Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
e3ea43e89d38f15eeffac91ea38846af
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
e3ea43e89d38f15eeffac91ea38846af
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
Cezar II Napisane: czwartek, 21 kwi 2011, 21:21
Rademax

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nadchodzi kolejna katastrofa
~Cezar II
dzisiaj, 07:47
lotnicza.
Widzę jak spada samolot, jest słup dymu i ognia. Potem kolejne 2 spadają na ziemię.
Albo to są trzy samoloty albo trzy razy widzę tę samą katastrofę.
Blisko jest komin elektrowni, jakaś fabryka, dużo przestrzeni i ludzi którzy sprawdzają teren. Ciężarowy samochód z zasłoniętą paką zabiera resztki samolotu. Dziwna cisza.
http://wiadomosci.onet.pl/waszym_zdanie ... AwMS5qcw==

Klątwa się wypełnia
~Cezar II
dzisiaj, 07:37
Nie będzie Euro 2012. Europa przejdzie do historii- pamiątki po niej zbierał będzie ostatni Papież: Angel Loretańskiej Madonny.
W kościele katolickim nastąpi cud: rozwiązana będzie tajemnica śmierci.
Ujrzycie trzy komety, zamrożenie globu i trzydniowe zaćmienie słońca w czasie zamrożenia globu ...i krzyż w czerwonym słońca pierścieniu. Na ziemię runie kometa.

Rok 2012
~Cezar II
3 kwi, 20:44
Nie tylko żywioły rozdawać będą światowe karty historii:
tysiące się podniesie prawic i będzie walka przy świetle błyskawic
żywi pomieszają się razem z umarłymi.
Nie doczekacie się na Euro.

Wypełnia się
~Cezar II
8 kwi, 13:30
Smok azjatycki powali na kolana polarnego niedźwiedzia.
Potęgą nagłą i ponurą Słoń zaskoczy *****.
Tak to trzeba rozumieć:
będzie wojna w Azji, potem konflikt interesów skieruje przeciw sobie Europę i USA. Upadnie Europa
Fatum wisi nad światem: miecz Archanioła Michała uderzy jak młot Thora.

Przepowiednia
~Cezar II
przedwczoraj, 07:07
Upadnie cała Afryka. Król Fezu wsparty Mauretańczykami powstanie.Poruszy się Hiszpania i Portugalia. Przy Iranie zblednieje Sudan. Nocą czarna zemsta spada jak zatruty pocisk.
Europy nadchodzi kres.
Rosja otrzyma cios od azji.
Upadnie Północna Potęga.
Na koniec Bestia wyjdzie z morza: zatrzęsie się wnętrze ziemi. Fale tsunami zmiotą większość Europy i wiele narodów i Państw.
Piotr będzie miał podwójną twarz.

Wojna a nie Euro !
~Cezar II
14 kwi, 07:20
AZJATYCKI SMOK ZADA ŚMIERTELNY CIOS POLARNEMU NIEDŹWIEDZIOWI.EUROPEJSKIEGO ***** POTĘGĄ NAGŁĄ I PONURĄ ZASKOCZY SŁOŃ. ORZEŁ ROZŁOŻY SWE SKRZYDŁA I OPRZE JE NA DWÓCH SREBRNYCH MORZACH.
BESTIA WYJDZIE Z MORZA - WZBUDZI FALE WIĘKSZE NIŻ FRANCUSKA WIEŻA. śWIAT ZALEJE POTOP.ARKTYCZNY BIEGUN NALEŻAŁ BĘDZIE DO ŁOTEWSKIEGO BOGA PERUNA.POTEM PRZEWRÓCI SIĘ ZIEMSKA KULA.
:shock: :o
Re: Cezar II Napisane: piątek, 22 kwi 2011, 15:14
kubak30
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Myślę, że to jakiś nawiedzony człowiek. To mi wygląda na zlepki wszystkich możliwych znanych przepowiedni :)
Re: Cezar II Napisane: sobota, 23 kwi 2011, 17:50
Playadianin

