Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
d77b8fd0408e0c8d114a309a7c5a3d6c
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
d77b8fd0408e0c8d114a309a7c5a3d6c
Strona 1 z 2 [ Posty: 40 ]

*1 2 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Koniec świata w maju 2011? Napisane: niedziela, 2 sty 2011, 10:02
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
Podobno datę ustalono na podstawie liczb występujących w biblii. Ma zginąć w tym czasie około 7 mld ludzi na ziemi...Link: http://www.sfora.pl/Przepowiednie-na-20 ... aju-a27800 radzę tę przepowiednię jednak traktować humorystycznie czy tam z przymrużeniem oka :)

Mój skromny blog:
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: niedziela, 2 sty 2011, 13:43
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 30 kwi 2019, 17:16

0
Kurde, nici z Euro 2012...Tusku już o tym wie i dlatego wstrzymali budowy autostrad :)

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: niedziela, 2 sty 2011, 13:47
turboManiek

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 8 cze 2017, 08:52

0
Ciekawe, bo ilość 7 mld ludzi na Ziemi ma być osiągnięta właśnie w tym roku......Zostańmy jednak na 2012 roku, kurde, najpierw Euro w Polsce, a później niech się wszystko wali :lol:

A jak komuś brak przepowiedni, to dorzucam garść tych najczęściej wymienianych na ten rok na rozmaitych zagranicznych portalach; dużo rzeczy się powtarza więc może coś w tym być - oto one:

1. trzęsienia ziemi będą jeszcze gorsze i będzie ich więcej niż w 2010 roku (w tym także na Bałtyku i będzie tsunami))
2. w 2011 roku aktywność słońca będzie zdecydowanie większa a osiągnie swój szczyt w 2012
3. w Kościele Katolickim będzie nowy papież, przełom i jakaś długo ukrywana sprawa wyjdzie na jaw, ze szkodą dla Kościoła
4. ogromny sztorm nawiedzi od wschodu USA
5. USA i Izrael będą w stanie wojny z Iranem oraz Chinami
6. Chiny i Indie oraz Chiny i Rosja stoczą wojnę
7. Europa będzie niespodziewanie w szczycie kryzysu ekonomicznego
8. Od wiosny w większości krajów Europy strajki, demonstracje i zamieszki na dużą skalę
9. Powodzie nawiedzą Europę ( w tym znowu Polskę)
10. Umrą Muhammad Hosni Mubarak (prezydent Egiptu) i królowa Elżbieta II
11. Trzęsienie ziemi w Kalifornii ( najsilniejsze w tym roku)
12. Indie spotka katastrofa nuklearna (problemy z elektrownią atomową )
13. Szkocja ogłosi niepodległość, a Belgia ostatecznie się rozpadnie
14. Na Tropikalnych Wyspach wybuchnie wulkan
15. Włochy będą w najgorszej sytuacji gospodarczej, a rząd Berlusconiego upadnie
16. Bezrobocie w Polsce będzie się zwiększać od wiosennych strajków
17. Frank szwajcarski przekroczy barierę 4zł
18. Nastąpi nagła fala bankructw polskich przedsiębiorstw (poza ubezpieczeniami)
19. Cena litra benzyny dojdzie do 6 zł a gazu szybko dojdzie do 2.90 zł

Tak więc końca świata nie będzie ale na tym koniec dobrych wiadomości :cry:, Pozdro :lol:
Ostatnio edytowano niedziela, 2 sty 2011, 20:04 przez turboManiek, łącznie edytowano 2 razy
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: niedziela, 2 sty 2011, 15:18
Marcin1989
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dosłownie przed chwilą moja moja mama i tato mówili mi o tym bo już z TV się o tym dowiedzieli.

Mnie wkurzyło tylko to że od razu poszli z tym do mnie bo wiedzą że czyta nautilusa i interesuje się UFO.
Czy ktoś kto czyta Nautilusa i wierzy w UFO musi od razu być brany za takiego który to w to wszystko wierzy??

Powiedziałem rodzicom że to zwykłe pierdy jakich wiele, teraz nawet ja mogę napisać niusa i powysyłać go na wszystkie możliwe portale i plotka będzie żyła swoim życiem.

