Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
d7a2224585111133d9363b2bb72b3a3f
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
d7a2224585111133d9363b2bb72b3a3f
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Leszek Weres i jego wizja 2012 roku Napisane: czwartek, 21 cze 2012, 19:10
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Znalazłam to przypadkowo...

Wywiad z 4 grudnia 2011 roku.
"Ekonomicznych skutków ewentualnego rozpadu strefy euro i kryzysu finansowego chyba już nie zdążymy odczuć... Nadciąga kataklizm dużo bardziej przerażający. Nie pytajcie o szczegóły - wystarczy poczytać Księgę Apokalipsy. Jeszcze rok z okładem i świat się skończy. W 2012, najdalej - 2013 roku. Jakie będą scenariusze nadchodzącej zagłady?

Zostały nam jeszcze rok i 20 dni. A potem coś spadnie lub wybuchnie, zmieni się klimat albo zgaśnie słońce. Ewentualnie dojdzie do przemagnesowania biegunów Ziemi. Tak czy inaczej - na 21 grudnia 2012 roku, wg kalendarza Majów, zaplanowany został koniec świata. Można do tego dnia naprawić stare błędy lub popełnić nowe. Można poszaleć, wydając wszelkie oszczędności, lub przeznaczyć pieniądze na zapasy i budowę żelbetowego obiektu, który ochroni nas przed losem ludzkości.

We wrześniu 2001 roku polski kosmobiolog prof. Leszek Weres prowadził w Gdyni Orłowie zajęcia szkoły Astrologii Humanistycznej. W dniu ataku na WTC w Nowym Jorku 26 słuchaczy szkoły wysłało do mediów oświadczenie, potwierdzające, że Weres przewidział tragedię. "Wszyscy słyszeliśmy, jaki scenariusz został nam przez dr Weresa przedstawiony" - napisali. - "Lotniska, mosty, kolej, tunele - czyli wszystkie drogi ewakuacji zostają zablokowane. Panika, chaos, ludzka tragedia, do tego dziesiątki tysięcy zabitych i szpitale pełne rannych ludzi".

Dzisiaj Weres utrzymuje, że niedługo już stanie się coś doniosłego dla całego globu. Coś, co będzie końcem naszego świata.

- Część ludzi uważa, że będzie to grudzień 2012 roku - tłumaczy - ale może to być również rok 2013. Można mówić o wielu procesach i zjawiskach, których skutki mogą być straszliwe. Nieprzypadkowo wiele państw, przeważnie w tajemnicy, przygotowuje się do tych zdarzeń. Powstają schrony w USA, Rosji, Norwegii. No cóż, Majowie musieli wziąć skądś tę datę. Ziemia jest od pewnego czasu niespokojna. Pod wpływem plam na Słońcu ludzie zaczynają zachowywać się koszmarnie. Wenus wykona pętlę nad Orionem, co doprowadzi do przebiegunowania Ziemi. Dojdzie do ruchów płyt tektonicznych, czego skutkiem będą fale tsunami, które zaleją kontynenty. Nadejdzie potop i, jak mówi III przepowiednia fatimska, zostanie zniszczony między innymi Rzym. Zagrożone są Amsterdam i Londyn. Polska też ucierpi, ale nie cała. Zaleje Szczecin, Trójmiasto, ale centralna część kraju ocaleje.

Nie jest też przypadkiem, że zapadła decyzja o budowie bazyliki w Licheniu, który ma się stać nowym Watykanem...
- Warto tak niepokoić ludzi?
- Zgadzam się, że jest to przerażające - potwierdza astrolog - ale jest w tym logika."

Całość
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... ,t,sa.html

P.S. mieszkam w Szczecinie, mam się już pakować :cry: ?....
Re: Leszek Weres i jego wizja 2012 roku Napisane: czwartek, 21 cze 2012, 20:51
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Jeszcze jeden wywiad... strach się bać.

" Otóż w 1996 r. samolot pasażerski rozbił się na obrzeżach Nowego Jorku - z kosmogramu USA wynika, że już wtedy miał nastąpić atak na Worid Trade Center, ale wówczas terrorystom się to nie udało. Na moim spotkaniu w sierpniu minionego roku z Polonią amerykańską mówiłem, nawiązując do tamtego "wypadku", że sprawa ta nie jest jeszcze zakończona i sercu Ameryki przyjdzie ciężko doświadczyć rzeczywistości."

całość

http://www.weres.pl/images/terror/przekroj/przekroj.htm
Re: Leszek Weres i jego wizja 2012 roku Napisane: piątek, 22 cze 2012, 15:13
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
Nie strasz kobieto, ale z drugiej strony ja miałam sny o tych wydarzeniach, a teraz Twój post...ostatnio miałam tez sen o tym. To cos jest blisko i spadnie na ziemie - dostałam przesłanie we śnie, ze to musi się zdarzyć, że nie da rady tego zatrzymać, bo tak się dzieje od tysięcy lat.

Mój skromny blog:
Re: Leszek Weres i jego wizja 2012 roku Napisane: piątek, 22 cze 2012, 16:42
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Do tej pory sądziłam, że nic się nie wydarzy, a tu proszę...nawet ty to potwierdzasz.
Mimo wszystko ufam, że będzie inaczej.
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Przepowiednie