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
sobota, 16 wrz 2017, 12:07

0
"miecz Archanioła Michała uderzy jak młot Thora" :lol:
Re: Cezar II Napisane: niedziela, 24 kwi 2011, 09:11
Bushido

reputacja neutralna
W drodze na księżyc
Ostatnio widziany(a):
-

0
muszę stwierdzić, że jesteście BAAARDZO "oświeceni" i "rozwinięci duchowo" komentarze typu "wariat, psychol" są na poziomie przedszkola :roll: dorośnijcie, czy co, ja tego nawet nie będe oceniał, jest mi to obojętne, zwykła ciekawostka
Re: Cezar II Napisane: niedziela, 24 kwi 2011, 18:17
Rademax

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cchcialbym tylko przypomniec ze Cezar to byl syn z drugiego malzenstwa Nostradamusa, ale to taka ciekawostka, ktos sobie obral nick i pisze cunturie przetlumaczone a ponizej list Nostradamusa do swojego syna:

MÓJ KOCHANY SYNU, CEZARZE NOSTRADAMUSIE, PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA I SZCZĘŚCIA!

Twoje późne przyjście na świat, mój kochany synu, Cezarze Nostradamusie, spowodowało, że spożytkowałem cały mój wolny czas na ciągłe nocne czuwanie, aby spisać to, co ja, Twój ojciec, Tobie po moim odejściu chciałbym pozostawić na pamiątkę. Jednocześnie posłuży dobru ogólnemu ludzkości to, co boska istota ujawniła mi na podstawie zmienności gwiazd na niebie. Tak więc, ponieważ wiecznemu Bogu podobało się, że ujrzałeś Ziemię, jeszcze nie obdarowany naturalnym światłem - nie mam na myśli tych lat Twojego życia, w których nie towarzyszyła Ci siła rozumu, lecz Twoje miesiące marcowe - to nie byłeś jeszcze w stanie pojąć Twoim słabym rozumem tego co ja, zmuszony koniecznością, chciałem wyjaśnić po spełnieniu się moich dni. Wynika stąd wyraźnie, że możliwe jest jedynie przekazanie Ci w formie pisemnej tego, co w innym wypadku niesłusznie zatarłby czas: ponieważ słowo-klucz tajemnej przepowiedni zawarte będzie w moim wnętrzu.
Należy uwzględnić, że w końcu przyszłość ludzkości jest niepewna, ponieważ wszystko jest sterowane i kierowane przez niepojętą wszechmoc Boga. To ona dodaje nam ducha nie poprzez szaleństwo bachanalii, nie poprzez podniecenie limfatyczne, lecz poprzez język gwiazd: tylko one, natchnione istotą Boga, prorokują i uczestniczą w duchu proroctwa. Często, z dużym wyprzedzeniem zapowiadałem to, co długo było ukryte, a później się spełniło. Można więc dodać, że w części obszarów wszystko to spełniło się dzięki łasce boskiego olśnienia. Inne szczęśliwe i nieszczęśliwe zdarzenia zostały przepowiedziane przeze mnie z dużą łatwością i spełniły się potem w odpowiednich strefach. Właściwie chciałem milczeć i zaprzestać przepowiadania, ponieważ uważałem za niesłuszne - nawet nie w obliczu teraźniejszości, lecz przede wszystkim w odniesieniu do przyszłości - spisywanie, dlaczego cesarstwa, partie i religie ulegają tak nagłym przemianom i dlaczego są tak diametralnie różne od teraźniejszości. Doszedłem jednak do przekonania, że jeżeli wyliczyłbym widma przyszłości, zwolennicy mocarstw, sprzymierzeńcy ugrupowań i wyznawcy związków religijnych uznaliby je za nieodpowiednie i że doszliby dzięki swej wybujałej wyobraźni do punktu, w którym przeklęliby na wieki przyszłość, której przecież nie można uniknąć. Myślałem też o słowie prawdziwego Zbawiciela: "