Nikt poważnie myślący nie weźmie tego na serio.
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: poniedziałek, 3 sty 2011, 21:56
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
kurde - a ja w czerwcu z rodzinką na wczasy chciałem.... ale kto będzie w barze pracował...? 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: wtorek, 4 sty 2011, 16:22
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0

Mój skromny blog:
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: wtorek, 4 sty 2011, 19:18
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
E, tam...
Tak "przepowiadać", to każdy może. Im więcej dramatycznych wydarzeń się "wyprorokuje", tym większe prawdopodobieństwo, że coś się z tego spełni. Katastrofy, trzęsienia ziemi, zgony ludzi znanych, strajki i zamieszki - to wszystko jest możliwe i w żaden sposób nie nadzwyczajne. Królowa Elżbieta swoje lata ma, Mubarak też młodzieńcem nie jest. Rozmaite "tropikalne raje" pełne są wulkanów. No i tak sobie można kombinować, i kombinować - do upojenia;-)

Z tej listy poniżej granicy prawdopodobieństwa są punkty 5 i 6:
- USA i Izrael będą w stanie wojny z Iranem oraz Chinami,
- Chiny i Indie oraz Chiny i Rosja stoczą wojnę.

Znikome jest też prawdopodobieństwo tsunami na Bałtyku. Bałtyk jest morzem bardzo płytkim, zatem nawet niezwykle silne wstrząsy z trudem rozhuśtałby wodę w nim tak, by powstały wielkie fale.
Aczkolwiek nie jest to niemożliwe. Zdarzały się już - udokumentowane są z roku 1497 i roku 1779. Wysokość tych fal to 3 do 20 metrów.

Generalnie z ogromnym dystansem podchodzę do wszelkich przepowiedni, choć w prekognicję wierzę, bo sam doświadczałem i doświadczam - z tym, że nigdy nie odnosi się to u mnie do losów świata, a li tylko do moich spraw osobistych.

Wierzę mocno, że przyszłość zna tylko Bóg. Nam zaś dane są tylko czasami drobne "przebłyski"; w żadnym razie żaden człowiek nie jest w stanie "zobaczyć" precyzyjnie "przyszłości globalnej", w szerokiej perspektywie.
A co dopiero mówić o szczegółowym podawaniu dat...
O ile mnie pamięć nie myli, to dwie "wizjonerki" z Łodzi "widziały" tsunami na Bałtyku w roku 2009. I ponoć tak były swych wizji pewne, że aż strach;-)

Co "prorok" i "astrolog", to inne prognozy na 2011.

Z szacunkiem
Wędrowiec

Sorrow is better than joy.
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: wtorek, 4 sty 2011, 22:53
Ratownik

reputacja neutralna
Orbita Jowisza
Ostatnio widziany(a):
-

0
Tsunami na Bałtyku nie jest bezpośrednim wynikiem trzęsienia tak jak na Oceanie Indyjskim 26 grudnia 2004 a wynikiem osuwiska ziemi tak jak to dzieje sie np. na Alasce. http://www.youtube.com/watch?v=yN6EgMMrhdI
Oczywiście na Bałtyku będzie to wspomniane 3-20 m nie 524 m bo to nie rynna.

Oczywiście w 2011 końca Świata nie będzie ale wojny te tradycyjne czy ekonomiczne będą się działy.

Z całej listy wybieram
1. trzęsienia ziemi będą jeszcze gorsze i będzie ich więcej niż w 2010 roku (w tym także na Bałtyku i będzie tsunami))
2. w 2011 roku aktywność słońca będzie zdecydowanie większa a osiągnie swój szczyt w 2012
9. Powodzie nawiedzą Europę ( w tym znowu Polskę)
10. Umrą Muhammad Hosni Mubarak (prezydent Egiptu) i królowa Elżbieta II
14. Na Tropikalnych Wyspach wybuchnie wulkan
17. Frank szwajcarski przekroczy barierę 4zł
19. Cena litra benzyny dojdzie do 6 zł a gazu szybko dojdzie do 2.90 zł

Nowy wpis na blogu "Szpieg Barbie i inni w twoim domu."
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: poniedziałek, 10 sty 2011, 10:49
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0

Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: wtorek, 11 sty 2011, 09:39
turboManiek

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):

0
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: wtorek, 11 sty 2011, 14:11
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Nie no oczywiście, nie będę się z Tobą sprzeczał o szczegóły. Ale faktyczne wyjście Szkocji jako czysto niepodległego kraju, to żadna rewelacja :)

Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: czwartek, 13 sty 2011, 16:12
turboManiek

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):

0
Gwoli uzupełnienia, w maju tego roku w Szkocji odbędą się kolejne wybory do lokalnego parlamentu, które według wszelkich znaków na niebie i na ziemi mają wygrać nacjonaliści (SNP - czyli Szkocka Partia Narodowa). A ci zapowiadają, że po wygranych wyborach jeszcze w tym roku rozpiszą referendum w sprawie niepodległości Szkocji, tak by doszła ona do skutku jeszcze w tym roku ( są nawet skłonni uznać monarchę brytyjskiego jako głowę niepodległego państwa, jak Kanada czy Australia). Dodając jeszcze stymulujące całą sprawę zjawisko narastającego kryzysu ekonomicznego w Europie to kto wie....
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: piątek, 14 sty 2011, 21:08
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
A może mały cytacik....

"ŚWIAT UMIERA NA NASZYCH OCZACH

W ostatnich dniach nagle, z niewytłumaczalnych powodów zginęło na całym świecie tysiące ptaków.

W stanie Arkansas ponad 4000 czerwono-skrzydlatych kosów spadło martwych z nieba. W Sylwestra i Nowy Rok leżały martwe wszędzie; zanieczyszczały samochody, domy, trawniki. Badacze twierdzą, że to zjawisko jest bardziej powszechne niż ludzie zdają sobie z tego sprawę.

W ostatni piątek 7 stycznia 2011 znaleziono około 80 martwych gołębi na farmie w Saint-Augustin-de-Desmaures, około 20 km na zachód od miasta Quebec w Kanadzie. Pierwszy dostrzegł martwe ptaki Sylvian Turmel już w dniu 18 grudnia 2010r.

S. Turmel zebrał martwe gołębie i kiedy wrócił w to samo miejsce godzinę później znalazł następne 25 ptaków, zanim zdążył je wszystkie posprzątać, spadały z nieba następne. Turmel wezwał straż pożarną i policję, nikt nie umiał wyjaśnić tego zdarzenia. Urzędnicy Ministerstwa Przyrody z Quebeku zabrali martwe ptaki do analizy. Stwierdzono, że nie są chore na ptasią grypę ani na żadną inną chorobę, również nie znaleziono w ich ciałach żadnej trucizny. S. Turmel powiedział, że wydaje mu się to wszystko bardzo dziwne, ponieważ gołębie zazwyczaj pozostają na ziemi na 1-2 godziny przed śmiercią?

Masowe umieranie ptaków jest niesamowitym zjawiskiem, każdego dnia przybywa coraz więcej podobnych raportów z całego świata.

Martwe ptaki znaleziono: w Kalifornii, Holandii, Turcji, Rumuni, Quebeku, Tajwanie, Arizonie, Illinois, Kentucky, Luizjanie, Arkansas, Teksasie, Włoszech, Szwecji, Chinach, Niemczech, Japonii, Wielkiej Brytanii i wielu innych.

Oprócz ptaków umierają ryby. Najwięcej martwych ryb znaleziono w: Indiach, USA, Wietnamie, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Haiti, Australii, Włoszech, Nowej Zelandii.

W Wielkiej Brytanii znaleziono około 40 000 martwych krabów na wybrzeżu Kent. Giną również małże, a nawet morskie ssaki.

Umierają ptaki, umiera morskie życie i zachodzi wielkie pytanie: dlaczego? Ludzie snują różne przypuszczenia: chemtrails, HAARP. Kilka dni przedtem, zanim pojawiły się martwe ptaki i ryby niebo zostało zalane tysiącami chemtrails. A może działają jeszcze bardziej złowrogie siły, o których świat nadal nie ma pojęcia?

Zastanawiające jest, że pierwsze masowo zaczęły ginąć pszczoły, później rośliny, zwierzęta, ptaki, ryby … czyżby teraz była kolej na ludzi?

