Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
99b0153bfae26ce8fe1f1df554622107
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
99b0153bfae26ce8fe1f1df554622107
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Biblioteki Liści Palmowych -Co przyniosą światu lata 2012 Napisane: poniedziałek, 26 mar 2012, 16:00
tabtwo

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Co wy na tą przepowiednię
Chciałem wsadzić link ale jakoś zmeinia się w cocacola.com/...... Co za dziwna cenzura. Co macie do linków do innych stron?
Co przyniosą światu lata 2011 i 2012?

Przepowiednie z Bibliotek Liści Palmowych w Indiach

Miejsca te owiane są legendą, stanowią cel pielgrzymek dla wielu ludzi Zachodu szukających tam odpowiedzi na pytania dotyczące ich osobistych losów.
Wizje przyszłości, jakie odnaleźć można w tych tajemniczych zapisach dotyczą, także losów całego świata. Trzeba tylko chcieć i umieć do tego dotrzeć. Niemiecki pisarz Thomas Ritter poświęcił wiele czasu, by dotrzeć do tajemnic przyszłości zapisanych na słynnych liściach palmowych w Indiach.
Oto wybrane ciekawe opisy tego, co ma się wydarzyć w najbliższej przyszłości zawarte w jego książce: ” Przepowiednie Bibliotek Liści Palmowych”
Zacznijmy od tego, że mimo wielu wizji zagłady naszego świata w nieodległej przyszłości wedle autora tej publikacji nie nastąpi koniec świata i ziemia będzie nadal planetą zamieszkałą przez ludzi. Oczywiście nie oznacza to, że cała zmiana życia na Ziemi odbędzie się całkiem bezboleśnie. Zjawiska atmosferyczne i wydarzenia polityczno – gospodarcze, które odcisnęły piętno na roku 2010, będą wzrastały i pogłębiały się latach 2011 – 2012.
Kierunek drogi ludzkości wyznaczony zostanie przez upadek przestarzałych form społecznych i ich transformację.
Dla każdego będą widoczne skutki nieprzewidywalnych zmian klimatycznych.
Ekstremalne zimy z mocnymi opadami śniegu i lato z gwałtownymi opadami deszczu oraz niezwykle wysokimi temperaturami staną się standardem.
Już w ostatnim roku dało się wyraźnie odczuć, że ziemia zaczyna być
niespokojna. Także i w 2011 roku dojdzie do potężnych trzęsień ziemi
zarówno w Azji, jak i w Ameryce.

Rok 2011 pokaże, jak przestarzale struktury społeczno – polityczne zachodniego świata (Spójrzmy na to co dzieje w arabskim świecie- przyp.tłumacza) zaczynają się chwiać i bezpowrotnie zmieniać. Coraz więcej ludzi będzie musiało zdecydowanie zacisnąć pasa czy nawet uzależnić od obcej pomocy lub świadczeń socjalnych.
Rządzący wykorzystują te sytuacje do własnych interesów i utrzymania mas pod kontrolą. I jeśli zacznie dochodzić do zamieszek, to będą się one kończyć krwawym tłumieniem ze strony aparatu państwowego. Rządzącym będzie się bowiem wciąż udawało podjudzać ludzi przeciw ludziom.

W pierwszej połowie 2011 roku będzie się wydawało, ze dochodzi do
stabilizacji gospodarki światowej. Zwłaszcza w anglojęzycznych krajach.
Będzie to jednak tylko pozorny rozwój, Iluzja! W rzeczywistości bowiem
stary system zmierza ku swemu końcowi. Prawdziwe potęgi gospodarcze zarysowują się na wschodzie i południu.
Przede wszystkim Indie doświadczą głębokich zmian społeczno – gospodarczych.
Obok Rosji, Chin i niektórych krajów południowej Ameryki, takich jak
Argentyna i Brazylia, to właśnie Indie będą należały do nowych potęg gospodarczych świata w tym stuleciu. W krajach tych
w centrum rozwoju leży sprawiedliwy podział społeczny, zdrowie
społeczeństwa oraz ulepszenia w sferze szkolnictwa, komunikacji i nauk. Chiny, z powodu swoich bliskich stosunków gospodarczych ze Stanami Zjednoczonymi, mogą mieć wiele problemów w latach pomiędzy 2012 a 2015. Może tam także dojść do zamieszek na tle religijno – społecznym, zwłaszcza z powodu Tybetu.

