Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
b37f858391adfad6fc076f0fbe2276f9
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
b37f858391adfad6fc076f0fbe2276f9
Strona 6 z 6 [ Posty: 179 ]

*< 1 2 3 4 5 6

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: 21.12.2012 Napisane: czwartek, 3 sty 2013, 14:45
eristo23
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Już minęło trochę czasu od końca świata, a o ludziach którzy powyjeżdżali w góry nic nie słychać, przed końcem świata to aż huczało w mediach, teraz temat dziwnie wygasł, we Francji podobno była jakaś góra na której gromadzili się zwolennicy końca świata wie ktoś może jak dalej potoczyły się losy tych ludzi ???? ;)
Re: 21.12.2012 Napisane: czwartek, 3 sty 2013, 16:07
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: 21.12.2012 Napisane: piątek, 4 sty 2013, 15:51
gregoria
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ja też już zaliczyłam kilka końców świata i się z tego śmieję. Geryla czytałam to bardzo prymitywne wnioski, gołym okiem widać że amator bez sztuki myślenia a z głową do kasy. W sidła wpadło wielu młodych, ślepo wierzą w słowo pisane. Ale powody tej histerii mają inne podłoże. Człowiek musi zaakceptować fakt że jest śmiertelny, i takie histerie mu treningiem. Nasza cywilizacja byłaby zdrowsza gdyby dyskutowano bez agresji o duchach, otamtym świecie. Ale to wzbudza podświadomy strach i jest tępione. Błędne koło.
Re: 21.12.2012 Napisane: sobota, 5 sty 2013, 02:17
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Pani Ewah?
Jest tu Pani gdzieś, w okolicy?
Jak tam po Przebudzeniu Duchowym 21.12.2012?
Teleportuje się Pani, lewituje?
Czy może nic się nie zmieniło i ma Pani duchowego kaca?

Pozdrawiam zaciekawiony bardzo
Wędrowiec

Sorrow is better than joy.
Re: 21.12.2012 Napisane: niedziela, 6 sty 2013, 14:08
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
środa, 1 sie 2018, 14:25

0
Zmieniło się i to na dobre -akurat wygrałam główną wygraną w Multi-Multi 9/9.
Re: 21.12.2012 Napisane: niedziela, 6 sty 2013, 14:21
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0

The truth is out there
Re: 21.12.2012 Napisane: niedziela, 6 sty 2013, 20:25
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Bardzo ładny koniec świata był pokazany wczoraj w TVP w filmie Kolizja. Aż szkoda że tego nie wyemitowali 21.12.12.
Re: 21.12.2012 Napisane: środa, 9 sty 2013, 17:22
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0

Gdy szaleństwo wdziera się w nasze życie. Niespełnione pragnienia tych którzy czekali

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: 21.12.2012 Napisane: czwartek, 10 sty 2013, 01:37
Alex80
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
I tak właśnie wyglądają zwodnicze seanse z piekła rodem, p. Łobos miewała podobne seanse, niby przekazy. Ludzie myślą, że jak już ktoś jest w hipnozie, to jego umysł staje się łączem z super wszechświatem i od razu ma dostęp do wszystkich tajemnic, ale to bardzo mylna teoria, z resztą jak widać na filmie.

<<< Książka roku "Wielki Bój" . >>>
Re: 21.12.2012 Napisane: czwartek, 10 sty 2013, 09:00
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 5 lut 2019, 22:00

0
Gdy rozum śpi budzą się demony :D
Re: 21.12.2012 Napisane: sobota, 12 sty 2013, 08:11
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Trochę bardziej rozrywkowo gdyż w 2013 inaczej już nie można ;)