Nie rzucajcie pereł przed wieprze, aby nie deptały ich stopami, odwróciły się i was rozszarpały!"
Był to także dla mnie powód, aby moich przepowiedni nie ogłaszać publicznie i powstrzymać się od pisania, i nadal byłem skłonny wymazać do cna to, co zapisane, lecz ponieważ jeszcze raz nadejdzie komunizm, postanowiłem ubrać w słowa zagadki ukryte i niezgłębione wydarzenia przyszłości, które wywołują wewnętrzny niepokój. Zrobiłem to również dlatego, że zauważyłem wrażenie, jakie wywarło na ludzi ich spełnienie. Aby nie wyzwolić ludzkiej skłonności do dawania wiary bajkom i baśniom, ukryłem wszystko pod płaszczykiem zagadkowych obrazów. Posługiwałem się nimi częściej niż inni prorocy, tak jak zostało to zapisane: "Tak i Ty, o Boże, ukryłeś to przed mędrcami i mądrymi, tzn. przed potężnymi i królami, i włożyłeś - pozbawione ziarna - w serca maluczkich i słabych." Również prorocy zostali obdarzeni duchem wieszczym, dzięki wiecznej łasce Boga i pomocy jego aniołów. Dzięki tej łasce było im dane ujrzeć odległe rzeczy i przepowiedzieć przyszłość.
Bo nic nie może spełnić się bez Boga, który posiada wielką moc i daje swoim stworzeniom wiele dobrego. Jeżeli uchronią te dobra, przybliży się do nas cała moc wieszczej łaski, za każdym razem także i tam, gdzie zamierzone będzie inne działanie, pod warunkiem że wszyscy tak samo podporządkujemy się dobremu geniuszowi: jest to tak jak wtedy, gdy docierają do nas promienie słoneczne, bo i one obdarzają swoją siłą ważne i nieważne ciała. Jeżeli zaakceptujemy to, że jesteśmy ludźmi, jesteśmy w stanie własnym geniuszem rozpoznać ukryte tajemnice Boga: ponieważ nie przystoi nam znać czasów i chwili. Jednakże obecnie może żyć kilka osób, którym Bóg stwórca w oparciu o judycjalną astrologię chciał - przez natchnienie - odkryć tajemnice przyszłości, i w ten sam sposób przedstawić znaczenie przeszłości. Przez nich spłynęła na nas pewna siła i upragniony dar, tak jak rozbłyskuje płomień. Powoduje to, że w czasie inspiracji osiąga się punkt, w którym odróżnia się natchnienie boskie i ludzkie. Ponieważ dzieła Boga są w pełni absolutne. Bóg spełnia sam siebie. Posługuje się przy tym zdolnościami aniołów, które dopełniają średniego dzieła, pozostawiając trzeci wymiar demonom.
Oczywiście, mój synu, przemawiam tu do Ciebie nieco niejasno. Co się tyczy ukrytych przepowiedni, które można otrzymać dzięki delikatnemu ognistemu tchnieniu, to party moim żywym darem pojmowania kilkakrotnie oglądałem niebiański firmament z jego gwiazdami, zwłaszcza podczas Wigilii. To samo dotyczy samych objawień. Byłem zaskoczony, jak nagle, bez jakiegokolwiek strachu, spisywałem przepowiednie, nie dotknięty niegodnym gadulstwem. Stwierdziłem, że wszystko wynika z pełni władzy wielkiego wiecznego Boga, który jest przyczyną wszystkich dobrych darów. Lecz teraz, mój synu, ponieważ już raz wspominałem słowo proroka, nie chcę przyznać sobie w teraźniejszości tak wspaniałego tytułu, bo "kto dzisiaj zwany będzie prorokiem, kiedyś nazywany był jasnowidzem". Prorokiem we właściwym tego słowa znaczeniu jest ten, kto widzi rzeczy dalekie od całej naturalnej wiedzy każdego stworzenia. Ale jeśli jakieś przyszłe wydarzenie, dzięki łasce boskiej, oznajmione zostanie prorokowi za pośrednictwem pełnego olśnienia i jednocześnie ujawnione zostaną mu rzeczy boskie i ludzkie, to nie może się to wydarzyć, ponieważ działanie przepowiedni na przyszłość obejmuje długi okres czasu.
Tajemnice Boga są niezgłębione, Jego twórcza siła tylko w nieznacznym stopniu pokrywa się z naturalnym poznaniem, które swoje najbardziej pierwotne źródło wywodzi z wolnej woli. Jasne stają się tu przyczyny, dla których nie jest się w stanie samemu zdobyć takiej siły wyobraźni. Tajemnice Boga są niezgłębione, nie można ich poznać ani za pomocą ludzkiej intuicji, ani za pomocą innych pojęć, nawet dzięki darowi okultystycznemu, który pod niebieskim firmamentem już obecnie pojmuje niezmierzoną wielkość wieczności, w której łonie spoczywają wszystkie czasy. Za pomocą niepodzielnej wieczności i za pomocą epileptycznych ruchów według metody Heraklesa, poznaje się przyczyny ruchów ciał niebieskich. Nie twierdzę jednak - zrozum mnie dobrze mój synu - że wiedza o materii nie może kiedyś wniknąć także i do twojego, tak jeszcze słabego umysłu, i że przyczyny samej przyszłości, nawet jeżeli jest ona jeszcze bardzo odległa, są dla twojego twórczego rozsądku niepojęte. Nie stoi to w sprzeczności z twórczą siłą duszy, która ma wgląd w teraźniejsze i odległe sprawy. Przed nią w ogóle nic nie jest zbyt ukryte i zamknięte. Ale pełne poznanie postrzeganych spraw nie może być osiągnięte bez boskiej inspiracji. Każda wieszcza inspiracja ma swój zaczątek i siłę sprawczą w samym Bogu Stwórcy, potem dopiero w chwili i w naturze. Ponieważ przyczyny są obojętne, do niecałkowitego spełnienia dochodzi bez względu na autora przepowiedni.
Ponieważ stworzony rozum nie może dzięki intelektowi posiadać okultystycznej twarzy, jeżeli z jednej strony jakiś głos nie poruszy rąbka, z drugiej strony nie powstanie mały płomień, w którego blasku przyszłe rzeczy zbliżą się do nas i skłonią się ku nam.
Ale jeszcze jedno, mój synu - proszę Cię, żebyś nigdy nie kierował swojej uwagi na tego typu marzenia i pyszne wytwory szaleństwa, które wysuszają ciało, duszę skazują na zagładę, a w słabym umyśle stwarzają zamęt; ponieważ próżność ohydnej magii została już dawno odrzucona przez Pismo Święte i wyklęta przez różne księgi kanoniczne. W centrum znajduje się wyłącznie wyrok o judycydialnej astrologii. Dzięki niej i dzięki inspiracji, jak również dzięki boskiemu objawieniu, wspieranym trwałymi obliczeniami, przekazywane są nam nasze przepowiednie i tak je spisujemy. Mimo, że nie zarzucono owej okultystycznej mądrości, jeszcze nigdy nie chciałem wydać czytelnika na pastwę jej nieokiełznanej siły przekonywania. Istnieje przecież jeszcze więcej książek, które przez długie stulecia były ukryte i nie publikowane. Przypuszczałem jedynie, co mogłoby mi się przytrafić, dlatego też po ich przeczytaniu wrzuciłem je do ognia. W czasie, gdy ogień je pożerał, płomień wystrzelił w górę i spowodował niezwykłą jasność, jaśniejszą od naturalnego światła, raczej błysk błyskawicy, która oczyszcza powietrze. Nagle oświetlony był cały dom, i to w sposób, jak ma to zazwyczaj przy wybuchu pożaru.
