Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot], Avatar użytkownika Victor72
c94699180a4094864323b2f1d92bd118
c94699180a4094864323b2f1d92bd118
Strona 1 z 2 [ Posty: 37 ]

*1 2 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: poniedziałek, 19 lis 2012, 18:27
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
... i można zaczynać dyskusję :)

Jeśli się boisz, to już jesteś niewolnikiem.
A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: poniedziałek, 19 lis 2012, 20:24
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 19:35

0
Ok. Jak już zaczęłam ten wątek to ... zacznę.

To jest naprawdę ... intrygujące :D

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=6pR8qmQeG4c

Wszystkie numery z tej strony http://www.youtube.com/watch?v=6pR8qmQeG4c pokazano w jednym odcinku "Więcej niż magia", który można było obejrzeć w weekend na Discovery. Właściwie cały odcinek można zakwalifikować do "top best". To właśnie w nim odsłania wyniki Euro. Nie mogę całego filmu jednak znaleźć w internecie.

-----------------------------
Dla równowagi.
Dobrze byłoby stworzyć listę największych wpadek Dynamo. :D
Np. chodzenie po wodzie po Tamizie... :D Bo trzeba przyznać uczciwie, że to akurat mu się chyba nie udało.

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=NCSpPaUnsMc

Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: poniedziałek, 19 lis 2012, 21:50
michal007s

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Toć to zwykle oszustwo :D , osoby sa podstawione zgadzacie sie ze mna ?
czy mam to udowodnic :mrgreen: ?
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: poniedziałek, 19 lis 2012, 22:15
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
michal007s napisał(a):
Toć to zwykle oszustwo :D , osoby sa podstawione zgadzacie sie ze mna ?
czy mam to udowodnic :mrgreen: ?

Dawaj, udowadniaj, narób chłopu wstydu... :lol:

A Twoja tolerancja nie jest wtedy współczuciem silnego, tylko strachem tchórza...
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: poniedziałek, 19 lis 2012, 22:37
michal007s

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
http://www.liveleak.com/view?i=6f3_1353152385
Nagranie z butelka, obejrzyjcie kolesia z tylu, lewa reka pusta, potem dostaje butelke od Dynamo oszustam, podmieniaja i takie tam, obejrzyjcie z 4 razy i sami wszysto bedziecie wiedziec, inne numery tak samo... drugi Copperfild....
czego to sie nie robi dla pieniazkow
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: poniedziałek, 19 lis 2012, 22:47
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dla równowagi.
Dobrze byłoby stworzyć listę największych wpadek Dynamo. :D
Np. chodzenie po wodzie po Tamizie... :D Bo trzeba przyznać uczciwie, że to akurat mu się chyba nie udało.

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=NCSpPaUnsMc

[/quote]

Mam wrazenie, ze pod woda bylo jedynie rozpiete cos cienkiego, jak linka, po ktorej szedl (w zasadzie to powinienem jeszcze sprawdzic czy idzie rowno po prostej i czy stawia wasko stopy lub jedna-za-druga).

Cos zamocowanego do dna to ciekza i droga sprawa. Cos rozpinanego ale szerszego od linki - woda moglaby tym rzucac, mogloby to wyplywac, ustawiac sie podestem pionowo, az w koncu by sie urwalo.

Moze on idzie po czyms cienkim, szybko rozkladalnym (jak przeciagniecie liny pod woda), a do tego wspomaga sie 'mocami', ktorych uzywal podczas schodzenia z budynku (pionowo po scianie)??
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: poniedziałek, 19 lis 2012, 22:48
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
michal007s napisał(a):
Nagranie z butelka, obejrzyjcie kolesia z tylu, lewa reka pusta, potem dostaje butelke od Dynamo oszustam, podmieniaja i takie tam, obejrzyjcie z 4 razy i sami wszysto bedziecie wiedziec, inne numery tak samo... drugi Copperfild....

Widzialem w oryginale cale dwie serie - jakos trudno mi jest uwierzyc, ze wszystko to wynajeci aktorzy (w dodatku wynajmowani w najrozniejszych miejscach swiata). Czy w takim razie zamiast pieciu TIRow sprzetu Dynamo ma 5 TIRow ludzi, ktorzy wszystko zalatwiaja??