Indie doczekają się nowych przywódców, bowiem obecna głowa państwa poda się do dymisji w nadchodzących miesiącach 2011 roku z powodów zdrowotnych ale i wewnętrznych intryg w kręgach rządowych.
Jego następcą będzie Rahul Gandhi, który poprowadzi Indie w kierunku wielkich zmian i nowych kierunków.
Na całym świecie inwestowanie w szlachetne metale, nieruchomości i
bogactwa naturalne stanie się bardzo popularne. W ten sposób wielu ludzi będzie chciało zabezpieczyć swój dotychczasowy byt.

Dwaj współpracujący ze sobą przywódcy polityczni Rosji zagwarantują krajowistabilizację polityczną i gospodarczą w nadchodzących trudnych latach.
Jednakowoż pomoc ze strony rosyjskiej armii do tłumienia zamieszek w
zachodnich krajach w latach 2012-2016 wywoła lęk przed uzależnieniem od
Rosji tamtejszych narodów i napotka na opór . W nadchodzących latach Rosjanie zadziwią Zachód swoimi odkryciami technicznymi, a także niezwykłymi duchowymi wartościami i nowymi wzorcami życia społecznego.
W następnych latach kraje Zachodniej i Środkowej Europy będą uzależnione od
Rosji pod względem dostaw energii i surowców mineralnych.
Napięcia, do jakich może dojść na tym tle, niosą ze sobą niebezpieczeństwo wykorzystania ich do podjudzenia krajów Europy przeciwko Rosji przez rządy cieni.
Począwszy od marca 2011 po luty 2012 Rosja znajdować się będzie w strefie wysokiego zagrożenia spowodowanego przez zmiany klimatyczne i może ponieść duże straty.
Możliwe są trzęsienia ziemi na wschodzie i południu kraju, a także
katastrofy związane z produkcją energii (reaktory atomowe?- przyp. tłumacza)) czy transportem drogą wodną.
I podczas, kiedy takie wydarzenia na świecie będą prowadziły do zaostrzenia stosunków międzynarodowych, nie będzie to dotyczyło Rosji, która okaże się uczciwym gwarantem pokoju i równowagi.
W Europie, a zwłaszcza w Wielkiej Brytanii w czasie pomiędzy kwietniem i sierpniem 2011 roku będzie się wydawało, jakby dochodziło do odprężenia sytuacji społeczno – gospodarczej.
Jednakowoż tak nie będzie. We wrześniu 2011 rząd Wielkiej Brytanii
popadnie w wielkie kłopoty. Także w innych krajach Europy, m.in. w Niemczech i Austrii wielu ludzi odwróci się od przywódców politycznych i stopniowo będzie uważać ich za swoich przeciwników.
W latach 2011 i 2012 dojdzie do przełomowych odkryć w dziedzinie nauki i techniki, które będą miały duży wpływ na następne pokolenia.
Nastąpi rozwój nie tylko na polu alternatywnych energii, nowych form
komunikacji i podróży, ale również w strategiach obronnych.
Broń nowo odkryta stanie się wielkim zagrożeniem w konfliktach
nadchodzących lat. Eksperymenty przeprowadzane w Szwajcarii i Australii w roku 2012 dostarczą dowodów na możliwości przemieszczania się nie tylko w przestrzeni, ale i czasie. Niekorzystnym skutkiem tych eksperymentów będzie jednak zakłócenie równowagi pomiędzy czasem i przestrzenią.

