Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
2d30a145b8512313d1192dbeb72fd930
2d30a145b8512313d1192dbeb72fd930
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Tesla nieznany. Syn Tesli. Napisane: czwartek, 10 paź 2013, 19:02
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
sobota, 20 paź 2018, 21:19

0
Artykuł; Doug Yurchey; Son of Tesla
http://blog.world-mysteries.com/guest_a ... -of-tesla/

Arthur Matthews był ostatnim człowiekiem, który pracował hand-to-hand z Nikolą Teslą. Uważa się, że „mistrz Jedi „przekazał swojemu młodemu uczniowi wszystkie sekrety. Matthews nie był w centrum zainteresowania i mieszkał na wsi w Lake Beauport, Quebec/ Kanada. Przez wiele lat agenci rządowi podążali do Kanady, by wyciągnąć od Matthews cenne informacje. Pytali jak można zbudować nadajnik do transmisji bezprzewodowej energii ? Arthur zawsze odpowiadał, że "odpowiedź jest w patentach Tesli, wykładach i artykułach.„

Na początku 1940 roku, pan Matthews staje się wraz z Teslą współautorem książki o nazwie "The Wall of Light ' (książka była chroniona prawem autorskim do 1971 roku). Jest to jedyne znane dzieło Tesli, nie dotyczące tematyki technicznej. Pierwszą część napisał Tesla i drugą Arthur Matthews. Tesla pisze o doświadczeniach z dzieciństwa, jego uczuciach, badaniach i dziwnym życiu wśród ludzi.

Obrazek

W "The Wall of Light" Matthews poinformował, że Wenusjanie wylądowali na jego nieruchomości w Kanadzie i przekazali mu, że Tesla był jednym z nich, z Wenus. Według Artura, Tesla urodził się na statku kosmicznym o północy między lipcem 9 i 10 w 1856 roku. Niemowlaka powierzono parze "ziemskich” rodziców, którzy nie byli jego prawdziwymi rodzicami. Nikola został znacznie później nazwany "Supermanem ery przemysłowej." Wczesne życie Tesli może być inspiracją do starej historii o Supermanie.

Obrazek
Zdjęcia /rysunki z jego książki.

Tesla skomunikował się z Wenusjanami poprzez "Tesla Scope", którego zbudował w 1898 roku. Potem, Matthews przebudował go w 1938 roku. Zmniejszył i bardziej opływowego. "Tesla Scope" emitował głośne brzęczenie gdy Wenusjanie nawiązują kontakt.

Kolejna książka mówiąca o pozaziemskim pochodzeniu Nikoli Tesli to "The Return of the Dove" napisana przez Margaret Storm. W rozdziale zatytułowanym "Arthur Matthews Story" napisała :

"Następnie on (Tesla) zaprojektował zestaw do komunikacji międzyplanetarnej. Zostawił Arthurowi zadanie upublicznić możliwość komunikowania się z mieszkańcami innych planet ."

Z wywiadu z Margaret z 1959 :
"Nie raz było to dziwne...związek kiedy...Pan Tesla pierwszy, na prośbę lorda Kelvina...udał się do Anglii...skonsultować się z lordem Kelvinem na temat tego, co nazywali bezprzewodowym radio w tym czasie. Tam spotkał się z Panem Matthews...ojciec i syn. Teraz, Arthur H. Matthews, jak myślę, jest człowiekiem koło siedemdziesiątki, żyje w Kanadzie. W tamtym czasie…był tylko chłopcem...a jego ojciec był inżynierem elektrykiem...pracującym dla lorda Kelvina. Tesla...uczył wszystkiego Arthura...o elektrotechnice. Teraz Arthur Matthews...dzisiaj...jest profesjonalnym inżynierem elektrykiem. Ale wtedy nie miał...żadnej szkoły... "

Obrazek

"Bezprzewodowa energia wędruje po ziemi, a nie w powietrzu, jak to ogólne się uważa”. A. Matthews, lokalny inżynier, powiedział Chronicle Telegraph komentując artykuł, który ukazał się jakiś czas temu w artykule dotyczącym wynalazku Nikoli Tesli.

