Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
70c855e612152801722a1bb70dcaa977
70c855e612152801722a1bb70dcaa977
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
Józef Marcinkowski vel Akhara Jussuf Mustafa Napisane: wtorek, 24 maja 2011, 19:04
mandragor

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nazwisko tego pana powinno byc wymieniane jednym tchem , obok Ossowieckiego i Messinga.Dziwne ze tak nie jest,przeciez jego umiejetnosci tez byly poza wszelkimi watpliwosciami
Re: Józef Marcinkowski vel Akhara Jussuf Mustafa Napisane: środa, 25 maja 2011, 08:17
Heruur
reputacja neutralna
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 4 wrz 2018, 19:48

0
A może się bardziej wysilisz i napiszesz coś co do podstawę do dyskusji :)

Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.
Twierdzę, że oboje jesteśmy ateistami. Tylko ja wierzę w jednego boga mniej niż Ty. Kiedy zrozumiesz, dlaczego odrzucasz wszystkich innych bogów, zrozumiesz, dlaczego ja odrzucam Twojego.
Re: Józef Marcinkowski vel Akhara Jussuf Mustafa Napisane: środa, 25 maja 2011, 10:38
mandragor

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Tak wiec wysililem sie :D http://www.gwiazdy.com.pl/component/con ... fa.Polecam autobiografie "Pamiętnik Jasnowidza"
Re: Józef Marcinkowski vel Akhara Jussuf Mustafa Napisane: środa, 25 maja 2011, 10:59
mandragor

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
http://www.gwiazdy.com.pl/component/con ... uf-mustafa
Re: Józef Marcinkowski vel Akhara Jussuf Mustafa Napisane: niedziela, 29 maja 2011, 09:36
Mit
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
mandragor napisał(a):
Nazwisko tego pana powinno byc wymieniane jednym tchem , obok Ossowieckiego i Messinga.Dziwne ze tak nie jest,przeciez jego umiejetnosci tez byly poza wszelkimi watpliwosciami

A coś więcej wiadomo? Ogólnie w sieci ciężko coś znaleźć na temat tej osoby. Podajesz jeden link, jedną publikację, masz coś więcej na temat wątku, który założyłeś? Umiejętności, przykłady itp. jeśli się interesujesz tym tematem, przybliż tą postać bliżej.
Re: Józef Marcinkowski vel Akhara Jussuf Mustafa Napisane: poniedziałek, 30 maja 2011, 18:44
mandragor

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dla chcącego nic trudnego - http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,1095 ... omosc.html
Re: Józef Marcinkowski vel Akhara Jussuf Mustafa Napisane: poniedziałek, 30 maja 2011, 20:32
Mit
reputacja neutralna
Doświadczony Astronauta
Ostatnio widziany(a):
-

0
mandragor napisał(a):
Dla chcącego nic trudnego - http://media.wp.pl/kat,1022939,wid,1095 ... omosc.html

Dobrze powiedziane "dla chcącego nic trudnego", tyle to i ja znalazłem. Książki autorskiej nie mogę zdobyć, dlatego ja wychodzę z założenia, jeśli ktoś kto przedstawia daną postać powinien wykorzystywać materiały wszelkiego rodzaju, żeby zainteresować tematem. Przywykłem do tego, że należy przedstawić zagadnienie wyczerpując jego postawy, pewne rzeczy zobowiązują. Podajesz linki, a coś od siebie napiszesz? Ludzie przeważnie nie mają czasu, żeby szukać na własną rękę, czas na czytanie forum to już wiele, z tego tytułu było by miło gdyby ktoś komu zależy na przedstawieniu postaci wykrzesał z siebie trochę chęci i opisał temat z odrobiną własnej inwencji twórczej dodając coś od siebie.

Podrzucanie linków zamiast kilku słów względem zapoznania z problematyką zaczyna pachnieć mało poważnym podejściem do tematu
. Czytałeś kiedyś gazetę gdzie zamiast artykułu dostajesz odnośnik kierujący do innej gazety? Podałeś nazwisko stawiając je wśród wielkich nazwisk, a nic na poparcie poza dwoma linkami, jeśli ta osoba ma takich fanów to nie dziwię się, że ktoś pomija Jego postać jeśli chodzi o dostrzeżenie daru na tle ludzi, o których napisano wiele.
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Niezwykli Ludzie