Prosze, udowadniaj dalej...
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: poniedziałek, 19 lis 2012, 22:55
michal007s

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
wszyscy nie, ale ewidentnie widac ze tandete wciska nam to nie Wolff Messing:)
:mrgreen:
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: wtorek, 20 lis 2012, 11:43
nick jackson

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
michal007s napisał(a):

W zwolnionym tempie widać, że w czasie, kiedy "wbija" telefon do butelki, tak naprawdę swoja prawą ręką, szybkim ruchem wrzuca go pod lewą stronę kurtki. Uprzedzając pytania jak trafił do kieszeni - może nie ma kieszeni, a bardzo silny magnes, do którego przylegnie telefon...
Jak telefon faktycznie dostaje się do wnętrza butelki? - tego nie wiem, ale zawsze mógł być podstawiony człowiek, który dał swój aparat, a Dynamo otrzymany przedmiot wrzucił za pazuchę, a miał już przygotowaną butelkę z "odpowiednią zawartością"... Może - tego oczywiście też nie wiemy.
Chciałbym wierzyć, że Dynamo jest "nadczłowiekiem", ale niestety już kilka razy (na przykład trick, w którym przechodzi przez ogrodzenię/bramę - zwróćcie uwagę na cień - widać jak przekłada nogi między kratkami, później jest cięcie i pokazana scena z całym Steven'em po zewnętrznej stronie ogrodzenia) złapałem się na tym, że jestem sobie w stanie zgrubnie wytłumaczyć niektóre tricki. Oczywiście nie wszystkie, ale dokonania David'a Copperfield'a też w większości były niewytłumaczalne...
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: wtorek, 20 lis 2012, 13:48
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
nick jackson napisał(a):
Chciałbym wierzyć, że Dynamo jest "nadczłowiekiem", ale niestety już kilka razy (na przykład trick, w którym przechodzi przez ogrodzenię/bramę - zwróćcie uwagę na cień - widać jak przekłada nogi między kratkami, później jest cięcie i pokazana scena z całym Steven'em po zewnętrznej stronie ogrodzenia) złapałem się na tym, że jestem sobie w stanie zgrubnie wytłumaczyć niektóre tricki. Oczywiście nie wszystkie, ale dokonania David'a Copperfield'a też w większości były niewytłumaczalne...

Az sobie obejrzalem ponownie ta scene (S02 E04 31:55).

Rzeczywiscie jest tam przez chwile pokazana zgromadzona widownia, a juz w nastepnym ujeciu czuc, ze Steven stoi przed plotem (widac swobodnie gore jego glowy).

Jak myslisz, co sie wtedy stalo??
- czy producenci programu nas nabieraja kreatywnie montujac kawalki video?
- czy ludzie tam zgromadzeni sa podstawieni i w rzeczywistosci Steven najnormalniej przeszedl przez plot, a oni udali pozniej straszne zdziwienie?

Widac na cieniu jak przeklada nogi przez plot. Kilka razy sie juz nad tym zastanawialem i pomyslalem sobie, ze moze taniej mu jest 'przeniknac' tylko gora ciala, a co sie da to przelozyc w sposob normalny (w tym wypadku nogi)? Obejrzalem zdziwienie ludzi i sa naprawde wbici w ziemie. Jeden facet od razu wyrwal do przodu, jedna pani poleciala natychmiast ogladac ta metalowa brame.

Czemu producent wolal pokazac przez chwile ludzni i nie pokazal co robi Streven? Moze cos mu nie wyszlo? A moze za duzo bylo widac na cieniu?
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: wtorek, 20 lis 2012, 14:00
nick jackson