Pan Matthews eksperymentował przez 30 lat z teorią bezprzewodowej energii i nie udało się znaleźć w niej żadnej wady. W 1906 roku zbudował maszynę na podstawie patentu Tesli nr 1893 i z powodzeniem „przetransportował” energię z piwnicy swojego domu mieszczącej się na ulicy św. Joachima do Cove Fields. Był w stanie przekazać wystarczająco dużo mocy do lamp znajdujących się na Cove Fields używając wyłącznie ziemi i bez anteny.

"Sam fakt postawienia anteny, Matthews wyjaśnił, nie dowodzi, że energia pochodzi z powietrza. Energia jest już w ziemi, czekając na coś, co ją przeniesie. "Energia elektryczna - wysokiej lub niskiej częstotliwości, jest zawsze obecna...ziemia jest znacznie lepszym przewodnikiem..." - Chronicle Telegraph

Obrazek

Poniższy cytat Arthura Matthewsa z kanadyjskiej gazety został napisany wiele lat wcześniej zanim pojawiły się komputery, Internet .

"TV, real live zdjęcia mogą być przesyłane przez telefon ... Każda stacja radiowa w Kanadzie może rozpocząć wysyłanie zdjęć z i na ich falach radiowych już teraz ... Podatnicy mogą kupić telewizor, a następnie zbudować sobie obraz – nadawcy ( picture-sender) - podłączyć go do przewodu telefonicznego i wysyłać zdjęcia do znajomych ".

Ja autor tego artykułu (Doug Yurchey) jestem bardzo zaszczycony, że udało mi się przez ostatnie lata życia, aż do jego śmierci zaprzyjaźnić się i z nim korespondować. Książka, wydana przez Health Research, zawierała adres Matthewsa i napisałem do niego. Rozmawialiśmy raz przez telefon. Były nawet plany odwiedzenia go w Kanadzie, ale to nigdy nie nastąpiło. Arthur miał inne spojrzenie na Teslę, którego w 95% publikacji opisywano jako super-geniusza.

Większość książek i artykułów publikowanych na temat Nikoli Tesli pomija wątek związany z pochodzeniem od obcych i nadzwyczajnych dokonań przez człowieka ... który nie był jednym z nas. Matthews wyjaśnił, że książki były pisane z innych książek i nie zawierają całej historii. Matthews był blisko związany z Teslą przez całe życie .

Oto dwa oryginalne listy od Arthura.

05 lipca 1980,
Szanowny Panie Yurchey,

"Dziękuje bardzo za serdeczny list i ciekawe informacje. Dziękuję za uprzejme uwagi na temat Tesli. Wiele osób pisało o nim, ale oni wykorzystywali informacje od innych. Jeśli zamierzasz napisać prawdziwą książkę o Tesli - jedyne miejsce, gdzie uzyskasz prawdziwe informacje to patenty - wykłady, artykuły i jego historia życia - "The Wall of Light". Tesla nigdy nie był marzycielem ... był prawdziwym mężczyzną. Wierzył w Boga - i Biblię. Ożenił się w 1890 roku - miał syna. I umarł bardzo bogatym człowiekiem. "

Z poważaniem,
Arthur Matthews
---------------------
March 2, 1983
Dear Doug,

"Rozdział z książki przyszedł po południu. Spędziłem trochę czasu na czytaniu tego i to był dobry czas. Bardzo dobry w rzeczywistości. Ale przed wysłaniem go do publikacji ... musisz być pewien swoich faktów. Studiuj uwagi Tesli zawarte w jego historii życia, zanim opublikujesz uwagi o Morganie – z którym Tesla zawsze się przyjaźnił. Morgan nie cofnął swojego wsparcia i nie przestał wierzyć w Teslę. Byli przyjaciółmi w biznesie. Tesla miał mnóstwo pieniędzy. On nigdy nie był biedny. Zmarł będąc bogatym człowiekiem.