Po to w końcu, aby w przyszłości nie można było używać okultystycznych pism niezgodnie z ich przeznaczeniem, zbadałem pełną przemianę słońca i księżyca, jak i szlachetnych metali pod ziemią, jak również zbadałem tajemnice mórz, ale to, co na ten temat napisałem, zamieniłem w popiół. Co jednak dotyczy siły poznania, która może się spełnić jedynie przy pomocy niebiańskiego poznania, to chcę Ci tu wyjawić co następuje: ponieważ posiadamy możliwość poznania przyszłych rzeczy, odrzucamy siłę obrazów wyobraźni, które się nam jawią. W oparciu o boskie nadnaturalne natchnienie wyodrębniamy pojedyncze miejsca według ich specyfiki. Potem łączę owe miejsca z niebiańskimi znakami. Podobnie określam okresy czasu, dla których charakterystyczny jest okultyzm, mocą łaski i siły potęgi Boga. W jego obecności od zawsze łączą się trzy czasy: "ponieważ wszystko obnażone i otwarte znajduje się przed Twymi oczami, o Panie!", przy czym stosuję teorię obiegów planet do przeszłych, teraźniejszych i przyszłych przyczyn.
Dlatego jesteś w stanie, mój synu, mimo Twojego delikatnego umysłu pojąć, że przyszłość może być przepowiedziana z naturalnego światła niebiańskiego, połączonego z duchem proroka. Nie żebym sam chciał nazywać siebie prorokiem, jak również nie przypisuję sobie proroczych osiągnięć, ale jeśli otrzymuje się objawienia i natchnienia, to zmysły śmiertelnego człowieka są nie bardziej odległe od nieba, niż stopy od ziemi. "Nie mogę się mylić i nie można mnie zmylić". Wprawdzie jestem także wielkim grzesznikiem, tak wielkim jak nikt inny, ulegam ludzkim pokusom, ale niekiedy w ciągu tygodnia ogarnia mnie limfatyzm. Za pomocą długich obliczeń, które podsumowują odsiarczony zapach nocnych studiów, spisałem prorocze księgi, z których każda zawiera sto wyliczonych astronomicznie przepowiedni. Świadomie - nieco zaciemniając - zestawiłem je. Są to ciągłe przepowiednie od dziś do 3797 roku.
Komu uda się zdjąć przepaskę z niektórych, ten będzie mógł spojrzeć, w odległą przyszłość. Przy każdym wyokrągleniu Księżyca, będziesz miał okazję to zrozumieć, jeżeli skierujesz swoją uwagę na przyczyny, w sposób wszechogarniający i obejmujący całą Ziemię, mój synu! Kiedy osiągniesz naturalny wiek człowieka, również staniesz się jasnowidzem. Skierowany w okolicę i sferę swojego horoskopu, będziesz mógł i ty przewidywać przyszłość. Jak by nie było, jedynie wieczny Bóg zna wieczność swego światła, które przenika z jego wnętrza. Dlatego mówię: komu poprzez głębokie natchnienie chciał objawić swoją nieskończoną wspaniałość, która jako taka jest niezmierzalna i niepojęta, co może się jednakże stać jedynie za pośrednictwem ukrytych przyczyn, odkrywających to, co boskie, ten odbiera tę łaskę głównie z dwóch źródeł. Mogą pojąć je za pomocą rozumu jedynie ci, którzy są prorokami. Jedno