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
No właśnie... Wydaje mi się, że odpowiedź sama ciśnie się do ust, że ta scena (i prawdopodobnie kilka innych, których jeszcze nie oglądałem) jest mocno naciągana - jeśli nie miałby nic do ukrycia (producenci również), to po prostu do końca tricku kamera pokazywałaby scenę przechodzenia "maga" przez ogrodzenie. Przedstawiona sytuacja jak dla mnie jest nie do przyjęcia jeśli chodzi o wiarygodność. Rozumiem, że Dynamo nie musi chcieć udowadniać niczego, ale i my - widzowie - powinniśmy podchodzić z większym dystansem do jego pokazów.
Podkreślam: ŻAŁUJĘ, że mam wątpliwości co do wyczynów pana Steven'a Frayne'a, bo ciekawią mnie "takie rzeczy", o których mogę przeczytać na stronie F.N. i kilku innych portalach, ale na pewne ewidentne sygnały uwłaczania mojej nikłej inteligencji, nie jestem sobie w stanie pozwolić ;)
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: wtorek, 20 lis 2012, 15:49
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Czy ktos z Was (Drodzy Czytelnicy tego forum) ma jakies pomysly na wytlumaczenie zdolnosci Stevena?

Zaznaczam, ze w odpowiedziach na to pytnie chcialbym abysmy pomineli odpowiedzi typu:
1) to wszystko jedna wielka sciema telewizji Discovery,
2) Steven ma po prostu bardzo szybkie rece,
3) w Bradford dziadek (Ken Walsh) wynajal mu pomieszczenie (hale) i Steven tam cwiczy po cichu juz dwa dziesieciolecia.

Czy macie jakies pomysly na wytlumaczenia, ktore opisywalyby manipulacje na materii jak: teleportacje obiektow na male odleglosci (ew. przenikanie przez inne przedmioty), przelewanie lub zamienianie plynow w zamknietych pojemnikach, zamykanie przedmiotow wewnatrz innych, stapianie i/lub formowanie metali, rozgrzewanie, ...

???????????????????
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: wtorek, 20 lis 2012, 16:58
Tassador
reputacja bardzo dobra
Pierścienie Saturna
Ostatnio widziany(a):
środa, 12 wrz 2018, 07:08

0
Trik z butelką
wydaje mi się ze facet po lewej za iluzjonistą na początku nie ma butli w dłoni a potem ma (stoi czekając jak mu poda butle , nawet niepewnie wychyla dłoń na chwilkę i ją cofa potem chowa rękę za sobą wycofując sie) ,,, jeśli chodzi o telefon lecący pod kurtkę to ułamek sekundy później smuga leci do tego faceta po lewej (zwróćcie na to uwagę)
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: wtorek, 20 lis 2012, 17:32
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Tassador napisał(a):
Trik z butelką
wydaje mi się ze facet po lewej za iluzjonistą na początku nie ma butli w dłoni a potem ma (stoi czekając jak mu poda butle , nawet niepewnie wychyla dłoń na chwilkę i ją cofa potem chowa rękę za sobą wycofując sie) ,,, jeśli chodzi o telefon lecący pod kurtkę to ułamek sekundy później smuga leci do tego faceta po lewej (zwróćcie na to uwagę)

Ogladajac ten trick spowolniony i w najwyzszej dostepnej rozdzielczosci widac jak telefon leci pod kurke - ok, nie ma sprawy. Magnesy, kieszenie, sznurki i tym podobne.

Zawsze zastanawialem sie gdzie przebywaja przedmioty, ktore tak magicznie zniakaja z naszych oczu (np. jak nagle zmiazdzona dlonmi cala talia kart, z ktorych tylko jedna na koncu pozostaje w rekach). Przeciez te rzeczy nie rozpadaja sie na atomy ani nie leza sobie przez chwile w innym wymiarze. Moze po prostu on sobie je umieszcza w kieszeniach, pod bluzka lub za paskiem od spodni?

W jednym z video-chatow odpowiadal na pytania, a takze zrobil kilka sztuczek. M.in. owe zgniecenie calej tali szybkim 'klasnieciem'. Za kilka minut poproszono go o nastepny trick i ... kiedy wstal okazalo sie, ze pod pupa mial sporo kart! Moze to wlasnie byly te karty?