Sokrates
Re: 21.12.2012 Napisane: sobota, 12 sty 2013, 19:55
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Wyobrażnia ludzka potrafi wszystko wymyślić - nawet koniec swiata.
Re: 21.12.2012 Napisane: sobota, 12 sty 2013, 21:17
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wymyślenie końca, to jest drobiazg, szanowna Ewah, do tego nie potrzeba specjalnie rozbudowanej wyobraźni. Strach przed śmiercią, strach przed definitywnym końcem WSZYSTKIEGO mamy wkodowany, jako gatunek, jako Homo Sapiens Sapiens.
Zwykły instynkt samozachowawczy, instynkt przedłużania gatunku, świadomość kruchości życia i niepewność jutra - to nas determinuje.
Historia Ludzkości/Człowieka - to ciągła walka o przetrwanie, przeżycie kolejnej zimy, radzenie sobie z głodem na przednówku, modlitwa o obfitość zwierzyny w czas jesiennych polowań, by do następnego łaskawego sezonu dotrwać.
Od bardzo niedawna, od ułamka sekundy naszych dziejów mamy antybiotyki, cały rok pełne spiżarnie, ciepłe schronienia na zimę.
Dopiero od niedawna, od ułamka sekundy posiadamy jakąś tam (ułomną, bo ułomną, ale jednak) wiedzę o mechanizmach rządzących Naturą, rozumiemy istotę pewnych zjawisk, wiemy że trzęsienie ziemi, wybuch wulkanu, zaćmienie Słońca, pojawienie się komety - to nie gniew bogów.

Zatem, jak już wspominałem, wymyślenie KOŃCA jest bardzo naturalne, proste, oczywiste, antropologicznie jasne.

Natomiast wmówienie sobie, że przypadkowa data w przypadkowo odkrytym i dziwacznie zinterpretowanym kalendarzu Majów ma być POCZĄTKIEM NOWEGO ŚWIATA... O, to tak, to już wymaga sporej i na dodatek niezdrowo pobudzonej wyobraźni.

Pozdrawiam
Wędrowiec

Re: 21.12.2012 Napisane: sobota, 12 sty 2013, 21:25
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Czym, kim, byłby człowiek gdyby nie potrafił by sobie wyobrazić przyszłości? Najprawdopodobniej dalej byśmy siedzieli na drzewie. I najprawdopodobniej JUTRO jest takie jakie jako ogół je sobie wyobrazimy.
Re: 21.12.2012 Napisane: sobota, 12 sty 2013, 22:32
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ale czym/kim jest "ogół"?
Widzę, że masz włączoną opcję bardzo europocentryczną, taką pod współczesną cywilizację Zachodu ustawioną.

Pomyśl o np. Beduinach, pomyśl o całej Afryce, pomyśl o Indianach z Ameryki Południowej. Po prostu - pomyśl o tej całej rzeszy Ludzi (jest ich więcej niż nas, gmerających w Internecie), którzy nie słyszeli i nie usłyszą o kalendarzu Majów, o zbiorowym myśleniu, zbiorowym dążeniu do jakiegoś tam celu.
Owszem, mamy, jako gatunek, zbiorową podświadomość. Ale zbiorowej, aktywnej świadomości nie mamy.

Mówienie o "ogóle" w kontekście "myślowego" przetwarzania Rzeczywistości i Świadomości jest wręcz rasistowskie, ograniczone do Europy i jej mutacji np. północnoamerykańskich.

"Ogół", szanowna Ewah, to ogranicza się do zbiorowej konsumpcji goowna, do picia coli, oglądania MTV, holiłódzkich produkcji pseudofilmowych i wspólnego taplania się w szambie, które nazywamy "zachodnią popkulturą". Zero duchowości, null, nada, nic.

Niby dlaczego nasze myślenie ma wywierać większy wpływ na Rzeczywistość, niż myślenie Beduinów, Aborygenów, Indian?

Jakoś ta "znamienna" data w kalendarzu Majów nie wpłynęła - jak widzę - na Twoją duchowość.