źródło jest wewnętrzne: udziela wyjaśnień o nadnaturalnym świetle w jego wnętrzu, dzięki niemu przepowiada się według gwiazd i na podstawie boskich objawień. Dar ten stanowi pewien udział w boskiej wieczności. Za pośrednictwem tej łaski prorok wyrokuje o tym, co jego boski duch, przy pomocy Boga Stwórcy i naturalnego pędu, mu objawił. Stanie się to jednak dopiero wtedy skuteczne, gdy to, co przepowiedziane, jest również prawdziwe i posiada swe źródła w przestrzeniach eterycznych. Owa wyższa światłość i ów mały płomień posiadają taką siłę działania i taki majestat, że nie są mniejsze, niż naturalna jasność. Naturalna światłość daje mędrcowi pewność, że przy pomocy zasad można zagłębić się w najtajniejsze otchłanie wiedzy i wspiąć się na najwyższe jej szczyty.
W końcu i ostatecznie, mój synu, nie chcę się zbyt oddalić i pragnę uwzględnić przyszłą zdolność pojmowania Twojego rozumu. Uważam także, że nauki doznają wielkiego i nieuchronnego uszczerbku, ponieważ odkryłem, że przed wielkim pożarem wszechświata ludzkość nawiedzona zostanie przez potop i wielkie powodzie, które będą tak potężne, że niewiele pozostanie lądu nie pochłoniętego przez fale. Na długi czas trzeba będzie zaniechać spisywania cykli Księżyca i opisów miejscowości, jeżeli w ogóle wszystko nie zostanie zniszczone. Również przed i po owych potopach w różnych okolicach opady będą bardo słabe, a w przeciwieństwie do tego z nieba spadać będzie wielki ogień, tak przemieszany z kamieniami, że nie będzie można znaleźć miejsca, w którym można by się schronić i nie zostać zabitym. Stanie się to na krótko przed ostatnią katastrofą okna, gdy planeta Mars zakończy swój cykl. Pod koniec tego ostatniego okresu, gdy znów rozpocznie swój cykl, niektóre z nich przez wiele lat zgromadzone będą w znaku Wodnika, a inne - przez jeszcze dłuższy, nieprzerwany okres - w znaku Raka. Teraz jednak, gdy znajdujemy się pod panowaniem Księżyca, nadejdzie - dzięki wszechmocy wiecznego Boga, zanim on zakończy swój pełny obieg - kolej na Słońce, po nim przyjdzie kolej na Saturna. Po niebiańskich znakach można rozpoznać, że powróciło panowanie Saturna, i to w tym samym czasie, ponieważ według dokładnych obliczeń świat zbliża się do obrotu nie podlegającego mocy praw. Od teraz, od chwili w której to piszę, w ciągu 177 lat, 3 miesięcy i 11 dni ludzkość zdziesiątkowana zostanie przez szereg zaraz, długich okresów głodu, wojen i powodzi. Wtedy będzie na ziemi tak mało ludzi, a świat stanie się tak mały, że nie będzie można znaleźć nikogo, kto zająłby się uprawą pól, a ci którzy dotychczas byli wolni, staną się niewolnikami. O ile można wyrokować na podstawie obserwacji nieba, zdarzy się to jeszcze raz, gdy znajdziemy się w liczbie siedmiu tysięcy i gdy spełni się cała liczba tysiąc, i zbliżymy się do ósmej - gdzie znajduje się firmament ósmej sfery, który rozciągnie się na szerokość. Tu jednak pojawi się wieczny Bóg i zakończy obieg. Wtedy to niebiańskie obrazy zaczną się cofać i powrócą do początku swoich ruchów. Ten ruch w wyższym świecie ponownie ustabilizuje i umocni Ziemię: nie zostanie z biegiem stuleci przesunięta na inny tor. Musi się stać tak, że wola Boga zostanie spełniona i nic poza tym, jeżeli nawet przez sprzeczną opinię na pierwszy plan wysunie się panowanie naturalnego rozumu i, przede wszystkim, znajdzie wsparcie w rozmyślaniach Mahometa.
