuset lat mógł dać nam już wszystkie odpowiedzi na jej temat ? Na pewno nie. Jeszcze sporo nas czeka po drodze, i jeszcze nie jedna najważniejsza teoria, która jej się dotyczy zostanie obalona. Nawet te które wydają się nie zmienne.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 14:41
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Problem z Tobą jest taki, że za dużo gadasz, a za mało działasz. Ja też mam dużo pomysłów, chociażby żebyś zbudował taki silnik, podłączył prądnicę, sprzedawał energię i miał kasiorki jak lodu. Ja za swój pomysł chcę od Ciebie marny 1% zysku. Proste?
Szczyglis pamiętasz w jakim temacie obiecałem wam podzielić się relacją o tym energetycznym cudzie?
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 14:59
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Bardzo chętnie, lecz wymagało by to ode mnie kilku tysięcy złotych, plus dostępnych konkretnych elementów. Jestem studentem muszę opłacać studia na co również mi brakuje.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 15:16
tedi219
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
wszystko ładnie i pięknie ale..... bywa tak, że teoria czasami nie działa w praktyce. Gdzieś pisałeś,że silnik za 10 złotówek zrobiłeś, to zdjęcie trzeba było zapodać przynajmniej :lol:

Chcesz free energy więc proszę: http://www.youtube.com/watch?v=LTLLnUOPOQk
Pytanie tylko kiedy siła tarcia spowoduje zatrzymanie o ile nigdzie nie idzie schowany przewód do drugiego silnika, swoją drogą mam dwa silniki gdzieś i chyba zobaczę w praktyce czy rzeczywiście tak wspaniale działa. :mrgreen: :mrgreen:
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 15:28
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
W silniku magnetycznym nie ma tarcia, w silniku "anty-grawitacyjnym" również, ponieważ wszystkie elementy znajdują się jeden nad drugim, wisząc w powietrzu, dzięki polu magnetycznemu. dlatego nie hamują, a nawet jeśli to ten hamulec jest tak bardzo słaby, że moc napędowa jest większa od siły hamowania.

Nie zmuszam cie do budowania tego o czym wyżej napisałem, nie zależy mi na tym. Starczy że 1 na 1000 to zrobi. :) On będzie zadowolony, ty dalej nie będziesz w to wierzył.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 15:31
Antybristler
reputacja poprawna
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
sobota, 2 cze 2018, 10:28

0
Mi się raz przyśnił genialny pojazd latający.

Do krzesła przywiązana reklamówka, w reklamówkę dmuchał wiatr i dzięki temu można było tym latać.

Co o tym sądzicie?

Obrazek
Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy, bez ektoplazmy mniej ektoplazmowy, bez orbów mniej orbowy, bez Cameroonów mniej cameroonowy, a bez tajemniczych śnieżnych kul mniej tajemniczośnieżnokulowy...
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 15:34
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Można było by tym latać, gdyby reklamówka była wystarczająco duża, moc wiatru była odpowiednia, a i tak leciał byś tylko tam gdzie ten wiatr cie porwie.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 15:37
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Taaaa... A tak z ciekawości co studiujesz?
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 15:41
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Zarządzanie Kryzysowe.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 16:07
tedi219
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
PilotPL napisał(a):
W silniku magnetycznym nie ma tarcia, w silniku "anty-grawitacyjnym" również, ponieważ wszystkie elementy znajdują się jeden nad drugim, wisząc w powietrzu, dzięki polu magnetycznemu. dlatego nie hamują, a nawet jeśli to ten hamulec jest tak bardzo słaby, że moc napędowa jest większa od siły hamowania.

Nie zmuszam cie do budowania tego o czym wyżej napisałem, nie zależy mi na tym. Starczy że 1 na 1000 to zrobi. :) On będzie zadowolony, ty dalej nie będziesz w to wierzył.

Teoretycznie tak. Moje pytanie dotyczy silnika magnetycznego: jak chcesz równowagę zachować, żeby wisiało? mucha usiądzie i przeważy i co wtedy?
Druga sprawa, co z siłą odśrodkową? Jeśli oczywiście ma się kręcić?
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 16:17
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Mucha nie siada tam gdzie nie wejdzie.
A co do siły od środkowej, jeśli jest to dobrze ustawione, nie będzie z nią żadnego problemu.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 16:24
tedi219
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
przy małej prędkości obrotowej na pewno, co jeśli obroty będą powyżej tysiąca na minute?
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 16:57
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Magnes nie powinien się rozciągnąć tak by mógł zacząć trzeć, ponieważ ściany mu na to nie pozwalają, ponieważ również go zgniatają.