Pomimo wielu protestów nastąpi szybki rozwój i zastosowanie technik
genetycznych. Na tym tle dochodzić będzie w Europie, a także w
niektórych częściach Azji i Ameryce Południowej do długotrwałych a niejednokrotnie krwawych zamieszek.

Jednocześnie coraz wyraźniejszy będzie pęd rządów cieni do wprowadzenia za wszelka cenę NWO ( nowy porządek świata- przyp.tłumacza), który miałby im zapewnić ciągłość kontroli na pokolenia.
Wykorzystają przy tym każdy nadarzający się środek do zaprezentowania siebie, jako obrońców tradycji, a także przedstawicieli Nowego Systemu .
Jedynym ich celem jednakże była i będzie jednakowoż bezwzględna kontrola nad światem. Będą podjudzać narody Europy przeciwko sobie.
Będą wykorzystywać religie i ideologie do własnych niegodziwych celów. Na ich usługach będą partie polityczne, organizacje społeczne oraz przywódcy
religijni, filozofowie, a także biznesmeni.
Wykorzystają kulturę i sztukę do własnych przekazów. Także przywódcy narodów Europy, jak też i Płn. Ameryki porzucą odpowiedzialność za obywateli.
Zostaną zamknięte instytucje publiczne, ustanie komunikacja publiczna, a pomoc dla potrzebujących zmniejszona. To sprawi, ze coraz więcej ludzi zrozumie, że musi liczyć na siebie i swoją inwencję. W następstwie zamanifestują się nowe społeczne formy współżycia i wzajemnej pomocy.

W tym czasie na całym świecie będzie malał szacunek do Ameryki, ponieważ nie zostaną spełnione nadzieje pokładane w nowo wybranych przywódcach.
Lata 2011 i 2012 pokażą mieszkańcom Północnej Ameryki, że ich dotychczasowa droga była niewłaściwa. Rozwój wypadków pogrąży USA w głębokim kryzysie w wyniku czego w październiku 2012 dojdzie do całkowitego upadku ich systemu finansowego. Państwo nie będzie w stanie wywiązywać się ze zobowiązań wobec aparatu urzędniczego.
Nie będzie płac dla armii, żadnych wypłat dla urzędników państwowych, bo pieniądz straci wartość Ta sytuacja spowoduje chaos w społeczeństwie.
Liczne sklepy i fabryki, a także banki będą musiały zamknąć działalność,
a ludzie stracą w konsekwencji prace i stabilność egzystencji.
Szczególnie w wielkich miastach dojdzie do zamieszek i grabieży, przy
czym uzbrojeni mieszkańcy miast w poszukiwaniu żywności zaczną grabić wsie. Wielu ludzi zginie w tych zamieszkach. Rządy będą próbowały przywrócić ponownie porządek w oparciu o wojsko. Ale będzie to możliwe tylko częściowo.

Upadek amerykańskiej gospodarki doprowadzi w tym kraju do zamieszek na pograniczu wojny domowej, które będą się utrzymywały aż do polowy 2017 roku. W następstwie tych wydarzeń do kraju wkroczy wojsko sąsiada od północy, które w poważnym stopniu opanuje konflikty. Będzie to największy konflikt w USA od czasów wojny domowej w XIX wieku. Fronty będą przebiegały wzdłuż kraju. I w przeciwieństwie do poprzedniego konfliktu, kiedy to północne stany wystąpiły przeciwko południowym, tym razem wschodnie wystąpią przeciwko zachodnim.

Upadek gospodarki amerykańskiej i dolara uderzy także w kraje Europy, a zwłaszcza w Niemcy z powodu ich struktury, jednakowoż nie w takim wymiarze, jak w USA. Pomimo to, taki rozwój wydarzeń będzie obfitował w niekorzystne skutki, zwłaszcza dla mniej zarabiających. Wielu ludzi będzie żyło na pograniczu nędzy. W wielu dużych miastach dojdzie do wystąpień przeciwko przedstawicielom rządu i do ataków na budynki rządowe, jak również na sklepy, banki.
Nie będą to zamieszki na skalę USA, ponieważ w prywatnych rękach Niemców znajduje się mniej broni oraz dlatego, że nie dojdzie tam do rozpadu struktur policyjnych czy wojskowych. W Ameryce natomiast w rewolcie będą brały udział pozbawieni żołdu żołnierze i policjanci, którzy nie zawahają się przed
żadnym okrucieństwem.