Moze w tej scence z umieszczeniem telefonu w butelce takze musial gdzies ten telefon chwilowo umiescic?
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: wtorek, 20 lis 2012, 17:35
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Tassador napisał(a):
Trik z butelką

Co ciekawsze widac takze (na spowolnieniu), ze Steven miazdzy butelke pomiedzy dlonmi praktycznie do zera, a potem nagle ona sie odradza (jakby ktos wdmuchiwal powietrze w zgniecona butelke PET po coca-coli). Nastepnie wykonuje ruch (male potrzesienie) i telefon pojawia sie w srodku.

Ruch ten jest bardzo ciekawy, gdyz wystepuje we wszystkich trickach tego typu. Czasem jest wiekszy, a czasem mniejszy. Np. kiedy swojej babci rozwiazal krzyzowke w pubie to ruch gazety byl minimalny (nieomal widac, jak te literki sie tam pojawily).

Czytalem niedawno o 'Koncepcie Dipolarnej Grawitacji' Pana Jana Pajaka (niestety jest to obszerne i tak aby w to wejsc to zajelo mi dwa dni po 8h dziennie).
Co zauwazylem: po pierwsze primo KDG opisuje to co Steven po prostu robi (zupelnie tak samo jak psychokineza), a po drugie primo bylo tam wspomniane, ze ruch jest bardzo pomocny aby zainicjowac pewne zdazenia. W tym momencie oswiecilo mnie i pomyslalem, iz ten ruch Stevena (zawsze musi czym potrzasc lub zakrecic szybko) nie jest po to aby cos ukryc przed wzrokiem (przed kamerami) ale moze to jest wlasnie zrealizowanie tego co sobie obmyslal. Jest to 'zatwierdzenie' tak jak nacisniecie ENTER po wpisaniu danych na formularzu WWW.
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: wtorek, 20 lis 2012, 19:37
piotrekk
reputacja neutralna
Neptun
Ostatnio widziany(a):
-

0
To jest też fajne, końcówka jest w zwolnionym tempie. Widać, że wcześniej już trzymał piłkę w ręce

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=-sVzz_4cu5U

lub bezpośredni link

http://www.youtube.com/watch?v=-sVzz_4cu5U

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują - A. Einstein.
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: wtorek, 20 lis 2012, 19:49
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
piotrekk napisał(a):
To jest też fajne, końcówka jest w zwolnionym tempie. Widać, że wcześniej już trzymał piłkę w ręce

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=-sVzz_4cu5U

lub bezpośredni link

http://www.youtube.com/watch?v=-sVzz_4cu5U

Kiedys ogladalem ta scene wiele razy w spowolnieniu (S02 E03 29:26, 720p). Szczerze mowiac Piotrku ... dobrze widac jak przelapuje lecaca pilke. W dodatku bardzo dobrze widac zlozony na niej podpis.

Zobacz jeszcze raz na zalaczony przez Ciebie filmiku 2:18, moze tez przelacz na lepsza jakosc.
Steven Frayne (Dynamo) - czy macie jakies wyjasnienie? Napisane: czwartek, 22 lis 2012, 11:00
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
[Wpis ten opublikowalem juz raz w watku "Niezwykli ludze/Steven Freyne zwany Dynamo" viewtopic.php?p=38795#p38795 ale przemknal sie niezauwazony tak wiec postanowilem zalozyc mu nowy watek i zaprosic Panstwa do dyskusji.]

Czy ktos z Was (Drodzy Czytelnicy) ma jakies pomysly na wytlumaczenie zdolnosci Stevena?

Zaznaczam, ze w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie chcialbym abysmy pomineli pomysly typu:
1) to wszystko jedna wielka sciema telewizji Discovery,
2) Steven ma po prostu bardzo szybkie rece,
3) w Bradford dziadek (Ken Walsh) wynajal mu pomieszczenie/hale i Steven tam cwiczy po cichu juz dwa dziesieciolecia.

Czy macie jakies 'glebsze' pomysly na wytlumaczenia, ktore opisywalyby manipulacje na materii jak:
- teleportacje obiektow na male odleglosci (ew. przenikanie przez inne przedmioty),
- przelewanie lub zamienianie plynow w zamknietych pojemnikach,
- zamykanie przedmiotow wewnatrz innych,
- stapianie i/lub formowanie metali,
- rozgrzewanie, ...

????????????