A nawet jeśli, to nie powiedziałem że taki silnik musi działać 1000 lat, bez żadnej konserwacji. Jeśli walec będzie już wystarczająco rozciągnięty, to poprostu się go wymieni, raz do roku.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 17:02
tedi219
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
jakie rozciąganie? :shock:
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 17:07
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Siła od środkowa w kręcącym się magnesie będzie go rozciągać do zewnątrz.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 17:10
tedi219
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 17:40
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Oj to chyba poczytaj sobie coś o technologii materiałów bo brakuje ci podstaw. Przy szybkim obrocie po pierwsze wystarczy mała, początkowo niezauważalna asymetria obciążenia a element obrotowy zaczyna wibrować (tracąc energię) , a po drugie siła odśrodkowa działa na cały ten element, powodując w nim naprężenia. Wytrzymałość materiałów jest skończona.

W łożysku magnetycznym też wystękuje tarcie, związane z tarciem powietrza. Aby utrzymać próżnię w łożysku trzeba zużyć pewną energię. Nie można go hermetycznie zamknąć, bo wtedy nie będzie można doń niczego podłączyć.

No i skąd silnik bierze energię na obrót? Tylko nie pisz że z magnetyzmu Ziemi, bo to nie prawda.

Bywa i tak...
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 18:51
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wiesz, ja mogę wiele nie rozumieć, w waszym języku naukowym jak to nazywacie różne rzeczy i zjawiska. Nie uczyłem się fizyki ale ją rozumiem, i wiem że jeśli coś się kręci, to chce się to rozciągnąć, co do tego czy będą tam wibracje, nie nie będzie, ponieważ wszystko jest zbudowane z magnesu, przez co wszystko unosi się w powietrzu nad czymś każda część jest podtrzymywana przez pole magnetyczne.

Czy powietrze może hamować, owszem może ale gdy jest to okrągłe, jest to znikoma strata na mocy, poza tym widzę jak działa, mój silnik magnetyczny, który jest zrobiony z magnesów do szafek. które są turbo słabe, mimo to silnik się kręci. Zakładam że gdybym użył lepszych magnesów siła będzie większa. Przez co będzie się szybciej kręciło.

Silnik na pewno działa wszelka dyskusja jest nie potrzebna. Chyba ze chcecie zbudować, to wam chętnie wszystko wytłumaczę, ,możecie to nawet patentować jak dla mnie starczy mi że będę miał prąd kiedyś za darmo. Mam tyle pomysłów na takie rzeczy że nie dbam o ten jeden..

Rozumiem was, że ciężko wam zrozumieć, wiecie co ja również sam nie rozumiem dlaczego to wiem. Po prostu widzę coś w umyśle bardzo skomplikowanego co rozumiem, Po prostu wiem że to działa... I domyślam się waszych za chwile odpowiedzi, że tak nie można. Chciał bym nawet z wami się zgodzić, ale nie było by to logiczne dla mnie.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 18:53
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Zbudowałeś silnik na podstawie jakiejś teorii wirującego pola i teraz nie umiesz wyjaśnić dlaczego to pole wiruje?

Bywa i tak...
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 19:09
PilotPL

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
A nie zrozumiałeś ? ten silnik to pryszcz przy rzeczach znacznie bardziej zaawansowanych o których nawet w "starożytnych kosmitach" nie słyszeliście. Nie wiecie o tym że z błota łatwo można zrobić złoto, o tym że można łatwo otworzyć komuś amputowaną rękę, że można kogoś całkowicie wyleczyć z wszystkiego, że można zniszczyć system w którym żyjemy już teraz, w łatwy sposób, o tym że można się przemieszczać z miejsca na miejsce bardzo szybko, o tym że można w momencie zmaterializować cały statek kosmiczny. że można klonować ludzi, tak by od razu mieli np 30 lat ( Tutaj nie jestem jedynie pewien czy następna osoba otrzyma dusze, czy tylko ciało ) Nie przyszedłem tutaj w tym celu aby wam tłumaczyć coś co dla mnie jest banalne i proste. Ale po to by wam pokazać kilka możliwości. Kilka dosłownie. Ale tylko tyle możecie ode mnie usłyszeć, ponieważ reszta jest dobra bardzo ale jeśli trafi w niewłaściwe ręce oznacza to koniec tego świata.

Pomyślcie dlaczego Tesla wziął do grobu tyle informacji ? Bo wiedział co może się stać gdy wszyscy się o nich dowiedzą.

Możecie mnie teraz traktować jako wariata. Nie dbam o to. To tylko forum, a ja jestem anonimowy. Jeśli kogoś interesuje nauka to mogę mu wiele wytłumaczyć, choć wydaje się wam że nie mógł bym.. Bo nie mam tytułów, nie mam 80 lat doświadczeń. Kreatywność to coś więcej niż tylko kreacja. To też logiczne łączenie dwóch różnych rzeczy które wcześniej przez wszystkich były uważane za rzeczy które nie mogą razem współgrać. A działają i dają coś nowego.
Re: Silnik "Anty-grawitacyjny" Napisane: sobota, 4 sty 2014, 19:22
tedi219
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jeśli działa to gratuluję. Czy podłączałeś już jakieś obciążenie? Na sucho inaczej zawsze jest.
Strona 1 z 2 [ Posty: 32 ]

*1 2 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Energia Przyszłości