W europejskich metropoliach dojdzie do wystąpień przeciwko żyjącym tam obcokrajowcom. Do szczególnie krwawych zamieszek dojdzie w Paryżu i Rzymie, ale również i w Madrycie, Londynie i Pradze. W Rzymie dojdzie tez do ataku na siedzibę przywódcy katolickiego kościoła. Zginie przy tym wielu dostojników kościelnych, włączając w to papieża, który wszakże zdoła opuścić pałac, ale poza Rzymem wpadnie w zasadzkę grabiących.

Rosja, Indie i Chiny ucierpią najmniej, gdyż łączy czy ich wzajemna współpraca gospodarcza. Zamieszki w Niemczech i Europie będą trwały do jesieni 2016 roku.
Zbliżone do wojny domowej wydarzenia w Europie zakończy uczestnictwo w nich rosyjsko – chińskich sil ochronnych wezwane na pomoc przez rządy poszczególnych krajów.

Do czasu całkowitego rozpadu sytemu bankowego w Ameryce i amerykańskiej gospodarki rząd tego kraju ,jak i jego sojusznicy za wszelką cenę będą próbowali powstrzymać ten nieuchronnie zbliżający się upadek. Jak już dwukrotnie w poprzednim stuleciu ( wg zachodniego kalendarza) wojny i zniszczenia służyły ożywieniu amerykańskiej gospodarki. Podobnie i teraz amerykańska armia wraz z sojusznikami będzie wplątana w wojny na całym globie. Oficjalnie wojny te będą prowadzone w imię pokoju i wolności, w rzeczywistości chodzić będzie tutaj o własne wpływy i kontrole.

Na Bliskim Wschodzie istnieć będzie aż do czerwca 2011 roku niebezpieczeństwo wybuchu wojny, której inicjatorem będzie Izrael. Potem przywódca Izraela popadnie w tarapaty i utraci władzę. Do władzy dojdą siły szukające pokoju zarówno po stronie izraelskiej, jak i arabskiej. Dlatego czas pomiędzy czerwcem 2011 a 2012 będzie czasem pokoju.

Japonia w latach 2011 -2012 zacznie powracać do swych korzeni i tradycji. Będzie to źródłem siły dla kraju na następny okres. Będzie to również oznaczało niezależność i odwrót od amerykańskich wpływów, także i w dziedzinie gospodarczej. Współpraca z Indiami oraz nawiązanie stosunków z Chinami nakreśli kierunek japońskiej polityki.

Lata 2011 i 2012 będą przede wszystkim w zachodnim świecie wypełnione wielkim lękiem i nadziejami. Powodem tego będzie stara przepowiednia zaginionej kultury z Południowej Ameryki. W oparciu o nią wiele ludzi będzie wierzyło, że wkrótce nastąpi koniec świata. Nie ma jednak powodu aby tak uważać.

Ziemia nie zostanie zniszczona i nadal będzie zamieszkała. W latach 2011 i 2012 nie dojdzie tez do żadnej znaczącej wojny. Podobnie,jak i w nadchodzących latach.
Według krążących pogłosek ziemia ma się zderzyć z innym ciałem niebieskim. Do tego nie dojdzie. Nie dojdzie tez do odwrócenia ziemi ( chodzi tutaj zapewne o przebiegunowanie – przyp. autora) ani też do pogrążenia ziemi w promieniach z kosmosu ( najwyraźniej chodzi tutaj o zmniejszenie się magnetyzmu ziemskiego – przyp. autora).