I jaka naprawdę jest prawdziwa przyczyna tych zgonów: wycieki ropy naftowej, opryski z samolotów … a może jak twierdzi jeszcze inna grupa ludzi – gniew Boży, ponieważ ludzie nie przestrzegają Boskich przykazań?

Bez względu na przyczynę nadszedł czas, aby coś konkretnego zrobić dla naszej ziemi, póki co, to ludzie zajmują się tylko dyskutowaniem na ten temat, a efekt jest niezmiernie żałosny. Najważniejsze, aby dominować w dyskusji na forum czy innym blogu, a jeśli znajdzie się ktoś, kto chce otworzyć innym oczy, staje się automatycznie wrogiem i trzeba go od razu pogonić, a jeszcze w dodatku ubliżyć czy emocjonalnie zranić. To już jest patologia na większości , szczególnie polskich forach. Należałoby się większe współczucie dla wszystkich ludzi i całej przyrody. Ludzie jakoś lepiej rozumieli się dopóki nie dostali do użytku internetu.

Wtedy dopiero rozpoczęła się dyskusja, kiedy nie widać twarzy, ani nazwiska, a najwięcej ma do powiedzenia głupota, szczególnie która pragnie władzy. Chcesz się o sobie czegoś dowiedzieć; zaloguj się na pierwszym lepszym forum, a zobaczysz jaką napiszą ci biografię w ciągu godziny starsi forumowicze – „prawdziwi geniusze”. Dramatem naszej epoki jest to, że głupota wzięła się za myślenie. Czasami myślę, że internet to największa tajna broń, aby ludzie się samounicestwili.

Dzisiaj bez względu na to gdzie mieszkamy powinniśmy obserwować niebo i ziemię, bo niestety dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy. Dzisiaj świat jest bardzo chory. Zostały złamane prawa naturalne, coraz mocniej sprzęgają się przeciw człowiekowi siły zła.

Wyjdź na zewnątrz i trzeźwo spójrz na otaczającą cię rzeczywistość, świat gwałtownie zmienia się na naszych oczach, następuje zniszczenie naszego domu. Otwórzmy oczy i nie pozwólmy się zwieść ludziom, którzy twierdzą, że ptaki i ryby umierają z powodu noworocznych sztucznych ogni. Ptaki są niezwykle wrażliwe na środowisko, podobnie ryby, pszczoły i nie można nam wmawiać, że to tylko zwykły zbieg okoliczności.

Prawdziwym powodem są inne przyczyny. Może to są chemtrails, HAARP, a może testuje się nową broń, a może jesteśmy świadkami nowego rodzaju nieznanych nam eksperymentów? Na ziemi zachodzą głębokie zmiany. Codziennie pojawiają się coraz to nowsze raporty na różne przerażające zdarzenia. Największym jednak zagrożeniem dla naszego środowiska jest coraz większe chemiczne zanieczyszczenie i szybko rozwijające się nowe technologie, niszczące zdrowie, życie.... "

