Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
c5ee30e85910b1611089def367d305ac
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
c5ee30e85910b1611089def367d305ac
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
"jasnowidz Anna" - prośba o identyfikację Napisane: sobota, 2 lut 2013, 18:49
Dominik

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
sobota, 2 mar 2019, 20:21

0
Witam,

Interesuję się przepowiedniami, na internecie czytałem wiele, zawsze jednak coś mnie zaskoczy...

Otóż natrafiłem w komentarzu pod artykułem o Smoleńsku, wpis "poety jednej nocy", komentarz wyglądał następująco:

I stanie się coś strasznego , Co Polskę z letargu wybudzi . Wielcy na urzędzie w pośpiechu kraj opuszczą , A ich dzieci nigdy nie zaznają spokoju . Niczym chwasty wyrzucone , umrą na obczyźnie pogrążone . Wnet tęcza na niebie się ukarze Nowe przymierze

Tego samego dnia zobaczyłem komentarz podobnej treści na portalu wp.pl. Był dłuższy, autor opisał się jako "cytat Anny".
Oto treść:

co napisała jasnowidz Anna Umęczona Polska zrzuci żelazną obroże , Wypędzi Judasza daleko za morze , Duch zmarłego do narodu przemówi I stanie się coś strasznego , Co Polskę z letargu wybudzi . Wielcy na urzędzie w pośpiechu kraj opuszczą , A ich dzieci nigdy nie zaznają spokoju . Niczym chwasty wyrzucone , umrą na obczyźnie pogrążone . Wnet tęcza na niebie się ukarze Nowe przymierze …… Lud Polski powtórnie prezydenta WYBIERZE, Co ma czyste serce i poświęci siebie w ofierze . Daleki posłaniec wieść ważną przyniesie , Zmącony Naród przetrze oczy ze zdumienia Jak mógł nie widzieć prostego skojarzenia . Dwa upadłe ptaki mają wspólnego Mistrza czarodzieja ……… Nie uda mu się dobić strąconego Orła Białego Bo opuszczą go sprzymierzeńcy czynu haniebnego. Oj biada jemu co służył złemu , Musi uciekać z Kariny POLSKIEGO EDENU . …….słowa w nocy pisane mają moc proroczą w krótkim czasie przez kraj się przetoczą

Bardzo mnie zainteresowały źródła tej przepowiedni (o ile jest to przepowiednia), nigdzie nie mogłem ich odszukać - google, po zmianie sposobu indeksowania stało się całkiem bezużyteczne.

Dlatego piszę tego posta - może ktoś z Was mógłby się podzielić informacją: co to za "jasnowidz Anna"? Jak brzmi pełna treść jej przepowiedni? Będę wdzięczny za informacje i linki.

Pozdrawiam.
Re: "jasnowidz Anna" - prośba o identyfikację Napisane: sobota, 2 lut 2013, 19:45
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0
A po co Ci to, przecież to jeden wielki bełkot.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: "jasnowidz Anna" - prośba o identyfikację Napisane: sobota, 2 lut 2013, 21:31
Dominik

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Nie wiem, czy to bełkot - interesuję się tym, chciałbym ocenić to samodzielnie. Pozdrawiam.
Re: "jasnowidz Anna" - prośba o identyfikację Napisane: sobota, 2 lut 2013, 21:44
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Wiesz ile przepowiedni w podobnym tonie w życiu słyszałem i każda mówi tylko o tragediach i katastrofach i bardzo często jedna drugą wyklucza. Szczyglis powiedział ci mądrą rzecz to bełkot, szkoda czasu. I mówię ci to ja ktoś kto kiedyś lubił wyszukiwać takie pseudo bzdury, popatrz i powiedz co się spełniło z tych wielkich tomów różnych przepowiedni dezinformacji, praktycznie zupełnie nic. Te kobiety co coś przewidują to tak zwane nawiedzone które myślą że wiedzą wszystko a każdy bzdurny nawet sen traktują jako przekaz od najwyższego. Jeśli chce ci się czytać takie rzeczy twoja sprawa, prawdy tam nie znajdziesz.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: "jasnowidz Anna" - prośba o identyfikację Napisane: niedziela, 3 lut 2013, 08:04
Dominik

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Uważam, że wiele z tych przepowiedni ma wspólne elementy, co samo w sobie jest ciekawe. Reszta, w moim przekonaniu jest "wymieszana", co wcale nie znaczy, że jest to bełkot. Dla przykładu przepowiednie biblijne już się sprawdzają - nie jest to zaskoczeniem tylko dla tych osób, które się tym zajmują - reszta oceni to właśnie jako "głupoty" (z całym szacunkiem).