PS: mam takze kilka swoich pomyslow, ktore chetnie przedstawie
Re: Steven Frayne (Dynamo) - czy macie jakies wyjasnienie? Napisane: czwartek, 22 lis 2012, 12:28
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Zaintrygował cię ten człowiek , prawda? Mnie też.
Powtórzę to co pisałam wcześniej;
Wydaje mi się, że jego siła ma początek w jego chorobie. Sam w jednym wywiadzie przyznał, że "zrównoważona, zdrowa dieta i dużo medytacji pomaga". Panowanie nad własnym ciałem, kontrola materii i energii, a przede wszystkim kontrola umysłu.

"Szczerze mówiąc, nigdy nie byłem wyjątkowym uczniem, ale mój umysł działa w tajemniczy sposób."

"Inni wykonują sztuczki, które różnią się od magii. Zasadniczo to mydlenie oczu ludzi, a to, co robię jest bardzo realne. Chcę otworzyć ludziom oczy na to, co jest możliwe, i jak niewiele tak naprawdę wiemy o planecie."

Oglądając jeden z odcinków, gdzie podaje ludziom rozgrzaną do niemożliwości dłoń, przypomniał mi się film w National Geographic o mnichach. Mnisi tybetańscy suszyli swoje ubrania na własnych ciałach. W temperaturze minusowej siadali na gołej ziemi, wpadali w trans / medytacje , rozgrzewali ciała do tego stopnia, że było widać, jak mokre ubrania po prostu na nich parują. Siła umysłu.
Re: Steven Frayne (Dynamo) - czy macie jakies wyjasnienie? Napisane: czwartek, 22 lis 2012, 13:55
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
aleksandra137 napisał(a):
Zaintrygował cię ten człowiek , prawda? Mnie też.

A tak :).

Powtórzę to co pisałam wcześniej;
Wydaje mi się, że jego siła ma początek w jego chorobie. Sam w jednym wywiadzie przyznał, że "zrównoważona, zdrowa dieta i dużo medytacji pomaga". Panowanie nad własnym ciałem, kontrola materii i energii, a przede wszystkim kontrola umysłu.

Musialem ten wpis przegapic.

Mi takze absolutnie wydaje sie, ze moze to miec zwiazek z jego choroba.

Jest wiele dosniesien, ze ktos dostal/odkryl w sobie nowe mozliwosci dopiero po jakims tragicznym zdazeniu (np. otarl sie o smierc lub nawet ja przezyl).

"Szczerze mówiąc, nigdy nie byłem wyjątkowym uczniem, ale mój umysł działa w tajemniczy sposób."

"Inni wykonują sztuczki, które różnią się od magii. Zasadniczo to mydlenie oczu ludzi, a to, co robię jest bardzo realne. Chcę otworzyć ludziom oczy na to, co jest możliwe, i jak niewiele tak naprawdę wiemy o planecie."

Ooo, bardzo ciekawe cytaty. Nie znalem tych wypowiedzi!

Mysle, ze jakbysmy pozbierali wiedze ze wszystkich wywiadow jakie dal, jakbysmy przeanalizowali jego postawe podczas robienia sztuczek to sporo by to nam dalo. Zaraz zaloze w "Niezwykli ludzie" kolejny watek na takie cytaty.

Przygladalem sie mu jak sie zachowuje podczas robienia trikow, czy ma spiete plecy, jak trzyma szyje, czy jego dlownie sa luzne czy napiete.

Ok, ok, kazdy teraz powie, ze to jest mistrz wszystkich mistrzow i podczas robienia trikow wycwiczyl panowanie nad swoim cialem (a jednoczesnie liczy karty, rozklada niewidoczne zylki i chowa sobie kilka przedmiotow do kieszeni).

Zgadzam sie z tym, zawsze istnieje mozliwosc, ze panuje perwekcyjnie nad swoim cialem (postawa, napiecie miesni, sila glosu, predkosc mowienia, miesnie twarzy). Jednak jak go ogladam to wydaje sie on strasznie naturalny, zdaje sie byc 'normalnym, rownym chlopakiem'. Czesto tak jest, ze jak juz sie jest mistrzem w jakiejs dziedzinie to ciezar wiedzy jest tak duzy, iz ulega sie pewnego rodzaju 'skazeniem'. Po Stevenie nie wyglada na to aby byl skazony swoja olbrzymia wiedza dotyczaca sztuczek.