To Tesla usunął wieżę na Long Island, nie rząd USA. Nie kazano mu zdjąć wieży. Tesla usunął to na swój koszt. Ponieważ uważano, że to może być użyte przez Niemców przeciwko USA. Nie otrzymasz tej informacji z książek. Weź prawdziwe fakty z wykładów Tesli, artykułów, patentów i osobistej historii życia z w "The Wall of Light" - To jedyna prawdziwa historia.
Yours truly,
Arthur

p.s. Tesla był mądrym człowiekiem. Nikt go nie oszukał. Niektórzy próbowali. Dostał mln gotówki z Westinghouse w 1893 roku – którą dalej zainwestował. Więc zastanów się. Również Tesla sprzedał wszystkie swoje patenty. Umarł szczęśliwy i bogaty. Nie wierz pisarzom starych książek.

Obrazek

Przeanalizujmy notatki. Istnieją eksperci od Tesli, którzy nie słyszeli wcześniej o tak nietradycyjnym spojrzeniu na Tesle. Byliby oburzeni. Arthur podkreślił, że większość książek została napisana z wcześniejszych książek Tesli, które zostały źle zrozumiane. Pisał, że Tesla wziął "ślub w 1890 roku, miał syna ... i umarł bardzo bogatym człowiekiem." Oto bomba, ponieważ większość biografii przedstawiają jego późniejsze życie w ubóstwie, karmiącego gołębie na ulicach Nowego Jorku. Oni piszą : "Był odpowiedzialny za tak wiele, a zmarł bez grosza." To tworzy niezłą historię, którą możemy zobaczyć na końcu filmu z 1980 "The Secret of Nikola Tesla", gdzie zagrał Orson Welles jako JP Morgan. Ale to nie jest prawda.

Po otrzymaniu w 1980 listu, natychmiast odpisałem i spytałem Arthura: "Jesteś synem Tesli ?" Nie odpowiedział mi. Całkowicie omijał to pytanie ... więc zostawiłem to. Czułem się, jakbym pytał Clarka Kenta, czy był Superman-em ? Czy on obiecał Tesli nigdy nie ujawnić prawdy? Jeśli Artur był synem Tesli, po co taka tajemnica ?

Gdyby było powszechnie wiadomo, że tak niezwykły wynalazca miał syna, mądrą rzeczą byłoby zachować to w tajemnicy. Według Artura, nawet małżeństwo Tesli zachowano w sekrecie.

J.P. Morgan i Tesla zawsze byli przyjaciółmi . Morgan nie cofnął finansowana jego doświadczeń związanych z przesyłem darmowej energii. Tesla, sam zdemontował dzieło swego życia i możliwość uzyskiwania wolnej energii. Ale bał się, że jego wynalazek posłuży Niemcom do stworzenia broni zagłady.

Obrazek

Te dwa zdjęcia pochodzą z książki The Wall of Light. Zdjęcie Matthews jest bardzo podobne do fotografii Tesli. Ułożenie ciała, ubranie, twarz. Czy Arthur daje nam wskazówkę, że był synem Tesli w swojej książce?

Rewelacje Arthur Matthews są nadzwyczajne. Jestem zaszczycony, że korespondowałem z synem Tesli.

Książka Tesli;
http://hello-earth.com/arthurhmatthews/ ... eship.html
Re: Tesla nieznany. Syn Tesli. Napisane: piątek, 11 paź 2013, 00:03
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lis 2018, 13:36

0
Różne bajki w życiu czytałem, ale to chyba przebija wszystko.
Czekam teraz na książkę, która opisze, że Einstein pochodził z Jowisza.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Niezwykli Ludzie