Bóg Stwórca, dzięki swoim ognistym posłańcom z ich ognistym pismem, pozwala uwidocznić się przed naszymi oczami i zmysłami przyczynom przepowiedni, w ich znaczeniu dla przyszłych zdarzeń, które objawić się muszą temu, który przepowiada przyszłość. Tak więc przepowiednia, która ma swój początek w zewnętrznych, widocznych światłach, będzie w takim przypadku bezbłędna. Posługiwać się będzie jako pośrednikiem zewnętrznymi, widocznymi światłami niebiańskimi; tak jak widoczna część, którą - jak wydaje się jasnowidzowi - zgłębił dzięki sile postrzegania, nie jest niczym innym jak uszkodzeniem zmysłu twórczego. Poza tym dla rozumu jest całkowicie jasne, że przepowiednie wkładane są do serca wieszczącego człowieka przez tchnienie boskiego majestatu przy pomocy ducha aniołów. Ten namaszcza go darem proroczym, oświeca proroka poprzez wielorakość nocnych zjawisko dodaje jego fantazji siły i wzmacnia w nim wieszczą pewność, znajdującą się pod kontrolą astronomii, ściśle związaną z biblijną przepowiednią przyszłości przez najświętszy Kościół. Prawdę mówiąc, nic innego nie może być brane pod uwagę.
Dlatego też przyjdź w tej godzinie, mój synu, i wysłuchaj tego, co odkryłem za pomocą moich obliczeń obiegów, które pokrywają się z ujawnionymi mi objawieniami: miecz śmierci jest teraz blisko nas. Wisi nad nami w postaci zarazy lub wojny, jakiej od trzech pokoleń ludzie jeszcze nie przeżyli. Śmierć zbliża się do nas również jako klęska głodu, która spadnie na ziemię i wielokrotnie się powtórzy. Ponieważ gwiazdy zjednoczą się dla dokonania tej przemiany, jak to zapisano: "Żelazną rózgą ukarzę ich niesprawiedliwości i biczem będę ich bił."
Miłosierdzie Boga przez jakiś czas nigdzie nie będzie naszym udziałem, mój synu, aż spełni się większość moich przepowiedni. Spełnią się one przez zamknięcie obrotu. Na przestrzeni wielu nieszczęśliwych lat "wdepczę je w pył, mówi Pan, złamię je i nie będę miał litości".
Tysiąc innych wydarzeń spadną na nas jako masy wody i jako ciągły deszcz, jak już prorokowałem wielokrotnie pisemnie oraz w innych moich przepowiedniach, które od dłuższego czasu spisywałem prozą. Określałem przy tej okazji miejsca i czasy oraz przepowiadałem określony czas, który przeżyją ludzie, którzy przyjdą po nas. Po spełnieniu niezawodnie rozpoznają to, co zapisałem w innych księgach, w których wyrażam się o wiele jaśniej. Mimo to, będzie można zrozumieć przepowiednie jedynie w chmurze: "Ale gdy nadejdzie czas, zniknie ludzka niewiedza". Gdy to się stanie, zapanuje największa jasność.
Będę już kończył, mój synu, przyjmij dar Twego ojca, Michela Nostradamusa! Mam nadzieję, wyjaśnić Ci jeszcze jedną przepowiednię, zawartą w czterowierszach. Modlę się do wiecznego Boga, aby raczył obdarzyć Cię długim życiem.
Wszystkiego dobrego, dużo szczęścia i łaski!
Salon, 1 marca 1555 roku.