Bardziej niz to, ze tak dobrze opanowal panowanie nad swoim cialem mi to wyglada na to, ze robienie sztuczek jest dla niego tak latwe (lekkie, tanie) jak dla nas zrobienie herbaty ... i to mnie wlasnie zastanawia! :)
Oglądając jeden z odcinków, gdzie podaje ludziom rozgrzaną do niemożliwości dłoń, przypomniał mi się film w National Geographic o mnichach. Mnisi tybetańscy suszyli swoje ubrania na własnych ciałach. W temperaturze minusowej siadali na gołej ziemi, wpadali w trans / medytacje , rozgrzewali ciała do tego stopnia, że było widać, jak mokre ubrania po prostu na nich parują. Siła umysłu.

Tez o tym slyszalem. Przypominij mi ... jak to energia jest za to odpowiedzialna??? :) :)
Steven Frayne (Dynamo) - filozofia zyciowa,zlote mysli Napisane: czwartek, 22 lis 2012, 14:04
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
W tym miejscu mozemy pozbierac rozne cytaty (zlote mysli, porady, wazne dla nas informacje), ktore Steven bardziej lub mniej swiadomie powiedzial (w roznych wywiadach, podczas swoich 'magicznych' programow itp.).

Nie mowie, ze uda od razu uda nam sie go 'zrewersowac' (reverse engineering) ale byc moze uchylimy rabka tajemnicy o tym czym sie kieruje i jaka jest jego filozofia zyciowa.

Z pewnoscia zebranie takiej wiedzy moze nam bardziej pomoc niz zaszkodzic.
Re: Steven Frayne (Dynamo) - filozofia zyciowa,zlote mysli Napisane: czwartek, 22 lis 2012, 14:07
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Jako pierwsze przeklejam informacje od 'aleksandra137'.

Aleksandro, nie wiem wiem skad to wzielas ale to jest super. Prosimy o wiecej! :)
Re: Steven Frayne (Dynamo) - czy macie jakies wyjasnienie? Napisane: czwartek, 22 lis 2012, 14:59
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Znalazłam coś;
"Tybetańscy mnisi opanowali sztukę kontrolowania temperatury ciała poprzez głęboką medytację. Dzięki temu niestraszne im największe mrozy. Ta praktyka, zwana często Jogą Wewnętrznego Żaru, została przeanalizowana przez naukowców z Harvardu. W latach 80. doktor Herbert Benson był nie tylko naocznym świadkiem błyskawicznego suszenia mokrych tkanin na plecach medytujących w temperaturze 5 stopni Celsjusza mnichów, ale i pozwolono mu zbadać osoby o tych zdolnościach.
Okazało się, że podczas takiej sesji znacząco wzrasta ich temperatura ciała (nawet do 8 stopni C)"
http://www.joemonster.org/art/18494/Lud ... _naprawde_

Sprawdź Joga Wewnętrznego żaru w Wikipedii.
Re: Steven Frayne (Dynamo) - filozofia zyciowa,zlote mysli Napisane: czwartek, 22 lis 2012, 16:08
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Cytaty znalazłam w google.uk
Hasło "interview with Dynamo".
Jest wiele wywiadów na YT, ale w tym przypadku mój angielski jest niewystarczający. W wywiadach prasowych mówi zazwyczaj to samo, ale to co najciekawsze wtrąca jakby niechcący. Trzeba się naprawdę wczytać.
Dzisiaj na czacie w Onecie o 23 będzie dyskusja na ten temat, może coś się dowiemy więcej.
Re: Steven Frayne (Dynamo) - filozofia zyciowa,zlote mysli Napisane: czwartek, 22 lis 2012, 16:11
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Cytaty znalazłam w google.uk
Hasło "interview with Dynamo".
Jest wiele wywiadów na YT, ale w tym przypadku mój angielski jest niewystarczający. W wywiadach prasowych mówi zazwyczaj to samo, ale to co najciekawsze wtrąca jakby niechcący. Trzeba się naprawdę wczytać.
Dzisiaj na czacie w Onecie o 23 będzie dyskusja na ten temat, może coś się dowiemy więcej.