Pozdrawiam
Wędrowiec

Re: 21.12.2012 Napisane: niedziela, 13 sty 2013, 01:01
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Bo nasze myślenie kultury zachodniej tworzy aktualnie cywilizację ziemską. Pozostali tylko są konsumentami tej cywilizacji nastawionej na komercje - zysk.
Re: 21.12.2012 Napisane: niedziela, 13 sty 2013, 02:18
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jaaasne... :D
Zwłaszcza te plemiona znad Amazonki, żyjące w izolacji od świata białego człowieka są nastawione na komercję. Podobnie też Aborygeni i saharyjscy koczownicy. Nic, tylko patrzą, skąd kasę wyrwać.

Ja rozumiem, że z braku poważnych argumentów łapiesz się brzytwy, ale po co się przy okazji ośmieszać?

Pozdrawiam solidnie rozbawiony
Wędrowiec
Ps. A prostego faktu, że Europa już dawno zdechła - duchowo, kulturowo - nie zauważyłaś?

Re: 21.12.2012 Napisane: niedziela, 13 sty 2013, 23:28
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Argumentowanie niszowymi nacjami jest nie na miejscu. Może dodać jeszcze Papuasów??
Re: 21.12.2012 Napisane: poniedziałek, 14 sty 2013, 13:41
Ratownik

reputacja neutralna
Orbita Jowisza
Ostatnio widziany(a):
-

0
A dlaczego nie? To nie ludzie?

Jesteś umazana w kulturze anglosaskiej i nie jest to cywilizacja ogólna dla Ziemi.

Nowy wpis na blogu "Szpieg Barbie i inni w twoim domu."
Re: 21.12.2012 Napisane: poniedziałek, 14 sty 2013, 20:42
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
EWAH!!!
No na litość boską... "Niszowe nacje"?
Porąbało Cię, czy co?

"Niszową nacją" byli dla Hitlera Polacy, na przykład.

Jesteś rasistką, ksenofobką. Papuasi to nie ludzie wedle Ciebie.
Poczytaj sobie, Gwiezdne Dziecko, o Aborygenach na przykład. Może coś zakumasz, choć wątpię.

A może po prostu głupkowata z natury jesteś? Czy Ty w ogóle wiesz coś o Świecie, masz jakiś kontakt z rzeczywistością?

Ja widzę, że sam, osobiście głupkowaty jestem, bo podejmuję beznadziejne próby rozmawiania z Tobą.
Szkoda czasu.

Nie pozdrawiam
Wędrowiec
Ps. Gdybym był adminem tego forum, to dałbym Ci za ten popis dożywotniego bana. Dla mnie nie istniejesz, bo z rasistami nie gadam.

Re: 21.12.2012 Napisane: poniedziałek, 14 sty 2013, 20:58
mancias
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Oj Wędrowcze o bardzo małym rozumku, ona nie jest rasistką, po prostu używa słowa, których znaczenia nie rozumie. Przecież to takie proste.;) Niemniej nie widzę poprawy u ewy aka jurek po 21 grudnia. :(
Re: 21.12.2012 Napisane: poniedziałek, 14 sty 2013, 21:14
Nasedo
reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
-

0
Ewah jest naszym pokładowym trollem xD
Trolling - biały kryształ, w jej/jego wykonaniu.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 14 sty 2013, 21:14 przez Nasedo, łącznie edytowano 1 raz
Re: 21.12.2012 Napisane: poniedziałek, 14 sty 2013, 21:35
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Yhy...
@Mancias, masz rację - mój mały rozumek nie ogarnia tego wszystkiego, co w jasnym rozbłysku Satori zobaczyła Ewah dwudziestego pierwszego grudnia minionego roku.
Przeniosło nam forumową Koleżankę na tak zarąbiste wyżyny duchowości, że robaczkami tarzającymi się w pyle przy NIEJ jesteśmy...
Szkoda tylko, że wskakując w tę Rzeczywistość Nową nie zabrała ze sobą słownika jakiegoś i nie może sprawdzić znaczenia takich pojęć jak "niszowa nacja" i "rasizm" :D :D :D

@Nasedo, zaiste - świadomość Ewah jest białym kryształem, niczym nie zapisaną czystą kartką :D

Panowie - dzięki za wsparcie, bo już przez chwilę czułem się osamotnionym. Szacun i w ogóle. Mam nadzieję, że kiedyś się on real napijemy piwa i podyskutujemy.