;)
Re: Cezar II Napisane: poniedziałek, 25 kwi 2011, 19:40
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0
Ho, ho, ho... nawet rymowane. Facet wyraźnie nie lubi piłki nożnej.
A co do listu... znalazłem wersję anglojęzyczną, gdzie brak fragmentu o tym, że "jeszcze raz nadejdzie komunizm". http://www.crystalinks.com/nostradamus2.html

Bywa i tak...
Re: Cezar II Napisane: poniedziałek, 25 kwi 2011, 22:36
BlueAngel333
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 11 lut 2019, 16:30

0
Każdy tłumaczy to na swoja korzyść wątpię by i nawet wersja angielska była poprawna , po francusku nigdy tego nie widziałam .

pozdrawiam

"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"
Re: Cezar II Napisane: wtorek, 26 kwi 2011, 09:32
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
Gdzieś w Biblii było napisane: "Strzeżcie się fałszywych proroków...".

Mój skromny blog:
Re: Cezar II Napisane: środa, 25 maja 2011, 14:19
Rademax

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jesienią - wojna
~Cezar II
dzisiaj, 07:33
Rosja upadnie, obserwujcie rejon tysiąca wysp. Oto nadchodzi smok z Azji by zadać cios niedźwiedziowi.

Człowiek ulepił
~Cezar II
20 maj, 12:47
Boga z kamienia i czci Go jak kamień.
Dlatego Bóg dopuści aby te kamienie runęły.
Młody muzułmanin wznieci iskrę, spadająca gwiazda jak kometa będzie ją rozpalać - gdy odezwie się wulkan tysiące jęków będzie jednym jękiem.
A dzień przepowiedziany nadciąga ...tymczasem.
Zburzcie, Zburzcie tę świątynię!
a wylecą kruki...

Fatum wisi nad światem
~Cezar II
20 maj, 11:50
Wypełniają się święte Proroctwa:
św Bernarda, św Benedykta, św Malachiasza
Watykan za sprawą młodego muzułmanina zapłonie, atak muzułmanów zostanie odparty po tym jak otwarta będzie pusta trumna. Kometa spadnie jak iskra z nieba, obudzi się wulkan i nastąpi trzęsienie włoskiej ziemi.
Bóg Perun w ognistych orkanach zstąpi na biegun arktyczny. Przy podeptanym księżycu zstąpią na ziemię w ludzkich postaciach aniołowie.
Europo! Europo!
Oto ostatni Papież zbierał będzie twoje pamiątki - bity falą nieszczęść, samotnie pośród opustoszałych kościołów wznosił będzie Pieśń do Nieśmiertelnego - Angel Loretańśkiej Madonny.
Ostatnia procesja w czasie której zniknie monstrancja będzie wyznaniem wiary i męczeństwa.
Oto taki daję wam znak:
Jonasz będzie miał sanki z wieloryba.

Wielki Boże!
~Cezar II
18 maj, 22:01
Jeszcze tylko dwie iskry i przyleci na złotych skrzydłach Angel Loretańskiej Madonny - bity falą nieszczęść pośród pamiątek po dawnej Europie będzie wznosił samotnie Pieśń do Nieśmiertelnego.
Młody muzułmanin wznieci pożar Rzymu, kometa spali to miasto, wulkan i trzęsienie ziemi ostatecznie zrujnują. ...BIADA!
Re: Cezar II Napisane: środa, 25 maja 2011, 14:22
Rademax

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
EURO 2012 - Dementi
~Cezar II
dzisiaj, 07:57
Oto z rejonu tysiąca wysp nadchodzi upadek niedźwiedzia.
Oto Słoń nagłą potęgą atakuje *****.
Przy półksiężycu północ jest złamana:
Stambuł zmieni prawa północy gdy młody Egipcjanin rozpocznie wędrówkę...
Oto upada Unia - wraz z Grecją
Oto odparty jest miecz Ibrahima, Oto ocaleje z pożogi ognia, ale wybuchnine wulkan i trzęsienie ziemi pochłonie Nierządnicę na siedmiu wzgórzach. Szósty Król - miał śmiertelna ranę, Siódmy Król - nie utrzyma władzy, ósmy - pójdzie na zatracenie:
nie pójdzie próchnieć w marmurowe ściany, stos wzniesiony będzie miał na kurhanie tysięcy mogił.
Romanusie! Oto powtórzy się bunt kardynałów...
http://sport.onet.pl/forum.html#forum:M ... 0wMDEuanM=
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Przepowiednie