Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
10944154557eb71a1d6014c8043fc1b6
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
10944154557eb71a1d6014c8043fc1b6
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Przepowiednia wizjonerki Baba Vanga z Bułgarii. Napisane: poniedziałek, 3 mar 2014, 20:19
ewah

reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
środa, 1 sie 2018, 14:25

0
Przedruk z Super Expresu. Jasnowidzka Baba Vanga przewidziała że koniec pokoju nastąpi po upadku Syrii. A III wojna światowa rozpocznie się od konfliktu w państwie sąsiadującym z Rosją w 2013 r. Gdy po raz ostatni pytano Babę Vangę o III wojnę światową odpowiadała " że jeszcze jest czas, bo Syria nie upadła. ...Przepowiadała , że Rosja wda się w wojnę lokalną z sąsiadem. .... Zgodnie z jej przepowiednią III wojna św. zakończy się w pażdzierniku 2014 r.Ale skażenie środowiska spowoduje zgony ludzi ze wschodu Europy, masowe zgony. A dwa póżniej / ok2018 r/ Europę podbiją Chiny.
Re: Przepowiednia wizjonerki Baba Vanga z Bułgarii. Napisane: poniedziałek, 3 mar 2014, 21:06
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Hm, nie znalazłem w jej proroctwach nic o Syrii, ale przy okazji znalazłem taką ciekawostkę z 2010 roku:

10 listopada 2010 roku ludzie wierzący w przepowiednie wstrzymali oddech. To właśnie wtedy według bułgarskiej wieszczki wybuchnąć miała trzecia wojna światowa. Wyznaczony dzień minął bez echa rozlewu krwi i wszyscy odetchnęli z ulgą. Do 23 listopada, kiedy to Korea Północna zaatakowała Koreę Południową. Baba Wanga pomyliła się więc o trzynaście dni? Nie, według kalendarza juliańskiego to właśnie wtedy wypadał 10 listopada!

Cóż, dokładnie 22 listopada zeszłego roku zaczęły się demonstracje na Ukrainie (jak niektórzy twierdzą - inspirowane z zewnątrz, będące w istocie prowokacją). Interesująca zbieżność czasowa.

I coś jeszcze z trochę innej beczki:

Dalsze wizje Nostradamusa mówią o tym, że trzecia wojna światowa wybuchnie w listopadzie i zostanie w niej użyta broń biologiczna oraz chemiczna(...). Prorok wspomina także o walkach na Krymie, katastrofie ekologicznej na obszarze Morza Czarnego oraz ataku muzułmanów na innowierców.

Wiem, wiem, przepowiednie Nostradamusa można rozmaicie interpretować. Ale obie ciekawostki całkiem ciekawe :)

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Przepowiednia wizjonerki Baba Vanga z Bułgarii. Napisane: poniedziałek, 3 mar 2014, 22:21
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 6 sty 2019, 17:57

0
Od czasu śmierci nostradamusa liczba jego przepowiedni rośnie w postępie geometrycznym. Mieliśmy już przepowiednię o dwóch braciach których rozdzieli żelazny ptak, a teraz na bieżąco powstała przepowiednia o wojnie na Krymie.

Bywa i tak...
Re: Przepowiednia wizjonerki Baba Vanga z Bułgarii. Napisane: poniedziałek, 3 mar 2014, 22:41
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Masz rację zaciekawiony, dlatego napisałem o tym w charakterze ciekawostek. Myślę, że niebawem ktoś odnajdzie zaginioną centurię mówiącą że "Gdy znicz igrzysk w Rosji zgaśnie, wojenny na Krymie rozpali się..." albo coś w tym stylu :)
Z Babą Vangą jest podobnie, odnajdują niepublikowane jej słowa, wypowiedziane rzekomo tuż przed śmiercią, o Syrii i takie tam.
Ot, ciekawostki :)

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Przepowiednia wizjonerki Baba Vanga z Bułgarii. Napisane: wtorek, 4 mar 2014, 08:14
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Mnie zawsze zastanawiał fenomen odnajdywania rzekomych przepowiedni zaraz po jakimś wydarzeniu. A znajdźcie teraz takie, zanim coś się wydarzy, a potem jeszcze sprawdzi.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Przepowiednie