Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
080509de3a4b9e04477de1959e8e2728
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
080509de3a4b9e04477de1959e8e2728
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
Przepowiednia medium Cheryl Lynn na rok 2014 Napisane: niedziela, 5 sty 2014, 11:07
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0

Przepowiednia jest w pierwszej połowie filmu, w drugiej mowa o horoskopach dla każdego znaku zodiaku (tego już nie tłumaczyłam). Wypisałam najważniejsze punkty z jej przepowiedni na rok 2014

- Egipt pogrążony w zamieszkach, ostrzeżenie dla turystów i odwiedzających ten kraj - nie jechać do Egiptu w 2014r.
- ceny w miastach wzrosną na tyle, ze ludzie zaczną się wyprowadzać na przedmieścia, nadal będą pracować, ale życie w miastach będzie już bardzo drogie (szczególnie w Nowym Jorku czy Chicago)
- duże zanieczyszczenie wód w USA i na całym świecie, spowodowane dużymi opadami deszczów, powodziami
- królowa Elżbieta II może podupaść znacznie na zdrowiu, jej mąż może nie dożyć przyszłego roku, a syn, książę Karol może objąć tron, ale tylko chwilowo.
- kontynuacja ogromnych burz, deszczy
- cybernetyczne ataki hakerów na banki, organizacje rządowe i na zwykłych obywateli: trzeba ochronić swoje dane osobiste za wszelką cenę
- fala przemocy i aresztowań przetoczy się przez cały stan Texas, będzie dochodziło tam do aktów przemocy, o których zrobi się głośno
- stan ekonomiczny USA zacznie się bardzo powolnie poprawiać, aż do roku 2018, niemniej jednak trzeba pamiętać o zaoszczędzeniu swoich pieniędzy, uwaga na kredyty, inwestycje itp.
- ceny ropy wzrosną i to bardzo wysoko, ten stan utrzyma się aż do 2018.
- Bill Clinton może mieć poważne problemy ze zdrowiem w tym roku
- ekstremalna pogoda, burze, deszcze, ale ludzie będą już lepiej ku temu przygotowani, Całe wschodnie wybrzeże USA (od stanu Maine do Florydy) będzie w zasięgu bardzo ekstremalnej pogody i ucierpi najmocniej.

W dalszej cześci filmiku, tej po horoskopach dla każdego znaku zodiaku, Lynn przedstawia swoje wizje przyszłości bliżej nieokreślonej:

- wzrośnie w siłę społeczeństwo hiszpańsko-języczne w USA, co doprowadzi do wielkich wpływów tej grupy ludzi na wybory i rząd USA
- reelekcje Baracka Obamy to tylko wierzchołek góry lodowej nowego rządu USA - duże zmiany w rządzie
- USA staną się dwujęzyczne: nazwy ulic, miejsc, znaki drogowe w j. angielskim i j.hiszpańskim
- miejsca wydobycia ropy oraz jej składowania mogą eksplodować zarówno na terenach USA jak i na całym świecie, a związanie to będzie z przestarzałym systemem wydobycia, będzie dużo wypadków i zginą ludzie.
- około 2016r. może dojść do podziału życia na: bardzo zaawansowane technicznie i na bardzo ubogie
- dzieci tzw. kryształowe i autystyczne zaczną swoje działania
- wysoki standard życia związanego z wysoką techniką, a obok życie ubogie z ręcznie robionymi ubraniami i własnymi produktami robionymi w domu
- dwa rodzaje ludzi: bardzo bogaci i bardzo biedni
- zniesienie szkół i bibliotek: wszystko odbywać się będzie w trybie online, przez internet, przez komputer, zajęcia i nauczyciele w komputerze, przez co dzieci będą się uczyć w domu
- kino się zmieni na kino bardzo realistyczne, nie będzie więcej oglądania filmów, będzie się w nich uczestniczyło poprzez nowy wymiar obrazu, dźwięku, smaku, zapachu.

Co o tym wszystkim myślicie???

Mój skromny blog:
Re: Przepowiednia medium Cheryl Lynn na rok 2014 Napisane: niedziela, 5 sty 2014, 11:50
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Dużo w tym bardzo ogólników które i tak ciągle się dzieją.
A do takiego kina w którym bym uczestniczył niemal sam z chęcią bym poszedł. 8-)

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Przepowiednia medium Cheryl Lynn na rok 2014 Napisane: niedziela, 5 sty 2014, 13:37
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Futurystyczna wizja, ale bardzo możliwa. Wydaje mi sie, że nie jest to jednak kwestia kilku lat, ale co najmniej kilkunastu. Myślę tu akurat o cybernetycznej szkole. Co prawda już teraz są szkolenia on-line, jednak szkoła jako tradycyjna szkoła tak szybko nie zniknie. Nie wydaje mi się, by było to dobre rozwiązanie. Kiedy czytam o takich rozwiązaniach technologicznych tęskni mi się za starymi dobrymi czasami, kiedy to na przerwie człowiek ganiał w berka i świetnie się bawił.
Re: Przepowiednia medium Cheryl Lynn na rok 2014 Napisane: niedziela, 5 sty 2014, 13:59
Antybristler
reputacja poprawna
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
piątek, 8 mar 2019, 21:00

0

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy, bez ektoplazmy mniej ektoplazmowy, bez orbów mniej orbowy, bez Cameroonów mniej cameroonowy, a bez tajemniczych śnieżnych kul mniej tajemniczośnieżnokulowy...
Re: Przepowiednia medium Cheryl Lynn na rok 2014 Napisane: niedziela, 5 sty 2014, 21:53
tedi219
reputacja neutralna
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
Z tymi znakami zodiaku jak dla trochę parodia. Przecież te gwiazdozbiory są różnej wielkości i słońce w nich nie zawsze przez cały miesiąc. Wiem na pewno, że w raku albo lwie słońce jest tylko około 10 dni więc jak to ma przełożyć na te równe miesięczne podziały?
Re: Przepowiednia medium Cheryl Lynn na rok 2014 Napisane: poniedziałek, 6 sty 2014, 08:14
Archeozoolog
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 wrz 2018, 18:58

0

Mój skromny blog:
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Przepowiednie