Bede dzisiaj. Chociaz napisane bylo, ze "po odcinku o 22:00 na Discovery" (a na planach TV jest, ze to jutro - w piatek - bedzie odcinek 'Wiecej niz magia' - wiec troche zglupialem).
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: czwartek, 22 lis 2012, 16:59
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
PabloElDiablo napisał(a):
Proszę wszystkich, a szczególnie kermitasa, o nietworzenie nowych wątków o Dynamo. Wszelkie komentarze proszę umieszczać tutaj.
PabloElDiablo
Admin

Przepraszam, mam kilka pytan.

Jak tutaj mozna rozmawiac wielowatkowo na jednym watku?? Przeciez to bedzie jakas nieprofesjonalna kaszana!

Czy Admin chce nam popsuc rozmowe powodujac, ze bedziemy sie tutaj kotlowac i mieszac pomiedzy najrozniejszymi myslami/watkami/wypowiedzami (a finalnie nic nie osiagniemy, zadnej wiedzy nie zgromadzimy i sobie pojdziemy sfrustrowani)??

Czy tak duzo ksoztuje utworzenie nowego dzialu aby dany temat mial swoje jedno, dobrze okreslone miejsce (a forum bylo przy tym dobrze wysprzatane)? Czemu Krzysztof Jackowski mogl dostac dzial, a rozmowa o Dynamo nie moze?

Czemu FN tyle pisze o Stevenie, a nie ma woli dac user space na swobodne, uporzadkowane rozmowy?
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: czwartek, 22 lis 2012, 18:29
PabloElDiablo
reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Szanowny kermitasie,
Cała dyskusja na temat Dynamo póki co zajmuje niespełna 4 (słownie cztery) podstrony w dwóch wątkach. Jeśli porównać to z innymi tematami obejmującymi dużo szersze zagadnienia (typu rozmowy o możliwych konfliktach wojennych - 176 podstron) - jest to śmiesznie mało. Aktywnych rozmówców w tym temacie poza Tobą i Aleksandrą - jest niewielu. Nie widzę powodu, by rozmnażać wątki czy tym bardziej zakładać osobny dział dla Dynamo, zwłaszcza w sytuacji gdy kolejne odcinki z nim niebawem znikną z Discovery, a tym samym postać Dynama - podobnie jak Davida Copperfield'a - odejdzie w niebyt.
Dobrym przykładem dla Ciebie niech będą katechezy Zarkoffa - jest ich bardzo wiele, każda o czymś innym, choć całość mieści się w ramach religii katolickiej. I nikt nie narzeka na jakieś przemieszanie itd.

Jeśli dyskusja o nim i jego sztuczkach naprawdę rozgorzeje - nie widzę problemu w wydzieleniu osobnych wątków.

Offtop usuwam.

Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: czwartek, 22 lis 2012, 18:54
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Kermitas, Pablo ma racje. Jeśli to się rozwinie, zawsze można zmienić.
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: sobota, 24 lis 2012, 08:23
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):

0
Odbył się ten czat na Onecie o Dynamo, czy coś przeoczyłam ?
Re: Steven Freyne zwany Dynamo Napisane: sobota, 24 lis 2012, 10:07
kermitas

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Odbył się ten czat na Onecie o Dynamo, czy coś przeoczyłam ?

Sama musisz to ocenic:). Mam caly zapis, chcesz? Jesli tak to podeslij mi swoj email w prywatnej wiadomosci.

(Uwazaj, offtopujemy! Mozesz dostac od administratora ostrzezenie, a zaraz potem zagrozenie banem! Administrator wymaga abysmy pisali wszystko w jednym nieczytelnym watku i tylko na temat. Nie ma szans na jakies tam inne rozmowy, organizowanie sie czy pytanie o czata. Tak sie tutaj traktuje ludzi :/.)
Strona 1 z 2 [ Posty: 37 ]

*1 2 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Niezwykli Ludzie