Podkreślam - zajmuję się tym zaledwie kilka lat - nie wiem, do tej konkretnej wizji mam stosunek nieokreślony - jeśli znajdzie się ktoś, kto ma w temacie wiedzę to bardzo proszę, aby napisał.
Pozdrawiam.
Re: "jasnowidz Anna" - prośba o identyfikację Napisane: niedziela, 3 lut 2013, 08:57
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Z całym szacunkiem ale to tej przepowiedni jest napisany w stylu typowo Nostradamusowym, co ją z definicji dla mnie wyklucza jako normalną. W dzisiejszych czasach nie potrzeba używać języka którego nie da się zrozumieć, Nostradamus mógł tak pisać gdyż nie wiedział co to bomby, samoloty, czołgi, itp. Zobacz na Jackowskiego, nie bawi się w jakieś bezsensowne gierki słowne, rozbity samolot to nie jest dla niego wielki ranny ptak itp. Bo pan Jackowski wie co to samolot i jak coś zobaczy to mówi konkretnie nie owijając zwykłego pierdnięcia w magiczno słowną bibułkę, dla tego to jest bełkot. I wolę poczytać sto nietrafionych przepowiedni pana Krzysztofa bo je rozumiem i łatwo można je zweryfikować czy były trafione czy nie {i wielki szacunek że mimo wielu pomyłek potrafi głośno mówić co czuje}, niż czytać jedną z której zupełnie nic nie wynika. Uważam że ta jasnowidz Anna nie powinna się zwać jasnowidzem, a swoje zagmatwane teksty z których zaiste sama nic nie rozumie zachować dla siebie. I jak byś mógł powiedzieć jakież to przepowiednie już się z biblii sprawdziły, bo sam nie wiem. I jakież to wspólne elementy posiadają podobne przepowiednie oprócz wątku katastroficznego. Lubisz łamigłówki, to zrozum Crowleya i jego księgę prawa, a raczej jak on twierdził księgę podyktowaną mu przez Aiwassa, naturalnie nie człowieka.

http://okultura.pl/texts/Liber.Legis.html

I zapewne ta pseudo przepowiednia powstała po katastrofie smoleńskiej, więc jej źródła nie znajdziesz bo powstała szybko na potrzeby chwili. Ale szukaj, badaj, trać czas. Amen

Sokrates
Re: "jasnowidz Anna" - prośba o identyfikację Napisane: niedziela, 3 lut 2013, 09:15
Dominik

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Nie znam oryginalnej treści tej przepowiedni, te, które wkleiłem różnią się od siebie, nawet mają błędy ortograficzne.
Chcę dotrzeć do oryginału, dlatego dałem tego posta. Dopiero jak poznam oryginalną wypowiedź, to wtedy ocenię.

Jeśli chodzi o Crowleya - to słyszałem opinie, że był kimś w rodzaju satanisty. Mam własne zdanie na te tematy i nie jestem taką wiedzą zainteresowany. Więc dziękuję.
Re: "jasnowidz Anna" - prośba o identyfikację Napisane: niedziela, 3 lut 2013, 10:29
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0

Sokrates
Re: "jasnowidz Anna" - prośba o identyfikację Napisane: wtorek, 5 lut 2013, 14:33
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
środa, 1 sie 2018, 14:25

0
świat dzieli się na wierzących i wierzących. Wierzących że przepowiednie się nie spęłniają i na wierzących że się spełniają. I dla wierzących że przepowiednia się nie spęłni - napewno się nie spęłni. Dla wierzących że się spełni , może , ale nie musi się spełnić. Wierzący że wygrają w lotto może się spełnić bo ONI grają w tą grę. Inni nie. Sami się wyłączają z gry, tym samym pozbawiając się szansy wygrać. Jeśli nie wierzysz że zyskasz względy kobiety to nie będziesz jej miał. I tak jest w życiu. WIERZĄCY mają zawsze szansę. Inni nie.
Re: "jasnowidz Anna" - prośba o identyfikację Napisane: czwartek, 7 lut 2013, 18:35
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0

Mój skromny blog:
Re: "jasnowidz Anna" - prośba o identyfikację Napisane: piątek, 8 lut 2013, 13:27
Dominik

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
@Archeozoolog

Dziękuję za rzeczową odpowiedź. Ja również na tę Annę trafiłem za główną Nautilusa, całkiem możliwe, że to ta sama osoba, jednak zauważyłem, że forma samych przepowiedni jest inna...

W wolnych chwilach czytam więc o wizjach Anny Dąbskiej (lub Dąmbskiej) - może tutaj znajdę odpowiedzi.

Pozdrawiam.
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Przepowiednie