Inna grupa ludzi natomiast łączy rok 2012 z wygórowanymi nadziejami na wyzwolenie, pokładając wiarę w tym, ze na ziemię powrócą istoty z innych wymiarów albo Mesjasz, aby rozwiązać ich problemy. Są też i tacy, którym się wydaje, ze ziemia zmienia swoje frekwencje i pole energetyczne, co spowoduje, ze wszyscy automatycznie zostaną wyzwoleni. Te nadzieje nie spełnią się jednak tym sposobem.

Nie oznacza to jednakowoż, że lata 2011 i 2012 nie będą częścią procesu transformacji, który doprowadzi do zmian we wzajemnych stosunkach międzyludzkich. Celem tego procesu jest stworzenie podstaw do życia w oparciu o wartości takie, jak umiar, sprawiedliwość, szacunek W jego wyniku obecne podziały między ludźmi będą należały do przeszłości w przeciągu następnych dziesięcioleci. Ta planeta ziemia posiada miejsce i pożywienie dla wszystkich żyjących na niej istot.

Ludzie w Kali –Yudze ( czas okres – kali – żelazny- przyp tł.) cierpią z powodu dualizmów i rozłąki z własną siłą twórczą. Nadszedł czas, aby tę rozłąkę rozpoznawać i nazwać po imieniu, czyli maya – złudzenie. I ważne jest, aby ludzie odnaleźli w sobie te „siłę twórczą” i na powrót zaczęli z niej umiejętnie korzystać.
W ostatnim miesiącu 2012 roku w Środkowej Ameryce dojdzie do odkrycia starożytnej wiedzy. Wielką rolę tutaj odegra 13 głów ze szlachetnych i półszlachetnych kamieni ( prawdopodobnie chodzi tutaj o kryształowe czaszki Majów- przyp. autora).

Odkrycie to doprowadzi do radykalnych zmian w strukturach politycznych jak i społeczno – gospodarczych. Wszystkie tradycyjne, hierarchiczne, oparte na represjach systemy, których celem jest utrzymywanie ludzi w strachu i uzależnieniu, przed upływem października 2012 roku okażą się jako te, które nie zdały egzaminu. Wszystko, to, co będzie się przeciwstawiać biegowi procesu transformacji i trzymać uparcie starych struktur skazane jest na niepowodzenie. Zmiany te zmuszą ludzi, bez względu na to czy tego chcą czy nie, do przejęcia odpowiedzialności za siebie i swoje czyny. Stare wzorce obwiniania innych za własne niepowodzenia nie będą już funkcjonowały. Na bazie intuicji i wiedzy twórczej a także w oparciu o sztukę, duchowość i naukę odrodzą się stare wartości ludzkiej kultury.

Takie dziedziny życia społecznego, jak gospodarka, technologie czy układy polityczne będą w przyszłości na usługach człowieka a nie jak dotąd systemów nastawionych wyłącznie na zyski malej grupy rządzących. Lata 2011 i 2012 znaczyć będą punkt zwrotny w długim procesie przemian. STARE odejdzie, aby dać podwaliny pod budowę NOWEGO, prawdziwie ludzkiego społeczeństwa. Jak będą przebiegać te zmiany zależy od KAŻDEGO z nas.

Opracowanie i tłumaczenie z języka niemieckiego
na podstawie fragmentów książki Thomasa Ritter
” Przepowiednie Bibliotek Liści Palmowych”
Tłumaczenie i przygotowanie Danuty Sharmy z Wiednia
Re: Biblioteki Liści Palmowych -Co przyniosą światu lata 201 Napisane: środa, 28 mar 2012, 23:36
tabtwo

reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Tu następna bardziej opisowa przepowiednia
http://swami.prasanthinanda.net/pl/sw/Z ... -Kali-Jugi

Najsmutniejsze jest to, że ja nie dożyje do 2048 roku by to zobaczyć. Jaka szkoda.
Re: Biblioteki Liści Palmowych -Co przyniosą światu lata 201 Napisane: sobota, 7 kwi 2012, 03:10
Nieistotne
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Nie tak to będzie wyglądać i nie tak się zakończy.
Ale ci, wszyscy ci, co dzisiaj z taka natarczywością pra do
depopulacji zakończą wraz ze swoimi "duchowymi" przewodnikami swoją "drogę" w takim miejscu przy krtórych najstraszliwsze piekła
są tylko miejscami swawolnych uciech.