Pozdrawiam
walerus 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: piątek, 14 sty 2011, 21:54
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
"Świat umiera na naszych oczach" , jakie to romantyczne , Świat jest truty i zabijany na naszych oczach ,tragedie należy pokazywać tragicznie ,Bardzo dobry cytacik Walerus chwała takim, co rozum u niektórych rozjaśniają .
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: piątek, 14 sty 2011, 21:59
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Walerus, masz absolutną rację. Naprawdę każde Twoje słowo to smutna niestety prawda.
Ja mieszkam na wsi i od trzech lat obserwuję coraz mniejszą ilość ptaków, pszczół, owadów, a nawet nieco większych dzikich zwierząt. W tym roku nie widziałam ani jednej pszczoły. Znacznie mniej niż w latach ubiegłych było much i komarów. Znikły niemal zupełnie mrówki, które były utrapieniem, bo właziły do domów i poidełek dla kolibrów. Nawet myszy polne już się nie pakują do zabudowań na zimę. Póżną jesienią na kilka tygodni znikły wszystkie ptaki (na wsi). Dopiero póżniej przyleciały czarne (nie znam nazwy) ale jest ich znacznie mniej, niż w roku ubiegłym. Póżną jesienią tysiące biedronek każdą szparką wchodziło do pomieszczeń. Na dzwiach a nawet futrynach było ich pełno. W tym roku widziałam zaledwie kilkadziesiąt. Gdy jechałam wiejskimi drogami często widziałam rozjechane przez samochody małe zwierzaki ;wiewiórki rakuny (nie wiem jak po polsku), małe żółwie itp. (czasem wydaje mi się, że niektórzy kierowcy nawet nie próbują ominąć takie stworzonko, jak gdyby sprawiało im przyjemność rozjechanie takiego malucha). W tym roku jest tego znacznie mniej. Miałam piękny ogród warzywny, a pomidorów zawsze tyle, że musiałam prosić ludzi, aby zechcieli za darmo wziąć, bo szkoda mi było wyrzucać, a miałam tylko trzy lub cztery krzaczki. Od trzech lat nie mogę wychodować niemal żadnych warzyw, a w tym roku wogóle nic nie wyrosło. Tak, masz rację nasz świat umiera, a my z nim i czasem myślę, że to przejście naszej planety i jej mieszkańców w następny wymiar odbędzie się, ale poprzez unicestwienie materii (w tym naszych ciał) i to przez nas samych "panów i władców". Smutne to wszystko, a nawet przerażające, ale z ludzmi dzieje się coś dziwnego? Są jak zombi otępiali, obojętni wobec niedoli bliżniego i natury, albo agresywni i wręcz niebezpieczni. I może na tym powinniśmy się skupić, na poszukiwaniu wyjścia, ratunku, ocalenia? Może tego powinny dotyczyć nasze rozmowy, dyskusje? Może powinniśmy otworzyć nowy temat, np. "JAK RATOWAć NASZĄ PLANETĘ I JEJ MIESZKAŃCÓW"? Zamiast nawzajem się krytykować, wywyższać, zróbmy naprawdę coś dobrego i pożytecznego. Im więcej pomysłów, tym większy wybór, tym większa szansa.
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: piątek, 14 sty 2011, 22:14
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Powiem jedno prawda w ogólnym rozrachunku, wyzwala jeszcze więcej wrogości , degradacja środowiska jest straszna , żyjemy w symbiozie z cala natura , i wszystko ma swój kres , kiedyś musi to wypłynąć niema nic za darmo ,większość organizacji i partii niejako powołanych do kontroli i ochrony natury , to czysta korupcja do robienia kasy i nic więcej,wszystko to pozoracja !
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: piątek, 14 sty 2011, 22:20
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Mnie nie chodzi o to, żeby zakładać jakieś partie, czy organizacje, lecz abyśmy tu, na forum "sypnęli" pomysłami, co i jak możemy zrobić, każdy indywidualnie (a może i grupowo). Jedni mogą mieć pomysły, ale brak odwagi lub możliwości. Inni mogą mieć jedno i drugie, ale brak pomysłu. No wytężmy swoje umysły!
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: piątek, 14 sty 2011, 22:29
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wiem nie miałem tego na myśli , chodzi mi o glebie tego problemu ,pomysł dobry , ale gdzieś wsiąknie , Administracja mogla by otworzyć temat wiodący , a tam dopiero rozwijać tematy , zdrowa żywność , naturalne leki zioła , środowisko , przyroda , zdrowie , energie , i cały ten światek symbiozy człowieka z natura i kosmosem .
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: piątek, 14 sty 2011, 23:06
Sonia33
reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
Eh, to chyba za mało? Może gdyby zbiorowo protestować, np.telefony, fax, email, listy kierowane do tzw.władz, przedstawicieli itp.? Nie dać im odpocząć, nie dać im spać. A może nikt nie powinien brać udziału w głosowaniach? Im więcej pomysłów, tym lepiej. To przecież i tak farsa, bo np. prezydent jest już wyznaczony na długo przed tzw. "wyborami" i to w każdym kraju i ustroju. Myślę, że bez rewolucji światowej i tak się nie obejdzie.
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: piątek, 14 sty 2011, 23:34
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wojne sprowokują , przeczekają w swoich bunkrach parę lat , a mięso armatnie i naiwni zdarza już ziemie użyźnić .Poza tym czlowiek w stanie wojny jest niczym , a później ktoś powie ludzie ludziom taki los zgotowali , a to co się teraz dzieje to nie to samo do czego to zmierza .
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: niedziela, 16 sty 2011, 23:47
walerus
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Czarne ptaszki w zimie to gawrony prawdopodobnie...
Co ma być to będzie - ważne aby nie było zdziwka z tym co się stanie... 8-)

www.walerus.blog.onet.pl
I will back!
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: poniedziałek, 17 sty 2011, 17:47
Marcin1989
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie wiem ale ktoś usunął mojego posta!! :x