Serdecznie pozdrawiam
Wędrowiec

Re: 21.12.2012 Napisane: poniedziałek, 14 sty 2013, 22:49
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Wędrowcze, wywołany do tablicy niniejszym informuję, że mam świadomość, że Ewah operuje nieraz skomplikowanymi skrótami słowno-myślowymi, alegoriami, aluzjami, rebusami, szaradami i innym skomplikowanymi rzeczami natury kosmiczno-ezoteryczno-unikalno-transcendentalnej, z których istnienia nawet sobie sprawy nie zdaję, zatem wiedziony ostrożnością, by moja niewiedza nie wyszła na jaw - Ewah usunąć stąd się nie odważę :lol:

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: 21.12.2012 Napisane: poniedziałek, 14 sty 2013, 23:27
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
PabloEldiablo -gratuluję. Jaki byłby świat gdyby wszyscy jednakowo myśleli?
Re: 21.12.2012 Napisane: wtorek, 15 sty 2013, 00:13
Wedrowiec
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Pablo, masz rację.
Skomplikowanych konstrukcji myślowych, które produkuje seryjnie Ewah - my, skromni a zwyczajni, nie dotknięci Tchnieniem Gwiazd - pojąć nie możemy. Może przy następnym przelocie Nibiru i na nas coś spłynie, ale w sumie to wątpię. Ot, taki nasz los zasrany...

Koleżance Ewah dedykuję jedną facecję nieuczesaną Leca -
"Poetę tego cechowało szlachetne ubóstwo myśli".

Serdeczności serdeczne
Wędrowiec
Ps. Najfajniejsze jest to, że dziewczyna nadal niczego nie kuma :lol:

Re: 21.12.2012 Napisane: wtorek, 15 sty 2013, 16:22
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0
Wędrowcze ona kuma, ale nie na naszym poziomie świadomości, to gdzie ona się znajduje to miejsce, a raczej stan, w którym my prości ludzie z marnym wykształceniem magistra czy inżyniera, nigdy się nie dostaniemy, chociażby przelatywać miało one Nibiru co rok...Tego się nie da opisać słowami, wszak wiele razy przyznasz, że słów Nam już brakło by odpisywać na owe "duchowe"wypowiedzi...
Niestety w tym wcieleniu obecnym, nie osiągniemy tego co już osiągnęła Ewah....
:lol: 8-) :D

Mój skromny blog:
Re: 21.12.2012 Napisane: wtorek, 15 sty 2013, 18:14
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Chyba wszedłem w inną gęstość, piwo mi zgęstniało (może za długo w zamrażarce stało :lol:

Mroczne źródło inspiracji, jakim jest ludzki umysł jest pasjonujące. Odkrywanie tych tajemnych subtelnych drzwi ludzkich wierzeń, ich genezy która nie zawsze logiczna prowadzi do jak się wydaje słusznych założeń fascynuje mnie. Gdziekolwiek jestem, słucham ludzkich założeń, dla tego słucham ewah bo mnie ta pokrętność myśli zastanawia. Ciekawi mnie jak to jest żyć wierząc że świat jest zupełnie inny niż się wydaje na pierwszy rzut oka, ciągle obserwuje waszą dyskusje i mi się podoba ;)

Sokrates
Re: 21.12.2012 Napisane: piątek, 18 sty 2013, 14:18
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Sir Azgar -zgadzanie się z aktualnie istniejącym swiatem jest zarazem zgadzanie się być niewolnikiem. Banków, polityków, pracodawców religi itd i rozkładaniem rąk - nic nie da się zmienić. Ale każdy początek zaczyna się od naszego myślenia. Ale nie u wszystkich równocześnie. Nie mówię że u mnie się zaczeło ale mówię że myślę inaczej. A czy dobrze to czy żle to czas pokaże.
Strona 6 z 6 [ Posty: 179 ]

*< 1 2 3 4 5 6

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Przepowiednie