Ten świat ma dwie mozliwe przyszłosci:
- powróci do pierwotnego porządku
- cała jego zawartość przestanie istnieć.
Zasługi i mniemania o sobie nie mają już znaczenia
albo bedzie tak jak miało byc albo tu nie bedzie niczego
poza nicością. Winni wykolejenia praw zostaną
za swoje czyny sowicie nagrodzeni. Aż będą jeczeć
przeklinając dzień w którym pycha i próżnośc zaćmiła ich umysły.


Tyle odnośnie "przyszłosci".

I będziesz im przewodzić by nie szukali odpowiedzi kim są.
I będziesz ich zwodzić by nigdy nie poznali swej prawdziwej mocy.
I będziesz ich straszyć by bali się śnić o świecie w jakim chcieliby żyć.
Re: Biblioteki Liści Palmowych -Co przyniosą światu lata 201 Napisane: niedziela, 20 maja 2012, 21:26
gregoria
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Wszyscy tak zaczadzeni Nostradamusem, że mnie zatkało na widok napisu-biblioteka liści palmowych. Szkoda że tak mało tu dat przyszłych wydarzeń. Pechowo lub nie ze 2 tygodnie temu serfowałam po temacie Indie i te biblioteki. To nie takie proste. Ktoś tam ponoć spróbował odnalezć zapiski z czasów Nostradamusa. I wyszło że mniewali tam wizje na ten sam temat tylko nie musieli mówić kodem literackim. Z tego co pamiętam - 2011 kryzys gospodarczy, 2014 - super kryzys w USA.Klimat? Za parę lat golfsztrom zmieni kierunek i spowoduje stepowienie (powolne) Europy. Ale za jakiś czas wróci do normy. O III wojnie nie bardzo tam pisali. Tylko że Europa teraz będzie niespokojna i w którymś momencie UE poprosi Rosję i Chiny o pomoc w opanowywaniu problemów. 2012r, niczym nadzwyczajnym ale zdaje się umrze ten papież. W 2048 kataklizm i u nas, coś z planetoidką-Bałtyk ostro wleje się na ląd. UE w tym okresie podpisze nową umowę organizacyjną-pieniądz nie będzie oprocentowany.
Re: Biblioteki Liści Palmowych -Co przyniosą światu lata 201 Napisane: niedziela, 20 maja 2012, 21:38
sirAzgar
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30
 
   
0
Czyli wszystko na wodzie pisane, a przepraszam na liściu :lol:

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Biblioteki Liści Palmowych -Co przyniosą światu lata 201 Napisane: środa, 6 cze 2012, 00:23
gregoria
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-
 
   
0
Tyle chyba pojmujemy wszyscy-przepowiedni jest multum, często sprzecznych. Medytujący w Indiach asceci mieli ponoć w zwyczaju od wieków spisywać swe wizje. Podobno(to podkreslam!!!) i ktoś tam miał zacząć patrzeć na to pod kątem zaczadzonych Nostradamusem chrześcijan. I trochę odnalazł. Myślę że do przepowiedni warto mieć stosunek zdystansowany. Kto od razu wierzy we wszystko niech nie czyta, nerwicy się nabawi.
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Przepowiednie

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników
Skocz do:  
Szukaj:
Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg
cron


wysyłanie...czekaj...


Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
upgraded by szczyglis /2017/ v. 3.13 | 22.12.2017 [ Dziennik zmian ]
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Strefa czasowa: UTC + 1
[ Time : 5.117s | 35 Queries | GZIP : Off ]