Czy tu nie można wypowiadać swoim myśli?? :twisted:

Więc zaprezentuje swojego posta jeszcze raz 8-) :

No faktycznie że możliwość ogłoszenia przez Szkocję niepodległości może przyczynić się do końca świata i to już w maju 2011! :mrgreen:

Informacja ta świetnie pasuje do tego tematu nie ma co nawet zaprzeczać... :twisted: :lol:

A i jeszcze ważniejsza wiadomość to ta że właśnie trwają spekulacje która ze stacji TV pokaże ten "Koniec świata w maju 2011?" :o .
Temat o tyle ważny że oglądalność zapewne będzie wysoka za co reklamodawcy zapłacą ogromne sumy szefom stacji która pokaże całe show. :geek:
Wszak będzie to też ostatnie takie Show :arrow: :lol:

UPTADE: Właśnie jeden z naszych anonimowych informatorów dowiedział się że to jednak telewizja Polsat wygrała walkę o wyemitowanie tego "ostatniego w naszym świecie szoł". :!:

Źródło (http://www.wc.pl/zyciessakow)

UPTADE II: Jak dowiedział się jeden z czołowych szmatławców IV RP czyli Super Express prowadzącym Końca Świata ma zostać coraz to (niepokojąco :roll: ) młodszy Krzysztof Ibisz wraz z Katarzyną Cichopek.
Nie ustają także spekulacje kto mógłby zasiąść w loży ziuRi a mówi się że są to Kuba Wojewódzki i... Ryszard Kalisz :!: :?: :shock:
Jedno jest pewne Polsat przeznaczył na ten program już całe dWie dychy a więc można się spodziewać wielkiego widowiska jakiego nie zawstydziłyby się nawet takie amerykańskie stacje jak ABC czy FOX. :)

Źródło (http://www.radiomaryja.ru/hotplotki)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 17 sty 2011, 19:11 przez PabloElDiablo, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunieto bezsensowny nadmiar znakow interpunkcyjnych (wykrzyknikow) z postu
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: poniedziałek, 17 sty 2011, 18:10
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Szanuje Twój pogląd , ale czy to jakieś wymysły ???
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: poniedziałek, 17 sty 2011, 18:45
Marcin1989
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wymysły? W większości tak ale głownie napisałem tego posta po tym jak przeczytałem jeden z postów w którym ktoś pisze że Szkocja chce niepodległości. Odebrałem tego posta tak że ten ktoś myśli że ogłoszenie niepodległości przez jakieś państwo mogłoby przyczynić się do końca świata.

Wydało mi się to tak absurdalne że musiałem odpowiedzieć i w nieco w ironiczny sposób to wykpić.
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: poniedziałek, 17 sty 2011, 21:03
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
No tak :lol: zwracam honor Marcin !Chcieli mieć Irlandię , to maja Czeski film.
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: wtorek, 18 sty 2011, 09:14
turboManiek

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):

0
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: czwartek, 27 sty 2011, 14:46
tomisio

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-

0
Na poparcie postu Walerusa w temacie forumowiczów (oczywiście nie tego forum) cytat wywiadu udzielonego przez Stanisława Lema
" Gdyby nie internet, to nie wiedziałbym ile na świecie żyje idiotów"
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: czwartek, 27 sty 2011, 19:43
Majestic
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: czwartek, 27 sty 2011, 22:58
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
A nie ?

Re: Koniec świata w maju 2011? Napisane: piątek, 28 sty 2011, 00:11
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Strona 1 z 2 [ Posty: 40 ]

*1 2 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Przepowiednie